PDA

View Full Version : Цената да си влюбчив?



didoran
04-12-2009, 19:41
Харесваш някоя и тя уж казва ,че не и е безразлично и накрая ти изръсва няма как да стане по няква си причина и накрая какво излиза ,че този човек си е поиграл едно хубаво с теб и те е преебал мн яко грррр... тея жени какво да очакваш от тях :?

Kostadin_682
04-12-2009, 19:42
Харесваш някоя и тя уж казва ,че не и е безразлично и накрая ти изръсва няма как да стане по няква си причина и накрая какво излиза ,че този човек си е поиграл едно хубаво с теб и те е преебал мн яко грррр... тея жени какво да очакваш от тях :?
Можеш да очакваш всичко 8-)

Enough
04-12-2009, 19:43
Харесваш някоя и тя уж казва ,че не и е безразлично и накрая ти изръсва няма как да стане по няква си причина и накрая какво излиза ,че този човек си е поиграл едно хубаво с теб и те е преебал мн яко грррр... тея жени какво да очакваш от тях :?

сейм тук ... отново ... гадно е ;/

didoran
04-12-2009, 19:44
мда а уж жената трябва да е най-добрия приател на човека а то какво става.. :shock:

Neet
04-12-2009, 19:50
мда а уж жената трябва да е най-добрия приател на човека а то какво става.. :shock:
Кучето е най-добрия приятел на човека... добре че аз имам... поне има кой да ми се радва :cry:

didoran
04-12-2009, 19:58
прав си кучето е най-добрия приятел на човека защото никои не предава така подло като жената...

emily_1234
04-12-2009, 20:17
прав си кучето е най-добрия приятел на човека защото никои не предава така подло като жената...

Ох айде спрете с тези сексистки коментари моля... сякаш един мъж не е способен на това което жените правят ...въпрос на характер, възпитание, схващания, идеали, гледни точки и позиции. ЖЕНИТЕ НЕ МОГАТ ДА СЕ СЛАГАТ ПОД ОБЩ ЗНАМЕНАТЕЛ (както и мъжете) !

cinderella_gugutka
04-12-2009, 20:18
прав си кучето е най-добрия приятел на човека защото никои не предава така подло като жената...
аз не съм предавала никого но мен колко пъти... :cry:

didoran
04-12-2009, 20:19
Извинявам се това се отнася само за една жена сори emily_1234 :-o

NaughtyOne
04-12-2009, 20:25
Всичко е до човека,не до пола.Както една жена може да направи нещо такова,така и един мъж и обратното.Не трябва да слагаш всички под общ знаменател. Макар,че ей ся ще изникнат разни дето ще напълнят темата с обяснения колко са различни :-D

didoran
04-12-2009, 20:28
да я пълнят с каквото искат аз казвам, че има и различни моми явно съм попаднал на неподходящата :x

ThisIsMe
04-12-2009, 20:31
и аз се дразня на хора,които дават напразни надежди и ,когато най-малко очакваш ,изебават положението.Не си заслужава да ти пука.САм си се обедил.Просто оттук нататък бъди по-внимателен и избягвай да се доверяваш на всеки.Успех в живота ти пожелавам! :)

didoran
04-12-2009, 20:35
Да но лошото е че като ти се случи няколко пати и вече почваш да не се доверяваш на никого.. :o

Darkkiss
04-12-2009, 22:58
3 долара и 62 цента

BlueDream16
04-13-2009, 06:27
ми на такова момиче си попаднал..някои нямаме съвест и не ни пука 8)

Aicken
04-13-2009, 06:31
мда а уж жената трябва да е най-добрия приател на човека а то какво става.. :shock:

КУЧЕТО БЕ не жената ти си побъркан


http://www.kc-news.com/newsletter/baby-dog606.jpg

HayDeN^^
04-13-2009, 09:30
Еми определено не зависи от пола!Тя е постъпила супер гадно..но нали знаеш неможеш да насилиш някой да те обича макар ти да си лид по него.. това е невъзможно/възможно е само ако има някви симпатии или нещо от сорта/ така, че бе би трябвало да страдаш за човек ,който не мисли за теб .. не му пука като цяло!Има и други момичета..простоо си намери някой който те обича и уважава :) Успех

TraPPed
04-13-2009, 09:37
..ами тоо има много такива жени които незнаят какво искат или пък се правят на интересни...това издава че са несериозни или недорасли....все пак ти имаш човек срещу себе си ,не животно и носиш отговорност за своите действия към него...

