PDA

View Full Version : Кандидатсване след 7 клас 2008/2009 [vol.2]



Страници : [1] 2

melinor
04-13-2009, 18:14
БАЛОВЕТЕ ОТ МИНАЛАТА ГОДИНА (http://julialexpetkova.hit.bg/Statistika_Sofia_mamaJeny.xls)
Натиснете Ок, а след това на таблицата най-отдолу натиснете справка 2008 :]


Минала тема
(http://www.teenid.net/f/viewtopic.php?t=222869&postdays=0&postorder=asc&start=0)
Помощни линкове:
http://www.zapiski.info/

Ваканции:
Великденска-20 април/понеделник/
Гергьовденска-1-6 май

Точки
Преразказ-25
Тест по български-75
Тест по математика-100


Скали за оценяване
По БЕЛ (http://www.minedu.government.bg/opencms/export/sites/mon/documents/skala_bel-2007.pdf)
По математика (http://www.minedu.government.bg/opencms/export/sites/mon/documents/skala_mat-2007.pdf)

Нещо, за което много се спореше [Автор-AnIcHkAtA]
НЕ, НЕ, НЕ, НЕЕЕ, ХОРАА, ОТВОРЕТЕ СИ ОЧИТЕ ШИРОКО И ЧЕТЕТЕ ВНИМАТЕЛНО!!!Ако някой е написал 70 училища и балът му стига за всички освен първото, в 69 училища ли ще го приемат?!Какъв е смисълът тогава да ги пише под ред желание?!Във всяка паралелка приемат по най-много 30 души, ако на 300 им стига балът за нея, какво правим??ПРИЕМАТ ТЕ В ПЪРВОТО ВЪЗМОЖНО ЖЕЛАНИЕ, ЗА КОЕТО ТИ СТИГА БАЛЪТ!!!!ПРИЕМАТ ТЕ САМО В 1 УЧИЛИЩЕ.МОЖЕШ ДА ГО СМЕНИШ САМО АКО УЧАСТВАШ НА СЛЕДВАЩОТО КЛАСИРАНЕ.ПРИЕМАТ ЛИ ТЕ НА ПЪРВО ЖЕЛАНИЕ, СМЯНА НЯМА!!!!Майка ми е учителка, от нея ги знам тези неща, убедена съм в правотата на думите си !

За тези, коите скалите не им се отварят: http://www.minedu.government.bg/opencms/export/sites/mon/documents/skala_bel-2007.pdf - БЕЛ

http://www.minedu.government.bg/opencms/export/sites/mon/documents/skala_mat-2007.pdf - По матем.

PS-Ако някой се сети за още нещо да пише. Ще го добавя :]

teenems
04-13-2009, 18:22
[b] Скали за оценяване
По БЕЛ (http://www.minedu.government.bg/opencms/export/sites/mon/documents/skala_bel-2007.pdf)
По математика (http://www.minedu.government.bg/opencms/export/sites/mon/documents/skala_mat-2007.pdf)


да хубава тема си направила ама нещо тея линкове не ми ги отваря

melinor
04-13-2009, 18:24
[b] Скали за оценяване
По БЕЛ (http://www.minedu.government.bg/opencms/export/sites/mon/documents/skala_bel-2007.pdf)
По математика (http://www.minedu.government.bg/opencms/export/sites/mon/documents/skala_mat-2007.pdf)


да хубава тема си направила ама нещо тея линкове не ми ги отваря

Ами..не знам на мен ми се отварят, но за всеки случай ще ги поста и така, без url

john95
04-13-2009, 18:26
И при мен работят
:-o

GbSy
04-13-2009, 18:55
Хах, нова темичка... мм, добре.

john95
04-13-2009, 19:09
Някой да е правил теста по математика от миналата година –!??
Много е гаден бе, аз от тия последните едва решавам нещо...

Братовчед ми беше тогава 7ми клас и каза че наистина теста е бил мнооого гаден - изкарал към 4,50...

melinor
04-13-2009, 19:11
Между другото, не знам до колко е вярно, май миналата година баловете във всички у-ща са били намалени заради краткото за подготовка време/заради стачката/. Вярно ли е?

vesito13
04-13-2009, 19:20
Някой да е правил теста по математика от миналата година –!??
Много е гаден бе, аз от тия последните едва решавам нещо...

Братовчед ми беше тогава 7ми клас и каза че наистина теста е бил мнооого гаден - изкарал към 4,50...Тестът наистина беше гаден . Не само ти си решил едвам задачите , ако това те успокоява . Миналата година имах 4.75 :?

Lunatique
04-13-2009, 19:20
Хора, златни сте.
Не знам защо, но си мисля, че тази година баловете ще са по-високи от миналата година...

vesito13
04-13-2009, 19:22
Между другото, не знам до колко е вярно, май миналата година баловете във всички у-ща са били намалени заради краткото за подготовка време/заради стачката/. Вярно ли е?Не мисля , че е заради стачката . По-скоро го приемам , като вид оправдание от учителите . Просто оценките бяха ниски и да искат с по-висок бал нямаше да се влезе . Ставаше напрактика невъзможно . Балът за приемане в дадено училище зависи главно от оценките изкарани на изпитите :)

kasidy
04-13-2009, 19:24
Изпита ми беше преди две години ( дефакто когато ги въведоха ) Тогава беше доста гадно, защото никой не знаеше все пак какви ще са задачите по математика- всички адски се шашардисахме като видяхме нивото им. Вие поне сега имате повече инфо. Тези последните със свободния отговор са наистина много гадни ... нооо предполагам че с повечко решаване ще им свикнете.

Аа и съвет: на изпита седнете напред. Не знам какви идиоти бяха в моята стая, но всички се набутаха назад и накрая се оказа, че тази дето ни четеше текста по бг фъфлеше - голям фън :D

Ако има нещо , питайте : )

П.С Видях , че някой ме е изпреварил със задачите по мат - нищо , следващия път :D

vesito13
04-13-2009, 19:42
...

Аа и съвет: на изпита седнете напред. Не знам какви идиоти бяха в моята стая, но всички се набутаха назад и накрая се оказа, че тази дето ни четеше текста по бг фъфлеше - голям фън :D

Попринцип хубав съвет , не се знае какво ще се получи . Но при нас миналата година на всеки чин си имаше име , влизаш в стаята намираш си името и сядаш там . Където ти се падне :-|

AnIcHkAtA
04-13-2009, 19:44
Скалите не ми се отварят нито на едните, нито на другите линкове..ЗАдачите някой ве ми реши ли :D ?
За теста по математика от миналата година-средният успех е 3.40..

Едит:Чак сега ги видях, Джон мерси :)

vesito13
04-13-2009, 19:58
Скалите не ми се отварят нито на едните, нито на другите линкове..ЗАдачите някой ве ми реши ли :D ?
За теста по математика от миналата година-средният успех е 3.40..

Едит:Чак сега ги видях, Джон мерси :) Писах ти ЛС ;)

AnIcHkAtA
04-13-2009, 19:59
Нов пост, защото другия трябва да го редактирам още 4-5 пъти, заради грешките при писането :D .

Първо.Искам да благодаря на "старшите", които са редовни в нашата тема.Хора, наистина много ни помагате и окуражавате, едно голямо БЛАГОДАРЯ от всички сплашени кандидат-гимназисти в този форум :D .

Второ.Това истина ли е, че 72 точки по БЕЛ са 5??Звучи ми повече от ненормално, това значи повечето да имаме 5, че и отгоре :shock: .

melinor
04-14-2009, 07:08
^А сигурно и повече :D

master_of_disaster
04-14-2009, 08:42
Някой ходи ли на пробен по математика в неделя?
Колко изкарахте?

AnIcHkAtA
04-14-2009, 09:19
Някой ходи ли на пробен по математика в неделя?
Колко изкарахте?
Не съм ходила, ама ми е интересно колко изкара ти?

fen4e123
04-14-2009, 10:52
Защо в скалите има о по половин точка? Доколкото знам, никоя задача не носи половин точка...

AnIcHkAtA
04-14-2009, 11:26
Защо в скалите има о по половин точка? Доколкото знам, никоя задача не носи половин точка...

Може би, ако си отговорил на някоя задача със свободен отговор частично т.е. си забравил да добавиш нещо, се оценява с половин точка :-o ..

vesito13
04-14-2009, 11:57
Нов пост, защото другия трябва да го редактирам още 4-5 пъти, заради грешките при писането :D .

Първо.Искам да благодаря на "старшите", които са редовни в нашата тема.Хора, наистина много ни помагате и окуражавате, едно голямо БЛАГОДАРЯ от всички сплашени кандидат-гимназисти в този форум :D .

Второ.Това истина ли е, че 72 точки по БЕЛ са 5??Звучи ми повече от ненормално, това значи повечето да имаме 5, че и отгоре :shock: . Напълно вярно на 72 точки по български имаш 5 . Оценките по български обикновено са доста високи , така че е нормално да имате 5 и отгоре . На мен българският не ми беше от най-силните страни та се изложих малко :-D Но да оставим мен , вие се радвайте на това , че ще имате от 5 нагоре , идеално :)

vesito13
04-14-2009, 12:00
Защо в скалите има о по половин точка? Доколкото знам, никоя задача не носи половин точка...По половин точка има само в скалата по БЕЛ , да бъдем точни . Там имате и преразказ , който се проверява от няколко учителя , единият дава едни точки , другия дава различни и от двете се дават средно аритметично някакви точки . От там следва , че може да се получи половин точка . На въпросите от теста , половин точка няма . Там или е вярно или грешно .

vercheto
04-14-2009, 14:01
Вчера в училище ни казаха за справочниците и днес дадохме пари.
Вие ще си взимате ли??
:)

john95
04-14-2009, 15:53
На нас не са ни предлагали справочници :x

melinor
04-14-2009, 19:29
На нас не са ни предлагали справочници :x

На нас също...

kasidy
04-14-2009, 19:34
За справочниците с училищата ли говориш? На Славейков ги има, 50 ст или нещо подобно са ако не бъркам ... може да са им надули цените де, не гарантирам :?

vercheto
04-15-2009, 15:09
Аз съм от Пловдив :) а пък за парите - 3лв.

clever
04-15-2009, 15:17
ей :) седмокласниции
желая ви успех :wink:

AnIcHkAtA
04-15-2009, 16:00
ей :) седмокласниции
желая ви успех :wink:
мерси :]

И на нас също не са ни предлагали справочници.Нищо де, има време.Утре ще ходя до центъра и ще проверя на Славейков.Някой има ли мнение за тези от нета?Май ще взема да си купя един, защото мерака напира :D

AnIcHkAtA
04-15-2009, 16:51
http://www.scorpio.bg/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=252&category_id=23&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=1&vmcchk=1&Itemid=1 това върши ли ми работа или е за миналата година?

Моля ви, недейте да давате отговори, започващи с "Мисля, че...", а с "Убеден/а съм, че..", защото видях достатъчно коментари от мислители :D

GbSy
04-15-2009, 16:58
Това май го гледах на Славейков, но не беше справочник... не съм сигурна, де. :D

CherryKisS
04-15-2009, 17:48
Вчера в училище ни казаха за справочниците и днес дадохме пари.
Вие ще си взимате ли??
:)
Супер, вече са излезли! :smt003
И на нас не са ни го предлагали, но ще го потърся.

kasidy
04-15-2009, 17:50
Това, което гледах аз не прилича на този справочник ... но то беше и преди няколко месеца - януари някъде. Беше като че ли по-малъл, а и корицата не беше жълта. Нищо де, не е от голямо значение това. А за това дали ще ти върши работа, еми ще ти върши. Най-малко ще се ориентираш за училищата, баловете ( вярно че се променят всяка година, но все пак са що годе идентични ), квотите и тн : )

LittlePrincess
04-15-2009, 17:54
http://www.scorpio.bg/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=252&category_id=23&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=1&vmcchk=1&Itemid=1 това върши ли ми работа или е за миналата година?

Моля ви, недейте да давате отговори, започващи с "Мисля, че...", а с "Убеден/а съм, че..", защото видях достатъчно коментари от мислители :D

Пише 2008/2009 трябва да ти върши работа :)

melinor
04-15-2009, 18:01
На първата страница пуснах баловете от миналата година :]


PS Само за София са [за цялата страна не намерих]. Мин. и макс. бал са за цялото у-ще не търсете за определена паралелка бала :]

Undying
04-15-2009, 18:10
http://www.scorpio.bg/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=252&category_id=23&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=1&vmcchk=1&Itemid=1 това върши ли ми работа или е за миналата година?

Моля ви, недейте да давате отговори, започващи с "Мисля, че...", а с "Убеден/а съм, че..", защото видях достатъчно коментари от мислители :D

Пише 2008/2009 трябва да ти върши работа :)
От миналата година е мисля, за тази година трябва да е 2009/2010.

vlubeno_momi4e***
04-15-2009, 20:14
Не трябва ли да е 2009/2010.. ?!

YouCantStopMe
04-16-2009, 09:58
И на нас не са ни предлагали справочници..Ама ще попитам тук-там..
Та така..
Да решаваме тестове.. и да чакаме.
Това е : )

john95
04-16-2009, 11:17
И на нас не са ни предлагали справочници..Ама ще попитам тук-там..
Та така..
Да решаваме тестове.. и да чакаме.
Това е : )



Аз лично не решавам тестове сам у нас , само на уроците ...
И у нас не уча също :D , уча само това което ми искат от уроците :D и си пиша домашните, според мен не бива да прекаляваме чак, по 1,2 теста на ден МАКС ...
Иначе аз на школата всяка събота и неделя правя общо по около 2 контролни и 2 теста ///


OffTopic: Някой чака ли резултати утре от АК? :)

AnIcHkAtA
04-16-2009, 12:08
vercheto, моля те, кажи какво пише на справочника ти - 2008/2009 или 2009/2010?

