PDA

View Full Version : няколко въпроса за симс :)



mysterious93
04-12-2009, 16:38
Първо искам да попитам как се трие нещо след като е сейфано?? в смисъл.. примерно преди няколко дена направих една ограда и сейфах.. сега искам да я махна, но как?? мебелите са лесна работа просто ги хващам и ги "продавам" ами оградата?? а също и за басейна.. направих го малко по дълъг и не съобразих и го сейфах и сега нз как да го оправя/изчистя/ скъся или както искате го наречете :-D просто да е малко по къс..
И второ има две по - скъпи къщи... и особено едната дето е за около 50,000 как да я купя?? като всяко семейство е за по 20,000 и все ми казва че не мога д аси го позволя???

Sintya
04-12-2009, 17:24
пишеш кода motherlode за парите.
А за оградите, до колкото си спомням, отиваш на това, с което си строила стените / басейна, цъкаш на него и задържаш ctrl и даваш в / у него, то го трие и ти се връщат пари.

LovEsIckk
04-12-2009, 17:26
Ми стени и огради мисля ,че се махаха като кликваш върху стената която искаш да изтриеш и натискаш продължително с мишката + Ctrl и се движиш от края на до където искаш да отрежеш.
А иначе има пароли за пари,кажи с кой Симс си за да ти кажа паролите ;) и да можеш да купуваш всичко.

mysterious93
04-12-2009, 17:43
LovEsIckk с най- обикновената версия съм.. още първия :) знам една парола " klapaucius" обаче тя е след като настаня дадено семейство в къща и тогава да почна да им правя пари.. и аз си купувам мебели и т.н.. обаче ся цел ми е голямата къща :D просто трябва самото семейство да има повече преди да го настаня ... а Sintya тая парола motherlode още докато създавам семейството ли да я напиша??

mysterious93
04-12-2009, 17:55
Мерси за стените,басейна и т.н. там се получи :) обаче за парите

ето какво пробвах , но не става :o http://prikachi.com/files/749067J.jpg

LovEsIckk
04-12-2009, 18:49
Пробвай с rosebud,но не съм сигурна дали преди да закупиш къща могат да се използват такива пароли..Нямам спомен,отдавна я играех много тази игра :)
Има един вариант за много пари наведнъж..Значи когато пишеш паролата след това пишеш ; и започваш да натискаш постоянно Shift + Alt..Alt няколко пъти и накрая даваш Enter и ти тегли много пари наведнъж и пак можеш да си направиш такава голяма къща.

mysterious93
04-12-2009, 19:07
единствената за пари , която става засега е klapaucius и то само след като семейството е нанесено в някоя къща... само че проблема е как след като направя пари да го преместя???

ivanstef
04-12-2009, 19:11
Не разбирам много на тази първата, но не можеш ли просто да преместиш семейството след като са се нанесли в къщата. На 7в 1 (или каквото беше там) може.

mysterious93
04-12-2009, 19:55
Да,да стана :D Първо направих някакво семейство и го преместих в няква къщурка после им направих много пари и с булдозера "минах през тях" :D обаче после се оказа че са си пак там (горе на картинката) само че не с 20,000 ми с много повече( колкото им бях направила) и си ги преместих :-D мен просто ме беше страх че кат с мина булдозера ще се затрият напълно пък то взе че стана :D и се пак мерси ( и за това как се трият стени и т.н..) :-) :-) :-) :-) :-) :-)