PDA

View Full Version : Сериозно вече ... Предложения за драстична диета?



zuzimuzi
04-13-2009, 18:23
Стига вече с подигравките.
Положението става сериозно при мен :( ... ОТ най- малкото надебелявам.
Вие сами виждате, знаете, сигурни сте, подозирате, мислите, обсъждате и п.р. , че си имам бая голяма нужда от диета.
Имам си я волята, извоювах я най- накрая, просто се мотивирах ей така :) , сега ми трябва една драстична диета и това е .
Та темата е предимно за тези от вас, които разбират наистина от диети и знаят коя е най- ефикасната .. искам да ми помогнете, бе хора, жестока нужда имам!
Така, за утре мисля това да направя ( понеже с глад нищо не с епостига, не можеш цял живот да гладуваш, нали? :? ) :
Закуска: Сварено яйце и чай с мед.
Вечеря: Сок по избор

Обяда го пропускам, понеже ми става мн тежко на корема...
Трябва да се стопя до лятото , с околко 20-30 кила.
Да ви осведомя само; От Диетата на Дюкан само надебелях още повече, това е пълен абсурт.
Мога да издържа и на солети, ама нз... давайте съвети.

sladkish_14
04-13-2009, 18:30
Офф как пък вече не ви писна с тия теми за диети .. ОЯДОХТЕ СЕ !! Всяка втора тема вече е за диети , и какво му е сериозното ващто !! Прекалявате , нищо ново не пускате във сайта само едно и също мелете ..!!

galu6a
04-13-2009, 18:34
нали знайш приказката за лъжливото овчарче :-D

zuzimuzi
04-13-2009, 18:37
Офф как пък вече не ви писна с тия теми за диети .. ОЯДОХТЕ СЕ !! Всяка втора тема вече е за диети , и какво му е сериозното ващто !! Прекалявате , нищо ново не пускате във сайта само едно и също мелете ..!!

Никой от вашите не е с наднормено тегло и ти е мн лесно на тебе...

miss_headstrong
04-13-2009, 18:39
сладурче пробвай диетата на Дюкан ще има многоооо голям ефект :oops:

сигурна ли си че не ти действа

zuzimuzi
04-13-2009, 18:40
нали знайш приказката за лъжливото овчарче :-D

Да, да. К'во става с 90дневния ти режим, харесва ми като цяло тая диета, ама има мн ядене ... Не ми се вярва че ще отслабна 30 кила :?
Ти колко ги направи?

mysterious93
04-13-2009, 18:41
Много е :? Намали храната още! :D

zuzimuzi
04-13-2009, 18:41
сладурче пробвай диетата на Дюкан ще има многоооо голям ефект :oops:

Да, радвам се че с еопитваш да помогнеш, ама аз от белтъчините ги трупам килцата.
Искам 30 кг да сваля!!!

miss_headstrong
04-13-2009, 18:44
ъхъъъмм успех ти желая
знам какво е да си дебела и без самочувствие дано да ги свалиш тези килограми аз искам да сваля поне 15кг =]

zuzimuzi
04-13-2009, 18:44
Много е :? Намали храната още! :D
Днес нищо не вкусих до вечерта, е преди малко, ядох- сладолед, половин Линдор чоклет, 1/2 мляко с какао, 6 сандвича с чушки иии..... ем т'ва беше. Ужас ...
Бая ще трябва да я намаля, ама тая вечер мисля да потанцувам малко бели денс, па да смакна нещичко .. :-o

t1n4e7o
04-13-2009, 18:45
Това не са 5-6 кг, отиди на диетолог и той ще ти каже и ще ти вземе изследвания и всичко... Може да имаш проблеми с корема. Една мо япозната и тя беше много много едра, и й откриха със храносмисането някакъв проблем.. Отстранниха го и си отслабна поне с едно 20 кг.. ако не и повече :)

teenems
04-13-2009, 18:48
:lol:

zuzimuzi
04-13-2009, 18:51
Това не са 5-6 кг, отиди на диетолог и той ще ти каже и ще ти вземе изследвания и всичко... Може да имаш проблеми с корема. Една мо япозната и тя беше много много едра, и й откриха със храносмисането някакъв проблем.. Отстранниха го и си отслабна поне с едно 20 кг.. ако не и повече :)

Да, бе, много мразя да си давам парите на празно.
Нямам никакви стомашни проблеми, няма как да имам, никой от семейството ми няма.
Просто са много дебели, защото много ядат.
Аз пък имам воля и даже 2007 за малко да хвърля топа, бях станала 52кг. ( а това е страшно голямо постижение за мен, и то с такива едри кокали, че аз си бях кожа и кости, нищо че бях толкоз кг. )
Ама рязко ги качих, почнах да ям месо и така... А тогава смао диня и сирене, ябълки, домати и череши + джанки. Ама пак ми се струва мн ядене, от утре си минавам на по- горе посоченият режим, ама ми се иска още някой съвет от вас ,,
ПС: от спорта само мускулна маса трупам, хич не отслабвам ..

