PDA

View Full Version : Какво бихте казали на вашия клас като за последно



shushinkata
04-14-2009, 12:56
Здравейте на всички! Темата е главно за дванадесетокласниците, но няма проблем и други да пишат по нея. Та- Какво бихте казали на вашия клас в деня на изпращането, на последния учебен ден заедно?

Axe_vs_Sword
04-14-2009, 14:18
И "чао" не бих им казал.

lunichkataaa
04-14-2009, 14:25
Повечето от тях не заслужават нищо!!!Много ще се радвам когато дойде този момент,напрово нямам търпение вече,жалко само,че ми остава още цяла година....

ReBeL
04-14-2009, 14:31
И "чао" не бих им казал.

и аз така :( :? :?

Boyd
04-14-2009, 14:50
Ще им кажа само "чао", защото сме се търпяли 5 години. С тези, които трябва ще се виждам, с другите - не.

KisSsSsSs
04-14-2009, 14:57
Ще им кажа, че ми е било приятно да прекарам последните 5 години ( примерно ) с тях и, че се надявам да поддържаме връзка.

Loshotia
04-14-2009, 15:02
" Кълна сееее, никога да не забравям тееееб. С коготоооо, 5 години всичко съм делиил"

Lysit0
04-14-2009, 15:02
Ми казахме си ''чао'',а с тези ,които не се движех не поддържам контакт,но с тези които движех си поддържам още контакт.

pifiella
04-14-2009, 15:03
Аз съм 8 кас и тази година се запознахме.няма скоро да се разделя ме! :shock: още 5 години
Но може да кажеш на изпращането им:Колко години прекарахме заедно,колко неща преживяхме,колко сълзи изляхме.Днес е ден за раздяла,но не трябва да сме тъжни,защото животът ни започва да се развива в нова посока.Всички ние потегляме по дългия път на отговорния живот.Ще се срещнем след години олегнели и отговорни хора.Срещнали препятствия,житейски несполуки и разочарования.
На добър път,приятели!
Нека направим тази вечер незабравима!
Наздраве!
блаблбала
:lol: некви такива неща и ние тази година трябва да изпраще ме 12класниците!(това за разочарованията не е добра идея :razz: 0)
УСПЕХ! :P

XceSS
04-14-2009, 15:14
Ебете се в гъза!

Belair
04-14-2009, 15:18
Горките копелета.Това е най-тъпия и смотан клас,в който съм бил.Просто не искам да си спомням за тях,както и те за мен.

ThePowerOfLove
04-14-2009, 15:21
Бих им казала просто "довиждане" А на хората, на които държа, няма да им казвам нищо 'за последно', защото се надявам, че ще поддържаме връзка :)

Biskfitka
04-14-2009, 15:43
ДГД :grin: :grin: :grin: :grin:

exclusive__16
04-14-2009, 16:37
И "чао" не бих им казал.

и аз така :( :? :?


i azZZZz :D :lol: :lol:

mynichka
04-14-2009, 16:52
Чесно казано...класът ми беше повече от отвартителен :? ноо ..ще им кажа "чао и успех"... колкото и гаден да беше този клас ..5 години бяхме заедно

Undying
04-14-2009, 16:53
Ами ще им кажа "На добър път в живота!", ще им пожелая успех и сбъднати мечти. :)

safetyMode
04-14-2009, 17:16
Ебете се в гъза!

и аз. тия боклуци нищо не заслужават. даже да си отворя устата за тях. а иначе с тия които движа ще си поддържам връзка.

Boyman
04-14-2009, 20:11
Даже не заслужават и да ги погледна в очите при сбогуването. :x :(

Rofl4e
04-14-2009, 20:47
чао дано никога поиче не ви видя малумници такива....


просто са уникално тъпи същества :-D

afterforever
04-14-2009, 21:52
АЗ БЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯХ!!!! :D:D:D Евала за който се сеща за филма! :D Бира от мене :lol: :lol:

BladeDancer
04-15-2009, 04:50
ДГД ТТЪПАЦИ !

