PDA

View Full Version : Училище и интереси :)



clever
04-13-2009, 13:14
Здравейте, скъпи съфорумици!
Обичате ли училището?
Върви ли ви?
В кое училище учите? В какъв профил/специалност/ сте?
Кои са ви любимите науки?
Какви са ви интересите и насоките в бъдеще/каква професия сте си избрали?
:)
Малко за мен-обичам училището,много ми върви и е забавно и интересно.Любимите ми науки/предмети са-биология,химия,математика. бичам и физическото :P обожавам спорта.Много се интересувам от медицина. :) Мечтата ми е да стана лекар.Още не съм избрал специалност ...има време :wink:
Вие сте! :wink:

tItEufFf
04-13-2009, 13:27
Да, харесва ми. Сигурно всички ще кажат, че го мразят, и все пак аз предпочитам да ходя на училище отколкото цял ден по улиците. Разбира се, и на мен понякога ми идва в повече.
Аз по принцип съм добра ученичка, но тази година се преместих във Франция, без да знам езика и е нормално да ми спадне доста нивото. Въпреки че учихме ужасно интересни неща - Втората световна война, за Берлинската стена, за Япония, Америка.. но за жалост, за да посещавам курсове по езика се налагаше да пропускам дооста от часовете. За което доста съжалявам.
По принцип инетресна ми е географията, донякъде историята. Но най се старая в часовете по математика и по информатика. Иска ми се да се занимавам с икономика, но все още не съм решила каква специалност искам да взема и какво точно да работя.
И аз също харесвам спорта, решила съм да почвам да тренирам усилено волейбол. Имам приятелки от един отбор, страшно ми харесва начина им на живот и всичко..

kalashnik
04-13-2009, 13:54
Да, но в определени граници, все пак съм чоек и ми трябва почивка. Успеха мми според мен е повече от отличен. Ами училището ми е много яко, поне според мен. Любимите ми предмети от тези които сега уча са БЕЛ, физкултура и руски, а попринци плюс тези трите история и география. Вероятно по-нататък към любимите ми ще се прибавят философия, свят и личност и други подобни интересни хуманитарни предмети. Интересите ми са предимно във военна насока и мисля да ставам военен на по-късен етап, вероятво във ВВС.

Goddess
04-13-2009, 16:01
Обичате ли училището? - обичам го, защото и класа си обичам...
Върви ли ви? - ми бутаме я някакси :-D Успеха ми е над 5 общо взето, не е зле.Ако се старая повече ( защото аз хич не го правя ), верочтно и 6 мога да изкарам. (като общ успех)
В кое училище учите? В какъв профил/специалност/ сте? - 88-мо.Езикова паралелка - чуждоезиков профил (английски), с интензивно изчучаване на Испански и Информатика.
Кои са ви любимите науки? - Може би Психологията...
Какви са ви интересите и насоките в бъдеще/каква професия сте си избрали? - висшето вероятно ще си го карам с психология, но с дипломата ще си троша главата.Вероятно ще се изявявам в съвсем други сфери...

sunnysad
04-13-2009, 16:12
...

Jumbie483
04-13-2009, 17:59
Обичате ли училището? - да го обичам - не го обичам, но го харесвам.. забавно е...
Върви ли ви? - да, мога да кажа, че ми върви.. до сега никога не съм отваряла да уча у дома, но винаги оценките ми са били задоволителни и добри.. по-ниските (като 4) са от мързел.. но да не знаеш и заглавието на някой урок и да ти пишат 4 пак е нещо
Кои са ви любимите науки? - физиката..
Какви са ви интересите и насоките в бъдеще/каква професия сте си избрали? - професия ? колебая се между две-три неща, но ще видя по нататък

Cantona
04-13-2009, 18:02
:)

