PDA

View Full Version : Обезкосмяване на горната устна



p0iSsOonN
04-13-2009, 14:25
Здравейте! :)

Значи.. преди малко си махнах мъха над горната устна с лентички на Strep май бяха и сега имам няколко въпроса. :D

1. След колко време горе долу ще трябва отново да го махна?
2. За да го хване лентичката, не трябва ли да е пораснал малко? :D А как ще стоя с набол мустак? :D
3. Когато започне да избива стои ли черно все едно си се избръснал? 8-)
4. С какво да махна останалото лепило по устната ми и какво да правя със зачервеното място и пъпчиците? :D

П.П. Боли ужасно и пари.. 8-)

galu6a
04-13-2009, 14:28
Здравейте! :)

Значи.. преди малко си махнах мъха над горната устна с лентички на Strep май бяха и сега имам няколко въпроса. :D

1. След колко време горе долу ще трябва отново да го махна?
2. За да го хване лентичката, не трябва ли да е пораснал малко? :D А как ще стоя с набол мустак? :D
3. Когато започне да избива стои ли черно все едно си се избръснал? 8-)
4. С какво да махна останалото лепило по устната ми и какво да правя със зачервеното място и пъпчиците? :D

П.П. Боли ужасно и пари.. 8-)


1. зависи колко бързо ти расте косама
2. за да ги хване просто трябва да има някакво косъмче то иначуе за какво да ги махаш
3. групости как ще е като брада все едно като се упилираш каак ти излизат коскъмчетат пак меке и нормални
4. попринцип аз използвам Вийт и та ми дават едни кърпички ,но ако нямаш с малко кречче нещо мазно ,но в никакъв случай вода или такива му работи :)

Balooon
04-13-2009, 14:56
Ползвай обратната страна на лентичката, за да го махнеш..
Може също да го намажеш със зехтин/олио
Червеното ще се махна скоро, но пъпчиците ще останат още

p0iSsOonN
04-13-2009, 15:28
Здравейте! :)

Значи.. преди малко си махнах мъха над горната устна с лентички на Strep май бяха и сега имам няколко въпроса. :D

1. След колко време горе долу ще трябва отново да го махна?
2. За да го хване лентичката, не трябва ли да е пораснал малко? :D А как ще стоя с набол мустак? :D
3. Когато започне да избива стои ли черно все едно си се избръснал? 8-)
4. С какво да махна останалото лепило по устната ми и какво да правя със зачервеното място и пъпчиците? :D

П.П. Боли ужасно и пари.. 8-)


1. зависи колко бързо ти расте косама
2. за да ги хване просто трябва да има някакво косъмче то иначуе за какво да ги махаш
3. групости как ще е като брада все едно като се упилираш каак ти излизат коскъмчетат пак меке и нормални
4. попринцип аз използвам Вийт и та ми дават едни кърпички ,но ако нямаш с малко кречче нещо мазно ,но в никакъв случай вода или такива му работи :)



Благодаря! :-) На мен ми дадоха само една кърпичка, а аз си взех 4 лентички. :D А щом стана и с крем - няма проблем. :)

А да те питам нещо. Махнах си го в една приятелка и за да мога да се прибера си сложих фон дьо тен и пудра на червеното. :D Дали пречи нещо на порите или незнам и аз..? :D

p0iSsOonN
04-13-2009, 15:31
Ползвай обратната страна на лентичката, за да го махнеш..
Може също да го намажеш със зехтин/олио
Червеното ще се махна скоро, но пъпчиците ще останат още


Благодаря и на теб! :-)

То е една лентичка, която се разделя на две и стават двечки, но на обратната страна е само найлон или незнам как му се казва, та с него сигурно няма да стане, защото не е мазно. :D Но щом може и с крем - ок. :)

Пъпчиците не ме притесняват толкова. Само зачервеното, че да мога да отида утре на училище. :D

zuzimuzi
04-13-2009, 17:51
Na vseki 24 4asa 6te ti raste 4etina, tvarda i 4erna. Badi podgotvena moeto momi4e. Priemi parvite radosti ot jivota, ti si ve4e jena s mustak. ...
Ne e lo6o da pomisli6 i za bradi4kata. Uspeh, mila. Samobrasna4kata e po-sigurna.

galu6a
04-13-2009, 18:44
Здравейте! :)

Значи.. преди малко си махнах мъха над горната устна с лентички на Strep май бяха и сега имам няколко въпроса. :D

1. След колко време горе долу ще трябва отново да го махна?
2. За да го хване лентичката, не трябва ли да е пораснал малко? :D А как ще стоя с набол мустак? :D
3. Когато започне да избива стои ли черно все едно си се избръснал? 8-)
4. С какво да махна останалото лепило по устната ми и какво да правя със зачервеното място и пъпчиците? :D

П.П. Боли ужасно и пари.. 8-)


1. зависи колко бързо ти расте косама
2. за да ги хване просто трябва да има някакво косъмче то иначуе за какво да ги махаш
3. групости как ще е като брада все едно като се упилираш каак ти излизат коскъмчетат пак меке и нормални
4. попринцип аз използвам Вийт и та ми дават едни кърпички ,но ако нямаш с малко кречче нещо мазно ,но в никакъв случай вода или такива му работи :)



Благодаря! :-) На мен ми дадоха само една кърпичка, а аз си взех 4 лентички. :D А щом стана и с крем - няма проблем. :)

А да те питам нещо. Махнах си го в една приятелка и за да мога да се прибера си сложих фон дьо тен и пудра на червеното. :D Дали пречи нещо на порите или незнам и аз..? :D


не няма да ти попречи може да сложиш малко лед да мине червеното ,но то ще падне до 30 мин :)

p0iSsOonN
04-14-2009, 14:27
Здравейте! :)