Loshotia
04-13-2009, 09:47
Тея па! :D Какво сте се завъзмущавали?! Аз с един млюбчив младеж тръгнах и на втората седмица се разделихме, че започна една друга да умайва. :o

dimitar_ak
04-13-2009, 10:11
Аз не знам как се страда по човек преди да ви е свързвало каквото и да било. Опитали сте и не е станало. Махваш с ръка и продължаваш. Болка има ако сте били дълго време заедно.

LudoMlado
04-13-2009, 10:27
Аз не знам как се страда по човек преди да ви е свързвало каквото и да било. Опитали сте и не е станало. Махваш с ръка и продължаваш. Болка има ако сте били дълго време заедно.

Бате нищо лично обаче си ми смешен нз що. :-D

gabsit000
04-13-2009, 11:54
оф айде пак "жени ..кво да очакваш от тях" ..вие па момчетата сте все цветета за мирисане..колкото нарянваме ние толкова и вие..само че разлиаката е че всеки е индивидуален...и пак казвам не слагайте всички момичета или вс. момчета под един знаменател-това е пълна детинщина :x

InnchetO
04-13-2009, 12:03
цветета
:razz:

сори за оффтопика ама не се сдържах ;дд

phattbasse
04-13-2009, 12:04
Харесваш някоя и тя уж казва ,че не и е безразлично и накрая ти изръсва няма как да стане по няква си причина и накрая какво излиза ,че този човек си е поиграл едно хубаво с теб и те е преебал мн яко грррр... тея жени какво да очакваш от тях :?


Priqteliu.Bih ti dal edin savet ot opit ...Jenite(ili kakto se izrazi edna macka po-gore, da ne gi slagame pod obsht znamenatel), tezi jeni, koito izbivat kompleksite si, i se pravqt na nedostypni, kato podlagat mokyr parcal pod nashte noze :D .Edna jena, vinagi e zaintriguvana ot myj, koito ne i obryshta vnimanie ...Ako iska da se vyzpolzva ot tova neshto(ili, kakto kazvash ti, da go poizpolzva, da mu dade nadejdi i nakraq da mu "sloji ko4aneca izodzad"), vinagi shte go napravi, ako i se dade vyzmojnost da go napravi ... Nikoga ne pokazvai tvyrde byrzo kakvo 4uvstvash kym tozi 4ovek.Mnogo hora(tuk moga da sloja i jenite pod tozi snamenatel), vkliu4itelno i majete pravqt tazi greshka ... Prosto pokazvat 4uvstvata si prekaleno rano, nezavisimo kakvi sa te ...Tova e golqma greshka, povqrvai mi, kazvam go ot opit ... No, choveka e chovek za da greshi ...i vseki se u4i ot greshkite si ...No, spynesh li se vednyj v edin kamyk, i sled tova se spynesh 2-3 .. 15-20 pati v syshtiq kamyk ..Hmmm, stava typo, ne mislish li ..??? ;)

phattbasse
04-13-2009, 12:07
оф айде пак "жени ..кво да очакваш от тях" ..вие па момчетата сте все цветета за мирисане..колкото нарянваме ние толкова и вие..само че разлиаката е че всеки е индивидуален...и пак казвам не слагайте всички момичета или вс. момчета под един знаменател-това е пълна детинщина :x



Po svetovna statistika, na vseki myj se padat po 10 jeni ... Sledovatelno, koeficienta na myje/jeni e 1/10 ... Sledovatelno, ne e vyzmojno myjete da naranqvat pove4e ot jenite ...ili sym v greshka ..???? ;)

dimitar_ak
04-13-2009, 12:13
Аз не знам как се страда по човек преди да ви е свързвало каквото и да било. Опитали сте и не е станало. Махваш с ръка и продължаваш. Болка има ако сте били дълго време заедно.

