PDA

View Full Version : училище и храна ;дд



victoriqq
04-12-2009, 17:33
.. какво да ям като отида на училище,, смисъл да не се дебелее, ама ми е трудно, защото знаете, че от лавката или магазините или пицарията няма какво да си взимам .. а беее и аз не знам.. как да задам въпроса, ама вие ме разбрахте .. а и не ям много де.. аз от 10 дена съм на режим.. обаче все пак не моа цял ден на училище да не ям .. ..
охх ужасна тема :razz:

DivoTo_KoTe
04-12-2009, 17:38
Солетки,бейк ролс,ябълки.Можеш да си носиш и от вкъщи каквото искаш или да станеш малко по-рано и да ядеш зърнена закуска.

By_YoUr_SiDe
04-12-2009, 17:40
Плодове не продават ли? Ако не, си носи от вкъщи по една ябълка или ако продават Активия, това си взимай, аз лично така правя :-)

brokeninside13
04-12-2009, 17:44
без чипсове и такива глупости ... от вкъщи ябълка или нещо такова, а ако наблизо имате супер (от типа Билла) от там. При нащо има Билла и е много гот.

GbSy
04-12-2009, 17:44
Аз мисля да го карам на солети тия дни, пък в крайна сметка - както дойде.
Плодове при нас продават, но цените са безумно скъпи - 60ст. на бройка... за един банан няма да дам толкова пари, при положение, че и от вкъщи мога да си взема.

victoriqq
04-12-2009, 17:50
амм да.. аз са се сещам за бисквитите на ''житен дар'' с ябълка и канела.. диетични са.. мерси :) :grin:

t1n4e7o
04-12-2009, 18:08
ами аз педи ядох мюсли със кисело мляко. Предварително си го накисвам от вечерта и в една найлонова торбичка и с една лъжичка в чантичката :grin: На голямото и без това много малко хора остават в стаята а и на мен не ми пука особено много и си ям :) и сандвичи съм си носила и плодове и какво ли не :)

Seducti0n
04-12-2009, 18:12
Какъв е този мит, че от солетите не се дебелее, не ми е ясно... :?

п.с-яж плодове, мляко можеш да си взимаш

GbSy-по-добре дай 60 ст. и яж плод, нещо полезно, отколкото да си спестиш 30 ст. и да се тъпчеш с тесто... :?

MrUndaztood
04-12-2009, 18:22
С ваще Активии ми ставате смешни вече.Чудно,че им вярвате.
Бактерията Bifidus Essensis живее само и най-много 2 дни от добавянето и в млякото.Докато Активията ви я донесат минават поне 3 дни.Годноста и е над месец и половина.
Годноста на обикновеното,т.е истинското,а не купеното кисело мляко е 3 дни.

Тъй че,съвет,не се тровете с боклуци,още повече ако са на Данон.


Взимайте си по някой ябълка,портокал,мандарина, руша и т.н вместо боклуците от магазина или даскало.

От солетите и прочие се дебелее,заради използваното брашно тип 500.

Лично аз си взимам по 1-2 банана и 1-2 ябълки.



амм да.. аз са се сещам за бисквитите на ''житен дар'' с ябълка и канела.. диетични са.. мерси :) :grin:

Супер са,но пък за сметка на това има захар,но пък по-добре от колкото солетите.

LifeIsGood
04-12-2009, 18:23
Какъв е този мит, че от солетите не се дебелее, не ми е ясно... :?

п.с-яж плодове, мляко можеш да си взимаш

GbSy-по-добре дай 60 ст. и яж плод, нещо полезно, отколкото да си спестиш 30 ст. и да се тъпчеш с тесто... :?

Точно, и аз не мога да разбера...Солетите не са кой знае колко по полезни от чипса. Всъщност солетите са хляб с мазнина, което е ужасно за диета (освен ако не са от най обикновенните сухи солети- но и те не са по полезни от хляба)

И аз бих предпочела да дам 60 ст за банан отколкото да ям нещо гадно. Но, ако си купиш чипс и изядеш само половината пакет, няма да ти навреди кои знае колко...

MoMoXiXi
04-12-2009, 18:24
Какъв е този мит, че от солетите не се дебелее, не ми е ясно...

