PDA

View Full Version : Не съм толкова уверен в себе си.



loverboy94
04-13-2009, 18:20
Има едно момиче, което не ми излиза от мислите и тя ме харесва. Не искам да се бавя обаче как да постъпя незнам.Тя учи в другия клас. Мислех да и кажа по скайп обаче докато мисля тя излезе извън линия.И сега остава освен утре да и го кажа в очите но как да постъпя. :( :( :(

Моля ви помогнете. :( :(

П.П. тя също знае че я харесвам :oops:

got2Bthe1
04-13-2009, 18:23
Пич по лесно от това няма когато и двамата имате чувства просто отиваш при нея и я каниш да излезете...ако не знаеш натам кво да правиш можеш да вземеш идеята от темата на valdesbg малко по горе мн е итнересна и щи помогне 8) Успех :)

loverboy94
04-13-2009, 18:30
Гледал съм темата на valdesbg по скоро се смея докато я чета :D

term0t0
04-13-2009, 18:33
Бах' мааму толкова ли е трудно да и кажеш:
-Ае на кино,кафе или диско едисикога!
При това и двамата се харесвате.. :(

Pupcho
04-13-2009, 18:36
Бах' мааму толкова ли е трудно да и кажеш:
-Ае на кино,кафе или диско едисикога!
При това и двамата се харесвате.. :(
Абе прават се ... отказват. Трябва настоятелност и търпение. Обаче виж ако я покани на по нескуик докато гледат сънчо.. може и да му върже :?

soul1199
04-13-2009, 18:38
отиди и я помоли да излзете,не вярвам да ти откаже,и я завежда6 на разходка и после и казва6 :)

loverboy94
04-13-2009, 18:40
Пък и после си мисля ще се появи друг проблем.
Като учим в едно и също училище ме е страх да не ни писне мн бързо :( :( :( :(

anSsito
04-13-2009, 18:40
Утре като я видиш я покани да излезете някъде на кафе, може и някъде да се разходите.. Когато усетиш, че е подходящ момент й казваш и я целуваш - надали ще има проблем като и двамата се харесвате и знаете това..
Толкова е лесно ;)

loverboy94
04-13-2009, 19:00
Пък и после си мисля ще се появи друг проблем.
Като учим в едно и също училище ме е страх да не ни писне мн бързо :( :( :( :(
..........

mArMaLaDkA
04-13-2009, 19:04
Няма пълно щастие!Омръзнете си,неомръзнете си,това е.Не го мисли за после,ами действай,че да не си останеш само с плановете.

myNameIsImmortal
04-13-2009, 19:19
е та ти щом това не можеш да направиш, защо тогава въобще се занимаваш? :-o

Я се стегнии! Нали си мъж бе.. недей да се излягаш.. отиваш, казваш й:
Искаш ли довечера да излезем на кафе, кино, разходка.. като ти каже да, щото те харесва, отиваш през тях, забираш я, чопваш я за ръката.. разкарвате се насам натам.. след което си я изпращаш после 1 прегръдка или цекувка и сте гаджосани ;)

СТЕГНИ СЕ! Бъди МЪЖ!

TheNewReligion
04-13-2009, 19:25
Не й казвай в очите колко я харесваш. Постарай се да й го намекнеш сериозно и ако ти отвърне й предложи да сте нещо повече от приятели.

KisSsSsSs
04-13-2009, 19:25
Ох, много ми е странно, чесно..
И двамате се харесвате, ми кво чакате, бе..
Бъдете заедно.. ти си мъж..покажи й, че
може да ти има доверие, че ще си й опора
в бъдеще евенуално.. не се излагай така.

djuki
04-13-2009, 19:30
Бъди силен ... Бъди мъж .... отиди при нея и я покани :grin:

loverboy94
04-13-2009, 19:30
Ок МНОГО ви благодаря за съветите и куража който ми дадохте. :D
Живи и здрави. :)
Поздрави :)

Take_That
04-13-2009, 19:38
Няма пълно щастие!Омръзнете си,неомръзнете си,това е.Не го мисли за после,ами действай,че да не си останеш само с плановете.

++++

CraZyTyY
04-13-2009, 19:49
Пък и после си мисля ще се появи друг проблем.
Като учим в едно и също училище ме е страх да не ни писне мн бързо :( :( :( :(
..........

