PDA

View Full Version : Имам въпрос относно гадните заведения ..



BornTohate
04-14-2009, 09:56
Ааами значи скоро имам рожден ден само че идеите ми за заведения в които ще ми дадат алкохол .. подчертавам НЕ БИРА .. си ги броя на пръстите .. ии половината са некви резервирани една година предварително .. а в другата половина има кофти ретро партита които смятам да пропусна .
Та някви идеи :( И БЕЗ МАКДОНАЛДС ПЛСС :D
Ставам на 16 все пак . 8-)

afterforever
04-14-2009, 10:26
О, и като стааш на 16, тряа се натряскаш като копач... Не в McDonalds, защото става на 16, но с цялото си съзнание на човек, нямащ право да иска алкохол в заведение... Що не питаш ваште? Те са по-наясно.

raduna
04-14-2009, 10:44
не харесваш ретро партита.....каква музика искаш?

BornTohate
04-14-2009, 10:49
О бе я кво веднага ме нападате :-o
Не е задължително да има музика даже .. просто попитах за заведение където продават алкохол без лична карта ебахти :booooomb:
И споко майка ми вече съм я питала .

cherinka
04-14-2009, 12:37
Яяя, шшт! Без цинизми, моля.

Едни шипенца от кока кола половната с алкохол, дугото сокче - в ръчичка в заведението,чиста работа. 8-)

KadifWerewolf
04-14-2009, 12:41
О, и като стааш на 16, тряа се натряскаш като копач...
Мн ясно..
Алкохола си го носи, яденето в заведението.. чиста ралта :)

XceSS
04-14-2009, 13:56
Прави го на домашно :)

ToniStoraro
04-14-2009, 14:53
У вас или в някое близко село, където и на дете в детската градина ще дадат да се отреже.

Seducti0n
04-14-2009, 16:10
Скапаха ми тотално настроението за празнуване.
Чувствам се между чук и наковалня-от една страна забраната за продажбата на алкохол, от друга за вечерния час.... :(

П.С-Веднъж бях в Ембаси /ако си от София, де/
Там не направиха никакъв проблем.
Мина 10-никой не дойде да ни изгони, никой не иска лични карти и т.н.

HeartOfRaven
04-14-2009, 16:23
Ако си поканила някой приятел на 18+ може той да поръчва. Само трябва да гледате да не направите нещо, че него ще го държат отговорен. :)

Seducti0n
04-14-2009, 16:28
Ако си поканила някой приятел на 18+ може той да поръчва. Само трябва да гледате да не направите нещо, че него ще го държат отговорен. :)

Хъх, не знам , обаче на някои места доста са затегнали мерките за сигурност.
Миналата седмица бях на рожден ден в бар "На края на вселената" от 10 човека имаше един пълнолетен.Бяхме с идеята той да поръча и за нас, но в край на сметка се оказа, че дори и самият той не може да консумира алкохол докато седи на наща маста.Единствения вариант беше да се премести на друга... тъпа работа.

На друга моя приятелка в друго заведение и отказали да и дадат пепелник...

HeartOfRaven
04-14-2009, 16:38
Хъх, не знам , обаче на някои места доста са затегнали мерките за сигурност.
Миналата седмица бях на рожден ден в бар "На края на вселената" от 10 човека имаше един пълнолетен.Бяхме с идеята той да поръча и за нас, но в край на сметка се оказа, че дори и самият той не може да консумира алкохол докато седи на наща маста.Единствения вариант беше да се премести на друга... тъпа работа.

На друга моя приятелка в друго заведение и отказали да и дадат пепелник...

Винаги ме е кефило това име. Особено след като ходих до една приятелка и ми каза, че живее след края на вселената, а аз си мисля, че има 100 часа да вървя още. 8-)

За заведенията...това беше единственото нещо, което се сетих, тъй като не пия по заведения (аз и не пия твърд алкохол де). А ако е поканила няколко на 18+ 8-) ?
Вкъщи или на вила сигурно ще е по-добре. Така поне от магазина ще продадат алкохол на пълнолетни.

BornTohate
04-14-2009, 17:19
Ха .. дам от София съм .
Къде по-точно е тва Ембаси :-o 8-)
иначе дам и тва да си донеса алкохол отвън е идея ..
ще има и пълнолетни .. ама именно тва че може и на него да дадат ме притесняваше ..

Seducti0n
04-14-2009, 17:28
Ха .. дам от София съм .
Къде по-точно е тва Ембаси :-o 8-)
иначе дам и тва да си донеса алкохол отвън е идея ..
ще има и пълнолетни .. ама именно тва че може и на него да дадат ме притесняваше ..

Зависи на какви хора ще попаднеш.
Иначе, Ембаси се пада в дясно от НДК /ако застанеш с гръб към гл.вход/, но не мога да се сетя точно за името на улицата.Иначе то е в една сграда на 3 етажа.Ембаси е на 3-тия.Под него има луксозен ресторант.А в заведението, за което ти говоря има наргиленце също.Музиката не е лоша, макар, че е малко тихичка, но ако поискате няма проблем да ви я пуснат и по-силничко.Самото място не е кой знае колко голямо, но поне по отношение на алкохола не мисля, че ще имате проблеми.Все пак, ако решиш да празнуваш там, говори предварително, да не е да са се променили нещата от последния път, когато ходих /силно ме съмнява, но все пак./

BornTohate
04-14-2009, 17:37
Мерсииии :)
Ще го потърся иии дам .. ии пак благодаря много .. идеите ми наистина се бяха изчерпали :oops: :-)

Loshotia
04-14-2009, 17:38
Някакви квартални заведения?