Бате нищо лично обаче си ми смешен нз що. :-D

И аз на много неща в тоя форум се смея (не изключвам и теб), ама ако почна за всеки си смях да поствам ще ме изгонят за флуд.

Вярно е, че не съм тийн и не мога да разбера каква трагедия е някоя да ми каже, че не иска да се обвързва с мен. Разберете, че това е съвсем нормален отговор от момиче и в него няма нищо лошо.

Hilary_
04-13-2009, 12:36
Ami priemash go i produljavash napred... 8)

aka6a_vamp
04-13-2009, 13:54
Харесваш някоя и тя уж казва ,че не и е безразлично и накрая ти изръсва няма как да стане по няква си причина и накрая какво излиза ,че този човек си е поиграл едно хубаво с теб и те е преебал мн яко грррр... тея жени какво да очакваш от тях :?
Ооо,а момчетата изобщо не ни правите мръсно,така ли?!Айде моля ви се,не ставайте смешни!

valdesbg
04-13-2009, 15:38
Човеко - що се нервиш? Изречението не си ми безразличен означава точно това. А не че иска да ходите и да се жените и знам ли още какво. не е и обещание за каквото и да било. Ако ти се оставяш - ще си играят с теб.

didoran
04-13-2009, 16:30
Извинявам се на нежния пол просто вчера ми беше крив целия свят и най-вече жените :-o Но днес съм добре мерси на всички който са писали в темата всички сте пичове и пи-чки :-D

valdesbg
04-13-2009, 16:33
вчера ми беше крив целия свят

Бе като ти е бил крив - ми удари му една да се изправи :Р

lunichkataaa
04-13-2009, 16:37
Харесваш някоя и тя уж казва ,че не и е безразлично и накрая ти изръсва няма как да стане по няква си причина и накрая какво излиза ,че този човек си е поиграл едно хубаво с теб и те е преебал мн яко грррр... тея жени какво да очакваш от тях :?

сейм тук ... отново ... гадно е ;/

+1 Е,гадно е,но се преживява.Има къде по-неприятни неща.Трябва обаче да се преживяват,все пак живота продължава и трябва да се живее.....

slun4ice_90
04-13-2009, 16:47
Доста висока цена се плаща,(плач по цял ден, и още негативи)заради това кофти качество...И аз го имам.Страдам,но на кой му пука хах?! :? :-o

TheNewReligion
04-13-2009, 16:57
мда а уж жената трябва да е най-добрия приЯтел на човека
:razz: Кой те излъга? :razz:

Slawi92
04-13-2009, 17:00
абе не е сложно бе :booooomb: както жените могат да нараняват и съсипват мъжете така и мъжете могат жените тва е такава ни е природата ;)

didoran
04-13-2009, 19:13
Няма какво да стане... жени,мъже,момци,моми и сякви др учим се от грешките си все пак нали :-o
valdesbg Бе като ти е бил крив - ми удари му една да се изправи :Р
Една бира ли ? :D

FiRe_LaDy
04-13-2009, 19:53
Харесваш някоя и тя уж казва ,че не и е безразлично и накрая ти изръсва няма как да стане по няква си причина и накрая какво излиза ,че този човек си е поиграл едно хубаво с теб и те е преебал мн яко грррр... тея жени какво да очакваш от тях :?