Мелинор, това за баловете е супер, ама някой ще ми каже ли защо има по няколко бала за една и съща паралелка?
http://prikachi.com/files/758946z.jpg
Тук съм показала само два случая, но има и още такива :-o

1994_gabi_94
04-16-2009, 16:00
Някой да е правил теста по математика от миналата година –!??
Много е гаден бе, аз от тия последните едва решавам нещо...

Братовчед ми беше тогава 7ми клас и каза че наистина теста е бил мнооого гаден - изкарал към 4,50...

тестовете от миналата година не бяха кой знае колко гадни с сравнение с други години :D :D :D

melinor
04-16-2009, 17:57
vercheto, моля те, кажи какво пише на справочника ти - 2008/2009 или 2009/2010?

Мелинор, това за баловете е супер, ама някой ще ми каже ли защо има по няколко бала за една и съща паралелка?
http://prikachi.com/files/758946z.jpg
Тук съм показала само два случая, но има и още такива :-o


Минимален и Максимален бал за дадена паралелка :]

john95
04-16-2009, 19:06
Някой да е правил теста по математика от миналата година –!??
Много е гаден бе, аз от тия последните едва решавам нещо...

Братовчед ми беше тогава 7ми клас и каза че наистина теста е бил мнооого гаден - изкарал към 4,50...

тестовете от миналата година не бяха кой знае колко гадни с сравнение с други години :D :D :D

И затова критериите бяха толкова занижени нали :D
От по миналата година теста по мат е бил - даллееч по лесен от миналогодишния :D (Изкарах 88 точки на него :-P )

LiLGrizzly
04-16-2009, 19:23
Изпита ми беше преди две години ( дефакто когато ги въведоха ) Тогава беше доста гадно, защото никой не знаеше все пак какви ще са задачите по математика- всички адски се шашардисахме като видяхме нивото им. Вие поне сега имате повече инфо. Тези последните със свободния отговор са наистина много гадни ... нооо предполагам че с повечко решаване ще им свикнете.

Аа и съвет: на изпита седнете напред. Не знам какви идиоти бяха в моята стая, но всички се набутаха назад и накрая се оказа, че тази дето ни четеше текста по бг фъфлеше - голям фън :D

Ако има нещо , питайте : )

П.С Видях , че някой ме е изпреварил със задачите по мат - нищо , следващия път :D
XaXaax i na men mi se beshe slu4ilo ama na posledniq proben po bg tka de purviq i posleden :D i vse pak me vurza i izkarah 4.000 :D A na istinskiq izpit gospojata ni podskazvashe i ni opravqshe gre6kite kaza ni okol 17 otg ;] I izkarah 4.482 :-P

AnIcHkAtA
04-16-2009, 20:18
vercheto, моля те, кажи какво пише на справочника ти - 2008/2009 или 2009/2010?

Мелинор, това за баловете е супер, ама някой ще ми каже ли защо има по няколко бала за една и съща паралелка?
http://prikachi.com/files/758946z.jpg
Тук съм показала само два случая, но има и още такива :-o


Минимален и Максимален бал за дадена паралелка :]

Ама те са по 5 6 7 8... за паралелка

melinor
04-17-2009, 05:48
^ Оу извинявай не съм видяла добре. Ами нз защо е така....
John95 айде казвай дали са те приели 8-) късмет

john95
04-17-2009, 14:58
^ Оу извинявай не съм видяла добре. Ами нз защо е така....
John95 айде казвай дали са те приели 8-) късмет

Статус: Приет :D

65.11 %
13 % - Есе
52.11 % - Тест

От моя клас 4/5 влязоха (за 5тия нз още)
И всичките (освен мен :-P ) ходиха на некви курсове, некви глупости правиха и съм 2ри по резултат



(1 вия е връзкар :x , пълен идиот е и има 77 % :( )

melinor
04-17-2009, 15:27
Браво! :) 8-) Ще влизаш ли?

eXpl0d3
04-17-2009, 15:45
Де ше влзизаш е `гъзар` :razz: изпитите не са ли през юни ?

Bianca
04-17-2009, 15:46
Успех ви желая. :) Аз миналата година се явявах на изпити, и аз бях така въодушевена и притеснена. Но всичко мина и в момента съм в най-якия клас, съществувал някога. Липсва ми миналата година, всичката еуфория около приемните изпити. Радвам се, че без никакво учене и усилия влязох във възможно най-якото училище. :) Пожелавам ви и също да се паднете в хубав клас. :)

john95
04-17-2009, 16:20
Смятам да протакам докато не изкарам истинските изпити :D - пък ако на тях имам под 5тици - Американския....


Ще кандидатствам за стипендия - те наще нямат някъв велик официален доход - Обаче кофтито е че ще съм на някакво интервю в колежа и ще ме питат некви гадости сигурно :D

YouCantStopMe
04-17-2009, 16:32
Успех ви желая. :) Аз миналата година се явявах на изпити, и аз бях така въодушевена и притеснена. Но всичко мина и в момента съм в най-якия клас, съществувал някога. Липсва ми миналата година, всичката еуфория около приемните изпити. Радвам се, че без никакво учене и усилия влязох във възможно най-якото училище. :) Пожелавам ви и също да се паднете в хубав клас. :)
Благодарим ти..!
пфу.. дано да изкараме късмет,хора!
А,ти можеш ли да разкажеш маалко по-подробно :oops:
Ходи ли на уроци.. трудно ли ти се стори.. колко изкара..
извинявай,че съм толкова нахална..
ама покрай това станах много любопитна и питам всеки :lol:

Bianca
04-17-2009, 16:42
Успех ви желая. :) Аз миналата година се явявах на изпити, и аз бях така въодушевена и притеснена. Но всичко мина и в момента съм в най-якия клас, съществувал някога. Липсва ми миналата година, всичката еуфория около приемните изпити. Радвам се, че без никакво учене и усилия влязох във възможно най-якото училище. :) Пожелавам ви и също да се паднете в хубав клас. :)
Благодарим ти..!
пфу.. дано да изкараме късмет,хора!
А,ти можеш ли да разкажеш маалко по-подробно :oops:
Ходи ли на уроци.. трудно ли ти се стори.. колко изкара..
извинявай,че съм толкова нахална..
ама покрай това станах много любопитна и питам всеки :lol:
По математика отидох на няколко урока, защото нищо не разбирах. На пробния изпит изкарах 4.12 някъде. Много зле. А на същинския изкарах 4.393. Бях доволна от резултата си, защото си падам леко тъпичка. :D Но важното е, че това беше най-високият ми резултат измежду пробни изпити, олимпиади, etc. Просто се съсредоточих, не играх на тото и стана работата. :) По БЕл не отидох на нито един урок, нямах нужда. На пробния изпит изкарах 89 точки – най-високия резултат в областта. На същинския изкарах 5.544. Беше ме яд, защото имах само три грешки на теста, но ме бяха закопали яко с тоя преразказ. Годишните ми оценки бяха шестица по БЕЛ и петица по Математика. :x

AFT
04-17-2009, 16:54
Еее, какво се притеснявате толкова? Аз кандидатствах преди две години, когато вкараха тъпия преразказ и от тогава изпитите сякаш са супер лесни. Нашия беше малко пре*бан по математика, защото, както по-късно се разбра, имаше задачи от 10-12 клас и така. ;д Иначе хвърлих едно око и на тестовете от миналата година и не ми се сториха трудни, не знам защо някои хора се оплакват толкова.
Въобще цялата работа е много проста - ако си учиш уроците, ще успееш. Не става с мързелуване, ама не се и' увличайте по цял ден във вас да решавате задачи и т.н. (поне аз не го правех). Успокойте се, мислете сякаш сте си у вас и правете тестовете ей така между другото. ^^
By the way, Бианка, как успя да оплескаш преразказа бе, момиче, то това беше най-лесното. =О

Bianca
04-17-2009, 16:58
Не съм го оплескала, все пак имам 5.54, но се надявах на 5.90 поне. :)

YouCantStopMe
04-17-2009, 17:13
Не съм го оплескала, все пак имам 5.54, но се надявах на 5.90 поне. :)
O.o 5,90..къде отиде бе жено 8-)
ама пак може,може.. то и аз уж се надявам по БЕЛ на повече от 5,50 ама.. ще видим ; )

melinor
04-17-2009, 17:19
Смятам да протакам докато не изкарам истинските изпити :D - пък ако на тях имам под 5тици - Американския....


Ще кандидатствам за стипендия - те наще нямат някъв велик официален доход - Обаче кофтито е че ще съм на някакво интервю в колежа и ще ме питат некви гадости сигурно :D


Кога е интервюто? Айде после разказвай, че ми стана интересно :] :) :-D

Bianca
04-17-2009, 17:25
Не съм го оплескала, все пак имам 5.54, но се надявах на 5.90 поне. :)
O.o 5,90..къде отиде бе жено 8-)
ама пак може,може.. то и аз уж се надявам по БЕЛ на повече от 5,50 ама.. ще видим ; )
БАЛ-ът ми беше хипер ниският. 30.894. :?

melinor
04-17-2009, 18:35
Някой да знае точките на въпросите по БЕЛ от изпита?

e_r_d
04-17-2009, 19:13
аз миналата година кандидатствах и баловете се бяха вдигнали с 250 стотни
на фег(където кандидатствах) за паралелката с английйски от 32.250(минимален)се беше вдигнал на 32.500(минимален) а за тая година не знам мога само да кажа че теста по мат и преразказа от миналата година бяха меко казано ГАДНИ :x :? Но за мое щастие аз УСПЯХ

kasidy
04-17-2009, 19:38
E стига бе хора, 5,50 не е толкова зле по БГ - даже хич.

Аз никога не съм ходила на уроци. Просто не издържам на едно място. По математика задачите си ги разбирах, по бг първия ми писмен ( бях си разказвала няколко усни ) преразказ беше на самия изпит :D По БГ имах 5,554 по мат не помня точно, ама знам че се ус*ах с извинение - 4,8 ... ама нали си влязох в гимназията, която искам :D

е_р_д във фег ли влезезе? Кой клас си?

john95
04-17-2009, 19:42
Аз ако изкарам на изпита 5.50 по БЕЛ - банкет ще вдигна ей :D
Иначе по математика по мисля, че ще се справя 8-) - там най-често имам по 80-90 точки....


Иначе за Американския - интервюто - чак след като наще представят формуляр за имущество и доходи - пък после ... :D - Има време то чак след края на годината сигурно ще да е ... Иначе цитат от сайта : " Рег. Номер: 300 ЕГН: 951110****

Име: Иван ******** *******

Gender: мъж
__________________________________________________ __

Тест: 52.11 % Съчинение: 13 % Краен резултат: 65.11 %
__________________________________________________ __

Статус: приет

kasidy
04-17-2009, 19:53
Абе то и аз съм по-добре по математика принципно, но тъй като бях "първото" поколение с тестове и ние не знаехме точно какви ще са задачите. Може и това да е повлияло, но като гледах горе долу оценките тогава, аз бях с доста висок резултат по мат. Тогава много се шумеше, че задачите били за 10-12 клас и някакви други такива работи, че резултатите били много слаби и министеството тогава плямпаше, че това било нормално за първа година по нова система - абе с една дума ние сме били опитните зайчета :D

Бтв ако случайно решиш да си влезеш в Американския - приготви се за шок в началото. Все пак структурата там е доста по-различна от на нормалните училища. Салона е един голям балон бай да уей :D

vesito13
04-17-2009, 20:06
Някой да знае точките на въпросите по БЕЛ от изпита?Извинявам се , но въпросът ми може да е много тъп . От кой изпит ? :-o

melinor
04-17-2009, 20:08
Някой да знае точките на въпросите по БЕЛ от изпита?Извинявам се , но въпросът ми може да е много тъп . От кой изпит ? :-o

2008-БЕЛ :)

vesito13
04-17-2009, 20:39
Някой да знае точките на въпросите по БЕЛ от изпита?Извинявам се , но въпросът ми може да е много тъп . От кой изпит ? :-o

2008-БЕЛ :) Заповядай :arrow: http://dox.bg/files/dw?a=f6a2510562 :wink:

melinor
04-17-2009, 20:40
^ мерси :]

bubblebabe
04-17-2009, 20:55
Успех на всички на които им предстоят изпити.
Аз сега съм 6-ти клас и следващата година ми предстои кандидатстване.
Искам да ви питам към кои гимназии сте се ориентирали?
Аз се колебая между ФЕГ и АЕГ.

kasidy
04-17-2009, 22:01
Успех на всички на които им предстоят изпити.
Аз сега съм 6-ти клас и следващата година ми предстои кандидатстване.
Искам да ви питам към кои гимназии сте се ориентирали?
Аз се колебая между ФЕГ и АЕГ.