Shia
04-13-2009, 18:52
Липосукция или пръстен на корема

zuzimuzi
04-13-2009, 18:55
Да, бе да, при липоскуцията само средният слой маз ти взимат, пак си оставаш свинче. А иначе пръстена е мега скъпа операция и няма смисъл мога да сттана или 20 или 120 кг.

miss_headstrong
04-13-2009, 18:59
zuzimuzi колко тежиш.
колко си висока ????

просто искам много да ти помогна нещо си ми много симпатична

t1n4e7o
04-13-2009, 19:01
Това не са 5-6 кг, отиди на диетолог и той ще ти каже и ще ти вземе изследвания и всичко... Може да имаш проблеми с корема. Една мо япозната и тя беше много много едра, и й откриха със храносмисането някакъв проблем.. Отстранниха го и си отслабна поне с едно 20 кг.. ако не и повече :)

Да, бе, много мразя да си давам парите на празно.
Нямам никакви стомашни проблеми, няма как да имам, никой от семейството ми няма.
Просто са много дебели, защото много ядат.
Аз пък имам воля и даже 2007 за малко да хвърля топа, бях станала 52кг. ( а това е страшно голямо постижение за мен, и то с такива едри кокали, че аз си бях кожа и кости, нищо че бях толкоз кг. )
Ама рязко ги качих, почнах да ям месо и така... А тогава смао диня и сирене, ябълки, домати и череши + джанки. Ама пак ми се струва мн ядене, от утре си минавам на по- горе посоченият режим, ама ми се иска още някой съвет от вас ,,
ПС: от спорта само мускулна маса трупам, хич не отслабвам ..


Значи слушай сега.

Закуска - кисело или прясно нискомаслено мляко с овесени трици и 1 медче ако искаш за вкус.
Обяд - пилешка или телешка пържола на скара или риба (не тлъста) пак на скара
След обяд - грейпфурт или ананас
Вечеря - салата от домати и краставици

Никакво сладко, газирано, пържено, свинско, картофи, ориз и такива дето съдържат някакъв вид тесто. Ако огладнееш много по някоето време пак може да хапнеш 1/2 грейпфурт. СОЛТА на МИНИМУМ, докато свикнеш да караш без. Може да си овкусяваш с лимон.

и след обяд НЕ ФИТНЕС, а яко бягане на стадиона. Ще започваш от по- къси растояния докато не свикнеш и ще ги увеличаваш с вемето. Мисля че ще има ефелкт.

t1n4e7o
04-13-2009, 19:04
Наистина ако видим снимка бихме преценили по- добре. А и без да знаем колко си висока и колко тежиш...

sladkish_14
04-13-2009, 19:04
Офф как пък вече не ви писна с тия теми за диети .. ОЯДОХТЕ СЕ !! Всяка втора тема вече е за диети , и какво му е сериозното ващто !! Прекалявате , нищо ново не пускате във сайта само едно и също мелете ..!!

Никой от вашите не е с наднормено тегло и ти е мн лесно на тебе...

Като си с наднормено тегло иди на диетолог !!! И аз имам проблеми с кожата ама не съм седнала да пиша 2000 теми за кожата ми , написах една и достатъчно !! Ходя на дерматолог и той се занимава с мене не е нужно да занимаваш всички ,, От седенето на компютъра да отваряте по 20 теми на ден за диети , няма да отслабнете иди се разходи малко !!

П.С - Не се заяждам , само се ядосвам .. Не е лично към тебе .. И друга тема да се отвори пак същото ще напиша ! .. Наистина не е приятен вашия проблем , но чак до такова драматизиране не трябва да се стига .. Пъпките не се махат с това , което се пише тука във форума , а чрез лекар и ти няма да отслабнеш , като слушаш тука всеки каква пумия ти предлага да ядеш за да отслабнеш , а ще стане ако идеш при специализирания за тези неща лекар !! Не знам защо ги нямате тези хора за нищо !! Като те боли зъб тука ли питаш какво да правиш , отиваш на зъболер !!

zuzimuzi
04-13-2009, 19:05
zuzimuzi колко тежиш.
колко си висока ????

просто искам много да ти помогна нещо си ми много симпатична

Ми 170 съм, 68кг :smt078 , напълно симетрична, от всякъде по много , след 1-2 дена глад талията ми става 53, а иначе е 62, бедрото ми е 50см, ханша 93 .. Е не точно 30 кг де .. ама все пак да си отслабна там, до 40-45 искам да стана , тцтц... знам че мога а ама все нещо ми пречи :( .. иначе мс за ентусиазма

zuzimuzi
04-13-2009, 19:08
Това не са 5-6 кг, отиди на диетолог и той ще ти каже и ще ти вземе изследвания и всичко... Може да имаш проблеми с корема. Една мо япозната и тя беше много много едра, и й откриха със храносмисането някакъв проблем.. Отстранниха го и си отслабна поне с едно 20 кг.. ако не и повече :)

Да, бе, много мразя да си давам парите на празно.
Нямам никакви стомашни проблеми, няма как да имам, никой от семейството ми няма.
Просто са много дебели, защото много ядат.
Аз пък имам воля и даже 2007 за малко да хвърля топа, бях станала 52кг. ( а това е страшно голямо постижение за мен, и то с такива едри кокали, че аз си бях кожа и кости, нищо че бях толкоз кг. )
Ама рязко ги качих, почнах да ям месо и така... А тогава смао диня и сирене, ябълки, домати и череши + джанки. Ама пак ми се струва мн ядене, от утре си минавам на по- горе посоченият режим, ама ми се иска още някой съвет от вас ,,
ПС: от спорта само мускулна маса трупам, хич не отслабвам ..


