PDA

View Full Version : Бели зъби...



Bordes
04-12-2009, 17:06
Здравейте,искам да ви попитам за съвет относно един мой проблем.Моята усмивка.Значи,напоследък взех много да се притеснявам за нея...нашите за жалост нямат възможност да ми купят брекети,които да сложа (на 15 съм) и затова реших поне да я пооправя в друг аспект.Наскоро започнах да забелязвам че пожълтяването на зъбите ми се увеличава драстично...Какви методи бихте ми препоръчали за избелване на зъби....най вече ако може марки за пасти за зъби и различните водички за уста.Само да уточня че пия кафе и пуша рядко...Мерси предварително 8) 8) 8)

Boyd
04-12-2009, 18:04
Кафето и цигарите си казват думата. Мисля, че Blend-a-med 3D White е ефикасна, но според мен ще започнат да ти стават много чувствителни зъбите от нея, но пробвай.

l0nd31
04-13-2009, 15:24
Аз моите ги избелвам като на четката за зъби посолвам малко сода бикарбунат и ако имаш лимонов сок (не е задължително) и след това ги измиваш с паста за зъби и всичко е окей! :)

П.П Не трябва да се прави много често някъде един път в месеца. :)

Lysit0
04-14-2009, 16:09
Можеш да идеш на зъболекар и да ти ги избели ама емайла им много се разваля и не ти го препоръчвам.

fluffka1
04-14-2009, 17:02
таз Blend-a-med 3D White съм я пробвала и изобщо не действа, иначе на Blend-a-med пастите са хубави, аз бях си взела една пак "White", ама някаква друга, и бях много доволна и сега не се сещам каква точно беше, апък мн си я харесах :D . иначе и самото търкане на зъбите е от голямо значение, ако не ги търкаш качествено, каквато и да е паста няма да помогне,

П.П. Аз от 2 дена съм с брекети и ми е много кофти..., да се оплача.... 8-) поне знам че помагат ;)

pifiella
04-15-2009, 13:44
Абе луди ли сте да си търкате зъбите с лимон??????? :shock: Това е киселина и тя разяжда емайла.....зъбите ще ви станат адски чувствителни в най-добрия случай

clever
04-15-2009, 13:49
Здравейте,искам да ви попитам за съвет относно един мой проблем.Моята усмивка.Значи,напоследък взех много да се притеснявам за нея...нашите за жалост нямат възможност да ми купят брекети,които да сложа (на 15 съм) и затова реших поне да я пооправя в друг аспект.Наскоро започнах да забелязвам че пожълтяването на зъбите ми се увеличава драстично...Какви методи бихте ми препоръчали за избелване на зъби....най вече ако може марки за пасти за зъби и различните водички за уста.Само да уточня че пия кафе и пуша рядко...Мерси предварително 8) 8) 8)
Намали кафето и СПРИ! цигарите :!: Посъветвай се със стамотолог.Имай предвит ;че дори и от някои заболявания---от лекарствата ;които си ползвал/а може да се получи този ефект.Мий зъбите старателно си поне 2 пъти дневно-не е нужно да ползваш специална паста.