ФЕГ ФЕГ! ( хъхъ пристрастна съм , сори за спама :D )

Седмокласници , вие как се насочихте къде искате да учите, или още не сте?

john95
04-18-2009, 04:51
91 НЕГ ; 73 СОУ (2ра немска) ; СМГ - Немска Паралелка ; ФЕГ

john95
04-18-2009, 04:58
Бай Дъ Уей :D - Вчера като разбирам че са ме приели и баща ми некъф направо не вярваше :D - Той още преди това казваше : "Без подготовка няма да стане" - И съответно не очакваше да ме приемат :D


Седи ме гледа :shock: , изчака за да види дали не се шегувам и после каза : " Брао бе мен, сега ти остават само още 2 изпита :D "

YouCantStopMe
04-18-2009, 06:09
Седмокласници , вие как се насочихте къде искате да учите, или още не сте?
Езикова!!
Аз вече окончателно май ще записвам немска.Много ме влече,бе.Много се двуумях между Английски с немски и Немски с английски,но след дълги размисли реших,че немска,за мен е по-доброто решение.Направих си сметка,че ако съм в английска,немският-като втори език,няма да се научи много добре.Ако,обаче, съм в Немска хем ще науча немския перфектно( ее.. почти ;д ),хем ще си знам и английския,тъй като той е по-лесен и се научава отвсякъде.Аз повечето работи по английски не съм ги научила в училище.Там само граматиката..
Абе аз да си взема изпита,пък то.. къде ще отида е лесна работа. :-D
Хайде.. аз отивам да решавам тест по БЕЛ,че съм занемарила малко тоя предмет напоследък.Все по матемтика решавам :D

btw преди малко реших изпита по математика-2007 май беше.. вариянт 3.. и не ми се стори никак труден :-o Мисля,че тоя от миналта година наистина си беше доста гаден..
П.С да ви се похваля.. 8-) Преди известно време решавах изпита по БЕЛ от 2008.. имам 2 грешки
там там там.. :grin: :D

ама аз още нещо се сетих :D
Колко в времето за решаване на задачите по математика.. че тука с едно момиче спорим :o

melinor
04-18-2009, 07:42
Бай Дъ Уей :D - Вчера като разбирам че са ме приели и баща ми некъф направо не вярваше :D - Той още преди това казваше : "Без подготовка няма да стане" - И съответно не очакваше да ме приемат :D


Седи ме гледа :shock: , изчака за да види дали не се шегувам и после каза : " Брао бе мен, сега ти остават само още 2 изпита :D "


:lol:

YouCantStopMe
04-18-2009, 08:11
Ваканции:
Великденска-20 април/понеделник/
Гергьовденска-1-6 април


1-6 май :wink:

vesito13
04-18-2009, 14:37
Седмокласници , вие как се насочихте къде искате да учите, или още не сте?
Езикова!!
Аз вече окончателно май ще записвам немска.Много ме влече,бе.Много се двуумях между Английски с немски и Немски с английски,но след дълги размисли реших,че немска,за мен е по-доброто решение.Направих си сметка,че ако съм в английска,немският-като втори език,няма да се научи много добре.Ако,обаче, съм в Немска хем ще науча немския перфектно( ее.. почти ;д ),хем ще си знам и английския,тъй като той е по-лесен и се научава отвсякъде.Аз повечето работи по английски не съм ги научила в училище.Там само граматиката..
Абе аз да си взема изпита,пък то.. къде ще отида е лесна работа. :-D
Хайде.. аз отивам да решавам тест по БЕЛ,че съм занемарила малко тоя предмет напоследък.Все по матемтика решавам :D

btw преди малко реших изпита по математика-2007 май беше.. вариянт 3.. и не ми се стори никак труден :-o Мисля,че тоя от миналта година наистина си беше доста гаден..
П.С да ви се похваля.. 8-) Преди известно време решавах изпита по БЕЛ от 2008.. имам 2 грешки
там там там.. :grin: :D

ама аз още нещо се сетих :D
Колко в времето за решаване на задачите по математика.. че тука с едно момиче спорим :oПърво , за езика най-много зависи от учителя ти . Може да учиш един език 10 години и да знаеш да кажеш само 20-тина думи на кръст , а може и за 2-3 месеца да покриеш една много голяма част от езика . Все пак ти си решаваш това де . Каквото ти е на сърце , това ;)

Изпита по математика от 2007 беше лесен , а този от миналата година на мен ми се видя малък кошмар .

За изпита по български , който си решавала , браво :) Но все пак той беше доста лесен и висока оценка може да се изкара там без проблем . А и ако на изпита се притесниш , забрави да имаш само 2 грешки , може както си знаеш всичко , да се появят още 10 грешки ...

Времето за решаването на задачите по математика е 3 астрономически часа ;)

melinor
04-18-2009, 15:51
Ваканции:
Великденска-20 април/понеделник/
Гергьовденска-1-6 април


1-6 май :wink:

Оух...да :oops: сега го оправям

adizitk1
04-18-2009, 16:46
Нещо, за което много се спореше [Автор-AnIcHkAtA]
НЕ, НЕ, НЕ, НЕЕЕ, ХОРАА, ОТВОРЕТЕ СИ ОЧИТЕ ШИРОКО И ЧЕТЕТЕ ВНИМАТЕЛНО!!!Ако някой е написал 70 училища и балът му стига за всички освен първото, в 69 училища ли ще го приемат?!Какъв е смисълът тогава да ги пише под ред желание?!Във всяка паралелка приемат по най-много 30 души, ако на 300 им стига балът за нея, какво правим??ПРИЕМАТ ТЕ В ПЪРВОТО ВЪЗМОЖНО ЖЕЛАНИЕ, ЗА КОЕТО ТИ СТИГА БАЛЪТ!!!!ПРИЕМАТ ТЕ САМО В 1 УЧИЛИЩЕ.МОЖЕШ ДА ГО СМЕНИШ САМО АКО УЧАСТВАШ НА СЛЕДВАЩОТО КЛАСИРАНЕ.ПРИЕМАТ ЛИ ТЕ НА ПЪРВО ЖЕЛАНИЕ, СМЯНА НЯМА!!!!Майка ми е учителка, от нея ги знам тези неща, убедена съм в правотата на думите си !
Адски мн ти благодаря за тази информация,най-после разбрах ква е цялата процедура! :-) :)

kasidy
04-18-2009, 17:43
О и аз се двоумях дали да запиша френски с английски или английски с френски ... но по същата логика като теб реших, че първия вариант се оказа удачен. След , което пък не знам и аз защо реших, че искам да уча и испански , таа втория ми език е това :D ( френски с испански ) Английският ми е добър на мен, граматиката малко куца, ама и за това има време : )

П.С Всички казвате, че изпита по мат от миналата година е бил малък ад - дайте линк да му хвърля едно око плс : )

Bianca
04-18-2009, 18:13
И аз щях да записвам всичко друго, но не и Английски език. Ама го записах. Това ми беше първото желание, защото си мислех, че няма да ме приемат и автоматично се прехвърлям на второто си желание – Френски език, обаче се оказа, че ме приеха по първо желание.
Определено не съжалявам. Сега английският ми е перфе.

vesito13
04-18-2009, 20:09
О и аз се двоумях дали да запиша френски с английски или английски с френски ... но по същата логика като теб реших, че първия вариант се оказа удачен. След , което пък не знам и аз защо реших, че искам да уча и испански , таа втория ми език е това :D ( френски с испански ) Английският ми е добър на мен, граматиката малко куца, ама и за това има време : )

П.С Всички казвате, че изпита по мат от миналата година е бил малък ад - дайте линк да му хвърля едно око плс : ) Заповядай :arrow: http://dox.bg/files/dw?a=f81aeda7ca :)

fen4e123
04-18-2009, 20:39
Седмокласници , вие как се насочихте къде искате да учите, или още не сте?
btw преди малко реших изпита по математика-2007 май беше.. вариянт 3.. и не ми се стори никак труден :-o Мисля,че тоя от миналта година наистина си беше доста гаден..:o

На мен пък ми се струвва, че този от 2007 е по-труден от този от 2008 по математика. Не знам, но от 2007 му хвърлих един поглед и доста от задачите не можах да ги реша, а този от 2008 и на най-трудните им намирам логигата..

kasidy
04-18-2009, 21:53
О и аз се двоумях дали да запиша френски с английски или английски с френски ... но по същата логика като теб реших, че първия вариант се оказа удачен. След , което пък не знам и аз защо реших, че искам да уча и испански , таа втория ми език е това :D ( френски с испански ) Английският ми е добър на мен, граматиката малко куца, ама и за това има време : )

П.С Всички казвате, че изпита по мат от миналата година е бил малък ад - дайте линк да му хвърля едно око плс : ) Заповядай :arrow: http://dox.bg/files/dw?a=f81aeda7ca :)

мерси

john95
04-19-2009, 05:34
Седмокласници , вие как се насочихте къде искате да учите, или още не сте?
btw преди малко реших изпита по математика-2007 май беше.. вариянт 3.. и не ми се стори никак труден :-o Мисля,че тоя от миналта година наистина си беше доста гаден..:o

На мен пък ми се струвва, че този от 2007 е по-труден от този от 2008 по математика. Не знам, но от 2007 му хвърлих един поглед и доста от задачите не можах да ги реша, а този от 2008 и на най-трудните им намирам логигата..


На този от 2007 - изкарах 88 точки, а после реших да видя този от 2008 в нета и последните задачи - :shock:

melinor
04-19-2009, 08:29
Христос воскресе http://www2.printshop.co.uk/SiteData/smiley_world/PrintShop/Images/Medium/1596.jpg http://www2.printshop.co.uk/SiteData/smiley_world/PrintShop/Images/Medium/1917.jpg

melinor
04-19-2009, 09:55
Утре нали не се учи..нещо се обърках и вече и аз не знам...

vesito13
04-19-2009, 10:34
Воистина Воскресе :) и да утре не се учи ;)

AnIcHkAtA
04-19-2009, 13:21
Воистина воскресе :) .Моля ви, някой да качи теста тук като мнение, защото тия смотани файлове не ми ги отваряяяя :smt013 .

П.П.:Тая година балът за френската ще се вдигне много и ще мине и английска, и 73, почти съм сигурна...
П.П.П.:Това, че утре не се учи, не ви оправдава да не решите 1-2 теста :-x .

Офф топик:Хора, май спря да ми пука :-o .Ей така, изведнъж..В крайна сметка най-малко 28 ще изкарам, ще вляза в НТБГ или НФСГ, ще си взема език и специалност, след това си уча висшето и нямам проблеми.Преди не мислех така, дори сега знам, че не е правилно..Нещо изперках :-o

john95
04-19-2009, 16:29
Воистина воскресе :) .Моля ви, някой да качи теста тук като мнение, защото тия смотани файлове не ми ги отваряяяя :smt013 .

П.П.:Тая година балът за френската ще се вдигне много и ще мине и английска, и 73, почти съм сигурна...
П.П.П.:Това, че утре не се учи, не ви оправдава да не решите 1-2 теста :-x .

Офф топик:Хора, май спря да ми пука :-o .Ей така, изведнъж..В крайна сметка най-малко 28 ще изкарам, ще вляза в НТБГ или НФСГ, ще си взема език и специалност, след това си уча висшето и нямам проблеми.Преди не мислех така, дори сега знам, че не е правилно..Нещо изперках :-o

И аз така - ама - мен ме приеха в АК - и спрях да се панирам толкова - на изпитите мисля, че 5тици все ще изкарам и после ще мога да вляза на почти всички места :?

AnIcHkAtA
04-19-2009, 16:50
Какво е АК?

Американски колеж?С колко те приеха там (не съм компетентна, затова ми кажи добре ли е или зле :D )?

john95
04-19-2009, 17:38
Да Американски Колеж е.

По Нагоре бях постнал резултата си :) 65.11 %
И при условие, че аз на самия изпит за 1 път правих Есе през живота си - май съм добре :D

ПП (Най-високия резултат е 84% )

melinor
04-19-2009, 17:47
За момчета или общо най-високия е 84?
А на кое място си ако знаеш?

john95
04-19-2009, 17:50
Не знам на кое място съм - така и не намерих време да отида - А 84 % е за момчетата - но до колкото знам - тази година резултатите и при нас и при вас са сходни ...

vesito13
04-19-2009, 19:21
AnIcHkAtA , като мнение не мога да го кача тук , но го направих така , че трябва да може да го отвориш . Съжалявам , че всяка страница е отделно , но мисля , че ще се ориентираш :) Заповядай :arrow: http://dox.bg/files/dw?a=861c737e83

П.П. Нали за теста от изпита по математика става на въпрос :-D :oops:

Tutmanik
04-20-2009, 07:43
Успех на всички на които им предстоят изпити.
Аз сега съм 6-ти клас и следващата година ми предстои кандидатстване.
Искам да ви питам към кои гимназии сте се ориентирали?
Аз се колебая между ФЕГ и АЕГ.

Аз съм се ориентирала за френска..с испански език.Но не знам...също така си мислех и немската,но на първо желание ми е испанския.

AnIcHkAtA
04-21-2009, 10:39
Успех на всички на които им предстоят изпити.
Аз сега съм 6-ти клас и следващата година ми предстои кандидатстване.
Искам да ви питам към кои гимназии сте се ориентирали?
Аз се колебая между ФЕГ и АЕГ.