Bianca
04-13-2009, 18:10
Обичам го.
Разбира се, че ми върви. 8)
ГЧЕ "Екзарх Йосиф I" с Английски език.
Английски език. 8-)
Английски език. :D

chemist9009
04-13-2009, 18:13
Обичате ли училището?-еми обичам и не обичам зависи от ситуацията
Върви ли ви? - Еми да...в природоматематическа паралелка съм...има ли желание има и начин
Кои са ви любимите науки?-Химия
Какви са ви интересите и насоките в бъдеще/каква професия сте си избрали? - професия ?-еми професията сигурно ще е инженер-химик.Колебая се дали да уча ОХТ или ИХ с преподаване на френски език/за да си отворя пътя за Франция :D / :grin: :grin: :grin:

kasidy
04-13-2009, 19:18
Обичате ли училището? Донякъде, но понякога ми идва прекалено натоварването - падам се мързелче :D
Върви ли ви? Еми добре е като се има предвид, че не уча. По принцип ако седна, всичко ми е лесно ... ама да седна ...
В кое училище учите? В какъв профил/специалност/ сте? 9 ФЕГ, 9-ти клас , за сега съм с френски и испански. Другата година не знам кой профил ще избирам , но навярно математика + информатика или география
Кои са ви любимите науки? Е тук при мен е каша :? Всичко ми е интересно, като изключим историята, която ми е някак мудна ... макар че на френски не са толкова скучни уроците.
Какви са ви интересите и насоките в бъдеще/каква професия сте си избрали? Оо не съм , адски много обичам да пиша разни неща, искам да се занимавам с финанси, обичам да снимам, харесвам професиите за архитектура, вътрешен дизайн и тн неща свързани със строенето - има още време докато реша какво ми се учи - за сега е каша, миш маш ии каквото още се сетите :D

vesito13
04-13-2009, 19:32
Обичате ли училището? Не мога да кажа , че го обичам , но не го и мразя . Приемам го , като задължение и до там .
Върви ли ви? Било е и доста по-добре , но мисля да се стегна малко поне .
В кое училище учите? В какъв профил/специалност/ сте? В гимназия съм . Математически профил (английски език , математика , физика , информатика)
Кои са ви любимите науки? Математиката винаги ме е влечала най-много .
Какви са ви интересите и насоките в бъдеще/каква професия сте си избрали? За професия , не съм решила , още ми е прекалено рано да мисля за това , според мен . А иначе ще си завърша някакво висше и така :)

diksi
04-13-2009, 19:33
Обичате ли училището? О, да естествено харесвам го!
Върви ли ви? Като махнем факта, че по география не ми въви, а уча...И по история - Върви ми, но не уча... Всичко е ОК
В кое училище учите? ОУ ``Св. св Кирил и Методий``
В какъв профил/специалност/ сте? Хм, това не го разбрах...Май съм малка за това?!
Кои са ви любимите науки? БЕЛ; История xD; ИИ; Биология; Физика; Химия; Математика естествено!
Какви са ви интересите и насоките в бъдеще/каква професия сте си избрали? Там е работата, в много неща ми върви (Не се опитвам да се изфукам, но защо да го крия?! ) и за бъдеще не знам...
Smile[/b]

GbSy
04-13-2009, 19:43
Обичате ли училището? - Е, чак да го обичам... интересно е, добре си прекарвам в по-голямата част от времето... пък и последна година съм в този клас, изживявам си последните седмици в момента и гледам да си оползотворя възможно най-добре това време.
Върви ли ви? - Върви ми.
В кое училище учите? В какъв профил/специалност/ сте? - В 96 уча, ... с английски и руски.
Кои са ви любимите науки? - Литературата ми е любим предмет, иначе харесвам химията.
Какви са ви интересите и насоките в бъдеще/каква професия сте си избрали? - Разностранни интереси имам, бих искала да се занимавам с музика, но за съжаление няма да стане нищо, така че вероятно с журналистика.

bEbsI
04-13-2009, 22:21
Училището ми е интересно до някъде..не смятам,че то ме определя като личност,а лошото е че повечето ми учители са с такова..хм мнение? Уча в паралелка биология и химия и успеха си ми е нормален.Любимия ми предмет ами всъщност харесвам много литературата,но там където ходя на уроци и ми я преподават с желание.В училище..ами няма място за сравнение.Интересите ми,за тях обичам да се занимавам с йога,но в момента нямам много време,чета огромно количество книги,предимно хм..абе май от всякакъв тип.Ето например сега чета как да се самохипнотизирам и имам до леглото си книга за атентатите от 11 сепрември.Искам да се занимавам с икономика и да работя и като преподавател в гимназия.Бих влагала цялата си енергия,бих била погълната от работата си стига да се реализирам и в тази насока.Бих дала на децата толкова,колкото биха ми дали и те.