Да, и от бейкролса.. това са може би най-нездравословните храни в лафката + хамбургерите и пиците, а вие тях нагъвате като за свeтовно. :-o

Иначе, ако ставаш по-рано може да закусиш овесени ядки с мляко и мед. Или да си направиш сандвич от ръжен хляб с кашкавал и някакво филе (пилешко, пуешко). Аз от нас си вземам шише минерална вода и такъв сандвич + дъвки , а преди даскало ям малко мюсли (сутрин е добре въглехидрати да се ядат) и докато се прибера ме държи. :P

LifeIsGood
04-12-2009, 18:26
Какъв е този мит, че от солетите не се дебелее, не ми е ясно...

Да, и от бейкролса.. това са може би най-нездравословните храни в лафката + хамбургерите и пиците, а вие тях нагъвате като за свeтовно. :-o

Иначе, ако ставаш по-рано може да закусиш овесени ядки с мляко и мед. Или да си направиш сандвич от ръжен хляб с кашкавал и някакво филе (пилешко, пуешко). Аз от нас си вземам шише минерална вода и такъв сандвич + дъвки , а преди даскало ям малко мюсли (сутрин е добре въглехидрати да се ядат) и докато се прибера ме държи. :P

Супер ядеш!

Seducti0n
04-12-2009, 18:32
Какъв е този мит, че от солетите не се дебелее, не ми е ясно... :?

п.с-яж плодове, мляко можеш да си взимаш

GbSy-по-добре дай 60 ст. и яж плод, нещо полезно, отколкото да си спестиш 30 ст. и да се тъпчеш с тесто... :?

Точно, и аз не мога да разбера...Солетите не са кой знае колко по полезни от чипса. Всъщност солетите са хляб с мазнина, което е ужасно за диета (освен ако не са от най обикновенните сухи солети- но и те не са по полезни от хляба)

И аз бих предпочела да дам 60 ст за банан отколкото да ям нещо гадно. Но, ако си купиш чипс и изядеш само половината пакет, няма да ти навреди кои знае колко...

:) Няма нищо лошо от време на време да се яде джънк фууд, но не може само него, трябват витамини.

colymoly
04-12-2009, 18:54
по мое мнение тази активия най-малко може да се нарече полезна 8)

mysterious93
04-12-2009, 18:55
Ами и аз сега съм на нещо като диета (по скоро само се ограничавам..) и се чудя :D а на мен ми е по - трудно защото нашите я ми дадат джобни я не (и то ако ми дадат е макс 1 лев) а е такава скъпотия... и мисля да ям едно варено яйце преди да отида на училище или пък една моя фр си прави препечена филийка и си я яде в даскало вместо да купува пици и т.н...или пък ако ми дадат пари ще си купувам някакъв плод или мляко :D

SiSsKkAa
04-12-2009, 18:56
Ами примерно една активия си купуваш или някакъв плод.

mimsssssss
04-12-2009, 18:56
С ваще Активии ми ставате смешни вече.Чудно,че им вярвате.
Бактерията Bifidus Essensis живее само и най-много 2 дни от добавянето и в млякото.Докато Активията ви я донесат минават поне 3 дни.Годноста и е над месец и половина.
Годноста на обикновеното,т.е истинското,а не купеното кисело мляко е 3 дни.

Тъй че,съвет,не се тровете с боклуци,още повече ако са на Данон.


Взимайте си по някой ябълка,портокал,мандарина, руша и т.н вместо боклуците от магазина или даскало.

От солетите и прочие се дебелее,заради използваното брашно тип 500.

Лично аз си взимам по 1-2 банана и 1-2 ябълки.



амм да.. аз са се сещам за бисквитите на ''житен дар'' с ябълка и канела.. диетични са.. мерси :) :grin:

Супер са,но пък за сметка на това има захар,но пък по-добре от колкото солетите.
+1 същото се отнася и за бейк ролса и подобни
най добре плод както казаха

SiSsKkAa
04-12-2009, 19:03
Само да ви кажа,че бисквитите са много вредни.По-добре изобщо не ги яжте

colymoly
04-12-2009, 19:06
то като цяло и аз го имам този проблем с яденето в даскало и всички си мислят,че активията е решение да ама не, в къщи мога да изям едно варено яйце, на другия ден някакъв плод, а в училище мога да си купя струден чай или натурален сок от банан :)

