PDA

View Full Version : Как се разбира, че това е краят ?!



djuki
04-13-2009, 07:40
С някой си от много време ... в началото е било страхотно правели сте всичко един за друг зарязвали сте всичко ... но колкото повече време оставате заедно малко по малко всичко друго става по важно от така обичаната половинка и това създава мнооооооого проблеми . И както до преди сте правели всичко един за друг така сега вече няма ден в който да не сте се скарали , въпреки че още имате чувства един към друг . Смятате ли , че нещата могат да се оправят ?! Или това просто е краят защото ще става по зле ?!

NejnoDivi4ka
04-13-2009, 08:06
Всичко е поправимо...поговорете и спрете да правите същите грешки както преди...а и във всяка връзка има момент на проблеми и неразбирателство.Ако любовта е силна тя ще се справи и с това :P :)

DevilWish
04-13-2009, 08:17
Това става, когато си омръзнете :С :( Не зная, оправия има ли, при мен като се стигне до тази фаза определено всичко свършва.Щом не искаш да свърши, бори се за това.Поговорете си и разберете къде е проблема.Правете повече неща заедно, разнообразявайте, ходете в друго кафе от това, което сте винаги, посетете други паркчета, отидете на кино, на басейн, разнообразието може да върне живот на връзката ви ;)

azz_azz
04-13-2009, 08:18
Аз съм в същото положение и вече съм сигурен че всичко хубаво на тоя свят си има своя край.Виждал съм как 4 годишна връзка се разпада за 2 дни а сега виждам как и моята върви към своя край и въпреки това правя всичко по силите си да не се случи.Съветвам те да направиш същото за да може ако се разделите да не си повтаряш че е можело да направиш нещо а не си го направил.

Gary
04-13-2009, 08:18
Това е нормално. Не се шашкайте, а поговорете, преосмислете нещата, преоценете връзката си. Обикновено това не е началото на края, а края на началото;)

djuki
04-13-2009, 08:44
Тук има един проблем ... аз мога да направя какво ли не ... говорим защото сме така от 2-3 месеца . Той иска своята свобода да прави всичко друго и ние да се видим 1 път на седмица и никакви други контакти а аз прези свободното си време да седя вързана вкъщи защото повечето ми приятели са момчета . Така де вдигнах бунт когато той излезе и аз излезнах с един приятел и го прие лесно . Имах имен ден вчера не направи нищо за мен няма и да направи ... да не говорим че заради него съм на съвет ама не му пука много . Въпроса е че аз мога да преглътна всичко да простя ама той е отписал всичко , но казва че много ме обичал !Май това е краят :-k

valdesbg
04-13-2009, 09:07
Въпроса е че аз мога да преглътна всичко да простя ама той е отписал всичко , но казва че много ме обичал !Май това е краят :-k

Баш тук е и отговора на твоя въпрос. Това не е любов. Просто ти замазва очите.

Take_That
04-13-2009, 09:18
Въпроса е че аз мога да преглътна всичко да простя ама той е отписал всичко , но казва че много ме обичал !Май това е краят :-k

Баш тук е и отговора на твоя въпрос. Това не е любов. Просто ти замазва очите.

Съгласна съм :( ... Ако обаче не искаш всичко да свършва така, поговорете и както казаха по-горе не повтаряйте същите грешки от преди, ако нищо не се получи и след разговора, явно това наистина е Края.....

Gary
04-13-2009, 09:38
Тук има един проблем ... аз мога да направя какво ли не ... говорим защото сме така от 2-3 месеца . Той иска своята свобода да прави всичко друго и ние да се видим 1 път на седмица и никакви други контакти а аз прези свободното си време да седя вързана вкъщи защото повечето ми приятели са момчета . Така де вдигнах бунт когато той излезе и аз излезнах с един приятел и го прие лесно . Имах имен ден вчера не направи нищо за мен няма и да направи ... да не говорим че заради него съм на съвет ама не му пука много . Въпроса е че аз мога да преглътна всичко да простя ама той е отписал всичко , но казва че много ме обичал !Май това е краят :-k
Мдааа, май той не знае какво иска, но ти определено не си от "нещата", които иска. По-добре сложи край веднага - ще се мъчиш известно време, но си спестяваш агонията.

Hilary_
04-13-2009, 12:44
Zavisi ot horata... ako se postaraqt i napravqt vsichko vuzmojno moje i da stane... 8)

djuki
04-13-2009, 17:43
макар да ми се скъса сърцето , го зарязах днес ! Все пак ако наистина ме обича в което вярвам и успее да си преглътне гордостта и тъпото самочувствие ще ме потърси за което се съмнявам . Но все пак мерси на всички :-)

FiRe_LaDy
04-13-2009, 17:51
нещата могат да се оправят стига и двамата да го искате.Говорете и си изяснете нещата,които стават.дано се оправите и нещатада потръгнат както преди :-D

mechtaq_za_teb
04-13-2009, 18:58
Караниците постоянно са признак, че нещата не вървят както трябва. Понякога това значи, че краят наближава, но понякога се намира решение и всичко се оправя. Зависи от много неща... като най-вече от това какво поражда караниците? Дали е неразбирателство, различни мнения или... омръзване и еднообразие?

djuki
04-13-2009, 19:27
скъсах го преди няколко часа защото реших че вече няма смисъл да си говорим, а вече започнах да съжалявам и толкова много искам да го чуя

