PDA

View Full Version : СЪвет??/



fluffka1
04-14-2009, 08:21
здр на всички, пиша от името на една моя приятелка, тя е 8ми клас, и й дойде за пръв път преди известно време, и от тогава, вече 3 месеца сигурно стана и не й е идвало, и тя се притеснява нали, а моя въпрос е, нормално ли е това и трябва ли да се ходи при лекар???? плс кажете, че вече много време мина и тя е доста приеснена, постоянно си говорим за това, ама и аз незнам какво да я посъветвам... ХЕлп!

Maimunche_f
04-14-2009, 08:52
Напълно нормално е. Аз имам приятелка, на която след като й дойде за първи път, след това 6 месеца не й беше идвало.
Просто цикъла е много нередовен в началото. При мен - ми идваше на 19-20 дена доста време, но после всичко се оправи и "влезе в рътъм" :-D И все пак може да се консултира с лекар, за да е налъно спокойна. Да поговори и с майка си, ако не го е направила (жената със сигурност знае как стоят нещата и ще може да я успокои).
Успех :)

hottie
04-14-2009, 09:47
Нормално е така в началото. Първата година е нередовно.

fluffka1
04-14-2009, 10:06
ихааа 6 месеца...... аз знам че в началото е нередовен, ама нз, и на 3 месеца ми се сториха много, при мен не беше така в началото, благодаря все пак. :-)

sssladuranka
04-18-2009, 14:00
и мен първата година (миналата :-D ) ме прескочи 4 месеца общо бях се поошашавила,но за са да чукнем на дърво си идва...