PDA

View Full Version : HELPP ME MOLQ WI ;[



babydens
04-12-2009, 19:30
Zdraweite na wsicxki za ytre mi trqbwa Ese a as sam ot po tapicxkite i marzeliwi i neznam kak da go napisxa ako nqkoi go e pisal ili ima nesxto s koeto moje da mi pomogni za pisaneto na eseto molq wi pisxete sxte se pobarkam :shock:

Temata e "Тя-моята-свърши...
Ще висна обесен. Но белким се свършва
със мен? Животът ще дойде по-хубав
от песен, по-хубав от пролетен ден"

na nikoLa wapcarow "Pesen za cxoweka"

Goddess
04-12-2009, 19:53
Имаше 12 дни ваканция и ти нито си направи труда да си размърдаш сивото вещество и на всичкото отгоре, дори в последния момент решаваш да помолиш друг да ти го пише ?!
На "по - тъпичките" им се пишат слаби оценки.Щом си от тях, такава заслужаваш. Какъв е смисъла някой друг да ти изкара 6-ца, като ти не знаеш и не можеш за толкова ?

babydens
04-12-2009, 19:58
xyxahuxhay precxi li ti nesxty cxi iskam pomosxt ot drygi xora ??!?! ne mi se otdawa da sacxinqwam a i neznaex cxe imame domasxna poneje bqx boLna i bqxa zabrawili da mi spomenat kogato mi kazwaxa domasxnata za wakanciqta :roll: a poprincip si gi pisxa ne se trewoji za men ;]

Goddess
04-12-2009, 20:02
xyxahuxhay precxi li ti nesxty cxi iskam pomosxt ot drygi xora ??!?! ne mi se otdawa da sacxinqwam a i neznaex cxe imame domasxna poneje bqx boLna i bqxa zabrawili da mi spomenat kogato mi kazwaxa domasxnata za wakanciqta :roll: a poprincip si gi pisxa ne se trewoji za men ;]
Не ми пречиш, такива като теб - бол. Просто е,...смешно, нагло, не знам.
Иначе ти си ми последната грижа, не се тревожа за теб, бъди спокойна и ти.

babydens
04-12-2009, 20:05
nagLo e da poiska6 pomo6t ot nqkogo li?? :D

clever
04-12-2009, 20:16
Потърси в чичко Гугъл знае всичко :D

ProstoAz
04-13-2009, 16:46
Писането на кирилица е задължително, а и темата ти не е в правилния раздел!