GbSy
04-15-2009, 08:02
Въпреки всички лоши неща, които сме си казвали един на друг, всички караници и всички глупости, аз се радвам, че бях с тези хора в един клас... с някои от тях сме заедно от детската градина, така че това си един доста сериозен период от време...
Ще им кажа, че ще ми липсват и се надявам да поддържаме връзка, ще им пожелая успех на всички, а с най-близкото ми момиче ще сме заедно цяло лято... и надявам се и след това.

rauwkost
04-15-2009, 08:07
СБОГОМ ТЪПАЦИИИ :grin:
С малки изключения!

LovelyGirl
04-15-2009, 08:57
Ще им кажа, че колкото и да е имало скандали в класа, сме прекарали 5 хубави години заедно
.Ще им кажа, че ще ми липсва времето с тях и често ще си спомням забавните моменти, които не са малко. :)

Jumbie483
04-15-2009, 09:48
на добър час и чао

YouCantStopMe
04-15-2009, 10:23
Чао...
с изключения на някои!

sweet_nothings
04-15-2009, 11:08
Ше кажа ББ и толкоз :razz:

Cve7y
04-15-2009, 13:00
Сега съм 10 ти клас и до сега е нямало почти никакви караници.Всички сме заедно, и не мога да си представя като завърша че няма да мога да ги виждам всеки ден както до сега.Мога смело да твърдя, че моят клас е страхотен имного се радвам че съм попаднала там. :grin: =;

Zehtinka
04-15-2009, 18:25
Хмм... все пак 5 години,ше кажа на всички -обичам ви,приятели :) ,но с много малко от тях сигурно,ще продължавам да се виждам...

afterforever
04-15-2009, 19:19
След днес бих казал нещо само на някои, оставалите бих ги оставил без абсолютно никакъв коментар, туй по-лошо!

Bianca
04-15-2009, 19:32
Имам страхотен клас и определено го осъзнавам. Когато дойде този момент, тоест след 4 години, може би ще се разплача, знам ли, ако съм жива, ако отношенията ни са още същите...
Бих им казала много неща. :)

ViciouSs
04-15-2009, 19:34
Сега съм 10 ти клас и до сега е нямало почти никакви караници.Всички сме заедно, и не мога да си представя като завърша че няма да мога да ги виждам всеки ден както до сега.Мога смело да твърдя, че моят клас е страхотен имного се радвам че съм попаднала там. :grin: =;

И аз съм десети клас и моя клас е в сащите отношения. Ти да не си някоя моя съученичка под прикритие :D .

По темата... Аз бих им казал че ще ми липсват и е било невереоятно изживяване да прекарам последните години в училище с такива приятни хора :)

bEbsI
04-15-2009, 19:38
Ебете се в гъза!

и аз. тия боклуци нищо не заслужават. даже да си отворя устата за тях. а иначе с тия които движа ще си поддържам връзка.

Това е то.Тия лекета нищо повече не заслужават.Остана една година само. И идва най-щастливия ден.. 8-)

me4eto
04-15-2009, 19:43
тези, които се радват още не им е дошло на главата... да знаеш, че си създал толковаприятелства и да знаеш че нямаш време от учене за тях.. да осзнаеш че най-хубавите години отлитат и няма какво да се направи.. усещането за края на една ера.. абе много сме се карали и много сме се забавлявали заедно... ние сме уникален клас, но когато се сетя че остават още няколко ди и очите ми се пълнят със сълзи... много си ги обичам всички и както написах в годишника това бих им казала :I'll be there for you ... cause you're there for me, too.

shushinkata
04-18-2009, 18:14
тези, които се радват още не им е дошло на главата... да знаеш, че си създал толковаприятелства и да знаеш че нямаш време от учене за тях.. да осзнаеш че най-хубавите години отлитат и няма какво да се направи.. усещането за края на една ера.. абе много сме се карали и много сме се забавлявали заедно... ние сме уникален клас, но когато се сетя че остават още няколко ди и очите ми се пълнят със сълзи... много си ги обичам всички и както написах в годишника това бих им казала :I'll be there for you ... cause you're there for me, too.
Съгласна съм... само колко малко остана, а кога бяхме 1ви клас, после като отидохме след 7ми в др училище и сега с тези хора ще се разделим и няма да се виждаме толкова често, както на даскало.... :( :cry: :cry: :cry:

venom0706
04-18-2009, 18:17
''Да ми ядете чепо...." :D

GReddy_91
04-18-2009, 18:24
У курец...довиченя

Lyubomn7
04-18-2009, 22:53
So long suckers

got2Bthe1
04-18-2009, 23:34
Сега съм 9ти клас ако нещата продължат така само шепа хора заслужават сбогуване на другите "майната ви" с моите ще се напиваме на завършването така че едвали ще се разделяме веднага след това... ;)