Sissy90
04-12-2009, 19:11
Можеш да си купуваш мляко. На мен ми харесва като му сложа и сусам - хем е по-засищащо, а и е много вкусно (малко странно ми звучеше, но като пробвах много ми хареса). А с плодовете е малко по-трудна работа... Аз например като съм на училище от 8 до 3, не мога на една ябълка да изкарам. И все пак, доста често ям плодове на училище. Обикновено си нося сандвич от типов хляб с филе, сирене или кашкавал. Сега даже пробвах да сложа и малко краставица и става супер. Солетите са някакъв вариант, но само ако нищо друго не ти идва на акъла, защото не са най-полезното нещо на света. А това кое колко струва на лавката не смятам, че е такъв проблем - спокойно можеш да си купуваш нещо на път за даскало или пък предната вечер.

DivoTo_KoTe
04-12-2009, 19:39
Да не пускам нова тема искам да попитам дали ориза е диетичен.Става на въпрос варен без нищо друго

SiSsKkAa
04-12-2009, 19:54
По принцип ориза е калорична храна,защото съдържа нишесте.Но вече всеки сам си решава

LifeIsGood
04-12-2009, 19:56
Да не пускам нова тема искам да попитам дали ориза е диетичен.Става на въпрос варен без нищо друго

Зависи на каква диета си. Ако се опитваш да намалиш мазнините- ДА. Ако си на ниско въглехидратна диета- не. Също зависи дали имаш много килограми за сваляне. Ако имаш много и искаш да сваляш, аз не бих яла ориз а някакъв по воден зеленчук. Обаче ако не ти е наложително да отслабваш а само гледаш да поддържаш, ориза не е лоша храна, 100 пъти по добре да го ядеш отколкото бял хляб особено ако сложиш вътре в ориза малко броколи, моркови и такива...

Civilizationruller
04-12-2009, 20:37
Само аз ли не ям когато съм научилище? :-o

ThisIsMe
04-12-2009, 20:38
за теб нз ама аз от нищо не се лишавам ...ям си всичко,което ми се иска :D

LifeIsGood
04-12-2009, 20:47
Само аз ли не ям когато съм научилище? :-o

И аз съм така...

Civilizationruller
04-12-2009, 20:55
мързи ме да диря тема в която да питам това пък и гледам има подобен въпрос тук ще питам
Орехите добре ли е да се консумират по време на диета :?

victoriqq
04-12-2009, 21:03
да/ питала съм :) ноо разбира се не мога да съм сигурна : )) но мисля, че не пречи :?

LifeIsGood
04-12-2009, 21:40
Зависи на каква диета си за орехите...
Полезни са, яж ги но са СТРАШНО КАЛОРИЧНИ!!! Само по 1-2 ореха може.

JiiaQii
04-13-2009, 01:35
солети =)

Sissy90
04-13-2009, 04:38
Само аз ли не ям когато съм научилище? :-o

И аз съм така...
Не знам как бих могла да не ям 6-7 часа, и то точно сутринта :?

witchblade
04-13-2009, 06:10
Майката му е плодове.Няма да забравя имах 2 мои съученички, които се бяха вманиачили в калориите .Всяко междучасие на лавката и по 20 мин там киснат , за да гледат кое колко калории има :D То не беше сравняване, гледане,ядосне ... Нямаха равни, но никога не се сещаха, да си куппят плод.Патешки мозъци.Може би и затова и не заслабнаха...Знаели човек?!

sladkish_14
04-13-2009, 06:22
Изяш един голям джоб и това е !

kasidy
04-13-2009, 08:00
Да и после да четем теми: Свалих кг, ама не издържах , изядох един сандвич и върнах всичко - ПОМОГНЕТЕ! :D

По темата: за диети наистина стават само плодовете ... иначе квото и да изядеш ... първо няма да се наядеш хич, второ или в нещото ще има захар или тесто, или и двете 8-) Ако няма плодове около вас , се наливай с вода и яж преди и след даскало.