не слагай всички под един знаменател!Както ти казваш това .. така и аз мога да кажа същото.И аз като теб съм билапрецаквана...но от момче.Преживява се!Не е болка за умиране :-D

Lonelysoul
04-13-2009, 21:02
Харесваш някоя и тя уж казва ,че не и е безразлично и накрая ти изръсва няма как да стане по няква си причина и накрая какво излиза ,че този човек си е поиграл едно хубаво с теб и те е преебал мн яко грррр... тея жени какво да очакваш от тях

все едно си описал последните няколко месеца от живота ми точно това ми се случи сега хем все още съм луд по това момиче и немога да спра да излизам с компанията и тя е част от нея хем пак немога да сам близо до нея и да неси мисля за нея неми стига само приятелство немога да сам и само приятел а тя нее влюбена а само ме хсаресвала и неискала повече от приятелство "заслужаваш някоя която да те обича много" ми каза тя е па аз неискам друга :( напрао се депресирам вече тъй като тя ми бе първата любов доста тежко го приемам :? :-o

Neet
04-13-2009, 21:37
Да си влюбчив означава само едно - ДА СТРАДАШ... и то много... аз също съм в такава ситуация... влюбен съм до полуда но без никаква заинтересованост от нейна страна ( сигурно щото не съм богат педал с оскубани вежди и х*й над 20 санта) и още не мога да го преживея... трудно е но само времето може да помогне... мислиш за самоубийство и тем подобни... но просто като мине време разбираш че не си е заслужавало... трябва да живеем НАПУК... все някой ден ще се появи друг човек който да споделя чувствата ви... Просто като се замислих... има хора които харесват паяци... а те са противни... защо пък да няма някой друг който да ни харесва...

Ecstasy
04-13-2009, 23:06
Цената да си влюбчив - сърцето ти :shock:

didoran
04-14-2009, 11:00
Харесваш някоя и тя уж казва ,че не и е безразлично и накрая ти изръсва няма как да стане по няква си причина и накрая какво излиза ,че този човек си е поиграл едно хубаво с теб и те е преебал мн яко грррр... тея жени какво да очакваш от тях

все едно си описал последните няколко месеца от живота ми точно това ми се случи сега хем все още съм луд по това момиче и немога да спра да излизам с компанията и тя е част от нея хем пак немога да сам близо до нея и да неси мисля за нея неми стига само приятелство немога да сам и само приятел а тя нее влюбена а само ме хсаресвала и неискала повече от приятелство "заслужаваш някоя която да те обича много" ми каза тя е па аз неискам друга :( напрао се депресирам вече тъй като тя ми бе първата любов доста тежко го приемам :? :-o

Пич нз ама по добре спри да излзиаш с неината компания защото колкото по-често я виждаш токова повече ще ти е по-гадно дзз спри сякакви връзки с нея поне аз така бих направил за известно време... :-o


Neet човек подкрепям това за скубаните вежди и богатството жалко, че се повече жени зеха да се взират в джоба ти ..... :-x

phattbasse
04-14-2009, 11:30
tctctt ... vie, sega za oskubanite myjki vejdi li sh si govorite ili ...??? Mi, koito kakto obi4a ...i az si skubq vejdite( t`va za razmera nqma da go komentiram :D ), no tova ne zna4i, 4e jenite gledat oskubanite vejdi i razmera na onaq ti raota ...(ne, che gi nqma i takiva de).No, kakto kaza ti, jenite(ili pone .. 75-80% ot tqh) ot mnogo dylgo vreme gledat myjete do tqh, kato si slojat portfeila na zemqta, i kato sednat v/u nego da dostigat edna tipi4no sredna myjka viso4ina (175-180cm).Tova, pove4eto bez takiva vyzmojnosti ne go razbirat, no neka ne zabravqme, 4e glavnoto koeto tyrsi edna jena, e sigurnost i bydeshte.Taka, 4e ne mislq 4e ima kakvo da se 4udite zashto po dqvolite jenskoto syslovie tyrsi bogati kopeleta(ne sym ot Sofiq, ama taka mi doide na ustata ...).