lenito_sf
04-19-2009, 07:28
сега съм осми клас но миналата година се зарделих със стария си клас и ревах кат за последно защото бяхме супер сплотен клас и нямахме никакви различия... но сега като ги гледам как са се променили главно момчетата бих им казала просто кратко и ясно " ДА ХОДАТ ДА СЕ .. ДА НЕ ГИ ВИЖДАМ ПОВЕЧЕ " :? :shock: :?

DevlLady666
04-19-2009, 11:40
Защо непременно трябва да е запоследно..с тея, с които се харесвате можете пак да си се виждате, а тея, които не можеш да понасяш им тегли една майна и толкоз..иначе лично аз мисля, че едно чао и бегла усмивка ще свършат добра работа.. :)

kitty9410
04-19-2009, 12:39
"Обичам ви!" е достатъчно :)

3oPuTy
04-19-2009, 12:56
Точните ми думи сигурно ще са:
"Най-после ще спра да виждам скапаните ви физиономииии :grin: :grin: :grin: (от където ще последва една огромна радост заедно с още 4-5 съученички) Жалко само,че в 13 клас на изпитите ще ви виждам,нооо щом толкова години съм ви търпяла,ще ви изтърпя и тогава :) Приятно ви прекарване на бала в оная дупка :) И спокойно!Докато сме във вилата с 11 "г" (т.е. групичката ни от 10-тина човека от 3-те класа,които понасяме) няма да си мислим за вас :) "
Няма да им казвам,че ги мразя,защото им го казвам всеки ден в даскало :-|

BrainlessROCKBABY
04-20-2009, 16:37
има 4-5 човека, които заслужават дъълго сбогуване, докато останалите са supermassive идиоти (blackhloes също xD). Особено момчетата [-(

soul1199
04-20-2009, 16:59
вие сте най-големите правежи,най-големите к*рви и най-големите шматки,не уважавате никого!нямате никакъв срам,интриганти сте!да ви отнесе камион,това се отнася за всички без 3 момичета,които не са такива! :grin: :grin: :grin: :grin:

YouCantStopMe
04-20-2009, 17:31
да ви отнесе камион,това се отнася :grin: :grin: :grin: :grin:
брутална си :lol:

по темата
мисля,че съм го казвала..
чао! :roll:
с мааалки изключения

Neftochimic
04-20-2009, 17:37
I love you and I miss you :( :( :(

adizitk1
04-20-2009, 17:48
Аз съм 7-ми клас и точно тая година ми предстои да се разделям с класа си и нямам никва представа какжо да им кажа,но определено на някои ще им кажа някои неща.Например (я са да поразмърдаме бръмбарите в мозъка)... на две от класа бих им казала,че са злобни,лицемерни и им пожелавам всичко да им се върне...на една искрено мн ще и благодаря за това,което ще наорави за мен и на трима човека ще им кажа,че бих се радвала да поддържаме връзка. Това е! :grin: :-)

soul1199
04-20-2009, 18:31
да ви отнесе камион,това се отнася :grin: :grin: :grin: :grin:
брутална си :lol:

по темата
мисля,че съм го казвала..
чао! :roll:
с мааалки изключениятова заслужават 4естно казано!по назлобени хора от тях не познавам :-x да ти говорят зад гърба и после да те лъжат в лицето,не мога да ги понасям,злобари :booooomb: :booooomb: :-x

LittleDude
04-20-2009, 19:06
Има двама трима, с които ще държим връзки, другите да го поемат анално. Това е. :)

exedy
04-20-2009, 19:33
от начало не се обичахме много но с течение на времето започнахме да се разбираме и част от тях много ще ми липсват но има и такива на които ще кажа ЧАООООО тази година !!! :grin:

Pepon
04-20-2009, 22:13
Обичам ви(почти)всички!!!Ще бъдем приятели до живот,ако зависеше от мен!А с ония отшелници и скитници и по другарските не искам да се виждам!!!