Значи.. преди малко си махнах мъха над горната устна с лентички на Strep май бяха и сега имам няколко въпроса. :D

1. След колко време горе долу ще трябва отново да го махна?
2. За да го хване лентичката, не трябва ли да е пораснал малко? :D А как ще стоя с набол мустак? :D
3. Когато започне да избива стои ли черно все едно си се избръснал? 8-)
4. С какво да махна останалото лепило по устната ми и какво да правя със зачервеното място и пъпчиците? :D

П.П. Боли ужасно и пари.. 8-)


1. зависи колко бързо ти расте косама
2. за да ги хване просто трябва да има някакво косъмче то иначуе за какво да ги махаш
3. групости как ще е като брада все едно като се упилираш каак ти излизат коскъмчетат пак меке и нормални
4. попринцип аз използвам Вийт и та ми дават едни кърпички ,но ако нямаш с малко кречче нещо мазно ,но в никакъв случай вода или такива му работи :)



Благодаря! :-) На мен ми дадоха само една кърпичка, а аз си взех 4 лентички. :D А щом стана и с крем - няма проблем. :)

А да те питам нещо. Махнах си го в една приятелка и за да мога да се прибера си сложих фон дьо тен и пудра на червеното. :D Дали пречи нещо на порите или незнам и аз..? :D


не няма да ти попречи може да сложиш малко лед да мине червеното ,но то ще падне до 30 мин :)


Правих си студен компрес вчера, но червеното не се махна и за да мога да отида на училище сутринта се намацах с фон дьо тен и пудра, но пак малко си личеше.. :D Надявам се до утре вече да изчезне, че да не се налага пак да се мацам.. 8-)

girl4eety
04-14-2009, 14:33
искам и аз да питам може ли да се купят по отделно лентички смисъл само 2 лентички да си взема, че и аз треа си ги махам и колко пари е и как да обясня на продавачката
И пречи ли сега ако си ги махна с лентички и после като пораснат малко косъмчетата да ги дърпам с пинсета

П.С. сру на авторката че използвам нейната тема, но за да не правя нова...дано да не се сърди :)

taNcheto93
04-14-2009, 16:24
искам и аз да питам може ли да се купят по отделно лентички смисъл само 2 лентички да си взема, че и аз треа си ги махам и колко пари е и как да обясня на продавачката
И пречи ли сега ако си ги махна с лентички и после като пораснат малко косъмчетата да ги дърпам с пинсета
Казваш че искаш лентички за обезкосмяване за лице/мустачки.
Може да си купиш и само 1 лентичка, може и цяла кутиика. Лентичките за мустачки са около 1 лв, а големите около 1.50.

taNcheto93
04-14-2009, 16:27
Na vseki 24 4asa 6te ti raste 4etina, tvarda i 4erna. Badi podgotvena moeto momi4e. Priemi parvite radosti ot jivota, ti si ve4e jena s mustak. ...
Ne e lo6o da pomisli6 i za bradi4kata. Uspeh, mila. Samobrasna4kata e po-sigurna.
На теб какъв ти е проблема?! :-x

p0iSsOonN
04-15-2009, 13:16
Оле моля ви дайте ми някакъв съвет! :(

Когато си ги махах на места изби малко кръв. Минаха 2 дни и вече е станало нещо като коричка на рана ужасно боли и не се прикрива с фон дьо тена и пудрата. Когато съм си вкъщи го мажа с крем, но на училище трябва да се мацам с гримила, които изобщо не го прикриват.. :(

:-)

ellyto
04-16-2009, 17:36
с/у пъпчиците- хидратиращо кремче :wink:

Mihailova
04-16-2009, 17:38
Махаш си косъмчетата над горната устна с крем !?!?!??!?!? :lol: :lol: :lol:

ellyto
04-16-2009, 18:44
след премахването подходящо е кремчето на нивеа

Mihailova
04-16-2009, 18:45
За пъпчици не ме учудва , но това да използваш такъв крем е развносилно на бръснене ... По същия начин влияе на косъмчетата ..

radiss
11-15-2009, 12:40
искам да ви питам ако си махнеш косъмчетата над горната устна с епилатор ще станат ли по-големи и по-дебели

britzy
11-15-2009, 13:17
искам да ви питам ако си махнеш косъмчетата над горната устна с епилатор ще станат ли по-големи и по-дебели
:shock: :shock: :shock: всеки ден нещо ново...

radiss
11-24-2009, 17:52
оффф яяя някой да те е карал да отговаряш кат нещеш недей :-x :x

vampire_girl_
11-24-2009, 18:06
За пъпчици не ме учудва , но това да използваш такъв крем е развносилно на бръснене ... По същия начин влияе на косъмчетата ..

ти прочете ли изобщо първия пост?
маха косъмчетата с дебилиращи ленти за лице,остатъците от колата маска с крем .


иначе,това за епилатора сякаш не е много добра идея.може да ти излязат пъпчици и т.н.
за по-дебели и черни - едва ли,но защо не с дебилиращи ленти?

heiress
11-25-2009, 01:29
Защо не пробваш с лентичките на Вийт. Аз лично си взимам от тях и си режа колкото е нужно и съм много доволна.. много ми намаляха.. даже почти изчезнаха..

djuki
11-25-2009, 09:16
лентичките на вийт са много по - добри взимай си от тях ... в началото и аз бях така , много ми се зачервяваше кожата , но след 3-4 път вече не беше така , зачервява се за мъничко и после се оправя

EarthShaker
11-25-2009, 11:19
жените с мустаци, мъжете без 1 косъм..

radiss
11-25-2009, 11:38
много ама наистиина много мерси :-) :-) :-) :-) на всички :-) :-) :-)