PDA

View Full Version : Ами сега ... ?



SmiLeEmptYSouL
04-13-2009, 17:12
Давам направо по темата .. доста е сложно , но се надявам да ме разберете .. :)
Зарибяваме се с едно момче , което в последствие се оказа че си има приятелка .. (кофти , но се отдръпнах .. ) Той обаче продължава да ме зарибява , дори ми предлага цитирам : да опитаме , но без тя да знае .. :? Един вид ако му хареса с мен ще я зареже .. Та въпросът ми е какво да го правя този образ .. :-o

П.С. - Харесвам го доста за това не съм сигурна дали да му тегля майната .. :oops: :(

ifkataAa
04-13-2009, 17:18
Ако искаш да си втората ДАВАЙ ;) Мисля, че си интелигентно момиче, което може да разсъждава само и да стигне до извода, че трябва да го убедиш по някакъв начин да я зареже и да останеш единствената.Ако има чувства към теб ( не чувства за секс, а нещо истинско), не виждам къде е драмата ? Лично аз не бих играла ролята на "любовница" :)

Поздрав : Галена - Утешителна награда [ ! ] :-)

Punisherrr
04-13-2009, 17:20
Искаш да си с човек,който постъпва така с гаджетата си? Я пак се замисли ;)

vesito13
04-13-2009, 17:23
Искаш да си с човек,който постъпва така с гаджетата си? Я пак се замисли ;)+1 след месец-два ще направи същото и с теб , уж е с теб , а има и друга . Хората не се променят толкова лесно :? Не се занимавай с него !

anSsito
04-13-2009, 17:27
И аз ще те посъветвам да не се занимаваш с него.. при положение, че може да постъпи и с теб така.. А и може въобще да не зареже сегашната си приятелка..
А и бих те посъветвала да не му вярваш много много.. имай едно на ум винаги, когато ти "сваля звезди"

SmiLeEmptYSouL
04-13-2009, 17:30
Искаш да си с човек,който постъпва така с гаджетата си? Я пак се замисли ;)+1 след месец-два ще направи същото и с теб , уж е с теб , а има и друга . Хората не се променят толкова лесно :? Не се занимавай с него !

Познавам момчето от доста одавна и честно казано никога не съм го виждала в тази му светлина .. :( преди около месец прекрати връзка 2 години и половина .. а с въпросното момиче излизат от 2 седмици ..
по неговите думи тя е била утеха за него ... и за това просто не знам какво да правя .. :o :?

vesito13
04-13-2009, 17:33
Искаш да си с човек,който постъпва така с гаджетата си? Я пак се замисли ;)+1 след месец-два ще направи същото и с теб , уж е с теб , а има и друга . Хората не се променят толкова лесно :? Не се занимавай с него !

Познавам момчето от доста одавна и честно казано никога не съм го виждала в тази му светлина .. :( преди около месец прекрати връзка 2 години и половина .. а с въпросното момиче излизат от 2 седмици ..
по неговите думи тя е била утеха за него ... и за това просто не знам какво да правя .. :o :?Като е утеха , защо не скъса с нея ? Нали вече уж иска теб !? Освен това от къде знаеш , че и ти няма да си утеха :-o

myNameIsImmortal
04-13-2009, 17:34
Не се занимавай..
Просто така ще се самонараниш доста повече..
.. просто му кажи нещо от сорта, че искаш да измине малко време и ще бъдеш с него, ако зареже тази с която "се е утешавал".. и докато не я зареже не може да е с теб.. защото така както ти сама каза пробва с теб - ако не се получи пак има къде да иде.. така се подсигурява и е сигорен че се ще има къде да иде..

Затова му казваш че ако иска да е с теб, да къса тази с която е..
Ако ли не.. ЧАО! ..

Успех. :)

BigFakeSmile
04-13-2009, 17:37
от личен опит ти казвам, че няма по-голяма болка от тази да си другата
особено ако имаш някакви чувства към него...
какво е това ако му хареса да скъса с нея...
че той може да те излъже, че са скъсали...тогава какво??
откажи се сега, докато не е станало късно ( в смл по-гълбоки чувства)

SmiLeEmptYSouL
04-13-2009, 17:40
Мерси на всички за менията .. аз също мисля по този начин , но изпитвам нещо към него и не можех да разсъждавам трезво ... :)
Благодаря ви ! Спестихте ми доста болка .. :)

Take_That
04-13-2009, 20:15
Не мисля, че искаш да бъдеш 2-ра цигулка, колкото и го харесваш не се унижавай,, както казаха по-горе не ти трябва да бъдеш с човек, който постъпва така с приятелката си (не е казано, че след време няма да направи с теб по същия начин)