PDA

View Full Version : Плс някой да помогне



bebeee15
04-14-2009, 13:27
имам кабел за филми на телевизора НО десктопа ми излиза и на монитора и на телевизора как да го оправя?С Catalyst Control Center съм

XceSS
04-14-2009, 13:54
Аахахах е по тъпа и несвързана тема, не бях чел.Ако някой разбере за кво пита пича, евалата :D

Xanibal
04-14-2009, 15:09
Аахахах е по тъпа и несвързана тема, не бях чел.Ако някой разбере за кво пита пича, евалата :D
В тия случаи се казва"А ко' ко' каза " :-o

Kris4an0
04-14-2009, 15:50
Ко речи... :lol:

relax4o
04-14-2009, 17:45
Еми даваш дясно копче на десктопа, даваш Properties->Settings и там трябва да ти изкара 2 мониторчета - 1 и 2. По някакъв начин се спираше второто телевизорче, но не се сещам как ставаше...иначе там трябва да поровичкаш

ivanstef
04-14-2009, 18:09
Ами футуристично погледнато, имайки предвид системните неконвенциални настройки се нуждаеш от некомпрометиращи умения във връзка с перфондацията на системно изчислетилната машина. :shock:

Genetix
04-14-2009, 21:48
Дясното копче на десктопа избираш "ATI CATALYST ****" Ще ти се появи tray icon на ATI. Кликваш два пъти на нея и трябва да ти се отвори Control Centera или някав WIZARD. Идеята е да превключиш на BASIC начин на конфигуриране някъде долу в ляво беше бутона. После одиш на Quick Settings избираш Set Extended Desktop Config и там избираш какво ТВ имаш каква резолюция и прочие :P


P.S. за да бъдат 2 отделни Десктопа трябва ТВ-то да бъде в Extended main on TV или нещо от сорта

Ще ти снимам дано помогне :P



http://www.math.pmg-gd-bg.com/shot.JPG

Samoten89
04-15-2009, 10:58
Има едни клавиши Fn в синъо по-принцип до ктрл. Задържаш ги и натискаш другия клавиш на който има монитор/дисплей 2-3 пъти натискаш докато монитора ти стане без картина и на тв-то си остане сигнала. Пробваш на няколко натискания докато стане. Това е най-лесният начин и разбрах за какво пишат междудругото от първото четене! Също така какъв е проблема и на двете места да се вижда картина? :-o