PDA

View Full Version : помощ моля виииииии



GangstaLovin
04-13-2009, 17:58
направо умирам,ама то аз съм си виновна с тая моя голяма устаа :@ одеве казах на майка ми че пак харесвам бившия ми приятел апак аз всъщност ходя с него.а тя като разбра и почна да вика забранявам ти с тоя наркоман алкохолиг и нз си кво..... апак той не е наркоман просто си пийва от време на време....помощ кво да праа ако ни види заедно и да му каза ли,че пред нея тряа да се праим че не ходим??????

GangstaLovin
04-13-2009, 18:13
ari we hora molq vi stra6no mnogoooooo kajete kvo da pravaaaa ;(;(;(;(

fluffka1
04-13-2009, 20:15
защо не пробваш да й докажеш, че всъщност той не е такъв, какъвто тяси мисли??? Би трябвало да те разбере, нз, или пък й кажи " ти не си ли се влюбвала" или нз кво, незнам каква е майка ти за да ти помогна, но мисля че това е решението, трябва да й докажеш че той е страхотно мом4е и тн.... говори с нея :) :) :)

Mihailova
04-13-2009, 20:28
Да кажеш на майка си "ти не си се влюбвала" е меко казано глупаво , по простата причина , че според теб ти самата как си се появила ?

plmn
04-13-2009, 20:35
ти пък толкова ли го обичаш...? майка ти казва, че е наркоман и алкохолик. дали не е пък вярно? я се отдръпни и го огледай внимателно. такъв ли е? не заслужаваш ли нещо по-добро?

AFT
04-13-2009, 20:39
Не искам да го казвам,обаче в повечето случаи майката е права. Не мисля,че си заслужава да разваляш взаимоотношенията с майка си заради някъв мухльо. Толкова ли няма други момчета?

witchblade
04-13-2009, 20:57
Много ми стана интересно на колко годинки е това момче щом прекалява с алкохола?И майкати откъде знае пиенето му?Да не го е виждала пиян?

gLoRiToO
04-13-2009, 21:37
.... апак той не е наркоман просто си пийва от време на време....помощ кво да праа ако ни види заедно и да му каза ли,че пред нея тряа да се праим че не ходим??????

Кво значи че си пиива от вр. на вр. :-o и като гледам как е написана темата просто и кажи,че ти трябват пари за уроци по Български език :x .Ти на колко си на 12 ли? :-x

q4ooo
04-14-2009, 07:37
Първо искам да ви кажа че това че пише неграмотно не означава че е на 12... Явно не залага мн мн на учението...
А по темата - според мен трябва да правиш това което искаш беззз да ти пука за другите.. Нашите бяха супер несугласни че хода с едно момче 5 години по голямо от мен, тъй като не всички са наркомани и алкохолици и изнасилвачи (при мен мислеха че ходим само защото иска секса от мен, Което беше напълно невярно) Ако Го харесваш Много и държиш на него и Най важното - Знаеш Що За Човек е, Значи тая работа с майка ти можеш напрао да я забравиш. Когато Тя види че той те прави щастлив и не пиеш и ти като него.. Предполагам ще те остави на мира..

Maimunche_f
04-14-2009, 08:41
Майка ти сигурно има някакво основание да мисли подобни неща за приятеля ти. Едва ли просто, защото примерно не го харесва би казала че е алкохолик и наркоман. А и тя ти е майка и със сигурност иска най-доброто за детето си. По-добре се вслушай в съветите й, може пък да се окаже права. Ако пък си убедена, че грешки - просто и докажи, че преценката й не е вярна....

Lysit0
04-14-2009, 12:39
Майка ти трябва да има причина,за да твърди ,че бил наркоман и алкохолик.Представи си,че го е виждала надрусан или как се боцка?....А? Майка ти не би те излъгала за подобно нещо.

GangstaLovin
04-14-2009, 18:09
1.ne sam na 12 a na 14
2. toi e na 17
3.ne sam sviknala da pi6a na bg
4. na selo go e vijdala piqn ama to e normalno 6tot tam seki se otpuska apak ne se drogira poznavam go ot dosta otdavna prosto na nova godina pu6iha treva ama ot togava ni6to

selens
04-14-2009, 18:49
Хаха 8-) Нямаш шанс момиче на твоята възраст всяка майка следи какво прави дъщеря и .... тогава момичетата са най-уязвими и затова майка ти се държи из късо :? Каквото и да и кажеш не можеш да и промениш мнението ПЪРВОТО ВПЕЧАТЛЕНИЕ ОСТАВА :neutral:

1994_gabi_94
04-16-2009, 17:05
защо не пробваш да й докажеш, че всъщност той не е такъв, какъвто тяси мисли??? Би трябвало да те разбере, нз, или пък й кажи " ти не си ли се влюбвала" или нз кво, незнам каква е майка ти за да ти помогна, но мисля че това е решението, трябва да й докажеш че той е страхотно мом4е и тн.... говори с нея :) :) :)