Аз съм се ориентирала за френска..с испански език.Но не знам...също така си мислех и немската,но на първо желание ми е испанския.
Хем френска, хем испанска, хем немска.. :D хората се побъркаха

Веси, БЛАГОДАРЯ :-)

П.П.:Джон, аз от доста време съм казала, че за мен ти си гений.. :D
До bubblebabe:Скъпа, нещата са много различни в 6 и в 7 клас.За това кандидатстване се интересувам от 5 клас и бях доста добре подготрвена психически за това, което щеше да ми се случи.Всъщност, всичко излезе много по-различно от това, което си представях..Харесват ми хора като тебе, които вземат бъдещето в ръцете си.Имам 2 съвета.Пътвият е да започнеш подготовката си от 6 клас.Нямаш представа колко бързо тече времето.Вторият е да не се преучаваш.Не да не учиш, в никакъв случай.Просто не трябва да имаш нито един пропуск, но си дай зор лятото.Опитай да вземеш поне половината материал по математика, защото наистина е трудно.Когато започне учебната година си дай почивка.Учи колкото да имаш добри оценки, само по български и по математика наблягай, но не се преучавай.Важното е да знаеш правилата и начина на решаване на задачите.Дойде ли март месец, стягай се здраво и учи.Тестове, сборници, тестове, сборници яко!Разходката трябва да ти е училище-уроци-вкъщи.Така до края на май.Юни недей да пипваш или само леки преговори.Според мен това е формулата за успех, но и късмет много трябва...Все пак, първо учи, после залагай на късмета :D .Колкото до ФЕГ или АЕГ-това ти го решаваш.Всеки тук има различни виждания и всеки би те посъветвал различни неща.Седни с някой от вашите и помислете добре.Дано да влезеш където искаш :) .

vesito13
04-21-2009, 11:15
Успех на всички на които им предстоят изпити.
Аз сега съм 6-ти клас и следващата година ми предстои кандидатстване.
Искам да ви питам към кои гимназии сте се ориентирали?
Аз се колебая между ФЕГ и АЕГ.Чак сега обърнах внимание на мнението ти , защото попринцип не смея да давам съвет точно , за някое училище . Според мен на теб ти е рано , изчакай ;) В града ми има 3 гимназии и 1 средно училище и във времето 5,6 и 7 клас си сменях решението къде искам да ходя 20-30 пъти сигурно , ако не и повече . А избора беше малък , нямаше какво толкова да променям . Но едната година едно училище имаше най-престижни специалности , втората година беше друго училище и така за три години хората с най-висок бал , отиваха на различни места . Сега съм в училището с най-добрите ученици за града ми и се радвам за това , но отначало преди години , точно това училище не съм го искала . Много неща може да се променят до другата година ;) И внимавай , особено , ако искаш да учиш сериозно , вече много училища са само на стара слава :? Е общо взето това от мен и разбира се успех догодина :)

П.П. Ани , пак заповядай , винаги съм на среща и когато мога ще помагам :-)

Lunatique
04-21-2009, 14:35
Някой да знае кога са пробните изпити по математика? :-o

AnIcHkAtA
04-21-2009, 14:56
^ Зависи от школата, в която искаш да ги правиш.


ЩАСТЛИВА СЪММММММММММММММММММ :---) .Направих теста по математика.Изкарах 4,464 :) :) :) .Преди време бях правила този по БЕЛ-5.464 :D .Сметнах си го и се получи 31.856 :---) :---) :---) .СТИГА МИ ПЕРФЕКТНО :grin: :grin: :grin: .ОБИЧАМ ВИИИИИ :grin: :grin: :grin: :grin:

john95
04-21-2009, 15:26
[quote=bubblebabe]Успех на всички на които им предстоят изпити.
Аз сега съм 6-ти клас и следващата година ми предстои кандидатстване.
Искам да ви питам към кои гимназии сте се ориентирали?
Аз се колебая между ФЕГ и АЕГ.

Аз съм се ориентирала за френска..с испански език.Но не знам...също така си мислех и немската,но на първо желание ми е испанския.
[i]Хем френска, хем испанска, хем немска.. :D хората се побъркаха

Веси, БЛАГОДАРЯ :-)

П.П.:Джон, аз от доста време съм казала, че за мен ти си гений.. :D


Повечето така ми казват, но - Само за математиката !! :D
Е, по-добре така отколкото да ми викат, че съм зубрач (Което е ставало, но отдавна съм се аргументирал и тия няма кво да ми кажат от школото...
Пък и то по математика зубрене... – Нема такова животно !! :D

И по другия ти пост - Браво за бала - 31.856, но ти къде точно искаш да влезеш - понеже на мен такъв бал ако имам - ми стига мисля, че за навсякъде... - Но вие момичетата сте по прецакани :(


ПП - Статистиката показа, че тази година в АК - резултатите на момчетата са по-високи от тези на момичетата :-P - Както най-високия така и средния .... :P


Силно се надявам на изпитите за кандидатстването всичко да си е както преди ( Вие се бъхтите за некфи зверски оценки, а тия мойте авери като изкарат по едно 3 - 4 ; А аз 5 и нещо - Живооооот :D :D :D :D

BrainlessROCKBABY
04-21-2009, 16:29
Успех ви желая. :) Аз миналата година се явявах на изпити, и аз бях така въодушевена и притеснена. Но всичко мина и в момента съм в най-якия клас, съществувал някога. Липсва ми миналата година, всичката еуфория около приемните изпити. Радвам се, че без никакво учене и усилия влязох във възможно най-якото училище. :) Пожелавам ви и също да се паднете в хубав клас. :)
Благодарим ти..!
пфу.. дано да изкараме късмет,хора!
А,ти можеш ли да разкажеш маалко по-подробно :oops:
Ходи ли на уроци.. трудно ли ти се стори.. колко изкара..
извинявай,че съм толкова нахална..
ама покрай това станах много любопитна и питам всеки :lol:
По математика отидох на няколко урока, защото нищо не разбирах. На пробния изпит изкарах 4.12 някъде. Много зле. А на същинския изкарах 4.393. Бях доволна от резултата си, защото си падам леко тъпичка. :D Но важното е, че това беше най-високият ми резултат измежду пробни изпити, олимпиади, etc. Просто се съсредоточих, не играх на тото и стана работата. :) По БЕл не отидох на нито един урок, нямах нужда. На пробния изпит изкарах 89 точки – най-високия резултат в областта. На същинския изкарах 5.544. Беше ме яд, защото имах само три грешки на теста, но ме бяха закопали яко с тоя преразказ. Годишните ми оценки бяха шестица по БЕЛ и петица по Математика. :x

ам, а г/д колко ти беше бала?

YouCantStopMe
04-21-2009, 16:55
^^

БАЛ-ът ми беше хипер ниският. 30.894. :?

yoozo
04-21-2009, 17:35
Здравейте приятели! Изпитите наближават и аз все повече се комплексирам и депресирам... От Сливен съм. Тук има 2 свесни у-ща, който са от тук знаят - ПМГ и Езикова. В училище се справям много добре, но ходих на 2 пробни по математика... от зле по зле на единя 34 на другия 29. Незнам какво да правя, а и учители ги дрънкат едни... Незнам дали има връзка с темата, но просто исках да си изея душата извинете... :) :?

john95
04-21-2009, 17:42
yoozo - Ти знаеш ли с колко бал се влиза в тези у-ща при теб .. - За да прецениш какви оценки трябва да изкараш. Също така на повечето им е силен БЕЛа ... - Малко са тези като мен които разчитат на математиката на изпита... :D


ПП . - Разбрах, че съм 26ти на изпита за АК - пак да кажа - 65.11 % (по скоро да се похваля де :D ) иии... ъ...аа да - 84 % е за момчетата най-високия, но той е по-висок от този на момичетата ... - нз колко е , но знам че тази год. - момчетата имаме по - добри резултати :-P

melinor
04-21-2009, 18:20
Е..добре бе, добре... 8-)

Супер...и на мен математиката ми върви по-добре....много по-добре :-o

MirCa1
04-22-2009, 12:48
Здравейте приятели! Изпитите наближават и аз все повече се комплексирам и депресирам... От Сливен съм. Тук има 2 свесни у-ща, който са от тук знаят - ПМГ и Езикова. В училище се справям много добре, но ходих на 2 пробни по математика... от зле по зле на единя 34 на другия 29. Незнам какво да правя, а и учители ги дрънкат едни... Незнам дали има връзка с темата, но просто исках да си изея душата извинете... :) :?

ХЕЙ! само не се отчайвайте ! То аз така миналата година какво се бях депресирала .... беше края на март ии само ревях . Лежах си в леглото помисля ,че тряа премина през всичко тва РЕВ ... смисъл - никакъв ... аз лично много исках да уча в Ег и ЕГ си вляозх ... избора е лично твой ... ако искаш да ти набиват повече математика биология т.н в главата ( въпреки ,че поне тук 8-ми клас задължително се набляга повече на езика където и да влезеш без професионалните ) влизай в ПМГ, ако искаш повече език влизай в ег ... :-D . Но какво и да правиш все ще учиш език ... :) САМО НЕ СЕ ОТЧАЙВАЙТЕ , депресирвайте и т.н. :-)

lyyly
04-22-2009, 14:26
Hi,all. Сега прочетох почти цялата тема и останах с впечатлението,че всички са се насочили към някоя езикова гимназия,а не някаква друга специалност.Т'ва май нямаше значение,ама все тая.Та исках да попитам какво мислите за НТБГ? Аз мисля там да опитам,но много познати ми казват,че сега тя не е толкова добра като преди.И още едно въпросче..някой знае ли колко е бил мин. бал миналата година?

п.п.: Мерси предварително! 8-)

john95
04-22-2009, 14:39
Hi,all. Сега прочетох почти цялата тема и останах с впечатлението,че всички са се насочили към някоя езикова гимназия,а не някаква друга специалност.Т'ва май нямаше значение,ама все тая.Та исках да попитам какво мислите за НТБГ? Аз мисля там да опитам,но много познати ми казват,че сега тя не е толкова добра като преди.И още едно въпросче..някой знае ли колко е бил мин. бал миналата година?

п.п.: Мерси предварително! 8-)

Може да не е била добра колкото преди, но знам че е едно много яко даскало - подготвя те там за икономика за банкер и нз точно...
За баловете - Виж по линковете имаше една таблица....,
За миналата година към - 31,32 бал сигурно....

vercheto
04-22-2009, 17:03
vercheto, моля те, кажи какво пише на справочника ти - 2008/2009 или 2009/2010?


Все още не са ни ги дали и не знам. Ще видим утре. Дано да ги дадат. :) 8) :)

AnIcHkAtA
04-22-2009, 17:03
lyyly, на мен ми харесва.Сякаш обаче предпочитам НФСГ, не знам защо.Джон, не я заблуждавай.30 ти трябва.При малко повече късмет и 28 те устройва.На второ класиране и 27 :D .

YouCantStopMe
04-22-2009, 17:20
Абе,мамка му,на нас и дума не ни казват за справочници.Разпитвам,ама.. нищо!Ще видим.. Има време. :-D
yoozo - не знам какво да ти кажа.. това не е ли твърде малко? :( Хич ли не я разбираш тая матемтика?

john95
04-22-2009, 17:26
lyyly, на мен ми харесва.Сякаш обаче предпочитам НФСГ, не знам защо.Джон, не я заблуждавай.30 ти трябва.При малко повече късмет и 28 те устройва.На второ класиране и 27 :D .

Не съм гледал за там баловете - но знам че е хубаво даскало и налучквах - :D

Някой класирал се за 2ри кръг на Олимпиадата ? :?
И някой ще ходи ли на Великденското (26ти - неделя)

ПП“ 2рия кръг е събота :D - 25ти..

melinor
04-22-2009, 17:52
На нас ни дадоха справочниците, ама някой дазнае кога допълнителните книжки с баловете излизат?

AnIcHkAtA
04-22-2009, 20:02
lyyly, на мен ми харесва.Сякаш обаче предпочитам НФСГ, не знам защо.Джон, не я заблуждавай.30 ти трябва.При малко повече късмет и 28 те устройва.На второ класиране и 27 :D .

Не съм гледал за там баловете - но знам че е хубаво даскало и налучквах - :D

Някой класирал се за 2ри кръг на Олимпиадата ? :?
И някой ще ходи ли на Великденското (26ти - неделя)

ПП“ 2рия кръг е събота :D - 25ти..

Цепиш мрака.. :D
Мелинор, кажи коя година ти пише на справочника :D

CherryKisS
04-23-2009, 07:24
Някой класирал се за 2ри кръг на Олимпиадата ? :?
И някой ще ходи ли на Великденското (26ти - неделя)

ПП“ 2рия кръг е събота :D - 25ти..
Аз също ще ходя на Великденското. :)

melinor
04-23-2009, 08:21
2009 :]

AnIcHkAtA
04-23-2009, 13:44
Значи на моя трябва да пише 2008/2009 :smt108

vesito13
04-23-2009, 13:51
Ани , гарантирам го , трябва да пише 2008-2009 или само 2009 ( това вече зависи от издателството ) :)

john95
04-23-2009, 15:15
Някой класирал се за 2ри кръг на Олимпиадата ? :?
И някой ще ходи ли на Великденското (26ти - неделя)

ПП“ 2рия кръг е събота :D - 25ти..
Аз също ще ходя на Великденското. :)


В 119 ли беше че не помня - пък и мен ме записват от немай къде :D - нашето даскало нищо не организира ... :x

melinor
04-23-2009, 16:52
И все пак някой знае ли кога допълнителните книжки излизат :) 8-) 8) :P :-P :)

AnIcHkAtA
04-24-2009, 09:50
Не..