BigFakeSmile
04-13-2009, 08:35
ми нз ко да ти кажа
аз като съм първя смяна не ям нищо, докато не се прибера от даскало..после обяд..и така
а като съм втора закусвам у нас...после на училище нищо..и после вечерям пак у нас
пробвай, свиква се и после не усещаш глад през дъългите скучни часове на тъъъпото даскало 8-)

colymoly
04-13-2009, 12:58
има и оризова диета, колкото и да е калоричен ориза, представете си вече махнаме картофите и морковите, защото са калорични утре да не излезе, че и динята е калорична :razz: хапвай се зеленчуци, все пак ще е по-добре от плодове, но не съм съгласна, че трябва да се лишаваш от ориз, то какво остава да ям трябва и малко разнообразие 8-)

galu6a
04-13-2009, 14:24
аз на учибище ям най-вече солети или най-добре си носи от вкъщи :)

splendour
04-13-2009, 14:30
Какъв е този мит, че от солетите не се дебелее, не ми е ясно... :?

п.с-яж плодове, мляко можеш да си взимаш

GbSy-по-добре дай 60 ст. и яж плод, нещо полезно, отколкото да си спестиш 30 ст. и да се тъпчеш с тесто... :? a ne se li se6tate da si kypita 1-2 kg ot pazara i da si zemate seki den po 1 za daskalo vmesto da qdete koto ima ili da daate izli6no pari

sexa_na_kompleksa
04-13-2009, 15:25
А какво му е на млякото?

guinessgirl
04-13-2009, 15:33
ем,най-удачния вариант е да си правиш сандвич от вкъщи..
или да закусваш кисело мляко+ябълка например

bellzee
04-14-2009, 14:07
ооо аз винаги си взимам ябълка или си праим някви буламачи примерно плодово мляко с банан или с кексче или с течен шоколад :D

Infinity
04-14-2009, 14:12
Активия или Данон Баланс+Бейк Ролс или Ябълка :)

DivoTo_KoTe
04-14-2009, 14:39
Закуската е най-важното ядене.Като ви чета мненията се питам Вие какво ядете бе хора.Казвате,че това е вредно,солетите вредни,ами и вуздуха,който дишате е вреден ама си го дишате.
Аз на закуска ям,но пропускам вечерята.

colymoly
04-14-2009, 14:43
на закуска, не трябва да се яде нищо тястено, или тежка храна
храненето в човешкия организъм започва в 12.00 часа и аз си го спазвам, вие яжте Бейкролс да видим до къде ще стигнете :)

DivoTo_KoTe
04-14-2009, 14:48
на закуска, не трябва да се яде нищо тястено, или тежка храна
храненето в човешкия организъм започва в 12.00 часа и аз си го спазвам, вие яжте Бейкролс да видим до къде ще стигнете :)


Ама въобще не съм съгласна.По-добре да ядеш колкото си искаш сутрин отколкото вечер.Не сте ли чели биология бе хора.Закуската е най-важното ядене.
Колкото и да пиша все ще има нападителни мнения относно поста ми.

Mihailova
04-14-2009, 15:30
Това , че закуската е много важна е вярно , но се закусват плодове , защотто храносмилателната система преди 12 часа не е готова да смели друг вид продукти.

colymoly
04-14-2009, 15:43
Това , че закуската е много важна е вярно , но се закусват плодове , защотто храносмилателната система преди 12 часа не е готова да смели друг вид продукти.
точно за това става въпрос, не бива да се натоварваме с тежки храни сутрин, един или два плода и един чай са достатъчни

Sensuality
04-14-2009, 15:47
Вариятни много..
Айрян
Някакви ядки
Плодове
Активия
Солети

П.С. Аз на даскалото ям почти всеки ден за закуска солети и са ми идеални за диетата,не съм напълняла.. даже обратното;)

MimOSiNitY
04-14-2009, 16:11
кво се ограничавате бе мацки ..... :( яжте каквото си поискате стига да НЕ се прекалява ,а ако искате да отслабнете бягайте в парка,ходете на фитнес,плувайте или там каквото ви хрумне.С диети не се отслабва,най много да си докарате някоя болест.

TheNewReligion
04-14-2009, 17:11
Носи си плод, сандвич, салата, препечена филийка...Има много варианти, само желание да има.
Аз лично не ям в училище. Закусвам и обядвам у дома, и след това като се прибера ям два пъти по малко. :)

Mihailova
04-14-2009, 17:12
Не се храня в училище - пия само вода.
Закусвам преди училище / при първа смяна/ само плод.
При втора смяна - закусвам - плод и обяда според деня.