Slawi92
04-14-2009, 12:30
tctctt ... vie, sega za oskubanite myjki vejdi li sh si govorite ili ...??? Mi, koito kakto obi4a ...i az si skubq vejdite( t`va za razmera nqma da go komentiram :D ), no tova ne zna4i, 4e jenite gledat oskubanite vejdi i razmera na onaq ti raota ...(ne, che gi nqma i takiva de).No, kakto kaza ti, jenite(ili pone .. 75-80% ot tqh) ot mnogo dylgo vreme gledat myjete do tqh, kato si slojat portfeila na zemqta, i kato sednat v/u nego da dostigat edna tipi4no sredna myjka viso4ina (175-180cm).Tova, pove4eto bez takiva vyzmojnosti ne go razbirat, no neka ne zabravqme, 4e glavnoto koeto tyrsi edna jena, e sigurnost i bydeshte.Taka, 4e ne mislq 4e ima kakvo da se 4udite zashto po dqvolite jenskoto syslovie tyrsi bogati kopeleta(ne sym ot Sofiq, ama taka mi doide na ustata ...). ОТ 2ри АПРИЛ НЕ БЕШЕ ЛИ ЗАБРАНЕНО ПИСАНЕТО НА ЛАТИНЦА?!?!?! И НЕ ТРЯБВАШЕ ЛИ ТАКИВА МНЕНИЯ ДА СЕ ТРИЯТ?!?!?!

windowlicker
04-14-2009, 14:02
мда а уж жената трябва да е най-добрия приател на човека а то какво става.. :shock:

Докато не се научиш да уважаваш жената, едва ли ще те огрее...

Slawi92
04-14-2009, 14:39
мда а уж жената трябва да е най-добрия приател на човека а то какво става.. :shock:

Докато не се научиш да уважаваш жената, едва ли ще те огрее...много правилно казано !!!

kofti_nick
04-14-2009, 15:41
Харесваш някоя и тя уж казва ,че не и е безразлично и накрая ти изръсва няма как да стане по няква си причина и накрая какво излиза ,че този човек си е поиграл едно хубаво с теб и те е преебал мн яко грррр... тея жени какво да очакваш от тях :?

Нищо хубаво ! :?

ifkataAa
04-14-2009, 15:45
Не е проблема в жените.И на много от мъже се случва това, което си разказал по-горе.Всичко е до психиката на дадената личност, възпитанието и манталитета ! Аз съм много влюбчива, но и много страдам.Но пък всяко зло за добро :] :)

Seducti0n
04-14-2009, 16:22
Не само жените го правят.
Вие, мъжете също сте майстори в това да давате основание за хранене на напразни надежди, очаквания...

Много се дразня на такива хора-независимо от пола-
Чувствата са нещо, с което никой няма право да се подиграва.
А относно тези, които не са наясно какво точно искат от живота м личен план-кротнете се малко и не си играйте с хората, защото един ден ще стане така, че живота, ще се заиграе с вас. :wink:

didoran
04-14-2009, 16:48
Ей моми не ме разпъваите на кръст ИЗВИНЯМ СЕ НА ВСИЧКИ ЖЕНИ, ЧЕ ГИ СЛОЖИХ ПОД ОБЩ ЗНАМЕНАТЕЛ!!! :-o

Seducti0n
04-14-2009, 16:51
:-D извинен си

didoran
04-14-2009, 16:55
:-D извинен си

Афиуууу... олекна ми :-D

Vesk0u
04-14-2009, 17:02
Харесваш някоя и тя уж казва ,че не и е безразлично и накрая ти изръсва няма как да стане по няква си причина и накрая какво излиза ,че този човек си е поиграл едно хубаво с теб и те е преебал мн яко грррр... тея жени какво да очакваш от тях :?

Е... т'ва е цената.. гадно е...

KathieXx
04-14-2009, 18:30
цената е точно 4 лева И 60 стотинки :)

beiho
04-14-2009, 20:27
Всичко е правилно като току що изваден от фабрично производство куршум!

