PDA

View Full Version : .. като че ли не издържахме и се предадохме ;(



ifkataAa
04-13-2009, 17:45
Здравейте ! :)
Искам да споделя мъката си с някого и кой по-добър слушател от вас :). Имам чувства към едно момче от близо 4 години.С него имахме трудна връзка.Събрихме се, разделяхме се и така изминаха тези 4 години.През годините имах връзки и с други момчета, но не успях да обикна никой както него.За добро или лошо той е човекът, който искам за себе си.Когато бяхме заедно всичко беше супер.Допълвахме се взаимно .. бяхме много добра двойка.Преди да се съберем той имаше ужасно държание.Държеше се просто одвратително към всички момичета.След като се събрахме си промени напълно отношението към околните и странно, но и след раздялата ни продължи да поддържа добрата си страна, за което съм много щастлива.Всичко беше просто перфектно, но както се сещате всяка приказка има край .. 4 години от животите си дадохме, като че ли не издържахме и се предадохме :cry: Скъсахме поради много нелепи причини.През цялата ни връзка наши "приятели" се опитваха да ни разделят .. кой от завист, кой имал чувства към мен или към него.Не ги слушахме, но последното нещо, което ми казаха просто беше покъртително.Приятелят ми когото обичам от цялото си сърце ходи с мен за едното ебане :-o Бях потресена.Аз самата незнам защо, но се осъмних.Попитах го дали е истина, а той побеснял тръгна към моя съученик и просто не ми се говори какво последва.Въпросното момче беше пребито от бой, а приятеля ми беше убиден от факта, че се съмнявам в него.По време на боя се разплаках и гаджето ми помисли, че плача за момчето което пусна слуха, но тези сълзи бяха в следствие от една случка в детството ми, която е доста травмираща за мен .. Така и не ми даде възможност да му обясня .. просто скъсахме.Опитах се да предотвратя раздялата, но без резултат.10 дни по-късно се опитах да се съберем, но той се направи на пу*ка и .. пак без резултатт .. Сега 3 месеца по-късно той споделя на моя много по-добра приятелка и негова братовчедка, че още не може да свикне с липсата ми.Че знача много за него и никога няма да ме забрави.Аз също никога няма да се влюба в някой друг така както в него, но какво да правя.Не мога да продължа да се унижавам, като се опитвам да правя жалки опити да се съберем, но от друга страна ако чакам той да направи първата крачка ще си умра стара мома :D Много специфичен характер е .. съвети от типа "поговорете" не ми вършат работа.С него не може да се говори ... ако някой има по нестандартни решения на проблема, моля да пише по-доло.Също така, ако на някой му се е случвало споделете как се събрахте отново, ще бъда много благодарна :)

ПП : Темата е доста дългичка, но просто 4 години не могат да се разкажат на 2 реда и много благодаря на хората, които са си направили труда да прочетат темата до края.Наистина съм много признателна :P

Bellatrix
04-13-2009, 17:57
А не мислиш ли, че лека полека губиш още време?
По мое мнение щом 4 години все нещо ви е разваляло отношенията е леко безсмислено. По-скоро е крайно време да си вземеш живота в ръце и да се преориентираш. Постой сама, премисли си нещата и полека-лека излизай с други. 4 години не се забравят лесно, но времето лекува и лесно или не, ще ти мине. И ще срещнеш друг.
Явно с това момче нещата просто не вървят.

SmiLeEmptYSouL
04-13-2009, 17:57
Ти все още го искаш .. той не може да свикне с липста ти .. няма да бъде трудно .. доколкото разбрах едва ли ще направи първата крачка .. , защо не му напишеш смс или нещо закачливо по скайп просто завържи разговор по някакъв начин .. стигни до темата как е .. как вървят гаджетата :D :D ии му намекни , че за теб той е бил нещо спецялно и продължава да бъде .. смятам , че ще схване намека и ако наистина не е безразличен ще ти сподели дали той все още изпитва нещо и дали има възможност да се съберете . :)

vihrenco
04-13-2009, 17:59
да ,интересен случай ,върху който може да се разсъждава много ..... еми не е лесно , лично аз имах подобен проблем (дългогодищна връзка и накрая победиха "приятелите" ,които ни разделиха ,макар че и тя повярва на некфи глупости и съответно от ярост и от нз и аз и тя сгреши(изневери) , еми не знам какво да ти кажа ,защото и аз нз още преживявам , но не си струва да се страда при всички случаи така че трябва да се справиш с проблема по най-безболезнения начин ...айде стига съм писал глупости ,че се уморих ...Успех!

vesito13
04-13-2009, 18:01
4 години и ти се съмняваш дали не е с теб само за секса :lol: Слушай се какво говориш , само за секса щеше да е с някоя за седмица-две и до там , но той е с теб 4 години :? Как може дори да си се усъмнила , прекалено е :o Пък и за 4 години да не можете дори да поговорите един с друг , егати историята ти се е получила :-o Не се захващай с него , така още 4 години ще се карате , събирате и разделяте ли !?

BlueDream16
04-13-2009, 18:04
Имах преди подобна врзъка,която продължи почти 2 години..и досега момчето ми е голяма слабост.И той е адски особен характер и ни се водехме,ни се карахме.Първите месеци всичко беше идеално,после започна адски много да ме ревнува от собствените си приятели и не искаше да излизаме заедно.На рождения ден на един общ приятел се сби с един мой приятел,защото ни видя да се прегръщаме (беше най-нормална приятелска прегръдка и преди ни е виждал..) Казах му повече да не ме търси и така приключихме първия път.След няколко месеца отидохме на една вила с един приятели без да знам,че той ще е там..и все пак сме си слабости и се забихме..И така няколко пъти подред има само секс и не сме заедно,за което имаме вина и двамата..Моята история е малко по-различна,но става въпрос,че и той беше човек,с които не можеш да оправиш проблем,говорейки..не знам какво да те посъветвам,знам за какъв характер става дума... жалко наистина,че сте допуснали да се разделите след 4 години..Единствено мога да ти кажа,че е по-добре да продължиш напред,загърбвайки миналото (аз така направих и ме боля в пъти по-малко :) ) ;)

got2Bthe1
04-13-2009, 18:26
А не мислиш ли, че лека полека губиш още време?
По мое мнение щом 4 години все нещо ви е разваляло отношенията е леко безсмислено. По-скоро е крайно време да си вземеш живота в ръце и да се преориентираш. Постой сама, премисли си нещата и полека-лека излизай с други. 4 години не се забравят лесно, но времето лекува и лесно или не, ще ти мине. И ще срещнеш друг.
Явно с това момче нещата просто не вървят.
+1

TheNewReligion
04-13-2009, 19:02
Ами, ти си виновна за раздялата ви. Започни от начало.

djuki
04-13-2009, 20:18
Ами, ти си виновна за раздялата ви. Започни от начало.ясно и критично



Ами ако си го обичаш още върви при него и му го кажи признай и това е ... направи възможното да си го върнеш . Щом ти пука за него върви се извинявай и си оправи връзката поне онези 4 години да са си заслужавали .

Adwokat
04-14-2009, 13:48
Защо не му обясниш за тая твоя травмираща случка в деството... вярвам, че ще те разбере... Успех ти пожелавам.. все пак 4год хич не са малко..