PDA

View Full Version : Kaк да си намаля цикъла?



Tutmanik
04-12-2009, 16:43
По супер мн ми тече и всяка сутрин се събуждам в локва кръв,въпреки че имам 1000 превръзки :o

under_black_sky
04-13-2009, 19:22
До колкото се знае .. не можеш... ако си още в началото и аз бях така мине се не мине ад.. и даже и сега от време на време ако настина лошо.Иначе може би да се консултураш с лекар иили де да знам.Ако можеше толкова лесно да го поспираме нямаше да имаме цикъл вече :D

foreverr
04-13-2009, 20:31
Не можеш да го намалиш, а ако е прекалеееееееено силно може и да е проблем и да тярбва да се посъветваш с гинеколог.

Tutmanik
04-15-2009, 05:24
Благодаря ви за вниманието. :-)
В началото съм,да.Миналата година ми дойде,юни месец.Може заради това да е...

Byboleche
04-15-2009, 09:06
обикновенно в началото си е силничък след това си се нормализира , но за по сигурно отиди на лекар :) :) :)

Madn3s5
04-15-2009, 10:49
Не можеш да го намалиш, за да не се цапаш що не пробваш с тампони?

Byboleche
04-15-2009, 10:57
тампоните се съмнявам че ще помогнат много, но не пречи и да опиташ :P

clever
04-15-2009, 12:54
ако наистина ти тече супер мн-бягаш на лекар
ако не-чакаш 2-3 дена без да се тъпчеш с разни хапчета и глупости и ще ти мине
не е излишен профилактичен преглид при гинеколог и дори да ти няма нищо
има дооооста такива теми
Успех!

clever
04-15-2009, 12:58
Също така може да задавате въпросите си за този момичешки проблем във важната тема "Всичко за месечния цикъл" ,вместо да пишете отделни теми. :wink:

cveteto64
04-15-2009, 14:26
Аз съм чувала, че може с vitamin C. Дори една моя приятелка яде лимони цял ден и си го спря за няколко дни и след това отново и дойде, но предполагам, че не е полезно ... :? :-o

NoFuckinWay
04-15-2009, 17:33
тампоните се съмнявам че ще помогнат много, но не пречи и да опиташ :PТочно. Тампоните не намалят течението. Тампоните са по сигурни, но увеличават броя на дните на неразположение. Освен това трябва да се сменят доста често, в противен начин цялата тази работа е супер нехигиенична :)

Madn3s5
04-15-2009, 17:44
тампоните се съмнявам че ще помогнат много, но не пречи и да опиташ :PТочно. Тампоните не намалят течението. Тампоните са по сигурни, но увеличават броя на дните на неразположение. Освен това трябва да се сменят доста често, в противен начин цялата тази работа е супер нехигиенична :)

Не съм казала че може да спре цикъла с тампони, казах че вероятността да се изцапаш с тях е значително по малка . :)

NoFuckinWay
04-15-2009, 17:49
тампоните се съмнявам че ще помогнат много, но не пречи и да опиташ :PТочно. Тампоните не намалят течението. Тампоните са по сигурни, но увеличават броя на дните на неразположение. Освен това трябва да се сменят доста често, в противен начин цялата тази работа е супер нехигиенична :)

Не съм казала че може да спре цикъла с тампони, казах че вероятността да се изцапаш с тях е значително по малка . :)Не съм чела какво си писала :) Просто четох поста, който съм копирала по горе :) И реших да напиша квото знам :)