GossipGirl89
04-14-2009, 20:42
Има и такива жени, но има и такива мъже... Аз съм си патила от такова момче дето даваше напразни надежди и точно когато най-малко очаквах - БУМ "ми не стават нещата между нас"... Кофтито беше, че го обичах и му се бях доверила, а той ме предаде... Оттогава изпитвам страх да се доверявам на който и да било и просто не ми пука за нищо... Когато сте прекалено добри с един човек той ви се качва на главата, разберете го това! Не казвам, че трябва да се държим като изроди във всеки един момент, но просто да си знаем цената и границата. Някъде по-напред го бяха казали - недостъпното привлича! И това не се отнася само за жените, а и за мъжете...

Авторе, ти не се отчайвай. Просто приеми, че трябва да минеш през много нечестни и гадни хора докато намериш истинския човек ;) И от тук нататъка внимавай на кой се доверяваш :)

lipsvashh_mi
04-15-2009, 08:06
прав си кучето е най-добрия приятел на човека защото никои не предава така подло като жената...

Ох айде спрете с тези сексистки коментари моля... сякаш един мъж не е способен на това което жените правят ...въпрос на характер, възпитание, схващания, идеали, гледни точки и позиции. ЖЕНИТЕ НЕ МОГАТ ДА СЕ СЛАГАТ ПОД ОБЩ ЗНАМЕНАТЕЛ (както и мъжете) !
абе каквото и да си говорим повечето жени правят мръсно и са двулични..има си и изключения де...при момчетата е същото-има Момчета и момчета...относителни са нещата :?

phattbasse
04-15-2009, 08:06
tctctt ... vie, sega za oskubanite myjki vejdi li sh si govorite ili ...??? Mi, koito kakto obi4a ...i az si skubq vejdite( t`va za razmera nqma da go komentiram :D ), no tova ne zna4i, 4e jenite gledat oskubanite vejdi i razmera na onaq ti raota ...(ne, che gi nqma i takiva de).No, kakto kaza ti, jenite(ili pone .. 75-80% ot tqh) ot mnogo dylgo vreme gledat myjete do tqh, kato si slojat portfeila na zemqta, i kato sednat v/u nego da dostigat edna tipi4no sredna myjka viso4ina (175-180cm).Tova, pove4eto bez takiva vyzmojnosti ne go razbirat, no neka ne zabravqme, 4e glavnoto koeto tyrsi edna jena, e sigurnost i bydeshte.Taka, 4e ne mislq 4e ima kakvo da se 4udite zashto po dqvolite jenskoto syslovie tyrsi bogati kopeleta(ne sym ot Sofiq, ama taka mi doide na ustata ...). ОТ 2ри АПРИЛ НЕ БЕШЕ ЛИ ЗАБРАНЕНО ПИСАНЕТО НА ЛАТИНЦА?!?!?! И НЕ ТРЯБВАШЕ ЛИ ТАКИВА МНЕНИЯ ДА СЕ ТРИЯТ?!?!?!




Ela tiI dA piShESh nAa KiRilIcaA s lApTopA, i sSHTe pOZdRAvqQ ;) :D

Slawi92
04-15-2009, 10:30
tctctt ... vie, sega za oskubanite myjki vejdi li sh si govorite ili ...??? Mi, koito kakto obi4a ...i az si skubq vejdite( t`va za razmera nqma da go komentiram :D ), no tova ne zna4i, 4e jenite gledat oskubanite vejdi i razmera na onaq ti raota ...(ne, che gi nqma i takiva de).No, kakto kaza ti, jenite(ili pone .. 75-80% ot tqh) ot mnogo dylgo vreme gledat myjete do tqh, kato si slojat portfeila na zemqta, i kato sednat v/u nego da dostigat edna tipi4no sredna myjka viso4ina (175-180cm).Tova, pove4eto bez takiva vyzmojnosti ne go razbirat, no neka ne zabravqme, 4e glavnoto koeto tyrsi edna jena, e sigurnost i bydeshte.Taka, 4e ne mislq 4e ima kakvo da se 4udite zashto po dqvolite jenskoto syslovie tyrsi bogati kopeleta(ne sym ot Sofiq, ama taka mi doide na ustata ...). ОТ 2ри АПРИЛ НЕ БЕШЕ ЛИ ЗАБРАНЕНО ПИСАНЕТО НА ЛАТИНЦА?!?!?! И НЕ ТРЯБВАШЕ ЛИ ТАКИВА МНЕНИЯ ДА СЕ ТРИЯТ?!?!?!




