PDA

View Full Version : Великден



cherreshkata
04-14-2009, 08:17
Здравейте на всички. Остават броени дни до Великден. Вие как зачитате този празник ?
Какво правите на Великден ?
Подготвяте ли се? Ако да как? :-)
P.S. - моля без глупави коментари !
Предварително благодаря на тези които ще пишат. :-) :-D :smt001

teenems
04-14-2009, 11:39
ам не сме почнали да се подготвяме все още .. в четвъртак ще боядисаме яйцата ,петък вечерта или събота сутринта ще ходя в Ямбол ,там са баба ,дядо и вуйчови !Ще се съберем на Великден :) ,баба и дядо са купили агне ,и тва ще се яде на великден :( ,па аз агнешко не ям :smt078 и кво нищо особенно 8-)

Blab
04-14-2009, 11:42
Пропускам дългия си увод и разните там ненужни пояснения.
Рисувам и си играя с яйца, салфетки, али-бали... Час по трудово:Д

term0t0
04-14-2009, 17:01
Разработвам яйце-бияч

TheNewReligion
04-14-2009, 17:16
Ммммммммммммммм, не знам. 8-)

LovelyGirl
04-14-2009, 20:21
Ще боядисвам яйца в четвъртък.Друго нищо собено.Вече не се радвам толкова на празниците..за жалост :-k

gLoRiToO
04-14-2009, 20:35
Еми ще боядисваме с майка ми яйцата в събота,събираме се цялото семейство идват роднини от другите градове и става лудница и за това ме кефи празника. :grin:

Rofl4e
04-14-2009, 20:38
в четвъртък ще боядисвам яйца с баба, в събота с мама и после с приятеля ми :-P .. след това с мъжленцето ми :-D ще отидем на църква и после ще се приберем.. ахаха обичам Великден заради козунаците :-)

CuteBaby
04-15-2009, 17:15
Утре мама ще боядиса няколко червени яйца,другите ще си ги боядисам аз в събота :grin: Мама по празници приготвя обилна вечеря.. и после ще ходя на църква с приятели.Обичам Великден :grin:

FlashMX
04-15-2009, 18:07
Ще боядисвам яйца в четвъртък.Друго нищо собено.Вече не се радвам толкова на празниците..за жалост :-k
И аз вече 4 години Коледа , Великден както и рождения ми ден са ми като един обикновенен ден.. =/

kasidy
04-15-2009, 18:31
Такаааа в събота ще боядисваме яйцата с майка ми, в неделя ще размажа family-to с новия прототип на бияча ми :D На Великден майка ми приготвя телешко ( за мен ) щото агнешко не ям :-D

sladkish_14
04-15-2009, 18:53
Амиии как се приготвям :D ,, майка е на почивка до събота вечерта и аз в петък ще чистя като луда ,, в събота сутринта ще боядисвам яйцата :grin: ще се нашаря повече отколкото тях /както всяка година/ :grin: .. след което ще заколем ягне и предполагам ,че ще помагам за обяда ,, мама ще си дойде и така .. В неделя вечерта мисля ,че беше Възкресение Христово ще отида на църква към 23:30 и така ще дойде понеделника , ще ходим по гости , ще се чукаме и на училище следващия ден :-)

m3talmania
04-15-2009, 18:55
На Великден преди много съм му се радвала.... ся.. ден като ден :-|
Баба ми е много ентусиазирана и ще боядисвам с нея яйцата в събота. При някои приятели вече е минал Великден. Късно се сетихте да пускате теми :-P

Seducti0n
04-15-2009, 19:05
:) утре ще боядисваме яйчица с наще
предполагам, че ще заминат за вилата заедно с брат ми,
аз нямам особено желание, та най-вероятно ще си остана в София

живот и чукане с яйца 8-)

LovelyGirl
04-15-2009, 19:16
Ще боядисвам яйца в четвъртък.Друго нищо собено.Вече не се радвам толкова на празниците..за жалост :-k
И аз вече 4 години Коледа , Великден както и рождения ми ден са ми като един обикновенен ден.. =/

Е, аз от 3 съм така, но поне на рожденния си ден придавам важност :-|
Иначе при другите тръпката не е същата.

term0t0
04-15-2009, 19:38
ще се чукаме и на училище следващия ден :-) Бахти развратното общество 8-)

FlashMX
04-15-2009, 19:55
Ще боядисвам яйца в четвъртък.Друго нищо собено.Вече не се радвам толкова на празниците..за жалост :-k
И аз вече 4 години Коледа , Великден както и рождения ми ден са ми като един обикновенен ден.. =/

Е, аз от 3 съм така, но поне на рожденния си ден придавам важност :-|
Иначе при другите тръпката не е същата.

Не съм си празнувал Рождения ден .. 6 години вече :D

hottie
04-16-2009, 06:07
В събота сутрин ще боядисваме с мъжа яйца. Той винаги прави едно специално за мен :P
Вечерта съм поканила приятели у нас, а неделя на обяд сме канени при родителите на мъжа на агънце мм :P

rauwkost
04-16-2009, 08:13
Ще боядисвам яйца в четвъртък.Друго нищо собено.Вече не се радвам толкова на празниците..за жалост :-k
И аз вече 4 години Коледа , Великден както и рождения ми ден са ми като един обикновенен ден.. =/
same here..

YouCantStopMe
04-16-2009, 12:35
Попринцип боядисваме яйцата събота т.е - един ден преди празника.Като гледам майка вече е купила курабийки,козунаци и какво ли не. 8-) Боята вчера я купих...И сега само чакаме.Не мога да кажа,че се вълнувам,но и не ми е безразлично.Все пак..празник е.

Infinity
04-16-2009, 15:22
В събота ще боядисваме яйце..козунаци..!Ще се напльоскаме на другият ден и така :-D .