PDA

View Full Version : Модата 'Надута съм и кво?'



Extremescream
04-12-2009, 18:32
Понеже вече видях милиоооооооооони такива клипчета,айде сега да видим има ли такива индивиди и тука.Само ми обяснете едно нещо-какво му е готиното да се копират едни и същи спомени,един и същ стил и една и съща музика?Аз и на емотата им се дразня за това,защото тази емо вълна,дето е у нас,няма НИЩО общо с това какво е емото по-принцип.Та,всеки да си казва мнението за таз мода. :D

Enough
04-12-2009, 18:35
Село родно рулез... обичам баницаааа

Swinkenhoffer
04-12-2009, 18:43
Ако имаш проблем с това, чи съм надута, дай да са разбирем ощи ся! :o

LittlePrincess
04-12-2009, 18:45
Специално на ' надута съм и кво ' му мина отдавна модата. Иначе - ми нека са еднакви, тяхна си работа.

Extremescream
04-12-2009, 18:47
Смисъл,не само на израза,а на цялото...абе на цялата мода кифли.Не им е минала модата,всеки ден виждам поне по 20....

ScionOfStorm
04-12-2009, 18:48
Ако имаш проблем с това, чи съм надута, дай да са разбирем ощи ся! :o

ш' има търкаляници, ейчш! :o :o

Swinkenhoffer
04-12-2009, 18:50
Ако имаш проблем с това, чи съм надута, дай да са разбирем ощи ся! :o

ш' има търкаляници, ейчш! :o :o
Щи счупя ноктопластиката, ма! :-x

Enough
04-12-2009, 18:51
боли ме панкреаса ?

Canis_Dirus
04-12-2009, 19:07
и кво?

TellMeYourName
04-12-2009, 19:08
нАдУтА СъМ БиЛа?!?ХахХ...ДА и К`Фо От Т`Фа???нАлИ НаД вАс СтОя...!

:grin:

Pliok0019
04-12-2009, 19:10
Това вече не е модерно.

Riot
04-12-2009, 19:12
че какво ме интересува
всеки се ражда за да живее така както иска
от време на време и такива като теб се раждат
но това е друга тема

Extremescream
04-12-2009, 19:14
Такива,дето не се водят по модата? :-o

kristo
04-12-2009, 19:17
Хич не ми и дреме, че си надута.

jghgh
04-12-2009, 19:17
Смисъл,не само на израза,а на цялото...абе на цялата мода кифли.Не им е минала модата,всеки ден виждам поне по 20....
И кво кат виждаш?
Сериозно.. въпросът е so what?

Искаш да няма ли?
Еми искай си..

Ама ако ги нямаше, нещо друго щеше да искаш да няма...


Аман от такива теми, посредствени са.


Riot ми се види най-прав... Но не си мисли че си открила топлата вода като си осъзнала че хората които се водят по модата са еднакви.. Тва не ти носи кой знае каква червена точка, защото има хиляди други като теб, които с едно прозрение се имат за уникални сред "гадните кифли"...

Пък хората сме наистина яко еднакви...
Или ако ще сме положителни - всички сме уникални! :grin:

Extremescream
04-12-2009, 19:26
Оф,бях забравила,че тука за всичко се заяждат...Ми не,да си ги има.Просто ми е интересно какво е мнението на останалите хора.That a crime? :o Щеше да е скучно ако ги няма,признавам си.Ама човек не може ли,ей така просто от любопитство да попита нещо?God damn this country....

TellMeYourName
04-12-2009, 19:29
просто не ни пука за тях.
има такива хора има и такива като теб(които не ги харесват), а на нас, все повече не ни пука.

да си трошат главите всичките, с няколко думи :D

ScionOfStorm
04-12-2009, 19:37
скриймке, спок де, може да обсъждаш:) просто вече сме открили някаква част от потребителите начин да не ни пука - за какво да се нервираш всеки път и да си пилееш нервите за глупости? :)

иначе поздрав за аватара, клеймор е добро.

Izzy_
04-12-2009, 19:38
Повтарят едно и също,защото са еднакви-тъпи.