AnIcHkAtA
04-24-2009, 21:23
Имам РДДДДДДДД :D :D :D :grin: :grin: :grin: :-) :-) :-) :smt006

john95
04-25-2009, 04:33
Имам РДДДДДДДД :D :D :D :grin: :grin: :grin: :-) :-) :-) :smt006

Да ти е честито - да си жива, да си здрава - да влезеш където искаш - абе въобще... каквото си пожелаеш да стане :)

04-25-2009, 17:03
Uvajaemi potrebiteli,
Iskam da vi razkaja za moeto u4ili6te nare4eno "Doris Tenedi".Tova bukvalno e nai-zapadnaloto ne samo 4astno,no i izob6to u4ili6te v Sofia. Tam u4at (ne se 6eguvam) nai-brutalno tupite i infantilni hora v Sofia. Politikata na u4ili6teto se bazira na tova, da se za6titavat decata na u4itelite.Spravedlivost tam nqma,a 6efut na ohranata suvetva u4enicite pri problem da nosqt pistolet(otnovo ne se 6eguvam).Ot4asti naistina nqkoi u4iteli sa izkliu4itelno dobri,no i te sa vdignali ruce ot debelata svinq za stuklenata vrata(6efkata).Tazi jena ima samo4uvstvie za 3ma generali,no v su6toto vreme e 1 mnogo komplexiran i glupav 4ovek.Tq susipva nervite ne samo na u4enicite,no i na u4itelite i izob6to neinite pod4ineni.Nai-iskreno vi suvetvam da ne pra6tate deteto si tam,ako ne iskate da go dokarate do nervna kriza(I tova 6te stane rano ili kusno.V moq slu4ai 4 godini mi bqha dostatu4ni.)Samiqt az zaminavam suvsem skoro ot tazi dupka na ruski pametnik i sum bezkraino 6tastliv ot fakta.No v tova veroqtno nqma ni6to stranno,za6toto e normalno ne6to koeto se rukovodi ot voenen(mustakat) i debela svinq s glas na recidevist da bude na tova izkliu4itelno nisko nivo. Veroqtno purvona4alno 6te budat mnogo mili s vas,no ne se zablujdavaite..tova e vremenno. Nai-iskreno vi pojelavam da izbegnete u4ili6teto i vi go kazvam ne,za6toto imam nqkakuv konkreten problem s tqh,a prosto,za6toto ne iskam i dr hora da budat travmirani kato men i suu4enicite mi.6te predulja da vi informiram po vuprosa.

CherryKisS
04-25-2009, 18:32
Имам РДДДДДДДД :D :D :D :grin: :grin: :grin: :-) :-) :-) :smt006
Честит р.д ! Много късмет, щастие и не на последно място да влезеш където желаеш. ;)

Tutmanik
04-26-2009, 11:52
Днеска някой ходи ли на пробен изпит по математика на Вектор във Варна...и какво му е мнението?

BDM
04-26-2009, 12:24
Ани , гарантирам го , трябва да пише 2008-2009 или само 2009 ( това вече зависи от издателството ) :)

Трябва да пише 2009/2010. ;) 100% съм сигурен, защото на моя от миналата година пишеше 2008/2009 :)

plamc0
04-26-2009, 12:58
Смятам, че на изпита по БЕЛ ще се оправя, ама тоя по математика... :-s
Какво ще ме посъветвате, да ходя ли на уроци, или не. Тея уравнения и историите с процентите ме вбесяват #-o Нищо не им схващам!

melinor
04-26-2009, 13:13
Ани , гарантирам го , трябва да пише 2008-2009 или само 2009 ( това вече зависи от издателството ) :)

Трябва да пише 2009/2010. ;) 100% съм сигурен, защото на моя от миналата година пишеше 2008/2009 :)



На моя пише само 2009 зависи от издателството...

AnIcHkAtA
04-26-2009, 19:14
Смятам, че на изпита по БЕЛ ще се оправя, ама тоя по математика... :-s
Какво ще ме посъветвате, да ходя ли на уроци, или не. Тея уравнения и историите с процентите ме вбесяват #-o Нищо не им схващам!

Чак сега ли се сещаш да тръгнеш на уроци!?Не разбираш проценти и уравнения?!Та то всичко опира до уравнение в крайна сметка.Пълно 6 в училище без знания и тренировки повече от материала, събран в учебника, означава 4 на изпита.Като в училище не си добре, не знам на какво се надяваш.Добре е, че си момче, иначе хептен никъде нямаше да влезеш.Човече, не знам как ги мислиш тия неща, обаче за мен не си в ред :shock: .Тръгвай на уроци моментално и си късай задника от учене, иначе не те виждам..

plamc0
04-26-2009, 20:41
Е, преди ги знаех нещата, но сега ги позабравих :D Ще се оправя някак :?

Иначе постоянно решавам някакви тестове в нас 8-)

BrainlessROCKBABY
04-27-2009, 14:47
http://www.book.store.bg/d-prdimages/org/30208.jpg

Спрaвoчник 2009 зa кaндидaтствaщитe слeд 7. клaс
Кирил Дeлeв ПОРЪЧАЙ (http://www.book.store.bg/p30208/spravochnik-2009-za-kandidatstvashtite-sled-7-klas-kiril-delev.html?srchstr=%F1%EF%F0%E0%E2%EE%F7%ED%E8%EA% 20%EA%E0%ED%E4%E8%E4%E0%F2%F1%F2%E2%E0%ED%E5%20%F1 %EB%E5%E4%207%20%EA%EB%E0%F1&s=0&sin=1&sinstore=2&lattocyr=0&latconvused=0?srchstr=%F1%EF%F0%E0%E2%EE%F7%ED%E8% EA%20%EA%E0%ED%E4%E8%E4%E0%F2%F1%F2%E2%E0%ED%E5%20 %F1%EB%E5%E4%207%20%EA%EB%E0%F1&s=0&sin=1&sinstore=2&lattocyr=0&latconvused=0)

Цена: 6.00 лв.

Описание:


В тoзи cпpaвoчник щe нaмepитe вcичкo, кoeтo Ви интepecувa зa opгaнизaциятa и пpoвeждaнeтo нa пpeдcтoящитe кoнкуpcни изпити и пpиeмa cлeд 7. клac:

Нapeдбa нa MOН

* Уcлoвия зa кaндидaтcтвaнe
* Oбpaзувaнe нa бaлa
* Клacиpaнe
* Зaпиcвaнe
* Гpaфик нa дeйнocтитe пo пpиeмaнe нa учeницитe

Пpoгpaми зa кoнкуpcнитe изпити:

* Бългapcки eзик и литepaтуpa
* Maтeмaтикa
* Пpoвepкa нa cпocoбнocтитe

Tecтoвe пo бългapcки eзик и литepaтуpa

* Tecтoвe oт изпититe пpeз 2007 и 2008 г.
* Пpимepeн тecт
* Вepни oтгoвopи и oбяcнeния зa тях
* Пpepaзкaз нa нeизучaвaн худoжecтвeн тeкcт c дидaктичeвкa зaдaчa - ocнoвни изиcквaния, cпeцифични ocoбeнocти и кpитepии зa oцeнявaнe
* Пpepaзкaзи зa &quоt;oтличeн&quоt;
* Ключ c вepнитe oтгoвopи и тoчкувaнe нa зaдaчитe
* Taблицa зa пpeoбpaзувaнe нa тoчкитe в oцeнкa

Tecтoвe пo мaтeмaтикa

* Tecтoвe oт изпититe пpeз 2007 и 2008 г.
* Пpимepeн тecт
* Рeшeния нa вcички зaдaчи oт тecтoвeтe
* Ключ c вepнитe oтгoвopи и тoчкувaнe нa зaдaчитe
* Taблицa зa пpeoбpaзувaнe нa тoчкитe в oцeнкa

Бeзплaтнa пpитуpкa c плaн-пpиeмa зa гpaд Coфия
..зa пoдpoбнocти вижтe нa пocлeднaтa cтpaницa

fen4e123
04-27-2009, 19:04
В този справочник баловете за училищата само в София ли са или в цялата страна? И някой има го?

AnIcHkAtA
04-28-2009, 09:42
Аз имам друг въпрос.Има ли графа минимален/максимален бал по паралелки, разделени на девойки/младежи ?Не го видях в описанието.

Mastta
04-28-2009, 12:00
а.. г/д колко им е по-лесно на момчетата :D

.. DeViL mAy CrY ..
04-28-2009, 15:22
мисля,че беше няколко стотни,не е много.
Някой още в началото беше казал по възножност да се седне отпред,да ама на мен на изпита по математика на всеки чин седеше входящия номер и името на ученика.Сега ще е по лесно все пак се знае вида на изпита какво е и как е.При моят изпит въведоха за първи път тестовете.За съчинението с малко усилилия се постига много.МАтематиката е доста гадна.Най-важното е да не си мислите и да не се впрягате толова много за изпита,ще се притесните и нищо няма да направите.Бъсете сигурни къде искате да се запишете.Дали с езици,елктроника и т.н.Това е особено важно.Много добър справочник е един с цветни корици и едно русно мимче.Ама не му помня името.Успех на всички кандидатстващи

Infinity
04-28-2009, 16:41
Леле,хорица от София благородно ви завиждам за избора ви от училища....и за товаче има за какво да бъдете мотивирани да учите :-P

GbSy
04-28-2009, 18:04
Абе, то изглежда интересно, голям избор уж, ама там е работата, че и трудно се влиза... ние сме толкова хора...

AnIcHkAtA
04-28-2009, 18:29
Не се отчайвай, Габии!!Я го виж оня колко е заблуден, пък в Немската искал да влиза..Много са хората, малко са умните!Както ти каза хората влизат, не може да е толкова трудно!Ще успеем, защото сме учили, ако ли пък не-няма случайни неща!Всичко ще се нареди, само не се отчайвайте!

john95
04-28-2009, 19:10
Аз май ще се записвам в АК :?

Още не съм решил, но ако се преборя за поне 20 - 30 % стипендия ...


Оказа се - че сроковете са по кратки :-x - и не мога да видя какво ще направя на другите изпити - на които аз така или иначе ще отида... Както казва бащата: "За престиж" 8-)

Ако ли не се запиша в АК - ще видя дали ще скърпя бал 32 и нещо за да се запиша или в СМГ с немски или в НЕГ 91 или 73то...

Доколкото разбрах 2ра немска сега е по добра (73то ..)
И ако искам да науча езика - 73то
Ако искам гъзарска диплома с която винаги да съм отгоре на списъка... - 91 НЕГ....


Кажете нещо - как върви подготовката при вас... ?

GbSy
04-28-2009, 19:25
Права си, Ани... аз уж не съм притеснена, ама си идва времето.. :-D

vercheto
04-29-2009, 12:21
Ето го и нашия справочник
http://prikachi.com/files/793490H.jpg

YouCantStopMe
04-29-2009, 14:46
Пфу..
Айде бе, няма ли да идва времето..
Така мечтая да минат тия изпити и да си прекалям едно дълго и мързеливо лято. :D
При нас,все още, и дума не става за справочници.

Infinity
04-29-2009, 15:09
Абе, то изглежда интересно, голям избор уж, ама там е работата, че и трудно се влиза... ние сме толкова хора...
Да и точно за това,че сте толкова много хора вие сте мотивирани да учите...докато тука две училища в града...тъпотия-ужас просто!!!Така,че само не се оплаквайте точно вие!!!

YouCantStopMe
04-29-2009, 15:13
^

Донякъде си права,че в малките градове няма по-голям избор,но това не е причина да не учим.Освен това,тяхното си е доста за оплакване,защото в повечето училища баловете са ужасно високи.Не бива да омаловажаваме нито техните проблеми,нито нашите.С оправдание си се оплакват.. то е побърквация.

melinor
05-01-2009, 09:32
Какво ще правите през ваканцията?
Аз ще уча по литература....усещам как класното ми наближава... :-o

YouCantStopMe
05-01-2009, 09:42
Prez wakanciqta shte nablegna na matemtikata (otnowo).
Klasnoto mi idwa(po bel),no az izobshto ne se pritesnqwam-shte bade na nepoznat tekst.Da si priznaq,nikoga ne sam se napragala da ucha za kontrolni,ta dori i klasni po bel,no pak si izkarwam jelanata ot men ocenka. :-D

btw.. izkluchitelno mn se izwinqwam,che pisha na latinica,no neshto se bagna.. trqbva da go oprawq
nai weroqtno mnenieto mi shte bade iztrito 8-[

AnIcHkAtA
05-01-2009, 12:56
Prez wakanciqta shte nablegna na matemtikata (otnowo).
Klasnoto mi idwa(po bel),no az izobshto ne se pritesnqwam-shte bade na nepoznat tekst.Da si priznaq,nikoga ne sam se napragala da ucha za kontrolni,ta dori i klasni po bel,no pak si izkarwam jelanata ot men ocenka. :-D

btw.. izkluchitelno mn se izwinqwam,che pisha na latinica,no neshto se bagna.. trqbva da go oprawq
nai weroqtno mnenieto mi shte bade iztrito 8-[

Вече е в моя пост, няма да бъде изтрито :D .

Имам супер оценки от пробните.Наистина много повече, отколкото очаквах.Радвам се и не ме е страх вече :) сигурна съм, че е временно

john95
05-01-2009, 15:41
Аз 1/2 от ваканцията съм на уроци от 8:30 до 16:30 - :D Тия Иванови хич не си поплюват - днес Иванов ни вкара в залата на така наречената "рекапитулация" (Изпитва всеки по отделно на ... квот му скимне)

Влязохме в 15:15 - аз излязох към 16:00, а съм от 1ва група (тези които ни пускат най-рано) 8-) - Преди 5 мин разбрах че другите са ги пуснали към 16:45 :D

GbSy
05-01-2009, 16:50
Не съм ходила на пробен по математика и т'ва ме притеснява... надявам се поне на един да отида. :(
Иначе мисля, че всичко е наред, всичко добре върви... ще видим.

melinor
05-01-2009, 18:12
Не съм ходила на пробен по математика и т'ва ме притеснява... надявам се поне на един да отида. :(
Иначе мисля, че всичко е наред, всичко добре върви... ще видим.


И аз..Само по БЕЛ съм ходила. По математика не съм.