Ela tiI dA piShESh nAa KiRilIcaA s lApTopA, i sSHTe pOZdRAvqQ ;) :D еми само да те светна и аз съм на лаптоп :) и плус това такива са правилата ;)

phattbasse
04-15-2009, 12:25
tctctt ... vie, sega za oskubanite myjki vejdi li sh si govorite ili ...??? Mi, koito kakto obi4a ...i az si skubq vejdite( t`va za razmera nqma da go komentiram :D ), no tova ne zna4i, 4e jenite gledat oskubanite vejdi i razmera na onaq ti raota ...(ne, che gi nqma i takiva de).No, kakto kaza ti, jenite(ili pone .. 75-80% ot tqh) ot mnogo dylgo vreme gledat myjete do tqh, kato si slojat portfeila na zemqta, i kato sednat v/u nego da dostigat edna tipi4no sredna myjka viso4ina (175-180cm).Tova, pove4eto bez takiva vyzmojnosti ne go razbirat, no neka ne zabravqme, 4e glavnoto koeto tyrsi edna jena, e sigurnost i bydeshte.Taka, 4e ne mislq 4e ima kakvo da se 4udite zashto po dqvolite jenskoto syslovie tyrsi bogati kopeleta(ne sym ot Sofiq, ama taka mi doide na ustata ...). ОТ 2ри АПРИЛ НЕ БЕШЕ ЛИ ЗАБРАНЕНО ПИСАНЕТО НА ЛАТИНЦА?!?!?! И НЕ ТРЯБВАШЕ ЛИ ТАКИВА МНЕНИЯ ДА СЕ ТРИЯТ?!?!?!


S tAZIi MAlLkA poDrObNostT, 4e mOqQ nE e oT BG ...i sTaA mAlLkO tRYdnO :D :D :D ... sry ..., ina4e ne mislish li, 4e bih piSAlL PO PRAVILATA ...???




Ela tiI dA piShESh nAa KiRilIcaA s lApTopA, i sSHTe pOZdRAvqQ ;) :D еми само да те светна и аз съм на лаптоп :) и плус това такива са правилата ;)

windowlicker
04-15-2009, 19:41
"S tAZIi MAlLkA poDrObNostT, 4e mOqQ nE e oT BG ...i sTaA mAlLkO tRYdnO Very Happy Very Happy Very Happy ... sry ..., ina4e ne mislish li, 4e bih piSAlL PO PRAVILATA ...???"


Ехеее айде моля и аз не живея в България и аз съм на лаптоп купен извън България, ама проблеми с кирилицата не съм имала...
:?

Tomorrowww
04-15-2009, 19:46
мда а уж жената трябва да е най-добрия приател на човека а то какво става.. :shock:

не беше ли кучето .. то вярно че има и кучки де ама тва е др въпрос 8-)

sku
04-15-2009, 19:49
Харесваш някоя и тя уж казва ,че не и е безразлично и накрая ти изръсва няма как да стане по няква си причина и накрая какво излиза ,че този човек си е поиграл едно хубаво с теб и те е преебал мн яко грррр... тея жени какво да очакваш от тях :?
Извинете и мъжете не сте по-назад!

Да су влюбчив е гадничко...аз не съм от най-влюбчивите обаче не съм и от най коравосърдечните и влезнат ли ми под кожата става лошооо.... :(