carinaNebula
04-13-2009, 22:23
Обичате ли училището?
-Обичам го да.Може някой път да казвам,че не ми се ходи и че го мразя,но всъщност е обратното.Радвам се,че го има.Там научавам нещо ново,цъкам си с приятелки и ми харесва,забавно .
Върви ли ви?
-В повечето неща да,но математиката - не мога!Днеска по чудо изкарах петица! 8-)
В кое училище учите? В какъв профил/специалност/ сте?
-Уча в СОУ Васил Левски. Еми не знам,по-скоро съм нещо,като специалист в езиците(много ги обичам.Сега уча английски,китайски и шведски и скоро почвам руски) и астрономията.И нея я обожавам.
Кои са ви любимите науки?
-Астрономията,иначе психологията и философията са интересни.
Какви са ви интересите и насоките в бъдеще/каква професия сте си избрали?
-Еми до няколко месеца си мислех,за професията астроном.Планети,Луни,звез и,ала-бала,ама сега нещо мисля да се ориентирам към актьорско майсторство.Киното ме зове. 8-)

AFT
04-14-2009, 04:40
diksi, на твоите години и на мен по всичко ми вървеше, ама ела да ме видиш ся. ;д
Училището тая година не ме кефи. Само се гаврат с нас, паднаха ни се най-гадните учители с най-тъпата програма ever. Психологията ми е най-интересна, ама тоя срок нямаме... За в бъдеще не ми се говори. А, уча в паралелка с математика и английски.

LittleDude
04-14-2009, 06:16
Мразя училището, не ми върви много, във Механотехникум съм със спец. Ел.обзавеждане на производството. Тъпа специалност. Абе като цяло за мен даскалото е място, където си губим времето. ](*,)

Seducti0n
04-14-2009, 11:52
:) харесвам училището си,
разбирам се с хората, всичко е 6 /според мен е много важно, да се чувстваш добре сред обкръжението ти в даскало, има големи идиоти, с които ако попаеднеш в един клас примерно, буквално могат да те осакатят психически-силни думи, но знам защо ги казвам/

Профила ми е езиков-Английски и Испански

Предметът, който ми се отдава най-много е Литературата. :)

Интересни са ми Историята, Логиката и Английският.

10-ти клас съм-ще уча право.Това е в общи линии.

:) :)

diksi
04-14-2009, 11:58
AFT А ти на колко си :D

Blab
04-14-2009, 11:59
Обичате ли училището? - Да, някои тенденции в последните години - не.
Върви ли ви? - ами, без да се напрягам(хич даже), не съм имала сериозни проблеми
В кое училище учите? В какъв профил/специалност/ сте? - завърших СМГ, математика и информатика + английски
Кои са ви любимите науки? - математика, литература, физика, биология...
Какви са ви интересите и насоките в бъдеще/каква професия сте си избрали? - Изкуства, журналист

Boyman
04-14-2009, 21:11
1. Обичате ли училището? - Да, категорично. Обичам да ходя на даскало и то с желание, но не обичам своите съученици, което пречи и на учебния процес там... но това е друга тема

2. Върви ли ви? - Определено. Успеха ми от година на година се пакачва по малко, даже миналата година завърших с 5.46 и толкова ми беше криво... :?

3. В кое училище учите? В какъв профил/специалност/ сте? - Уча в Природоматематическа гимназия "Св. Климент Охридски", гр. Силистра с профил биология, като тебе обичам този предмет :wink:

4. Кои са ви любимите науки? - такааа... ами биологията, географията, литературата и допълнително физическото (основно заради това, че спортувам активно) 8)

5. Какви са ви интересите и насоките в бъдеще/каква професия сте си избрали? - ще следвам в Пловдив в свободния университет, но все още се колебая за специалността, може би рехабилитация и физиотерапия. Но ще гледам и за други специалности във Варна и София

Romance
04-15-2009, 08:27
Обичате ли училището? Изобщо
Върви ли ви? Като учиш ти върви, като не - не
В кое училище учите? В какъв профил/специалност/ сте? ГЧЕ "Екзарх Йосиф I" с немски език
Кои са ви любимите науки? Биология (онли)
Какви са ви интересите и насоките в бъдеще/каква професия сте си избрали? Ще е с биология със сигурност, но все още се чудя между рехабилитация и фармация..ще видим.

