PDA

View Full Version : УнИвеРсИтеТи .. помощ..



exclusive__16
04-14-2009, 12:19
здравейте...Имам още много време,но мисля че още от сега да се ориентирам на някъде ..значи искам всеки който знае нещо да помогне.Значи искам да ми помогнете с университетите в софия какви университети има,с колко се влиза и тн.Аз се чувствам някакси неориентирана с какво да се занимавам след 2 години и моля за помощ се пак всички сме хора :) помогнете който с каквото може :)



п.с нз точно дали тук трябваше да е темата ама,преместете я ако пречи :) МОЛЯ зА СЪДЕЙСТВИЕ :)

Blab
04-14-2009, 12:28
КаКВа исКаШ дА стАнеШ, кАтО пОРасНеШ?
КаКВи инТеРесИ и вЛеЧЕниЯ иМАш?
ВрЪзкИ, а.К.а. сЕмЕен бИЗнеС?
В КакВо тЕ биВа?
По КаКЪв кРитЕриЙ Ще иЗБираШ сПецИалнОсТ? ПарИ? РеаЛизАциЯ? По-ЛЕсНО дЪ йЕ? ИлИ инТЕресНо? НеЩо, Да заДОволЯвА въТрешНите Ти НЕобхоДимоСти, иЛИ мАтеРиаЛниТе таКиВА поСтФактУм?

raduna
04-14-2009, 12:35
:lol: :lol: :lol:

за всяка специалност, във всеки университет си има различен бал, който е различен и за конкретната година...
трябва поне някаква обща насоченост да имаш - хуманитарна, икономическа....и т.н. :)

exclusive__16
04-14-2009, 12:46
:D bojkee :X mi nz obyrkana sum nz kakwo iskam da u4a,poneje sega w tva daskalo deto sum e pulno blato ..nemoje6 da se nau4i6 imam predwit to e mazalo ...pi6at ocenki kakto im doide kato doidat ot komistiqta nekakvi talkkiwa mazili6ta stawam .. i nz kwo,w smisal iskam ne6to koeto po lesno da moje da se vleze ili ne6to ot sorta..
Hora razqsnete mi .. :X :(

Blab
04-14-2009, 12:51
Не ми отговори на въпросите, знаеш ли колко време ги писах... :-o

exclusive__16
04-14-2009, 13:06
КаКВа исКаШ дА стАнеШ, кАтО пОРасНеШ?
КаКВи инТеРесИ и вЛеЧЕниЯ иМАш?
ВрЪзкИ, а.К.а. сЕмЕен бИЗнеС?
В КакВо тЕ биВа?
По КаКЪв кРитЕриЙ Ще иЗБираШ сПецИалнОсТ? ПарИ? РеаЛизАциЯ? По-ЛЕсНО дЪ йЕ? ИлИ инТЕресНо? НеЩо, Да заДОволЯвА въТрешНите Ти НЕобхоДимоСти, иЛИ мАтеРиаЛниТе таКиВА поСтФактУм?



mi kak da ti kaja nz kakwa iskam da stana..ne6to,office ili ddz :s
interesi ...ddz ne6to koeto da mi dostawq udowolstie kato go prawq
Mi kriteriiite mislq 4e nqkude,kydeto da moga da wlqza s po lesni predmeti ddz:s INa4e pari ,realizirane,interesno da mi e i wuzmojno nai ulesneno

Enough
04-14-2009, 13:12
ахахаххахахахха ... малоумна ли си ?

EarthShaker
04-14-2009, 13:21
КаКВа исКаШ дА стАнеШ, кАтО пОРасНеШ?
КаКВи инТеРесИ и вЛеЧЕниЯ иМАш?
ВрЪзкИ, а.К.а. сЕмЕен бИЗнеС?
В КакВо тЕ биВа?
По КаКЪв кРитЕриЙ Ще иЗБираШ сПецИалнОсТ? ПарИ? РеаЛизАциЯ? По-ЛЕсНО дЪ йЕ? ИлИ инТЕресНо? НеЩо, Да заДОволЯвА въТрешНите Ти НЕобхоДимоСти, иЛИ мАтеРиаЛниТе таКиВА поСтФактУм?



mi kak da ti kaja nz kakwa iskam da stana..ne6to,office ili ddz :s
interesi ...ddz ne6to koeto da mi dostawq udowolstie kato go prawq
Mi kriteriiite mislq 4e nqkude,kydeto da moga da wlqza s po lesni predmeti ddz:s INa4e pari ,realizirane,interesno da mi e i wuzmojno nai ulesneno

пълния край! :lol: момиче на 16 без абсолютно никакви интересни, иска да й е лесно ама да имало пари и реализиране... ти наистина бавна ли си?! Университет не се избира така... Наистина темата ти е лишена от всякакъв смисъл, ВСЯКАКЪВ

exclusive__16
04-14-2009, 13:43
:D :D :D :-o :o :( :( :( :( :( stiga be hora .. ;( :cry:
ne na wseki my vyrvi vuv vsi4ko :( prosto nz i wi molq za suwet wie mi se podigravate :( tc

Enough
04-14-2009, 13:53
освен с кинти ... не виждам по какъв друг начин можеш да влезеш ... нещо, което в последствие да ти осигури стандарт ...

babity
04-14-2009, 14:15
:D :D :D :-o :o :( :( :( :( :( stiga be hora .. ;( :cry:
ne na wseki my vyrvi vuv vsi4ko :( prosto nz i wi molq za suwet wie mi se podigravate :( tc

Намери сайта на тъпата агенция Интеграл. Имали няк'ви тестове, които давали насока...

FelisDirus
04-14-2009, 14:56
Ориентирай се към правилно и грамотно писане.

Ако си прочетеш пак темата на глас, може би има минимален шанс да разбереш колко абсурден въпрос си задала и как никой няма да седне да ти обяснява за всеки ВУЗ, за всяка специалност какви са изискванията и приемните изпити.
Всеки ВУЗ има сайт, където с малко повече ровене, ще намериш каквото ти трябва.

Един съвет - не се затормозявай от сега само, за да се чувстваш по-отговорна пред себе си, че мислиш за бъдещето си за разлика от захлупените ти съученици или пък по техен пример, в случай че са нърдс. Ако не усещаш накъде те влече, гледай си читанките там, пък като му дойде времето, сама ще усетиш дали математика, или литература (най-най-грубо казано).

Така, наистина се постарах да го кажа деликатно. :)

PainMonopoly
04-14-2009, 15:07
Всеки идиот - с виШУ. :D

Loshotia
04-14-2009, 15:13
Недей да кандидастваш с български.

Ходи в Хага за международно право- там се влиза с документи само.

machoka
04-14-2009, 15:15
Когато решиш да пишеш на кирилица, пусни темата си отново.

Приятна вечер.