PDA

View Full Version : Къде да търся нова приятелка?



pavelvasilev
04-13-2009, 20:54
Питам вас като по-отракани мозъци :) , къде е най-подходящо за ново запознаство с нова приятелка, питам защото не съм от хората които ще тръгна по дискотеките и баровете и там да стане нещо сериозно, по-скоро някой и друг флирт да, но в повечето случаи не биха ме възприели насериозно при такива запознанства, другия вариант е нета но там се иска постоянство и време за опознаване снимки и т.н. за което аз нямам време всеки ден да съм пред нета понеже работя на две места от тъмно до тъмно и почивам само един ден в седмицата, някакви идеи имате ли хора :)

justmeh
04-13-2009, 21:07
и мислиш,че с това работно време ще имаш време за приятелката ти?

pavelvasilev
04-13-2009, 21:14
и мислиш,че с това работно време ще имаш време за приятелката ти?

Мда прав си, но втората ми работа не е свързана с някакво работно време така че ако имам приятелка ще намирам естествено време как иначе :) но дотогава не мога да си позволя да отсъствам много много докато открия дамата...

gLoRiToO
04-13-2009, 21:23
И да си намериш,няма да е за дълго...Едно момиче изисква внимание,а не да намираш време и за нея измежду другото. :?

Neet
04-13-2009, 21:48
Oh noes... как къде... то да няма определени места... ако съдбата те сблъска с някоя...

Darkkiss
04-13-2009, 21:54
скаип

FlashMX
04-14-2009, 06:56
скаип
Тиърс...

Aicken
04-14-2009, 06:58
И да си намериш,няма да е за дълго...Едно момиче изисква внимание,а не да намираш време и за нея измежду другото. :?


искаш да кажеш че трябва да избираш - или да работиш , или да си имаш приятелка , аиде ся ако момичето е разбрано винаги ще се намира начин ;)

soul1199
04-14-2009, 07:19
кажи на някой твои fr.да те запознае с някоя,или в саитовете за запознанства,тя да не пада от космоса :shock: :lol: :grin:

djuki
04-14-2009, 07:23
Едно момиче изисква твърде много внимание само да го имаш на предвид , но иначе събирай се с компания , излизай по кафенца и така

stuci_i_miri
04-14-2009, 07:38
пробвай булка по каталог :razz: с тва работно време.... 1 ден в седмицата почивен :grin: абсурд нещо сериозно да намериш

yahhooo
04-14-2009, 08:22
Стига с това внимание бе. Ще и купиш едни обувчици на пума/адидас и някой фешан дънки и готово откупил си вината, че те няма по цял ден

nezavisim
04-14-2009, 10:31
Стига с това внимание бе. Ще и купиш едни обувчици на пума/адидас и някой фешан дънки и готово откупил си вината, че те няма по цял ден

въх тес боклуци ..... само НИКЕ !!!!!!! :)

Hilary_
04-14-2009, 11:03
Мии ти за себе си нямаш време камо ли за друг човек...докато не се освободи време няма смисъл защото няма да имаш никакво внимание за нея.... :?

lunichkataaa
04-14-2009, 11:14
Мии ти за себе си нямаш време камо ли за друг човек...докато не се освободи време няма смисъл защото няма да имаш никакво внимание за нея.... :?
+1 Напълно съм съгласна... Като нямаш време ще чакаш.Чак когато се освободиш тогава ходи си търси гадже.Поне за този момент според мен ще ти е невъзможно да си намериш нещо сериозно.Едно момиче изисква твърде много внимание и няма да стане да отбиваш номера ако й купиваш по някоя чантичка или обувчици...Колкото и да е разбрано момичето или пък да те обича,понякога тя ще има нужда да бъдеш до нея,а ти точно когато трябва ще си зает,което ще е наистина кофти.Така че ще ти се наложи да избираш...

myNameIsImmortal
04-14-2009, 11:29
Еми навсякъде..
Решаваш за какво ти е главно
- секс
- пране
- мЕми навсякъде..
Решаваш за какво ти е главно
- секс
- пране
- миене
- готвене и всички останали домакински задължения
.. и пускаш една обява в и нтернет, добро заплащане се изисква само от твоя страна и всичко друго е уредено.. :?

Няма такова търсене..
За всяко нещо се иска време.. И за да си хамериш момиче за гадже, 1во трябва да харесаш някое момиче, да й покажеш че наистина ти пука за нея.. че си готов на всичко.. поне малко героизъм и романтика..
Не става джаста-праста и айде видиш я, здравей, здрасти, искаш ли да смме гаджета, да айде да се е*ем.. :?


ТЪРПЕНИЕ...!

Tomorrowww
04-15-2009, 20:10
по дърветата колкото щеш .. амм ако има пари човека няма значение че няма да има много време за нея .. те повечето сегашното поколение са такива , но НЕ всички .. тъпо е да се слагат всички под общ знаменател заради издънките , подражаващи на силиконките по тв .. ако ти се падне такава даваш и пари и няма да забележи че те няма :D

valdesbg
04-16-2009, 07:09
Между другото щях да предложа идеята на джингълс.. :)

Попнякога излизат хубави глугани, и не изискват мноого грижи.

А иначе - човеко - социализирай се малко.

NaNa_SladuRana
04-16-2009, 12:06
ми в този свободен ден отиди в някой парк,градинка,пред НДК сега е топло и винаги ще срешнеш някоя готина мацка,която се разхожда.Може да посетиш някоя изложба или курс по нещо (например йога-там винаги има готини момичета).Вапроса е какъв човек искаш да срещнеш:интелектуалец,спор тист и т.н. Примерно ако музиката е твоята страст и искаш и мацката да я споделя,може да отскочиш до някой музикален магазин,мисля,че ще намериш сладка продавачка там.Възможности много,стига да знаеш какво искаш

Darkkiss
04-17-2009, 03:17
бе май съм писал в тая тема
ма нека пиша отново

skype