Pepincetyy
04-14-2009, 17:32
Аз също не закусвам в училище, но ако искаш може да си носиш някакъв плод в чантата или ако имате някакъв магазин да си вземеш от там.
TheNewReligion - това, което каза ... да си носи препечена филийка, според мен не е много добре, защото тя примерно като си препече в 7 и я яде в 10 (ако е първа смяна) или пък да си я взема в 1 и да я яде в 3 ....нали си сещаш, че тя ще стане като "кокал". :?

vlubeno_momi4e***
04-14-2009, 18:35
Солети,бисквити,бейк роулс,плодово мляко..все ще измислиш нещо

EarthShaker
04-14-2009, 18:38
бира

Bianca
04-14-2009, 18:43
Аз не мога да не ям в училище, не знам вие как издържате. :shock:

clever
04-14-2009, 18:48
Аз ям най-вече нещо шоколадово. :P 8-)

victoriqq
04-14-2009, 18:54
Аз не мога да не ям в училище, не знам вие как издържате. :shock:

и аз не мога да не ям.. за това съм направила темата :?

Bianca
04-14-2009, 19:00
Аз не мога да не ям в училище, не знам вие как издържате. :shock:

и аз не мога да не ям.. за това съм направила темата :?
Добре, де, не се нерви. :)
Яж някакви плодове, направи си сандвичи във вас с пълнозърнест хляб и си ги носи там. Носи си лъжица, както прави една приятелка, и си купувай кисело мляко. :D

PIF
04-14-2009, 19:04
кашкавалени солети и споко с фъстъци :smt007

възможно най-нездравословното нещо 8-)

kasidy
04-14-2009, 19:05
Е това с лъжици и тн ми се струва прекалено на мен ... разбирам, че за диети, ама то от малко мляко няма да се наядеш така или иначе ... 8)

А за ядките видях едно мнение: напълно подкрепям ... хем те засищат адки много, хем са полезни. Но под ядки имам предвид сурови, неовкусени и то в малко количество, защото са адски калорични.

Sissy90
04-14-2009, 19:05
Аз не мога да не ям в училище, не знам вие как издържате. :shock:

и аз не мога да не ям.. за това съм направила темата :?
Добре, де, не се нерви. :)
Яж някакви плодове, направи си сандвичи във вас с пълнозърнест хляб и си ги носи там. Носи си лъжица, както прави една приятелка, и си купувай кисело мляко. :D
Ние пък си купуваме пластмасови лъжички - така не се налага да разнасяш лъжици из чантата си :)

pinki
04-14-2009, 19:19
Бейкеролс,солетки,кис.мляк (или за пиене) поне има разнообразие :P айран се продава в малки шишенца :) хмм, а можеш и да си вземеш нещичко от вкъщи било то плод (ябълка,портокал и т.н.) или зеленчук (молкувче 8-) ) и някой по-горе спомена за мюсли :)

victoriqq
04-14-2009, 19:30
а бе не моа да ям активия в училище .. адски странно е .. :D

SunSmile
04-14-2009, 19:34
Аз съм яла Активия в училище. Може да си купуваш плод или зеленчук. Яла съм ябълки, портокали, домати, краставици (с една приятелка като бяхме на диета). Може да си носиш лъжичка от вкъщи или да си купуваш. Не е толкова странно. И аз се притиснявах в началото, но сега не ми пука. Не съм единствената, която е яла кисело мляко с лъжица в училище :)

kasidy
04-14-2009, 19:45
Абе щом ти е странно, недей я яж ... или пък си намери "съмишленик" че да ти е по-конфортно ( оффтопик: една френдка толкова се беше вманиечила на тема диети, ама я беше срам, че си носеше морков и мляко и ги ядеше в тоалетната :-o отврат ако питаш мен )

nellllly
04-14-2009, 19:46
Аз пия чаша пресно мляко преди тръгване, която ме държи сита до голямото междучасие (10:20), когато ям кисело мляко

Едни съученици си купуваха кисело мляко и овесени ядки и си ги бъркага на училище... неусетно всички започнаха това да ядът :)

Sissy90
04-14-2009, 20:20
Абе щом ти е странно, недей я яж ... или пък си намери "съмишленик" че да ти е по-конфортно ( оффтопик: една френдка толкова се беше вманиечила на тема диети, ама я беше срам, че си носеше морков и мляко и ги ядеше в тоалетната :-o отврат ако питаш мен )
Не виждам какво толкова има да се срамува, че яде здравословно. Бас хващам, че на никого няма да му направи впечатление - тя само си е внушавала, че ще й се подиграват или нещо такова.