Biskfitka
04-21-2009, 10:48
Оооо вече даже и ДГД-то им е много :x Нищо няма да им казвам...

sluty
04-21-2009, 15:05
понеже тая година ми е последна с тях ... бих казал с малко мъка - Набор 90: ммм прекрасна реколта ((((:

TheSadGirl
04-21-2009, 15:10
sluty , добре казано :wink:


по темата: на половината клас ще кажа,че много си ги обичам ще ми липсват много и че съм сигурна че ще ни приемат където си искаме и ще си следваме заедно :) на другата половина ще им пожелая успех в живота и ще им кажа да се замислят върху постъпките си и начина им на държане, защото не им отива ...


На всички ще пожелая успех на матурите и КСИ, и ще отбележа, че това бяха 5те най- хубави години от живота ми до сега :) :) :)

sluty
04-21-2009, 15:14
нз така като гледам на другите постовете ... се чувствам радостен до някаде .... повечето от вас ругаят и ненавиждат класа си ... а Аз моя го обожавам ... така като се замисля няма нито един който да ми е противен или нещо от сорта ... всичките са симпатяги беее.... такива моменти съм преживял с тях че единственото за което ще ме е яд че няма да успея да им се порадвам още 1, 2 годинки накуп ((:

TheSadGirl
04-21-2009, 15:45
Аз не ги мразя, просто има хора, на които бих искала да кажа някои неща в очите , защото са се държали така с мен, а не съм го заслужавала, просто са неблагодарни голяма част .. Иначе ги обичам няма как да не ги обичам, след като съм прекарала 5 години всеки денс тях, та и нощи чат пат :D абе тва е .. просто ученическите години са най0 хубавите и незабравими :( .. за съжаление свършиха ... :( :( :( :(


ПП: и набор 91 сме добра реколта ве 8-) 8-) 8-)

moon_flower
04-21-2009, 15:58
Не знам какво бих могла да им кажа,защото не сме много хора,а и на всичкото отгоре всички сме приятели-до един.Но едва ли ще е нещо за сбогом,защото знам,че всички ще се виждаме редовно след като завършим.А и най-добрите ми приятелки са в класа мии :)
Но все пак бих им казала нещо от сорта,че където и да отиде всеки един от нас винаги ще бъде в сърцата на другите и винаги ще се обичаме. :) И че годините,които сме прекарали заедно са незаменими и безценни и никой няма да може да ни ги върне.Затова би било прекрасно ако съхраним спомените и се радваме на това,което сме преживели заедно :)

EtUr
04-21-2009, 17:00
до 7 клас супер клас ама сеа тея дето сами в класа няма даже и да ги поздравявам :?

sluty
04-22-2009, 16:06
нз наща реколта много я хвалят .. от ваща не съм опитвал още хихиих ((:

psychopath
04-22-2009, 17:53
"Ще ми липсвате" 8-)

john95
04-22-2009, 18:12
Ако съм James Bond : " Off.....Fuck Off..."
Даже и това им е много на тия кифли,кроасани и тем подобни от моя клас - Но за жалост има и свестни с които за радост ще сме в 1 даскало след 7ми клас :-P

DevlLady666
01-20-2010, 00:43
Знаете ли какво :D Аз миналата година плюх по класа си. Мърши с мърши, олигуфрени такива нз си кво..Но като се разделяхме ревах (буквално)..Де да знаммм..гадно е чуството, че 7 години си бил с тези хора и от следвяащият септември няма да им гледаш грозните фейсове по цял ден.. :D Сега съм 8ми клас. Наистина ми липсват и още пазя добри спомени и усмивки в себе си..даже с 5-6 човека още си се движим и сме си по-близки и от преди!

FrostHammer
01-20-2010, 04:22
Сбогом Прошляци

brutaLxxbunny
01-20-2010, 07:09
"Ем сорка браточки,тва е живота!" :lol:
не,шегувам се ..
Ще ми липсват,не точно целият клас,но повечето...хмм,аз лично се надявам да замина след 7ми и за това още не съм мислила.Не ми се мисли точно сега...