Децки гъз... :?

valdesbg
04-13-2009, 21:24
Ок МНОГО ви благодаря за съветите и куража който ми дадохте. :D
Живи и здрави. :)
Поздрави :)

Да ти смъкна ли и малкото илюзорно самочувствие, което си си направил или да изчакам утре когато пуснеш тема в която се жалваш как те е отрязала?

gLoRiToO
04-13-2009, 21:32
Няма по силно оръжие от това да си сигурен в себе си...другото са подробности.Слушай сърцето си и действай-смело напред! :)

Lapin
04-13-2009, 22:03
И аз съм в съ6тата ситуация ... и двамата се харесваме .. в4ера и казах 4е не6то ме тормози и я попитах дали иска да сме пове4е от приятели, а тя ми каза 4е искала време . Днес в даскало като се видяхме и направо ме прегърна пред си4ки тях... просто немога да разбера 6то така се полу4ава .Полудявам #-o

Darkkiss
04-14-2009, 00:34
антидепресанти

loverboy94
04-15-2009, 19:53
Днеска излязахме разходихме се говорихме смяхме се сичко добре нали нищо не и казах като се прибрах по скайп и го казах нали че я харесвам тя каза че и тя ме харесва.
Нали казах и че искам да сме нещо повече от приятели с нея
питах я какво ще каже по въпроса тя ми каза "незнам" и в същия момент трябваше да излизам и така и не разбрах какво стана.
КАК ДА ПОСТЪПЯ СЕГА? :( утре със сигорност ще я видя в училище :oops:

Lapin
04-15-2009, 20:42
Днеска излязахме разходихме се говорихме смяхме се сичко добре нали нищо не и казах като се прибрах по скайп и го казах нали че я харесвам тя каза че и тя ме харесва.
Нали казах и че искам да сме нещо повече от приятели с нея
питах я какво ще каже по въпроса тя ми каза "незнам" и в същия момент трябваше да излизам и така и не разбрах какво стана.
КАК ДА ПОСТЪПЯ СЕГА? :( утре със сигорност ще я видя в училище :oops:


хах спекло а. И аз съм така само 4е и го казах на живо и от тогава са минали някаде 3-4 дни и така още продалжава. Е сега петък ве4ер или събота ве4ер кат излезем ще я питам за последно, ако каже пак незнам. Ще и кажа да не ме разиграва само, а да казва да или не .. по-добре отколкото да казва незнам постапи и ти така ;) Щото ми писна направо.. ужас..

slun4ice_90
04-17-2009, 11:44
Стани,бе мен. :D

valdesbg
04-17-2009, 12:19
Yesss :grin:

Още един скайп фен :)

После не питайте що сте мишоци с големи опашки.

Hilary_
04-17-2009, 13:33
:shock: :shock: Кое е трудното да и кажеш...?! Давай смело... риск печели...риск губи... 8)

loverboy94
04-18-2009, 07:15
valdesbg не се прави на професор, защото не си.
1-во освен да се хиля и да си тренирам коремните мускули докато чета твоята тема "как да се харесам на момиче" за нищо друго не ми помогна . 2-ро направил си такава тема постарал си се, за което ти казвам едно голямо "браво" но замисли се няма еднакви хора всички са различни така, че не слагай всички под общ знаменател.

Поздрави.

valdesbg
04-18-2009, 07:26
Изобщо не става дума за моята тема... Имаш право да не я харесваш и да не си съгласен.

Говоря за друго.

mitkom89
04-18-2009, 08:05
Няма по силно оръжие от това да си сигурен в себе си...другото са подробности.Слушай сърцето си и действай-смело напред! :)
Има... нарича се автомат :o
По темата, не по скайп бе момчееее... все повече ме хвърляте в тъч... Просто спираш да мислиш за 20 секунди и оставяш романтика в теб да говори и готово

Lyubeto
04-18-2009, 08:10
е та ти щом това не можеш да направиш, защо тогава въобще се занимаваш? :-o

Я се стегнии! Нали си мъж бе.. недей да се излягаш.. отиваш, казваш й:
Искаш ли довечера да излезем на кафе, кино, разходка.. като ти каже да, щото те харесва, отиваш през тях, забираш я, чопваш я за ръката.. разкарвате се насам натам.. след което си я изпращаш после 1 прегръдка или цекувка и сте гаджосани ;)

СТЕГНИ СЕ! Бъди МЪЖ!

Ташак ли си правите , бе . Бъди мъж каза хахахахахахахахахах ловърбой 94 ... бъди мъж хахахахахахахахахахахаха '94 бъди МЪЖ оо да !!

loverboy94
04-18-2009, 12:27
Заключвайте темата!!! Този сайт до колкото знам е за Тийн проблемите обаче някои го обръщат на игра. :(

Поздрави.