PDA

View Full Version : Съвет..?



diksi
04-14-2009, 12:03
Какво да направя...Майка ми иска да се занимавам с математика, Баща ми с БЕЛ... Аз искам да рисувам.. Как да им го обясня сякаш не ме слушат като им говоря :-o

Cantona
04-14-2009, 12:25
не позволявай на родителите ти да ти налагат какво да учиш..все пак от това зависи с какво ще се занимаваш един ден. Родителите ти да не би да са учители, защото те обикновено си държат докрай на своето. Говори с тях, обясни им, че и с рисуване ще можеш да преуспееш в живота, ако това ги притеснява. Обясни им, че можеш да учиш примерно архитектура, а с това се взимат доста добри пари. Ако наистина имаш талант с рисуването, не го пропилявай. Успех :)

ThePowerOfLove
04-14-2009, 12:34
Ти искаш да рисуваш, но можеш ли? Ако мислиш, че така ще можеш да се издържаш - дръж на своето. Много е гадно когато родителите искат чрез децата си да постигнат мечтите си..

Lysit0
04-14-2009, 12:52
Запиши се каквото ти искаш естествено,защото е гадно да учиш нещо пък да не си си искал него.Макарче от икономиката много пари се взимат.

Axe_vs_Sword
04-14-2009, 14:29
Ако горните съвети не помогнат, можеш да обясниш проблема си на някой техен близък/близка. Той/тя може да те разбере и да обясни на родителите ти.

fluffka1
04-14-2009, 17:27
Попринцип най-важни са българския и математиката, майка ми дълго ме караше да си го набия в главата, но си е така!!! без БГ и МАТ си за никъде!!! иначе, избора си е твой, родителите ти няма да рисуват, ти ще рисуваш, кажи им да не се месят в избора ти!

diksi
04-14-2009, 18:58
Попринцим имам 2 1ви и едно 3 място на международни конкурси а на национални имам две 1ви от тази и мин година и2 2ри от преди.... Всичко това на тема Дизайн на дрехи и фантазия без край...

victoriqq
04-14-2009, 19:02
имаш наградии от дизайн .. харесва ли ти .. защо не станеш дизайнер.. професията въобще не е лоша .. и ако става въпрос за пари.. мн се печелят.. мн е яко дизайнерсвото :)

kasidy
04-14-2009, 19:48
Пък и дори и да запишеш нещо друго ( като подсигуряване ) например математика (или пък архитектура) това не значи непременно, че трябва да се отказваш от рисуването ... има хиляди професионални курсове. :)

53downfall
04-14-2009, 21:09
Ако рисуваш ще умреш от глад.
Ако си дизайнер трябва да си настина мнооого добър,и трябва някой да те забележи.
По-добре си стой с математиката.
А от БЕЛ най много да станеш тъпа даскалка която ще обяснява колко трябва да се възхищаваме на великите поети :x :?

fluffka1
04-15-2009, 10:49
Ако рисуваш ще умреш от глад.
Ако си дизайнер трябва да си настина мнооого добър,и трябва някой да те забележи.
По-добре си стой с математиката.
А от БЕЛ най много да станеш тъпа даскалка която ще обяснява колко трябва да се възхищаваме на великите поети :x :?
omFg!!! ти добре ли си??? тя където и да влезе ще учи БГ и МАТ!!! щяла да стане даскалка,... е аз примерно уча в Английска, ама нямам намерение да ставам даскал по английски!!! Ще си уча за професия след 12. и между др, що не се пробваш за езикова??? тва е голямо предимство да знаеш език. за каквато и да е работа по-нататък... :) :) :)

diksi
04-15-2009, 11:49
Хора гадно е...В нас е като ``мъртвата зона`` Всички стаи са некви подредени със скъпарски неща, но за мен са празни..Моята стая е цяла кочина с много рафтове с цветни крушки :oops: насекаде такива шалчета... Обажавам ги.... И това си е като моя свят...Наще постоянно викат че било кочинаи т.н.
П.С Дам в езикова мога да се замисля.. Звучи добре а и има една много добра точно но 1 минута път от нас :D
:( Майка СЪДИЯ и Баща ШЕВ :-x

fluffka1
04-15-2009, 13:36
Хора гадно е...В нас е като ``мъртвата зона`` Всички стаи са некви подредени със скъпарски неща, но за мен са празни..Моята стая е цяла кочина с много рафтове с цветни крушки :oops: насекаде такива шалчета... Обажавам ги.... И това си е като моя свят...Наще постоянно викат че било кочинаи т.н.
П.С Дам в езикова мога да се замисля.. Звучи добре а и има една много добра точно но 1 минута път от нас :D
:( Майка СЪДИЯ и Баща ШЕВ :-x
:lol: сори че се смея, всъщност никак не е смешно.... в гадно положение си явно... а ти попринцип добра ученичка ли си?? :D смисъл че в езикови се влиза трудничко, пак зависи и от езиковата....а ти в кой град си? ако не е тайна... 8-) и каква езикова имаш пред вид? :)

1994_gabi_94
04-15-2009, 17:21
не позволявай на родителите ти да ти налагат какво да учиш..все пак от това зависи с какво ще се занимаваш един ден. Родителите ти да не би да са учители, защото те обикновено си държат докрай на своето. Говори с тях, обясни им, че и с рисуване ще можеш да преуспееш в живота, ако това ги притеснява. Обясни им, че можеш да учиш примерно архитектура, а с това се взимат доста добри пари. Ако наистина имаш талант с рисуването, не го пропилявай. Успех :)

diksi
04-16-2009, 11:19
Абе нямам проблеми в училище...но не не ме интересува се някак си ще вляза с рисуване!!! Само че наще не ми дават да се местя в друг град, въпреки, че имам роднини в София...и не искат да се занимавам с рисуване.... Е да де ама ако аз искам да уча във...ВИАЗ ли се казваше???

Lysit0
04-16-2009, 11:30
Обясни им, че бъдещото си е твое и от дизайнерството се печели добре.