PDA

View Full Version : Съвети към пишещите в раздел "секс"



Ravage
04-13-2009, 21:25
Съвет 1 : Много е важно когато се съмнявате, че имате някакъв вид заболяване, предавано по полов път, да не губите време в писане на теми във форума, а да отидете на лекар. Тук никой не е лекар и не може да ви диагностицира, а междувременно вие може да сте болни от потенциално опасно венерическо заболяване.

Съвет 2 : Теми от рода "да му пусна ли" са ненужни, забавни, но ненужни ... Не проумявате ли, че питате банда непознати за това, което засяга вас и парньора Ви. Предполага се, че сте мислещи същества с достатъчно разум,че да прецените какво да правите.

Съвет 3 : Ако пускате теми от рода на "ще го правя за първи път, но ме е страх да не ме зареже" замислете се дали сте попаднали на точния човек за това което искате да направите, все пак ние надали познаваме вас или партньора Ви.

Съвет 4 : Често задавани въпроси са : кога за първи път правихте секс , къде за пъври път правихте секс , болеше ли при първия ви път кръв имаше ли ( това към нежната част от форума ) , бързо ли свършихте първия път (към мъжката част) ; и много други производни на тези са задавани по хиляди пъти , бихте си спестили времето за писане на тема ако потърсите вече съществуваща.

Съвет 5 : Точно определена възраст за секса НЯМА ! Това си е до ваща преценка (ако имате такава). При всеки човек е различно , един може да е готов на 15 , докато друг на 25 .

Съвет 6 : Ако се чудите дали сте готови за секс , вместо да пишете по форума абсурдни теми , се замислете ,че щом се чудите твърде вероятно е да не сте . Човек знае кога е готов

Ако някой друг намери нещо смислено да каже нека го добави аз ще едитна поста си и ще добавя и новата информация .

LovelyGirl
04-14-2009, 05:49
Съвет 7: Ако се чудите дали сте бременна, просто си направете тест!

Хубава тема, но не вярвам хората да вземат да го спазват :o

jenichka
04-14-2009, 06:56
ами то май само такива теми има във форума.ако ги няма няма да има и форум.аз предлагам темата да се направи важна,защото иначе никоий няма да й обърне внимание...

Gary
04-14-2009, 07:41
Бе то тази тема ще си я четем само тези, дето нямаме подобни проблеми:-D

Bellatrix
04-14-2009, 07:51
Съгласна съм с всичко.
ПП. Но имам предчувствието, че ако всички такива теми изчезнат, форумът ще стане очудващо празен. :-o

yahhooo
04-14-2009, 08:09
Евала на автора за темата.

Jumbie483
04-14-2009, 08:30
Никой няма да се впечатли от написаното тук. В този раздел има няколко важни теми, които само ако се прочетат, няма да има смисъл да се пишат теми.. Но никой не чете, а темите ги има, тъй че... :?

ellHRB
04-14-2009, 10:39
Никой няма да се впечатли от написаното тук. В този раздел има няколко важни теми, които само ако се прочетат, няма да има смисъл да се пишат теми.. Но никой не чете, а темите ги има, тъй че... :?

аз лично се впечатлих и съм напълно съгласна с мнението, че някои теми са абсурдни, но не трябва да забравяме, че има потребители, които са на по 12-13-14 год и не са наясно с живота като цяло ахахах стана страшно нравоучение

Extremescream
04-14-2009, 13:12
Абе имаше едни много хибави важни теми преди,ама сега къде се загубиха? :-o

shell
04-14-2009, 16:39
Абе имаше едни много хибави важни теми преди,ама сега къде се загубиха? :-o
да и аз това се питах вчера :-o трябва да ги върнат