Civilizationruller
04-14-2009, 21:17
Аз в даскало кви ли неща не съм виждал да си носят за ядене... един носи кюфтета и кебапчета и малко хляб и яде :razz: друг па по физкултура го гледам сяда при мен и вади от чантата неква опаковка с ориз и пилешко месо и тъпче :razz: .. вика ми дали искам и аз :razz: .. иначе аз не ям по време на даскало.. чух че ако дъвчиш не ти се яде и аз тай през часовете дъвча химикала (не е калоричен !!! ) :razz:

kuklichka_bg
04-15-2009, 14:59
аз ям Активия 8-) от няколко дена насам иначе солетки то какво може да ядеш :?
НАщо даскало е заобиколено от буклуци банички ,джобове, дюнери ,форнети, пици

Cantona
04-15-2009, 15:31
само аз ли не ям в училище :-o
а по темата: по-добре яж някакви плодове-ябълка, банан дори и всяко междучасие да е пак е по-добре отколкото да изядеш бургер, който не знаеш с колко боклуци е напълнен.. до моето училище има няколко хранителни магазинчета, където продават по-евтино плодове и гледам, че някои ученички ходят и си взимат, излиза им стотинки.. много момичета ядат и Активия, аз обаче не съм й голяма почитателка, защото май си е само реклама..

billytalent
04-15-2009, 15:35
Най-добре е плодове или само вода,аз когато съм много гладна и не издържам си взимам ментови бонбони

clever
04-15-2009, 15:43
непомня дали постихх :lol: тукаа в тази тема
ама аз ям всичко 8-) сандвичи.. пиции...джобове....сладки работии :booooomb:
каквото ми падне 8) дъвки-мноооооооогоо :lol:

sexa_na_kompleksa
04-15-2009, 15:58
а бе не моа да ям активия в училище .. адски странно е .. :D

Нито е странно, нито е срамнно. Аз също ям кисело мляко на училище. Отначало си носех лъжица от вкъщи, но после започнах да си взимам мялко от един друг магазин, където ми дават безплатно лъжичка.
Ако ти се яде, не виждам нищо лошо да си взимаш и да си хапваш.

mimsssssss
04-15-2009, 16:31
а тея препечени филийки толкова ли са полезни или просто ги предлагате като алтернатива пред пиците примерно.защото според мен все пак е хляб тва и независимо да е без масло или със немисля че е полезно(по добре плод).но все пак отговорете :)

Giva
04-15-2009, 16:32
Яж кисело мляко наистина няма нищо срамно,още повече че ядеш нещо полезно,но ако можеш разучи кои марки са най-качествени.Също можеш да хапваш и плодове.Тестените изделия (като солети примерно) не са подходящи ако искаш да отслабваш.

sexa_na_kompleksa
04-15-2009, 16:35
а тея препечени филийки толкова ли са полезни или просто ги предлагате като алтернатива пред пиците примерно.защото според мен все пак е хляб тва и независимо да е без масло или със немисля че е полезно(по добре плод).но все пак отговорете :)

Добра опция е, не, че е толкова ползно. Все пак наистина си е хляб. : )

EroSennin
04-15-2009, 17:23
Да хубаво е кисело млекце да се яде редовно, ама не на данон :С Абе важното е да не гладуваш, само и само за да си 2-3 кг по слаба, на първо място здравето :)

Undying
04-15-2009, 18:02
Ми аз си вземам редовно Активиа от лавката, засища много и е вкусно.

kasidy
04-15-2009, 18:20
а тея препечени филийки толкова ли са полезни или просто ги предлагате като алтернатива пред пиците примерно.защото според мен все пак е хляб тва и независимо да е без масло или със немисля че е полезно(по добре плод).но все пак отговорете :)

Добра опция е, не, че е толкова ползно. Все пак наистина си е хляб. : )

+1

А вие сте ми приели грешно мнението за млякото. Не казвам, че е нередно да се яде мляко в даскало. Просто като го е срам момичето, да не се мъчи. Мен примерно ми е странно да ям мляко, да, нооо това съм си аз. Колкото до тази Активия - видях, че много момичета са писали че това ядат - еми това си е реално плодове млекце с плодчета нали знаете? :D Е по-добър вариант е от дюнери и тн - да, това не го отричам :D