Mastta
05-01-2009, 18:37
преди време бях на пробни и по бг имам 4,54 по математика 3,90 ужасно съм отчаян, според вас има ли смисъл да ходя на испитите в края на годината (от Пловдив съм)

AnIcHkAtA
05-01-2009, 18:38
Аз съм ходила на доста по математика, но оценките до последния далеч не бяха очароващи :-D .Този път надминах себе си :) .Хайде да ви се похваля, не мога да се сдържа :D .5.350 по математика и 5.648 по БЕЛ :grin: :grin: :grin: .

john95, от доста време се каня да ти кажа нещо, но все си мълча.Съжалявам, но ще бъда искрена.Нека започна с доброто.Казвала съм го 465485 пъти и сега ще го кажа-много си умен, не съдя само по лични впечатления и не те лаская.Ще успееш, убедена съм, но не заради школата, а заради огромния умствен капацитет.За мен Иванови не са добри.Може би са били, сега вече са гола вода.Ще ме попиташ защо съм толкова сигурна в това, което говоря.Отговорът ми е, че имам много приятели, които са били там и далеч не са толкова доволни.Дори хора, които посещаваха училището, не са изкарали бал повече от 31, при положение, че Иванов им разправяше, че ще имат 34.Нито са тъпи, нито умни, но за ученето, което хвърлиха, трябваше поне 32 да изкарат.Мисля, че ви натоварват с прекалено много излишна информация, не само мое мнение..Моите извинения, но тоя льольо или изобщо няма реална представа, или се опитва да заблуди незнайно кого..
НЕ се засягай, ти си умен и това не те интересува :D .Само недей да ги хвалиш толкоз много, че накрая сам ще видиш как повече от половината ти група ще изгори на изпита.Дано да греша..

AnIcHkAtA
05-01-2009, 18:40
преди време бях на пробни и по бг имам 4,54 по математика 3,90 ужасно съм отчаян, според вас има ли смисъл да ходя на испитите в края на годината (от Пловдив съм)

Естествено, че има смисъл.Където и да отидеш, ще е по-добре от осми редовен.Иди на някой пробен изпит отново, може да си понаучил нещо :) .

Mastta
05-01-2009, 18:50
А знаеш ли някакъв тест по математика да го реша по интернет, защото скоро незнам кога има пробни ...

AnIcHkAtA
05-01-2009, 18:55
Напиши в гугъл и ще ти излязат много.Тук скоро пускаха конкурсните от миналата година, разрови се назад и ще ги видиш.

ZaXaZa
05-02-2009, 13:36
Абе,зайци, не се стягайте. :) Аз миналата год. кандидатствах,и всичко т'ва,което ви го говорят даскалите са глупости.Тестовете са направени за да се вземат.Аз нищо не знам по математика,но на теста имах 3,50 ,задачите,които бях решавал(те бяха малко), бяха грешни,а тея на тото бяха верни повечето.Такова нещо като карирани листи не съм ползвал. А колкото до теста по БГ беше супер лесен,само малоумник не би го взел.Така че ако не сте малоумник и знаете как изглежда учебника ви по математика или пък по БГ ,няма какво толкова да се приятеснявате.

:D :D :D

john95
05-02-2009, 14:08
Аз съм ходила на доста по математика, но оценките до последния далеч не бяха очароващи :-D .Този път надминах себе си :) .Хайде да ви се похваля, не мога да се сдържа :D .5.350 по математика и 5.648 по БЕЛ :grin: :grin: :grin: .

john95, от доста време се каня да ти кажа нещо, но все си мълча.Съжалявам, но ще бъда искрена.Нека започна с доброто.Казвала съм го 465485 пъти и сега ще го кажа-много си умен, не съдя само по лични впечатления и не те лаская.Ще успееш, убедена съм, но не заради школата, а заради огромния умствен капацитет.За мен Иванови не са добри.Може би са били, сега вече са гола вода.Ще ме попиташ защо съм толкова сигурна в това, което говоря.Отговорът ми е, че имам много приятели, които са били там и далеч не са толкова доволни.Дори хора, които посещаваха училището, не са изкарали бал повече от 31, при положение, че Иванов им разправяше, че ще имат 34.Нито са тъпи, нито умни, но за ученето, което хвърлиха, трябваше поне 32 да изкарат.Мисля, че ви натоварват с прекалено много излишна информация, не само мое мнение..Моите извинения, но тоя льольо или изобщо няма реална представа, или се опитва да заблуди незнайно кого..
НЕ се засягай, ти си умен и това не те интересува :D .Само недей да ги хвалиш толкоз много, че накрая сам ще видиш как повече от половината ти група ще изгори на изпита.Дано да греша..


:D - на 110 % си права 8-) - Само че въпроса е там че 1во - наште ме записаха по тяхно собствено желание :D и 2ро - До днес мислех че само Иванов е некаф калъп дето може просто да крещи....
НО След като се оказа че днес трябва да правим тест който е в един от техните "компаси" (некфи учебници дето има материал за 12 клас...), а аз не си го бях купил...

И от 30 човека - 6,7 като мен ни дадоха компаси, но вместо да попълваме верните отговори от теста на бланка - Ние... трябваше да преписваме всеки въпрос и отговорите към него (всички отговори) - и после да заграждаме верния.... Та сега си представи един тест от 50 въпроса САМО на "По Жицата" и направен на стр. А4 - Като на един мой лист събираше около 4 въпроса...(Лист голям формат, а аз пиша средно... не много ситно,но не и грамадански..)

Е, за единия час който те ни дадоха аз успях да стигна до 9ти въпрос....
Другите свършиха, а тия които бяхме наказани - Разбира се от самата Иванова.... - бяхме направили м/у 5- 10 въпроса всеки...

Ааа да и после дописвахме след като другите си тръгнаха още почти 3 часа - в който ръцете ни шаваха по листа механично и накрая предадох 6 листа - А бях съкратил някой други подробности, за да си тръгна преди 17:00 (Другите ги пуснаха към 14:30...)


Така че - силно ви препоръчвам да намерите някой като мен който е бил на Иванови - да си вземете тестовете които той е скътал (понеже те ни ги събират не дават да има "изтичане на информация") - да ви дам тия кирливи "компаси" които струват по около 20 - 25 кинта и в края на годината си ги искат обратно.... (Затова 2/3 от школата се отписва седмица пред изпита :D )

Да прочетете по - важното, да решите тестовете и ако има нещо което бъркате на всеки тест - и не може да решите ... Да отиде на някоя свестна школа или учителка....


Успех на всички с кандидатстването - аз ще се запиша в АК - за да мога да се махна оттам... иначе наште сигурно ще настояват да продължа да края....

melinor
05-02-2009, 14:16
:grin: Супер! АК не е чак толкова зле, колкото много хора казват :?

FancyGirl
05-02-2009, 14:41
Значи какъв справочник трябва да си взема аз за училищата във Варна ? Защото тея в училище никой нищо не споменава а на мен ми трябва спешно.. или поне някой да даде някаква информация за училища във Варна :?

POLLINA
05-02-2009, 14:44
:D :D :D ко се шашкате от некъф смотан преразказ, добре сте вие... ми на нас ко ни беше..... 8-)

john95
05-02-2009, 17:23
:grin: Супер! АК не е чак толкова зле, колкото много хора казват :?

Честно казано - въобще не е зле - и сега ако взема стипендия и примерно си намаля такската на 7000 лева вместо 11000..
Всяка година ще ми е толкова :)
Също така всички си мислят, че след АК задължително трябва да отидеш в Америка... Е да - ама не - дипломата наистина ти е американска,имаш и БГ диплома ако искаш да влезеш в БГ ВУЗ - ама във всяка Европейска държава има средно между 3-10 Американски Университети -> След АК можеш да отидеш да живееш в Европа ... :)

melinor
05-02-2009, 17:34
Даммм



Таааа...намалиха ли ти таксата ако е минало интервюто? Какви въпроси те питаха

:-D

john95
05-02-2009, 19:13
Даммм



Таааа...намалиха ли ти таксата ако е минало интервюто? Какви въпроси те питаха

:-D


До интервюто много време има - чак началото на май мисля че..А и те наште като разгледаха формуляра викат:" То ние почти няма кво да напишем :D "

И също така да поясня - първоначално те като предгледат документите - дават на всички кандидатствали колкото са преценили, а после който не е доволен - прави есе, от всички които за правили есете се взимат някакъв определен брой и после вече тях ги канят на интервю и накрая фактически дават на 1 момче и 1 момиче - пълни стипендии ... :?
Ако ми дадат към 30 - 40 % - нашите казаха че няма да има проблеми

AnIcHkAtA
05-03-2009, 07:47
Eeeee, браво, много се радвам за тебе .АК е супер, не просто много добре.Резултатите от матурите го показват повече от ясно, освен това даскала ми по математика непрекъснато ги хвали и подкрепя хвалбите си с факти.Ако ти се отдаде възможност да избягаш от България след 12 клас-БЯГАЙ!!Имаш време до тогава, ама аз да ти кажа :D .Мелинор, имам познат, който ще кандидатства в Класическата.Всъщност, двама, ама мацката е мн тъпа и не е конкурентноспособна :D .john95, изобщо ли няма да се явяваш на дърважните изпити?

DaRk_AnG3L
05-03-2009, 09:50
А знаеш ли някакъв тест по математика да го реша по интернет, защото скоро незнам кога има пробни ...

Влез в помагало, там има много тестове :)

Seducti0n
05-03-2009, 10:20
преди време бях на пробни и по бг имам 4,54 по математика 3,90 ужасно съм отчаян, според вас има ли смисъл да ходя на испитите в края на годината (от Пловдив съм)

:) Естествено, че има смисъл!
В 7-ми клас не ходих на никакви курсове и уроци, първия срок по геометрия имах 3-ка, а на самия изпит изкарах 4.313 /но формата при нас беше различен/, по литература също имах много добра оценка.
Всичо е било на база наученото в клас, а пък до 7-ми клас си бях в най-обикновено квартално у-ще.

Така или иначе нищо не губиш.
Така, че въобще си избий подобни колебания от главата.
Отиваш, мислиш и действаш! :wink:

afterforever
05-03-2009, 10:23
И аз да кажа, че изпит се пише със "з".

john95
05-03-2009, 14:29
Eeeee, браво, много се радвам за тебе .АК е супер, не просто много добре.Резултатите от матурите го показват повече от ясно, освен това даскала ми по математика непрекъснато ги хвали и подкрепя хвалбите си с факти.Ако ти се отдаде възможност да избягаш от България след 12 клас-БЯГАЙ!!Имаш време до тогава, ама аз да ти кажа :D .Мелинор, имам познат, който ще кандидатства в Класическата.Всъщност, двама, ама мацката е мн тъпа и не е конкурентноспособна :D .john95, изобщо ли няма да се явяваш на дърважните изпити?

А, глупости - аз за тия конкурсни изпити толкова време се готвих и сега да не се явя... Ще се явя - ама вече всичко ще е решено - ще отида просто да видя колко ще изкарам... 8-)

AnIcHkAtA
05-03-2009, 18:33
Eeeee, браво, много се радвам за тебе .АК е супер, не просто много добре.Резултатите от матурите го показват повече от ясно, освен това даскала ми по математика непрекъснато ги хвали и подкрепя хвалбите си с факти.Ако ти се отдаде възможност да избягаш от България след 12 клас-БЯГАЙ!!Имаш време до тогава, ама аз да ти кажа :D .Мелинор, имам познат, който ще кандидатства в Класическата.Всъщност, двама, ама мацката е мн тъпа и не е конкурентноспособна :D .john95, изобщо ли няма да се явяваш на дърважните изпити?

А, глупости - аз за тия конкурсни изпити толкова време се готвих и сега да не се явя... Ще се явя - ама вече всичко ще е решено - ще отида просто да видя колко ще изкарам... 8-)

По-добре недей само ще те е яд :D

john95
05-04-2009, 12:58
Eeeee, браво, много се радвам за тебе .АК е супер, не просто много добре.Резултатите от матурите го показват повече от ясно, освен това даскала ми по математика непрекъснато ги хвали и подкрепя хвалбите си с факти.Ако ти се отдаде възможност да избягаш от България след 12 клас-БЯГАЙ!!Имаш време до тогава, ама аз да ти кажа :D .Мелинор, имам познат, който ще кандидатства в Класическата.Всъщност, двама, ама мацката е мн тъпа и не е конкурентноспособна :D .john95, изобщо ли няма да се явяваш на дърважните изпити?

А, глупости - аз за тия конкурсни изпити толкова време се готвих и сега да не се явя... Ще се явя - ама вече всичко ще е решено - ще отида просто да видя колко ще изкарам... 8-)

По-добре недей само ще те е яд :D


Няма да ме е яд - яд ще ги е тия които познавам и имат по - малко от мен :D :-P

AnIcHkAtA
05-04-2009, 14:54
Ти нещо ни еб*ваш или така ми се струва :D ??

