PDA

View Full Version : Антицелулитен масажор на Oriflame



tonie__
04-12-2009, 18:50
Сестра ми днес ми донесе тоя антицелулитен масажор и искам да питам дали има ефект ? заедно с него ползвам на Билка един антицелулитен гел.

таа някой да го е ползвал ?

http://www.oriflame.bg/prod/catalog/SkuDetail.jhtml?SKUID=9582_bg_BG&PRODID=9582_bg_BG&CATID=jwAccessories_bg_BG

мояр обаче е лилав,не зелен и беше 12 лева :? но иначе е едно към едно

mysterious93
04-12-2009, 18:57
а то тва на тубичката ли го слагаш или просто слагаш гел и после с това отгоре се масажираш????? а иначе каквото и да е по принцип знам че масажите помагат за борбата с целулита и също пиенето на много вода :-o

SiSsKkAa
04-12-2009, 19:00
Аз слагам душ гел антицелулитен на проблемните зони и след това разтривам с диска.Има ефект при мен,но съчетано с добър продукт.Аз лично използвам комплекта на Дева антицелулитен крем и душ гел

mimsssssss
04-12-2009, 19:02
аз ползвам един друг но по принцип всички такива дискове са добри защото спомагат за кръвообращението и за разкарване на мастните депа така да се каже.както казаха пий много вода и прави всекидневни масажи.резултат при мен имаше след 2 седмици почти пълен да кажа 90% премахнат.само още един съвет като махнеш целулита продължи с пиенето на вода полезна е за пречистване на организма,охлаждане и други и масажите пак е хубаво да не спираш-всяка вечер по възможност

tonie__
04-12-2009, 19:08
при мен положението не е зле в интерес на истината..целулита е средно много.иначе аз всяка сутрин и вечер вече почвам с тва чудо и с гела и съм си решила ако успея да го махна да си продължавам да си се масажирам да не би пак да ме навести тая напаст 8-)

shell
04-13-2009, 15:09
първо се втрива крема и като попие леко се масажира поне 5 минутки с него :) чела съм в книги че трябва да се прави такъв масаж когато се порим с целулита затова рогично е да помогне :)