BornTohate
04-14-2009, 17:43
Някакви квартални заведения?Охх има 1 бирария и пицарии ..
и точно защото Тянко .. ми е омръзнало да ги водя на топъл шоколад искам да е по-различно ..
пък и като питам за алкохол пак не значи че ше се натряскаме като свине .. аз тряа някак да се прибера все пак :-o

gsh
04-14-2009, 17:45
Ембаси е на Петър Берон, пада се успоредна на Васил Левски, откъдето излизат тролеите от подлеза :)
Зенобия също става, намира се зад мола.
И все пак ти препоръчвам да си го направиш във вас, защото една водка в зенобията или където и да е тройно-четворнo по-скъпа ;)

BornTohate
04-14-2009, 17:47
ми дам .. аз в зенобията бях миналата година ..
и некъв коктейл на дънцето само .. 4 кинта и отгоре .. биваше си ги :booooomb:

Seducti0n
04-14-2009, 17:47
Мерсииии :)
Ще го потърся иии дам .. ии пак благодаря много .. идеите ми наистина се бяха изчерпали :oops: :-)

Моля, преятно прекарване ти пожелавам.

П.С-Момичето има повод, не мисля, че да речем една водка или уиски биха и навредили.

PainMonopoly
04-14-2009, 18:43
Тянко освен хакер, акробат, нинджа и интелектуалец, вече го раздава и моралист. :-D

cherinka
04-14-2009, 18:51
Много сте отзивчиви в тоя форум, бе. :booooomb:
Аз помня на 16тия ми рожден ден с мота приятелка си земахме едно патронче уиски, спахме го в едно шише оранжада, изпихме го за мое здраве и забегнахме на кафенце същата вечер. :booooomb:

Леле.. :shock: тогава не знаех кво е тва чудо заведение :-o

BornTohate
04-14-2009, 19:26
Миии :D
Дам наистина между другото отзивчиви .. та чак мили :D Повредили сте се .. но за случая ме радвате 8)

Seducti0n
04-14-2009, 21:02
Миии :D
Дам наистина между другото отзивчиви .. та чак мили :D Повредили сте се .. но за случая ме радвате 8)

:) Винаги сме си били добрички. / поне аз де

SiegHeil
04-14-2009, 21:09
Да се напиеш в заведение не е готино...вкъщи ще ти излезе хем по евтино хем по приятно..
Ако ти е за заведение- количка със водка вътре..

BornTohate
04-14-2009, 21:13
Е вкъщи е много тясно .
За нищо не става .
А пък нямам някви нереални допълнителни апартаменти къщи и тнт в които да ги завра .. или поне не наблизо .

EroSennin
04-14-2009, 22:10
Аз планирам да поканя няколко човека да си направим купонче около басейна, лошото е че трябва да е от следобяд до към 22 защото на другият ден имаме контролна :С

b0Nb0n
04-14-2009, 22:23
ми то точно тогава му е времето следобяд еххх ся сетих за един рожден ден на един авер на яхта в морето тктктц как ми се ходи пак
:-D

EroSennin
04-14-2009, 22:28
е да следпбяд докато още има слънце, ама идеята беше да се напоркаме а заради шибаното контролно няма да можем :С

b0Nb0n
04-14-2009, 22:31
погледни го от хубавата страна поне може да се наядете :Д

EroSennin
04-14-2009, 22:36
да, да се наядем без да го изповръщаме :) А мастика със сладолед също е много арно :) Е надявам се да е слънчево :)

b0Nb0n
04-14-2009, 22:46
мастика с мента 50/50 тва е истината или иначе казано облак :Д
които пие облак троен той за утре е спокоен

FockidyFockFock
04-14-2009, 23:22
у ментата е силата! :booooomb:

b0Nb0n
04-15-2009, 00:27
мастика с мента 50/50 тва е истината или иначе казано облак :Д
които пие облак троен той за утре е спокоенехаа, морските знаят къде е истината, а тя се върти около тези свещени напитки, метна спрайт, мента млеко, мастика студена вода или мастика и айран/!\
лятото на плажа на барчетата кво мислиш че се прай яко бири и менти
:grin:

afterforever
04-15-2009, 09:16
погледни го от хубавата страна поне може да се наядете :Д

Кефиш ме като пишеш на кирилица :-P

b0Nb0n
04-15-2009, 10:10
ми те май всички се кефат ама на мен нещо не ми е много на кеф пък и често забравям и след 2-3 мин се сещам и трябва да редактирам :Д ай наздраве

afterforever
04-15-2009, 10:25
ш`фикнеш, ш`фикнеш...

chelsea
04-15-2009, 11:16
много е запечено вече положението по заведенията, все по-често ми се случва да ми искат документи, да не говорим когато съм с непълнолетни какви простотии трябва да дърдоря на сервитьорките - "аз искам 3 бири за мене и 2 коли за момичетата.. " :D
според мене не рискувай със заведение, колкото и да ти препоръчват някакви, където уж не искали лична карта. ще вземе да ти се прецака рождения ден и ще се чудиш на момента кво да правиш.
ако е по-топло може да се вдигнете на планина с по 1 самар с алкохол и колони с музика, или пък домашно парти някъде.

b0Nb0n
04-15-2009, 11:31
ае маняци не рабрахте ли че най яко е да си трезвен алкохолй малкoхоли само когато е положението е безнадеждно

chelsea
04-15-2009, 11:39
друго си е http://www.shroomery.org/forums/images/graemlins/rail2.gif
а?