Extremescream
04-12-2009, 19:40
А,не се нервирам.Зачудих се как може да има толкова много еднакви неща просто. :D

HeartOfRaven
04-12-2009, 19:50
Като се появиха ми бяха смешни (в еднаквостта си), след това спрях да им обръщам внимание и вече не ги и виждам. Плюс това пък друга голяма част от момичетата (може би другата половина) сега пазарауват от скейт шоповете ама за тях тема няма :-o

Не знам какво целиш с тази тема - целия форум да каже - да права си, тъпи са и да ги нахранят. И ти с обличането си принадлежиш към някаква група - метъли, скейтъри, джи-та, арт... Така, че няма какво да се коментира повече. Те си живеят, ти си живееш, аз си живея и си караме някакси. Кой както е решил.

AFT
04-12-2009, 19:54
Ти къде беше последната една година, щото такива теми се пускаха всяка седмица и направо вече се дразня повече на раздразнени хорица като теб, отколкото на еднаквите кифли. Кво те боли кой как се облича, нека всеки тръгне да пуска теми за нещата, които харесва и не харесва ся. Да си топират косата, да си пишат ТаКа и квото там още правят - нали не ти влизат в пространството, значи не те засягат. Както ти предполагам не обичаш да ти се месят и да ти казват какво да правиш, така и те не биха се повлияли от мъдрите съвети на разните последователи на Колумб.

jghgh
04-12-2009, 19:56
Не се заяждах бе, просто темата ми се вижда посредствена, кво? ^.^


Кво можем да мислим за кифлите? Тъпи са...

KoRnFlAkE
04-12-2009, 20:02
на повечето хора не им пука вече. тъпи са, няма причина да пускаш нова тема, която е обсъждана много пъти.

Extremescream
04-12-2009, 20:05
Sorry,не съобразих да потърся други теми. :oops:

на мен пък ми писна от хора, които не знаят английски, ама напират да говорят на него, за да блеснат...
??????????

Jumbie483
04-12-2009, 20:05
Тези минаха от мода вече.. :booooomb:

jghgh
04-12-2009, 20:13
Чудех се колко позитивни коментара обра за тая 'умна' тема, а сега викаш на рейбиза 'пикльо' и демонстрираш истерия..

съвсем не тъ бива. 8-)

ScionOfStorm
04-12-2009, 20:15
бтв, that a crime може да се използва в разговорна ситуация, срещал съм го на доста неща, пък и като съм си общувал с англоговорящи (и които им е майчин език, и на тези, които не е), са го използвали.

juz mah 2 centies

Extremescream
04-12-2009, 20:15
Да,верно избухнах,обаче само това ме дразни-да се постявя под въпрос английския ми. :oops:
PS:Може да се каже That a crime? Жаргонна форма,да,но може.Просто ме мързеше да пиша цялото-Is that a crime?

ScionOfStorm
04-12-2009, 20:23
100 % съм го срещал, а щом англичаните си го ползват като жаргон съществува...

че не е книжовен английски, не е.

Extremescream
04-12-2009, 20:27
:D Вече ми е смешно просто.Нямам намерение да споря.Може да се каже по такъв начин,но по-често се използва в разговорни ситуации.И да,чета и други книги на английски,освен шекспирови.I'm not planing to argue about something,which I am absolutely sure is correct.
В текст,примерно разказ,есе или нещо такова НЕ може да се използва.

ScionOfStorm
04-12-2009, 20:31
ексо, по-скоро мислех нещо като еквивалент на нашето следно:

"Има ли проблем" и "Проблем?" като разговорно

нз

Extremescream
04-12-2009, 20:32
"Има ли проблем" и "Проблем?" като разговорно
Баш това е. :)

Canis_Dirus
04-12-2009, 20:35
so what?


Едно време в тоя форум се разискваха някакви фундаментални въпроси. Днес - граматика и лексика!

Extremescream
04-12-2009, 20:37
Ох,не са китайски емигранти,ама....Няма смисъл да се спори,аз знам,сигурна съм,че може да се използва.Просто освен граматиката в английския съм запозната и с жаргона,което мисля,че ми е в плюс.Знам кога да използвам едното и кога другото.И мисля,че в този форум мога да си позволя едно съкращение.

RAWRRR
04-12-2009, 20:40
ако трябва да съм честна понякога ми се случва да си го мисля това..