Значи слушай сега.

Закуска - кисело или прясно нискомаслено мляко с овесени трици и 1 медче ако искаш за вкус.
Обяд - пилешка или телешка пържола на скара или риба (не тлъста) пак на скара
След обяд - грейпфурт или ананас
Вечеря - салата от домати и краставици

Никакво сладко, газирано, пържено, свинско, картофи, ориз и такива дето съдържат някакъв вид тесто. Ако огладнееш много по някоето време пак може да хапнеш 1/2 грейпфурт. СОЛТА на МИНИМУМ, докато свикнеш да караш без. Може да си овкусяваш с лимон.

и след обяд НЕ ФИТНЕС, а яко бягане на стадиона. Ще започваш от по- къси растояния докато не свикнеш и ще ги увеличаваш с вемето. Мисля че ще има ефелкт.

Ок, заемам се сериозно мн ще тичам, обешавам си го, знам че мн помага..
Ама обяда не ми харесва , казвам ти страшно дебелея от меса и п.р .. значи излиза- бягане и чай, + яйца за закуска..

miss_headstrong
04-13-2009, 19:08
олееее аз пък си помислих че си някъде към 90кг
идеалното ти тегло е между 50-60 според мен =]

t1n4e7o
04-13-2009, 19:09
zuzimuzi колко тежиш.
колко си висока ????

просто искам много да ти помогна нещо си ми много симпатична

Ми 170 съм, 68кг :smt078 , напълно симетрична, от всякъде по много , след 1-2 дена глад талията ми става 53, а иначе е 62, бедрото ми е 50см, ханша 93 .. Е не точно 30 кг де .. ама все пак да си отслабна там, до 40-45 искам да стана , тцтц... знам че мога а ама все нещо ми пречи :( .. иначе мс за ентусиазма

ТИ ЛУДА ЛИ СИ БЕ ЖиНА :razz: :razz: :razz: Ебаси ще ме разцепите... :lol: :lol: :lol: АЗ СЪМ ТОЛКОВА.ТИ АКО СИ ТОЛКОВА ДЕБЕЛА КОЛКОТО СЕ ОПИСВАШ, ТО АЗ СЪМ 230 :razz: :razz: Аз си викам ся момичето ще каже тука нещо от сорта - 1.75 и 100+, пък той ква било работата.. Комплексарска :D

И си мислиш че 45 кг ще ти отиват... по- скоро ще погрознееш още повече :?

zuzimuzi
04-13-2009, 19:12
Не съм комплексарка, даже обичам да се подигравам с теглото си, ако сте забелязали и др-те теми. Ама може да ви изглежда нормално, но въпроса налие да се харесваш ти?! Аз не се чувствам удобно в тялото си ..

t1n4e7o
04-13-2009, 19:16
Не съм комплексарка, даже обичам да се подигравам с теглото си, ако сте забелязали и др-те теми. Ама може да ви изглежда нормално, но въпроса налие да се харесваш ти?! Аз не се чувствам удобно в тялото си ..

Но и неможеш да казваш и да се изкарваш току така някакво огромно маслено и лоено туловище все пак! Имаш кг, които са нормални, а не наднормени и ти си закръглена, а не си дебела. И как по- точно реши че от Дюкан не слабееш. Колко дни я кара и какво точно яде?

akinom
04-13-2009, 19:24
Zuzke, slu6ai sega ( 4eti ) :d ..
Napalno te razbiram, belta4inite ti vliqqt zle, taka zna4i ... Moje6 da izdraja6 na soleti, ima6 volq, a 2007 si 6tqla da bade6 na sistemi, a?
Emi na tvoite kg, mn qsno 4e kato sportuva6 6te trupa6 muskulna masa 6toto si slaba ( kato kazva6 4e ima6 golemi kokali ) A ot tova 4e ima6 neponosimost kam belta4ini , sadq 4e si kravna grupa A?
Mi re6enieto e : Soleti, bqgane, 4ai i ni6to na obqd , pii mn voda (ama ne prekalqvai 4e zabite ti 6te se ovredqt ) i taka .. i 6otm tolkova mn otslabva6 ot glad, gledai 2-3 dni v sedmicata da kara6 na 4ai i voda, ai kasmet. :)

miss_headstrong
04-13-2009, 19:25
Дюкан е мн ефикасна
няма да има йо-йо ефект

insatiable123
04-13-2009, 19:28
ако не е ебавка,как може да се подиграваш при положение,че ти си същата?!

hottie
04-13-2009, 19:34
Темите за диети са много. Отиди на диетолог и ендокринолог и се погрижи за здравето си.