Take_That
04-13-2009, 19:38
скъсах го преди няколко часа защото реших че вече няма смисъл да си говорим, а вече започнах да съжалявам и толкова много искам да го чуя

Не се унижавай, бъди силно момиче :)

ELiTyYy
04-13-2009, 19:41
скъсах го преди няколко часа защото реших че вече няма смисъл да си говорим, а вече започнах да съжалявам и толкова много искам да го чуя
..nedei da mu zvani6 ili tursish..pone shte razberesh dali go interesuvash vuobshte..ako te potursi moje da se opravqt ne6tata.....

djuki
04-13-2009, 19:41
скъсах го преди няколко часа защото реших че вече няма смисъл да си говорим, а вече започнах да съжалявам и толкова много искам да го чуя

Не се унижавай, бъди силно момиче :)няма ама няколко дни явно ще го ударя на голям рев ... 1 година бяхме заедно не ми е лесно :(

WondeR TeddY
04-13-2009, 19:52
Миличка и аз бях в подобно положение...не се разбирахме, карахме се мн често, аз не бях доволна от нещата които правеше (може и да не съм била права нз) и накрая реших да скъсам с него...това стана преди 3 седмици и нещо, но още ми е мн мъчно и искам да му кажа че го обичам и искам да съм с него...говорихме и той ми каза че винаги правил първата крачка и сега няма да я направи въпртеки че ме обича и реве за мен ... но и двамата сме мн горди, аз също няма да я направя :( тъпо е защото се обичаме но... сега срещнах момче което мн хлътна по мен и дори прави планове за нас но аз не мога да го забравя толкова скоро..и нз какво да правя....таа саветвам те да не го търсиш, ще ти липсва мн но ако наистина те обича както казва ще те потърси :) Успехчета от мен :-)

KimBerLy1912
04-13-2009, 20:11
Кви са тия истории ако та обича ща потърси...
Ами и той може да си каже същото...и накрая кво става...
Моя съвет е да премислиш нещата сериозно,и ако смяташ,че си заслужават,да го потърсиш...
Но ако смяташ,че връзката ви е изчерпана,просто ще е по-добре без него..

Take_That
04-13-2009, 20:18
скъсах го преди няколко часа защото реших че вече няма смисъл да си говорим, а вече започнах да съжалявам и толкова много искам да го чуя

Не се унижавай, бъди силно момиче :)няма ама няколко дни явно ще го ударя на голям рев ... 1 година бяхме заедно не ми е лесно :(

Поплачи се, няма нищо лошо в това, щом ти олеква :)

Darkkiss
04-14-2009, 03:02
когато накрая пише "the end"

zaichence_ghp
04-14-2009, 07:22
кво да ти кажа... и аз бях така до преди 2 дена.. преди всичко да свърши .С моя приятел бяхме точно като вас и накрая просто аз не издържах и сложих край.Сега когато и ти си направила като мен просто трябва да се опиташ да го забравиш..излизай с приятели,ходи на кафета с други момчета.. и накрая ще го забравиш.Аз така правя,по цял ден не съм си в къщи,щото ако остана тук ша почнат депресии и простотии..така че се опитай да го забравиш :-)

NaNa_SladuRana
04-14-2009, 13:37
не е дошъл края докато сам не повярваш в него,защото може мн пъти да казваш до тук бах,но да виждаш,че другия го боли.Ако обичаш някого се стараеш да нараняваш себе си вместо него

djuki
04-14-2009, 17:36
не е дошъл края докато сам не повярваш в него,защото може мн пъти да казваш до тук бах,но да виждаш,че другия го боли.Ако обичаш някого се стараеш да нараняваш себе си вместо негоами значи съм направила точно това той си поиска свободата и аз му я дадох въпреки че ми се къса сърцето .Поне сега няма да го задушавам и да му преча.

sweet_nothings
04-14-2009, 18:09
Просто спрете да си го изкарвате един на друг или когато го прави единия, другия трябва да трае и да го чака да се успокои.

TraPPed
04-14-2009, 18:12
...минавате на фаза "отворена"връзка...

KathieXx
04-14-2009, 18:50
ТОВА Е КРАЯТТТТ 8) :oops: :D

evelinka1122
04-14-2009, 18:57
аз вярвам, че може да се изгладят тези непрестанни караници в една връзка.... но щом си решила, че не можеш повече и това е правилното и единствено решение на проблема аз ще ти кажа просто да не съжаляваш.... станалото станало... отвори нова страница

smiLe49
04-14-2009, 20:29
Е както казват и другите.Почакай известно време,поговерете после...и ако нещата не вървят на към по-добро то тогава се примири.Тепърва живота и разочарованията от други връзки и момчета ти предстоят.След време сигурно това ще е нищо пред другите проблеми.И все пак всяко хубаво нещо има своя край.

GossipGirl89
04-14-2009, 20:49
Аз съм била в такава ситуация и не - нещата не се оправиха. Просто се разделихме въпреки че имахме чувства :) Когато си доста време с някой и понякога се получава така, че тръпката изчезва и някак си този човек почва да те дразни дори с дишането си... И след като се караш с него всеки ден за щяло и нещяло ти се изнервяш, писва ти и идва момент в който с поредната караница за дреболия чашата прелива и слагаш чертата... Възможно е след това нещата да се оправят, но стига и двамата да го искате и да сте готови на промяна...