AFT
04-16-2009, 18:01
AFT А ти на колко си :D

16, а бях млада.. ;дд

Ar7aN
04-16-2009, 18:23
Обичате ли училището?
Обичам го от части. Мразя го заради даскалите и ученетео , но пак смеха и мизериийте са много , поне това ме радва.
Върви ли ви?
Напоследък изобщо!
В кое училище учите? В какъв профил/специалност/ сте?

Уча в свети Неро Мъченик. Специалноста ми е информациони технологий с английски език.
Кои са ви любимите науки?
Айтоската фиология
Какви са ви интересите и насоките в бъдеще/каква професия сте си избрали?
Все още не сам избрал..

justbebsi
04-16-2009, 18:25
Обичате ли училището? Не го обичам много , обаче какво да се прави , трябва да ходя
Върви ли ви? Може да се каже че ми върви . Успеха ми е околко 5.40 ако се постаря догодина може и да стана пълна отличничка
В кое училище учите? В какъв профил/специалност/ сте? Уча в езикова гимназия с профил англиийски и немски :)
Кои са ви любимите науки? Биология , История и география :grin:
Какви са ви интересите и насоките в бъдеще/каква професия сте си избрали? След 12 клас ще уча нещо свързано с икономика или туризъм , но още не съм решила със сигурност
[size=24]

Bloodlust
04-16-2009, 19:03
Обичате ли училището? -> Не, умирам от скука...
Върви ли ви? -> Да, успехът ми е над 5,50.
В кое училище учите? В какъв профил/специалност/ сте? -> Гимназия с преподаване на чужди езици, паралелка с изучаване на английски и френски език.
Кои са ви любимите науки? -> Английския най-ми върви.
Какви са ви интересите и насоките в бъдеще/каква професия сте си избрали? -> Психология.

Darkkiss
04-17-2009, 03:48
не е важно
смятам да ставам наемен снайперист

bellzee
04-17-2009, 13:18
Обичате ли училището? ->дам и винаги съм го обичала...
Върви ли ви? -да имам изключително голям късмет...не уча много но за сметка на тва запомням много бързо
В кое училище учите? В какъв профил/специалност/ сте? --ВТГ [Варненска търговска гимназия] - икономическа информатика англ. и немски език...8 клас
Кои са ви любимите науки? -история,география химия и разбира се ФВС
Какви са ви интересите и насоките в бъдеще/каква професия сте си избрали? незнам...много неща ми се отдават и не мога да преценя :D

DevilWish
04-17-2009, 17:22
Обичате ли училището? - Тук в Белгия да.Приятно е.В смисъл по-добре на даскало, защото няма къде да се луташ цял ден.В България не ми се ходише грам.
Върви ли ви? - Тук ми върви повече от колкото в България колкото и да е странно, защото все пак го уча на съвсем нов език.
В кое училище учите? В какъв профил/специалност/ сте? - В Handelsschool. Уча търговия.
Кои са ви любимите науки? - Честно казано нямам :))))) Мисля ,че нидерландски, и в България съм била фенка на българския и литературата най-вече.Другото, което ми харесва е счетоводството ;)
Какви са ви интересите и насоките в бъдеще/каква професия сте си избрали? - Още не съм сигурна.За сега ще си уча и занапред търговия.Мисля да ставам счетоводител.Ако завърша това училище получавам така и така документ и мога да започна веднага работа като счетоводител.Но смятам да отида след това в университет и да уча още нещо.Добре е, когато имаш повече възможности от една.И отделно след като всичко това свърши ако работното ми време е такова, че ще имам време след 6 часа след обед, смятам да ходя на курс за фризьорство, защото това винаги ми е било мания =)) И така.Доста са ми е висока летвата, но . .с учене ще го постигна =)

dark_angel3
04-17-2009, 21:06
Да го обичам чак не :Д харесва ми,забавно е,в някои от часовете ми е инт.Уча в ''Св.Георги Победоносец'',специалност ветеринарна медицина и да си призная хич не ми харесва.Върви г/д,не мога да се оплача.Любими науки астрономия,археология,антр опология.Мисля да следвам египтология по това съм запалена най-много : ))..