Бъзикам се.Успех в АК, продължавай да ни следиш темата и ако се загубиш някъде след 15 септември задължително да пишеш по скайпа как е класа :)


Ееех, дано всички се уредим като теб :smt051

YouCantStopMe
05-04-2009, 15:53
Ееех, дано всички се уредим като теб :smt051
Аа.. дано.Чул те Господ,моме! \:D/
:D
btw.. john95 - поздравления :) абе умно хлапе си. 8-)

Kallyn4eto
05-04-2009, 16:21
john95, честито, ама да си призная честно - завиждам ти. Пет човека от моя клас се уредиха като теб и сега до края на годината (малко остана) ще се борят за добри срочни оценки. В Иванов ходи една приятелка и ми е казвала че там е много хубаво, но като прочетох какво си написал :shock:
Аз сега малко съм затънала с оценките по БЕЛ и то само защото ми липсва втората част на 6ти клас. Кой ме би по главата да не внимавам в часовете и да не се старая мн мн в къщи - не знам. Основно на преразказа разчитам. И по мат не се справям особено добре :-o
Задачи решавам, теореми уча - ама на. :-D Обаче аз съм просто неповторима - от 6ти клас нещата дето не знаех ги научих, от 7ми досега - знам ги, литературата съм ок, а на ПИ-тата пак се дъня...
Като мене няма нали?! :cry:

Вие колко получавате на ПИ?

john95
05-04-2009, 16:55
john95, честито, ама да си призная честно - завиждам ти. Пет човека от моя клас се уредиха като теб и сега до края на годината (малко остана) ще се борят за добри срочни оценки. В Иванов ходи една приятелка и ми е казвала че там е много хубаво, но като прочетох какво си написал :shock:
Аз сега малко съм затънала с оценките по БЕЛ и то само защото ми липсва втората част на 6ти клас. Кой ме би по главата да не внимавам в часовете и да не се старая мн мн в къщи - не знам. Основно на преразказа разчитам. И по мат не се справям особено добре :-o
Задачи решавам, теореми уча - ама на. :-D Обаче аз съм просто неповторима - от 6ти клас нещата дето не знаех ги научих, от 7ми досега - знам ги, литературата съм ок, а на ПИ-тата пак се дъня...
Като мене няма нали?! :cry:

Вие колко получавате на ПИ?

Ами то на Иванови ако изкарваш добри оценки си добре...
Но отскоро примерно ако изкарваш добри оценки, ама не си купуваш учебните им материали( като мен) - тия ти правят гадно... :x

А иначе на ПИтата - ако изкарвате към 80тина точки сте екстра - ама не си казвайте :"Ооо, готов/а съм няма да уча повече...."
Аз последно време изкарвам средно 85-90 на тези по математика, а по БЕЛ не съм правил скоро, но м/у 75-80 изкарвам най-често..


Успех на всички, пишете как е при вас, там нещо квот не можете да решите давайте го тук на тези като мен дето имат време да ги решат.. :)

AnIcHkAtA
05-04-2009, 17:07
Може да е малко глупав въпроса, ама какво е ПИ?Пробен изпит?

john95
05-04-2009, 18:04
Предполагам... не съм много сигурен, но аз си го смятам за Пробен Изпит :D

Kallyn4eto
05-04-2009, 18:35
Дам ПИ е пробен изпит.
Мен ме е срам да си призная, ама се се въртя около 5 и по мат и по бел..
Скоро ще ходя пак и ще пиша, пък дано се справя по-добре...

AnIcHkAtA
05-04-2009, 19:17
Аз писах какви имам на предишните-5.35 и 5.643.Иначе се въртя около 5.5 по БЕЛ и 4.5 по математика.

john95
05-05-2009, 06:15
Аз писах какви имам на предишните-5.35 и 5.643.Иначе се въртя около 5.5 по БЕЛ и 4.5 по математика.

С такива резултати влизаш на всякъде.. :)

dark_wings
05-05-2009, 06:20
Аз писах какви имам на предишните-5.35 и 5.643.Иначе се въртя около 5.5 по БЕЛ и 4.5 по математика.

С такива резултати влизаш на всякъде.. :)

Не точно навсякъде...Ако си момиче и искаш в езикова...не знам

john95
05-05-2009, 07:49
Аз писах какви имам на предишните-5.35 и 5.643.Иначе се въртя около 5.5 по БЕЛ и 4.5 по математика.

С такива резултати влизаш на всякъде.. :)

Не точно навсякъде...Ако си момиче и искаш в езикова...не знам


6тици за края на годината - Бал 12 + 5.35x2 + 5.643x2 = 33.986 бал => 100 % дори и момичетата влизат навсякъде и то от 1во класиране!!!



Иначе на нас сега ни е добре.... Преди макс. бала като е бил 30 и в НЕГ 91 се е влизало с мин. бал 29 цяло и нещо.... :shock:

afterforever
05-05-2009, 07:51
ПИше се 91 НЕГ, а не НЕГ 91 :lol: Иначе успех :lol:

AnIcHkAtA
05-05-2009, 08:23
Влизаш навсякъде, ако са ти на изпитите :D .Това по математика е завишено много, ама наистина много.По системата 2+N/25 оценката ми е 4.68, а по системата от миналата година-4.821.Ама мене пак ме устройва :D .Иначе да, с такива оценки влизаш навсякъде.За НЕГ, написана на 1во желание, която и да е от паралелките, ти трябва бал около 32.500 за момиче и 32 за момче => имаш ли такъв бал, независимо къде искаш, си приет още на 1во класиране.

john95
05-05-2009, 08:25
ПИше се 91 НЕГ, а не НЕГ 91 :lol: Иначе успех :lol:

Се едно :D
Нали ме разбрахте 8-)

afterforever
05-05-2009, 08:28
Важно е съдържанието, не подредбата :lol:

john95
05-05-2009, 10:25
Абе.. :D - Не се цепи от колектива - защото колектива ще ти го нацепи :-P 8-) Тъй е и тъй ще бъде!!


:razz:

Enitto
05-05-2009, 10:59
Здравейте , седмокласници!

Отдавна следя темата, но чак сега се реших да пиша. Поздравления за john95, евала!
Аз се справям г/д добре тази година :D Резултатие от последните пробни са добри. Надявам се да се представя така и на реалните изпити 8) Иначе... вече искам да идват тия тъпи изпити, цяла година ги мисля :x Имам още 2 пробни по БЕЛ и 1 по МАТ,което ме навежда до мисълта, че няма много време :D С нетърпение чакам лятото, за да си отспя,да си излизам с фр, без да мисля за учене.. ехх :)
Пожелавам успех на всички ви :-)

AnIcHkAtA
05-05-2009, 11:28
Enitto, абе ти да не ходиш на уроците към НЕГ :neutral:

Mastta
05-05-2009, 11:53
Тук има ли някой от Пловдив :-o

Enitto
05-05-2009, 14:18
Enitto, абе ти да не ходиш на уроците към НЕГ :neutral:

Не.. Защо? :o Ти ходиш ли?

AnIcHkAtA
05-05-2009, 16:01
Да и същия брой изпити ни остават.Сигурна ли си, че не си в Богословския факултет?

Enitto
05-05-2009, 16:10
Да. :D Не съм изперкала чак толкова ( засега :-D )

AnIcHkAtA
05-05-2009, 16:42
Ама ние там учим :D :D :D .Само ползваме сградата, защото нямат къде другаде да наемат :D .

Enitto
05-05-2009, 16:56
Ама ние там учим :D :D :D .Само ползваме сградата, защото нямат къде другаде да наемат :D .

Ясно. :-D Нямам нищо против факултета :D Казвам, че не съм изперкала дотолкова, че да не знам къде ходя на курсове.. :D Иначе ти в немската искаш да влезеш, така ли? :oops:

YouCantStopMe
05-05-2009, 17:53
^Не съм нея,но пак ще кажа..не мога да се сдържа.
Не!Тя иска френска,френска и пак френска. :D

Enitto - ти къде искаш? :)

vesito13
05-06-2009, 06:48
Добре де , за езикова гимназия бала не се ли смяташе 3 пъти оценката по математика и веднъж по български :-o

john95
05-06-2009, 07:00
Де да беше така.... :D
2.БЕЛ + 2.Мат.....+Мат+Бел (оценки от края на годината)

Доколкото знам за СМГ и за НПМГ е 3.Мат...+БЕЛ

dark_wings
05-06-2009, 07:00
Добре де , за езикова гимназия бала не се ли смяташе 3 пъти оценката по математика и веднъж по български :-o
Тва е за математическите,НТБГ,НФСГ. а езиковите е 2x оценката по БЕЛ и 2x оценката по математика.

vesito13
05-06-2009, 08:19
Пак съм се объркала :oops: :-D Аз попринцип съм си в обикновена гимназия и затова . Пък и математическа паралелка , нищо , че тая година е само английски , английски и пак английски . :-s

Enitto
05-06-2009, 08:32
^Не съм нея,но пак ще кажа..не мога да се сдържа.
Не!Тя иска френска,френска и пак френска. :D

Enitto - ти къде искаш? :)

Абе не знам и аз... колебая се м/у испанската, френската и английската :-D Първо да видя какви резултати ще изкарам, пък тогава ще реша .... Да не си говоря празни приказки,все пак. :-P

Millen4ety
05-06-2009, 10:19
Де да беше така.... :D
2.БЕЛ + 2.Мат.....+Мат+Бел (оценки от края на годината)

Доколкото знам за СМГ и за НПМГ е 3.Мат...+БЕЛ

За НПМГ балът е:
x+y+3z+t, където:
– x е оценката от Националния изпит по български език и литература;
– y е оценката от Националния изпит по математика;
– z е оценката от вътрешния профилиращ изпит по съответния за профила предмет;
– t е оценката от удостоверението за завършен 7. клас по съответния за профила предмет.

Аз искам да кандидатствам там с профил биология или химия и биология, но се изненадах толкова много, като открих, че оценката от изпита по математика не играе много голяма роля. Цяла година решаване на задачи и прочие... и сега трябва да глътна учебника по биология...
Иначе смятам да се опитам във Френската, ако не успея в НПМГ, но на последния пробен имам 5.14 по БЕЛ и 5.46 по МАТ :o разочарована съм от оценката си по математика.

john95 - браво, справяш се чудесно (леле как ти завиждам 8-) )

AnIcHkAtA
05-06-2009, 11:13
Millen4ety, тук сме само непознати, не знам пред кого се правиш на свръхумна.Адски много ме дразните така.Оценките ти са перфектни, какво се правиш на чалната??Не била доволна..И ако не й стигнел бала за ПМГ, щяла да кандидатства у ФЕГа..Божее, в кой свят живеете?!Ако наистина си толкова заблудена да те светна-НПМГ е на 40 място в София, а ФЕГ е на 5, кажи ми как няма да ти стигне бала за НПМГ, а ще ти стигне за ФЕГ??Моите извинения за тона, ама или се осведомете, или питайте (до всички ляхми тука)!Само не се превете на много умни, без да нямате почти никакво понятие от това как седят нещата.Пфуу ](*,) После пък завиждала на Ванката, еми седни да учиш и ще си на неговото място!Ех, злоба българска :-x ..

И без това се съмнявам, че има друг от тоя форум, освен Иван и Криси, който би могъл да изкара повече от 5 по математика..Нищо лично

Едит:Enitto, дано изкараш бал за ИЕГ или АЕГ :D .Помогни на приятел-отстъпи място :D .

GbSy
05-06-2009, 11:32
Ани президент. 8-)

Millen4ety
05-06-2009, 11:48
AnIcHkAtA, съжалявам, ако така ти се е сторило, но не се правя на умна. Всъщност по БЕЛ на всички други пробни се въртя около 4.70, а си знам че не съм за повече от 4. По Мат също съм за около 5. Това на предишните ми пробни са най-добрите оценки изкарвани някога, а и аз си знам, че учителката ми от курса ми проверява преразказа, така че е пуснала нещо да не се отчаям. Сори, но не мисля че е нужно да ме нападаш, като просто съм си казала мнението :? Освен това баловете за езиковите гимназии се образуват различно, защото в едното се кандидатства с природни науки, а в другото с БЕЛ и МАТ.

afterforever
05-06-2009, 11:53
.Помогни на приятел-отстъпи място :D .

Ааа, това веднага го нашепвам на всичките си приятели :lol: :lol: :lol:

AnIcHkAtA
05-06-2009, 12:32
Разгледай това http://prikachi.com/files/810540u.jpg .Ако все още не съм окьоравяла, мога да видя, че пише минимален бал 20.99.С петици на пробни не ми се вярва да имаш двойки по който и да е предмет в училище.Ако ще хермафродит да си, пак ще те приемат.Не те нападам, защото си казваш мнението, а защото говориш глупости.Както и да го гледаш, 5.46 е перфектна оценка и само някой, който е повече от перфектен (визирам john95)може да не бъде доволен от нея.Нека си каже човекът, който не би бил доволен от нея на изпит.Защо не вземе да се обади и човекът, който мисли, че може да я изкара на изпит.ВАНКА ТИХО :D .ВСИЧКИ СМЕ ОТ МЪГЛАТА, РАЗБЕРЕТЕ!Всички изкарваме почти еднакви оценки.Петици и мъничко отгоре са ти достатъчни за навсякъде.УСПЕХ, дано те приемат, и следващия път мисли преди да изцепиш нещо такова.

afterforever, ти къде искаш, че ми стана интересно :D ?

YouCantStopMe
05-06-2009, 13:31
И без това се съмнявам, че има друг от тоя форум, освен Иван и Криси, който би могъл да изкара повече от 5 по математика..Нищо лично
[/i]
Абе,Ани,аз ти казах,че не я обичам много тая математика. :D Ако изкарам повече от 5 по математика до седмото небе ще скоча...и ще ви почерпя всички тука с кебапчета. 8-)


Ани президент. 8-)
;-)

melinor
05-06-2009, 13:42
Кой е Криси :-D ?