но преди това някой здраво трябва да ме е ядосал или афектирал,тогава просто не ми пука дали се държа културно и мило с някой,дали му се усмихвам,дали съм достатъчно внимателна..просто не искам да ме занимават.

Boot
04-12-2009, 20:42
Алоуу некой тука учил ли е английски синтакс?! Това и на жаргон никой не би го казал, извинете. Просто няма никакъв смисъл.

Елементарен пример (като девойката дето чете Шекспир, леле ще ме Обиеш)
Вали. - It's raining.
Т.е. имаме нужда от подлог. ;)

Аре да не вадя големите книги, че ще ви удрям по щайгите с тях.

Extremescream
04-12-2009, 20:42
:D Абе изобщо нищо не знаеш за мен,та да кажеш,че си нямам представа какво говоря.
Колкото до обръщението пикльо,извинявам се,избухнах и не беше коректно.

Тhat a problem.Въпросното that беше споменато в предишното изречение като 'просто любопитствам'.That=любопитст о,т.е. Порблем ли е да полюбопитствам.

Pooky
04-12-2009, 20:57
Пълен Ignore :lol:
P.s не обичам такива, които изтъкват общи проблеми , с цел да са "от другите" ( ето ти плюеш кифлите следователно си от другите-яките),защото така наречените кифли са предмета на подигравките и ако не си от тях си..як.
Оф знателе ли много я намразих тая дума кифла! Някой въобще може ли да ми даде точно определение какво означава?!

EroSennin
04-12-2009, 21:23
Надута съм и кво... че съм проста забрави да добавиш :)

MakeMeLaugh
04-12-2009, 21:47
Те тия, дето се придържат към тая простотия обикновено са некви точно девствени келеши. Също и доста често някви груби и/или дебели.
Пък аз такива не гледам => не ми пука.
Достатъчно смешни са острани, просто пълни хора с комплекси, без собствен характер и акъл, копиращи определено поведение наизуст, обикновено неадекватно понеже не знаят в кои ситуации как да се държат и да спрат да се излагат.
Пък и за такива имам яки шутове и шамари, раздавам наред на конвейр независимо пола и възрастта, стига да има причина и желаещи :>

b0Nb0n
04-12-2009, 22:00
бла бла балблабла бала блабла бла?бла бла бла бла бла,бла?

alwaysnforever
04-12-2009, 23:01
айде пакк....

guinessgirl
04-13-2009, 16:18
напоследък възникват спорова все за английския на някого.. :D

а относно ''кифлите''.. пречат ми само тогава,когато решат,че аз им преча ;)

psychopath
04-13-2009, 16:41
Трябва ли да знам нещо за теб, за да отбележа, че говориш глупости по форумите? Та аз си изграждам представата за теб, базирайки се на твоите писания, а съответно и хващайки те в грешка.

Друго не ми трябва да знам, ако ще да живееш на Трафалгър скуеър и всеки ден да преподаваш английски на английската кралица...1-0

edit- K.O :D

Bianca
04-13-2009, 18:12
Хм, не знам за чий английски спорите, но днес питах учителката си по английски. Каза, че това е вярно, но само като разговорна форма, не става да се пише в по-официални текстове. За "That a crime?" говоря.
Тая вечер случайно намерих в речника, че "Is that you?" може да се каже и като "That you?", но с по-подходяща интонация. Което означава, че е вярно не само като разговорна форма.
Дотук със спора. ;)

woshata
04-13-2009, 18:32
Ааами скучни са ми
аа пък понякога даже и ги бъркам 8-)
еднакви от към обличане .. и от към акъл
и именно "НаДуТаА сЪмМ и КфОо" ми да де .. и кво ? :lol:

kristo
04-13-2009, 21:31
обичам надути кифли с подути сливи папараци майна флиртчето габриела и николета минети на сепаретата в Плазма и снимки за тиллейта с нацупени устни и разкопчан сутЕЕн пловдивския панаир филибето майна
Ти стана от кежуъл бел негър-рапер уе майна :lol:

Bianca
04-14-2009, 19:48
Лолз.
Същата работа е и с "Why don`t you do something?" и "Why not do something?". Това дори не е разговорен вариант, абсолютно вярно е граматически.
Сега кажи, че и това е грешно......

MakeMeLaugh
04-14-2009, 20:41
Спрете се с вашите ученически знания по английски..