OneGirl
04-17-2009, 21:25
[quote="clever"]Здравейте, скъпи съфорумици!
Обичате ли училището?
Върви ли ви?
В кое училище учите? В какъв профил/специалност/ сте?
Кои са ви любимите науки?
Какви са ви интересите и насоките в бъдеще/каква професия сте си избрали?


1. Да по - интересно ми е в училище отколкото да стоя по цял ден в къщи.
2.Да г/д не мога да се оплача 8-)
3.В профилирана паралелка: Предприемачество и бизнес
4.Обичам Биологията, Химията и Английският, макар че с химията имам малко проблеми, но все пак я обичам :grin: .
5.Мисля да се занимавам с медицина. Колебая се между зъболекар ортодонт или лекар :) .

lenito_sf
04-19-2009, 14:15
Обичате ли училището? - до някъде да ..
Върви ли ви? -да даже мисля че поумнявам :D
В кое училище учите? В какъв профил/специалност/ сте? - ПГТК СОФИЯ а специалноста ми е супер яка защото от догодина ще имам много интересни предмети " телекомуникационни системи с англ."
Кои са ви любимите науки? - ами мисля че биологията , математика .. и до някаква степен езиците
Какви са ви интересите и насоките в бъдеще/каква професия сте си избрали? - Ами аз попринцип предпочитам да мисля за близкото бъдеще отколкото далечното .. но за сега съм се насочила към езици и математика .. мисля да остана и до 13 клас в моето училище защото е практика.. а колкото до професия .. попринцип като изляза от моето училище съм с професия но не мисля че ще е постатъчно само средно образование , а може и да си избера друга професия.. Все пак има много време до тогава още съм 8 клас :)

Mihailova
04-19-2009, 16:53
Здравейте, скъпи съфорумици!
Обичате ли училището?
Върви ли ви?
В кое училище учите? В какъв профил/специалност/ сте?
Кои са ви любимите науки?
Какви са ви интересите и насоките в бъдеще/каква професия сте си избрали?
:)


1.Обичам го , уча в него от 8 години и ми е станало, като втори роден дом.
2. Върви, ако аз го подкарам :lol:
3. 8 СОУПЧЕ "Александър Сергеевич Пушкин"
Профила ми е с усилено изучаване на английски , руски и френски език.
4. Математиката и езиците. За жалост по математика не попаднах на свестен преподавател, което малко или много .. ми уби желанието..
5. Всеки знае своите плюсове и минуси, аз за работа, като администратор - независимо къде .. Направо да си го кажа - не става да имам началник. Не и пряк. Каквато и бъдеща професия да си избера , то тя ще бъде на ръководен пост .. В последно време съм се засилила към политиката. Ще видим .. някой трябва да я спасява тази държава.

kir40
04-19-2009, 19:06
Здравейте, скъпи съфорумици!
Обичате ли училището? Не
Върви ли ви? Досега на изпит не съм бил.
В кое училище учите? В какъв профил/специалност/ сте? ПГИТ "проф. д-р Асен Златаров".Производство на кулинарни изделия и напитки-професия готвач.
Кои са ви любимите науки? История
Какви са ви интересите и насоките в бъдеще/каква професия сте си избрали? Готвач

lovetanya
04-20-2009, 06:11
Обичате ли училището? - Да си кажа честно обожавам го...класа ми е най-великия и просто е удоволствие да седя по цял ден с тях! :D
Върви ли ви? - Ами може да се каже, че върви успеха ми е над 5, но не мисля, че оценките определят това как се справяш...
В кое училище учите? В какъв профил/специалност/ сте? - МГ "К. Величков", гр. Пазарджик...Профил информационни технологии, англииски и математика :)
Кои са ви любимите науки? - География, физика, математика и изобразителното ако се брои за наука! :-D
Какви са ви интересите и насоките в бъдеще/каква професия сте си избрали? - Интересите ми са ужасно много, но съм си избрала в бъдещето да се занимавам с фотография :)