AnIcHkAtA
05-06-2009, 13:46
YouCantStopMe-Криси :smt007
john95-Иван (Ванката)
GbSy-Габи (Габриелчиии) :smt007
vesito13-Веси :smt007
AnIcHkAtA-Аня
Дано не се сърдят, че ги издадох :D

YouCantStopMe
05-06-2009, 13:57
YouCantStopMe-Криси :smt007
john95-Иван (Ванката)
GbSy-Габи (Габриелчиии) :smt007
vesito13-Веси :smt007
AnIcHkAtA-Аня
Дано не се сърдят, че ги издадох :D
М,не.. аз не се сърдя..
ау.. :-) :oops:
:lol:

happyfacex
05-06-2009, 14:07
^
бр :D

YouCantStopMe
05-06-2009, 14:09
^
бр :D
Постът ти е повече от смислен. :D
Я,дай обяснение за малко по-тъпичките като мен.
Браво за..?
:D

AnIcHkAtA
05-06-2009, 14:16
Яяя си кажете и вие именцата, какво се окривате :D

john95
05-06-2009, 14:17
То едно издаване :D ..
Иначе така и не разбрах вие по кой критерии изкарвате 5 и нещо си...

Защото критерия ви ако е завишен или занижен - най-добре си гледайте точките ...

80тина точки е просто перфектно стига ви за навсякъде, Е поне за момчетата..

Иначе аз ще черпя ако изкарам над 5 на изпита по БЕЛ 8-)
По математика - вече много хора ще черпят за над 5 така че ще си спестя.. 8-)

AnIcHkAtA
05-06-2009, 14:21
То едно издаване :D ..
Иначе така и не разбрах вие по кой критерии изкарвате 5 и нещо си...

Защото критерия ви ако е завишен или занижен - най-добре си гледайте точките ...

80тина точки е просто перфектно стига ви за навсякъде, Е поне за момчетата..

Иначе аз ще черпя ако изкарам над 5 на изпита по БЕЛ 8-)
По математика - вече много хора ще черпят за над 5 така че ще си спестя.. 8-)

По тия от миналата година.Тоест 72 точки за 5,00.Аз имам точно 90 точки по БЕЛ.

john95
05-06-2009, 14:23
То едно издаване :D ..
Иначе така и не разбрах вие по кой критерии изкарвате 5 и нещо си...

Защото критерия ви ако е завишен или занижен - най-добре си гледайте точките ...

80тина точки е просто перфектно стига ви за навсякъде, Е поне за момчетата..

Иначе аз ще черпя ако изкарам над 5 на изпита по БЕЛ 8-)
По математика - вече много хора ще черпят за над 5 така че ще си спестя.. 8-)

По тия от миналата година.Тоест 72 точки за 5,00.Аз имам точно 90 точки по БЕЛ.


Ъъъъъъъ... :D
Аз по мат средно изкарвам по 86 - 87
По БЕЛ - преди бях към 75-80, но отдавна не съм правил и сигурно сега ще имам към 70тина... :x

YouCantStopMe
05-06-2009, 14:25
^
Епа.. приеми ме у скайпО. :D

Аз по бел изкарвам около 90 точки,а по математика всеки път различно. :?

john95
05-06-2009, 14:29
^
Епа.. приеми ме у скайпО. :D

Аз по бел изкарвам около 90 точки,а по математика всеки път различно. :?

Аз ли ? 8-)

YouCantStopMe
05-06-2009, 14:31
^
Епа.. приеми ме у скайпО. :D

Аз по бел изкарвам около 90 точки,а по математика всеки път различно. :?

Аз ли ? 8-)
;-)

YouCantStopMe
05-06-2009, 15:31
Хора.. понеже в момента няма кой да ми обясни една задача.. се обръщам към вас.
Не мога да я схвана.

Две от страните на триъгълник имат дължини 0,5 m и 2,4 m. Намерете дължината на третата страна, ако тя е цяло число в метри.
А-1,5
Б-6
В-2
Г-4
:-o

john95
05-06-2009, 15:50
Хора.. понеже в момента няма кой да ми обясни една задача.. се обръщам към вас.
Не мога да я схвана.

Две от страните на триъгълник имат дължини 0,5 m и 2,4 m. Намерете дължината на третата страна, ако тя е цяло число в метри.
А-1,5
Б-6
В-2
Г-4
:-o

Ами щом имаш 2 от страните ... значи 0.5 + 2.4 > x -> 2.9>x -> 4 и 6 отпадат.
Дотук - добре :D

Също така обаче 0.5 + x > 2.4 -> x> 1.9 -> 1.5 отпада и следва че е В = 2 м.

webprng
05-06-2009, 15:50
Хора.. понеже в момента няма кой да ми обясни една задача.. се обръщам към вас.
Не мога да я схвана.

Две от страните на триъгълник имат дължини 0,5 m и 2,4 m. Намерете дължината на третата страна, ако тя е цяло число в метри.
А-1,5
Б-6
В-2
Г-4
:-o
a=0.5 b=2.4 c=x
c<0.5+2.4
c<2.9
=> c=2 :wink:

john95
05-06-2009, 15:51
Хора.. понеже в момента няма кой да ми обясни една задача.. се обръщам към вас.
Не мога да я схвана.

Две от страните на триъгълник имат дължини 0,5 m и 2,4 m. Намерете дължината на третата страна, ако тя е цяло число в метри.
А-1,5
Б-6
В-2
Г-4
:-o
a=0.5 b=2.4 c=x
c<0.5+2.4
c<2.9
=> c=2 :wink:

Не ти е вярно... след като c<2.9 то може да е 1.5 .....
:-P - не ти е пълна аргументацията

webprng
05-06-2009, 15:55
Хехе john95 изпревари ме с няколко секунди :D Поздравления за АК.
Може ли някой да ми каже.Много искам да уча Инт и ме бива в това :)
Затова се спрях на две училища едното е Димчо Дебелянов с профил технологичен а другото НТБГ с профил икономическа информатика.Кажете кое от тия две учлища е по хубаво за да го сложа на 1 място.Също така ако можете ми препоръчайте друго училище с Инт.На изпитите сиг ще изкаран 4.5 по мат и по бел 5.00+ :) Което прави около 31 бал :)

john95
05-06-2009, 15:58
Хехе john95 изпревари ме с няколко секунди :D Поздравления за АК.
Може ли някой да ми каже.Много искам да уча Инт и ме бива в това :)
Затова се спрях на две училища едното е Димчо Дебелянов с профил технологичен а другото НТБГ с профил икономическа информатика.Кажете кое от тия две учлища е по хубаво за да го сложа на 1 място.Също така ако можете ми препоръчайте друго училище с Инт.На изпитите сиг ще изкаран 4.5 по мат и по бел 5.00+ :) Което прави около 31 бал :)

Хехе - Димчо Дебелянов... Аз уча там сега и даскалото е яко... Ама се учи Иврит (Езика на евреите) и тфа е тъпото, иначе е добро и бала му е нисък..

YouCantStopMe
05-06-2009, 16:03
Пф.. днес наистина съм блокирала.Ужаас.Вчера решавах абсолютно същата задача,амаа..
Трябва ми малко почивка.
Мерси все пак... аз си я реших. :D

diksi
05-06-2009, 16:03
Аа и съвет: на изпита седнете напред. Не знам какви идиоти бяха в моята стая, но всички се набутаха назад и накрая се оказа, че тази дето ни четеше текста по бг фъфлеше - голям фън :D



При вас е фъфлела, а при мене на олимпиада...Както си чете изведнъж спре по средата на изречението и вика |Така добре ли е?| :lol:

webprng
05-06-2009, 16:29
Да ви питам оценката на реалния изпит се оформя така нали :
(68+N)/28 ?

john95
05-06-2009, 16:48
Да ви питам оценката на реалния изпит се оформя така нали :
(68+N)/28 ?

На миналогодишния беше така...

vesito13
05-06-2009, 17:01
YouCantStopMe-Криси :smt007
john95-Иван (Ванката)
GbSy-Габи (Габриелчиии) :smt007
vesito13-Веси :smt007
AnIcHkAtA-Аня
Дано не се сърдят, че ги издадох :D Не те е срам , как можа :-x Това беше строго секретно :booooomb: Предателка :!: 8-)

Mastta
05-06-2009, 17:19
YouCantStopMe-Криси :smt007
john95-Иван (Ванката)
GbSy-Габи (Габриелчиии) :smt007
vesito13-Веси :smt007
AnIcHkAtA-Аня
Дано не се сърдят, че ги издадох :D Не те е срам , как можа :-x Това беше строго секретно :booooomb: Предателка :!: 8-)

"Cтрого Cекретно" - Преди час гледах този филм, супер е :D :D :D

YouCantStopMe
05-06-2009, 17:24
^ :lol:

Хорааа.. Я кажете вас кое най-много ви мъчи по БЕЛ и Математика,бе! :D
Например по математика най-много се дразнят на тия паралелепипедите ии.. параметричните уравнения.
По бел май нямам от какво да се изнервя.. аа,може би на тестовете тия първите 5 въпроса,свързани с текста,най-много ме изнервят.. ама са лесни. :D

vesito13
05-06-2009, 17:34
^ :lol:

Хорааа.. Я кажете вас кое най-много ви мъчи по БЕЛ и Математика,бе! :D
Например по математика най-много се дразнят на тия паралелепипедите ии.. параметричните уравнения.
По бел май нямам от какво да се изнервя.. аа,може би на тестовете тия първите 5 въпроса,свързани с текста,най-много ме изнервят.. ама са лесни. :D Геометрията я мразя цялата , никога нищо от нея не ми е харесвало , а от алгебрата параметричните уравнения определено ми бяха мъка .
По български език - запетайките , при мен това е :? :-D

AnIcHkAtA
05-06-2009, 17:44
По математика тия формули обеми и лица изобщо не ги знам, ама няколко дена преди изпита ще седна и ще ги науча, имам перфектна таблица и схема за научаване.Обожавам задачите от сорта на намерете ъгъла или дължината на страната.

По БЕЛ ме мъчат запетайките и о/у в началото на думата.

YouCantStopMe
05-06-2009, 18:03
о/у в началото на думата.
даа...гадно е това :o
btw.. уникалният подпис,АНИ! :lol: :smt001

john95
05-06-2009, 18:09
По математика - дългите изрази за смятане - мнооого ме мързи :D
По БЕЛ - Въпроси по граматика и тези свързани с текста дето са..

Едит: Тези за граматиката имам впредвид "Пунктуационни грешки" и правопис понякога...

GbSy
05-06-2009, 18:40
Математиката... мъчат ме най-вече неравенства в триъгълник и някои уравнения, в които има да се търси при каква стойност на параметъра коефициентът пред хикс е 10, да кажем; а, и задачи от работа/движение, бла.
По БЕЛ нищо не ме мъчи, най-много да сбъркам някой факт от произведенията, ама ся ще си ги прочета пак тия дни и няма проблем. 8-)

бтв, аз също мисля, че освен Криси и Ванката няма кой да изкара повече от 5.

бтв2, да се похваля, че на един тест имам 4.92 (математика), а т'ва си е много за мен :-P

AnIcHkAtA
05-06-2009, 18:48
Та 4.92 си е много :D .Аз се надявам на 5.8 по БЕЛ и 4.2 по математика :D

YouCantStopMe
05-06-2009, 18:48
бтв, аз също мисля, че освен Криси и Ванката няма кой да изкара повече от 5.



СТИГАА! :D :lol:
Аз днеска съм много злее..Нещо много блокирах.Зацепвам на няк'ви супер прости задачи.Дано утре съм по-добре. :-D
Иначе на последния тест по математика,който решавах... имам 4,90 някъде.
Браво,Габи!
Айде.. дано все повече и повече..
:-D

YouCantStopMe
05-06-2009, 18:49
.Аз се надявам на 5.8 по БЕЛ и 4.2 по математика :D
:shock: :shock:
Анииии... как такаааа???! :shock:
4,2.. ти можеш много повече :booooomb: 8-)

AnIcHkAtA
05-06-2009, 18:50
Ама, Крисенце, то в кръвта си ти тече, заложено ти е, искаш, не искаш, това е положението :D .

YouCantStopMe
05-06-2009, 18:52
^Ми пак не съм съгласна. :D

AnIcHkAtA
05-06-2009, 18:55
Ще видим на 2 юли, ама ако стане така наистина ше дължиш голяяма почерпка :D .

П.П.:Аз се отчайвам..Сякаш нищо няма да направя..Ама и така да е, голяма работа.Каквото и да стане ще е за добро."И да паднем, и да бием, пак ще се напииемм :D "

YouCantStopMe
05-06-2009, 18:57
Добре.. аз съм обещала,че ще черпя.
Мале.. и аз много започнах да се притеснявааам.. с всеки изминал ден.НО не съм се панирала все още
Май трябва да спрем.. тука го обърнахме на чат. :oops: :D

john95
05-06-2009, 19:00
бтв, аз също мисля, че освен Криси и Ванката няма кой да изкара повече от 5.


Аааа стига вече - вие се отчаяхте напълно.. Ще видите като пуснат някъф лесен тест как ще си изкарате 5 та и отгоре...
А пък и това че съм много добре по Математика компенсира БЕЛа така че :-P - сигурно ще имате по-голям бал от мен и тогава чакам почерпка... :D 8-)

melinor
05-06-2009, 19:01
Само усещам как "Те" ( :lol: ) наближават :?

AnIcHkAtA
05-06-2009, 19:02
Ще ни изпият кръвчицата гадовете мръсни :D .Майната мууу не ми пукаа :grin: :grin: :grin:

шубидубидуП

Правя конферентен в скайп

AnIcHkAtA
05-06-2009, 19:05
абе как се прави конферентен в новия скайп :lol:

melinor
05-06-2009, 19:06
Натискаш някой от форума и там отстрани с чата има едно плюсче :-D

john95
05-06-2009, 19:07
и мен добавете ако е чат, ако ще си говорим - друг път че брат ми е сестра ми висят в стаятаа 8-)