PDA

View Full Version : Епилатор?



tsvety_91
04-12-2009, 20:43
Искам да си купя нов епилатор,защотото моя е мн мн стар,но искам да има и приставка за интимни части.Не мога да преценя кое е по-добре пинсети или дискове и ако може споделете вие с какъв сте?и какви са резултатите? Мерсии (Съжалявам,ако има такава тема,но специално за интимната зона не видях)

victoriqq
04-12-2009, 21:09
''филипс'' .. има за интимните части ! мн е добър :) :grin:

tsvety_91
04-12-2009, 21:10
ama koi to4no polzva6 :)

victoriqq
04-12-2009, 21:14
мии не мога да ти кажа точно :(

Liar
04-12-2009, 21:40
За колко време ви израстват космите след епилатор?Ефекта като на кола маската ли е?Знам,че при неправилна употреба космите се накъсват...Искам да си взема епилатор,ама още се колебая.
По въпроса дискове или пинсети-всеки си има собствено мнение за това,но преобладават дисковете като най-употребявани.

titinkaa
04-13-2009, 04:16
Браун скоро си го взех точно кой модел е май беше нещо с 73.. :o

scanadal
04-13-2009, 05:33
Вземи си на Филипс-те са дискови и скубят по-добре ;)
Нооо все пак кола маска рулз :grin:

galu6a
04-13-2009, 11:09
не боли ли :(

teenems
04-13-2009, 11:46
не боли ли :(


само първия път докато изтръпнеш и моя има масажиращи топчета ,е поне по ръце крака ,аз се епилирам от 6 клас и не стават по-дълги ,напротив !Нито са дълги нито са гъсти или пък твърди ,,даже са по-редки !а тази приставка за интимни части сигурно е хубава .. по ръце и крака стават нормални за около месец два ,различно ..

taNcheto93
04-13-2009, 11:51
не боли ли :(
Свиква се :)
А иначе моя е на Филипс, но не знам какъв точно модел е. Попринцип би трябвало да има приставка за по-деликатни части на тялото, но при мен липсваше :x . Има много доволни и от този с охлаждаща глава :)

sweetsunshine
04-13-2009, 12:34
не боли ли :(хората са казали "Трай бабо за хубост!" 8-)
Боли наистина само 1-я път,а аз даже за 1 път като се епилирах не ме болеше а нещо като парене,моят е на Браун има и приставка със масажиращи простотийки,има отделно за подмишниците,но аз си действам с другата и със тази масажиращата отгоре.За интимните части няма приставка моя модел,но затова има кола маска.
Космите израстват както са нормални при мен за около 2 месеца.Епилирам се от края на 5 клас някъде началото на 6-епилирам ръце крака и подмишници,само на ръцете поболява повечко,затова преди епилация си увивам ръката със кърпа с лед :D след това почти нищо не се усеща.
Иии имам само 1 оплакване гледам,че доста са ми изтънели косъмчетата по краката и доста са взели да растат подкожно,затова съм на мнение че трябва да се епилира човек един път и след това 1-2 седмици да кара със самобръсначката,защото косъмчетата стават толкова меки и тънки,че немогат да пробият,а като са подкожни е ужасно... :(

Liar
04-13-2009, 16:48
Пробвай да ексфолираш.

splendour
04-13-2009, 16:58
za intimni 4asti wtf? az imam braun silk epil zelen [toi e samo s 1 pristavka] rozoviq i siniq imat dop1lnitelni.moga li da si kypq otnqk1de do1lnitelni i 6te stanat li na moq?
po temata: si4ki mi prepor14axa s pinseti

dorsichh
04-13-2009, 17:39
а да попитам за интимните части..задължително ли трябва да се действа с приставка..или може и без? :-o

sweet_bubka
04-13-2009, 20:57
''филипс'' .. има за интимните части ! мн е добър :) :grin:
+1 и аз съм с филипс

moon_flower
04-13-2009, 22:26
И аз съм за филипс,но мога да ти дам и друга идея.
Защо направо не си купиш уред за кола маска,същия като в салоните?Знам,че търсиш епилатор,но този уред ще ти излезе на почти същата цена или малко повече,не сум сигурна,зависи колко струва епилатора.Много по - удобно е,а и болката преминава за секунди.А и ефекта е по-дълготраен. :)

splendour
04-14-2009, 18:30
И аз съм за филипс,но мога да ти дам и друга идея.
Защо направо не си купиш уред за кола маска,същия като в салоните?Знам,че търсиш епилатор,но този уред ще ти излезе на почти същата цена или малко повече,не сум сигурна,зависи колко струва епилатора.Много по - удобно е,а и болката преминава за секунди.А и ефекта е по-дълготраен. :) я разясни какво е тва,ако може и пик

taNcheto93
04-14-2009, 19:18
И аз съм за филипс,но мога да ти дам и друга идея.
Защо направо не си купиш уред за кола маска,същия като в салоните?Знам,че търсиш епилатор,но този уред ще ти излезе на почти същата цена или малко повече,не сум сигурна,зависи колко струва епилатора.Много по - удобно е,а и болката преминава за секунди.А и ефекта е по-дълготраен. :) я разясни какво е тва,ако може и пик
И аз не се сещам какъв е този уред за кола маска :-o

moon_flower
04-15-2009, 20:55
splendour написа:
moon_flower написа:
И аз съм за филипс,но мога да ти дам и друга идея.
Защо направо не си купиш уред за кола маска,същия като в салоните?Знам,че търсиш епилатор,но този уред ще ти излезе на почти същата цена или малко повече,не сум сигурна,зависи колко струва епилатора.Много по - удобно е,а и болката преминава за секунди.А и ефекта е по-дълготраен.
я разясни какво е тва,ако може и пик

И аз не се сещам какъв е този уред за кола маска
http://www.profesionalist.com/4854316-list.aspx
http://amritalab.eu/pro/depilation/uredi/arcocere_050a
Имаше един друг сайт,където имаше по-голямо разнообразие на по-ниски цени,но не мога да го открия.Потърсете ако се интересувате,едва ли ще съжалявате после. :)