Tutmanik
04-20-2009, 07:59
Обичате ли училището? Да,там се срещам с приятели и си прекарваме супер яко.Времето минава по-бързо ако не си мислиш за гадните уроци и задачи.
Върви ли ви? Ами може да се каже.Не съм кой знае колко добра,но се оправям някак си.
В кое училище учите? В какъв профил/специалност/ сте? Ами СОУ Гео Милев Варна.
Кои са ви любимите науки? Физика,Български и История
Какви са ви интересите и насоките в бъдеще/каква професия сте си избрали? Още не съм мислила за това. 7 клас съм и зависи в каква гимназия ще вляза и как ще се стекат нещата.

[B]a[N]D[i]T[k]a
04-21-2009, 00:27
аууууууу училището в Торонто хиич не ми харесва! ужасно е!! хD учителите са някакви супер стискливи като става въпрос за оценки, особено по науки от сорта на история или география .. винаги имат причина да ти кажат защо ти не заслужаваш 100% хD това много ме дразни !! ... бърка ми в нервите нз.. но като изключим това.. да, не е лошо, не те изпитват пред дъската и контролните са що годе лесни за да нямаш нужда от пищови и тем подобни.. иначе любимите ми предмети са история, закон, икономика, предмета които взимам които те учи да боравиш с photoshop.... хD, информатика не е лошо въпреки че се занимаваме с кодове и пишем програми, интересно е и никога не съм го правила преди :) а за вбъдеще съм се ориентирала към този тип наука .. ;] без значение каква просто да е свързана с история или закон, даже икономика предполагам няма да е зле :)

MimOSiNitY
04-22-2009, 17:47
-Здравейте, скъпи съфорумици! Амии,здрастии Емчее :D
-Обичате ли училището? Ти как мислиш :grin:
-Върви ли ви? Определено 8)
-В кое училище учите? В какъв профил/специалност/ сте? 2АЕГ -Специалност..? Хмм.. английски ? 8-)
-Кои са ви любимите науки? Биология,математика и английски
-Какви са ви интересите и насоките в бъдеще/каква професия сте си избрали? Смятам да следвам право или да стана пластичен хирург :)

psychopath
04-22-2009, 17:51
Обичате ли училището? - да
Върви ли ви? - горе долу
В кое училище учите? В какъв профил/специалност/ сте? няма значение xD
Кои са ви любимите науки? някога бяха точните науки...но
Какви са ви интересите и насоките в бъдеще/каква професия сте си избрали? зидаромазач

lipsvashh_mi
04-22-2009, 18:27
Здравейте, скъпи съфорумици!
Обичате ли училището?
Върви ли ви?
В кое училище учите? В какъв профил/специалност/ сте?
Кои са ви любимите науки?
Какви са ви интересите и насоките в бъдеще/каква професия сте си избрали?
:)
Малко за мен-обичам училището,много ми върви и е забавно и интересно.Любимите ми науки/предмети са-биология,химия,математика. бичам и физическото :P обожавам спорта.Много се интересувам от медицина. :) Мечтата ми е да стана лекар.Още не съм избрал специалност ...има време :wink:
Вие сте! :wink:
хехербъдещ колега :) аз също искам да следвам медицина и по-точно стоматология..обожавам биологията,математиката,се га напоследък и химията не е зле :) иначе в даскало всичко е ок може да се постегна тея 2 месеца та да завърша с 6,00 амаа ще се види :)

ukrotitelkataaa
04-22-2009, 18:45
Обичате ли училището? -Нееее, мразя гооо :booooomb:
Върви ли ви? -Горе-доло
В кое училище учите? В какъв профил/специалност/ сте? -Промишлена електроника
Кои са ви любимите науки? -Английски език
Какви са ви интересите и насоките в бъдеще/каква професия сте си избрали? -Ммм незнам още...