CrAzYanDlaZy
01-20-2010, 07:57
надявам се до 5 години нещо в тоя скапан клас да се промени!! ](*,) :-s ... но ако сега се разделям с тях, бих им казала: " Алоха, тъпаци! Няма да ми липсват вашите фръцкокифленски олигофрении! Вземете се гръмнете! ;) " а по- точно на една кифла, направо бих й забила един ... :D

HRaBr0TyYKeBaPcHe
01-20-2010, 11:17
Чао, скитници!!! :D И успех в живота!! :D

MadeOfWater
01-20-2010, 15:54
:smt098 Майната ви,копелета [-(

anonymous546178
01-20-2010, 15:55
"Дууухайте " :) :)

MoonSweeT
01-20-2010, 16:11
Ще ми липсвате копелета ! :P Нее зависи като бях 7 клас се разделих с миналия ми клас ужаас това беше най якия клас :( :( но сега класа ми пак е хубав просто не е такова като да се познавате 7 години..

Zarity
01-20-2010, 16:15
"Надухте ми главата 5 години,боклуции! :D Ама се разбивахме,нали :grin: :-) "
Не ве,мн се кефя на класа ми,направо съм шокирана как такъв късмет.Ест има и такива дето не харесвам особено,но са малко :)

DieselBlood
01-20-2010, 16:56
"Ходете на майната си,тъпи комплексари"ще е реплика за минимум 75% от класа ми.

sladUr4U
01-20-2010, 17:14
да го духате всички сте копелетаа :grin: :grin: :grin:
жалко ,че не съм 12 клас :D :D

Luscious_Heart
01-20-2010, 17:45
Когато прочетох първите негативни постове, се досетих за стария ми клас. Бих ги изругала цветущо като за "довиждане". Беше доста кофти клас...

Сегашният ми клас е невероятно готин. Естествено много неща могат да се случат до 12 клас, но сега ми става много тъжно, като се сетя, че можем да се разделим някога... Гледам оптимистично на нещата и се надявам да не прекъснем връзки след края. :oops: Все пак сигурно ще се срещнем в някои университети. :grin:

Та ще им благодаря, че си запазихме сплотеността за разлика от много други класове, както и че съм била голема късметлийка да попадна в подобен колектив от готини умни хора. :oops:

DJEB
01-20-2010, 18:12
'е,бяхме принудени да сме заедно 5 години.А сега 'чао' и със здраве'

remix1912
01-20-2010, 18:22
"Чао идиоти,мендили и курви.Събраха ни отайките тука,но при вас на излизане решетото не ви помогна.
Да ва блъсне циганска каручка.
Яж те ми мандарините"

Сега съм 11 клас,като ги видях тез за пръв път в 8-ми клас си мислих,че сме готин клас разбираме се,сериозна са повечето.Сега тея същите ги гледам и се чуда от къде са ги взели,от селата около Пловдив повече други от асеновград,ебати олигофрените.Говорят без да мислят,принуждават ме да ги затапвам и гавря постоянно защото и те правят така.Смеят се винаги на чужд гръб.Мислят се за голями,но умствения багаж и държанието им е за 5 клас.Няма такива малоумници баце.
Има точно 1-2 човека дето стават за нещо в тоя клас,т.е. стават за приятели и са свястни.Всички други трагедия макар и да не го осъзнават :razz:

great_mari
01-20-2010, 18:26
"Чао идиоти,мендили и к**ви.Събраха ни отайките тука,но при вас на излизане решетото не ви помогна.
Да ва блъсне циганска каручка.
Яж те ми мандарините"

Сега съм 11 клас,като ги видях тез за пръв път в 8-ми клас си мислих,че сме готин клас разбираме се,сериозна са повечето.Сега тея същите ги гледам и се чуда от къде са ги взели,от селата около Пловдив повече други от асеновград,ебати олигофрените.Говорят без да мислят,принуждават ме да ги затапвам и гавря постоянно защото и те правят така.Смеят се винаги на чужд гръб.Мислят се за голями,но умствения багаж и държанието им е за 5 клас.Няма такива малоумници баце.
Има точно 1-2 човека дето стават за нещо в тоя клас,т.е. стават за приятели и са свястни.Всички други трагедия макар и да не го осъзнават :razz:
абсолютно същата работа,с изключение на т'ва,че съм 9-ти клас :? :?

ecstazy
01-20-2010, 18:33
Сбогом ретардиии :---) :---) :---) :---) :---) :smt098 :smt077 стария ми клас (сега съм 8 кл. ) беше пълна трагедия.. надути олигофрени с ОГРОМНО самочуствие, нямат грам мозък, мамини синчета - имат се за всичко щото са богаташчета а момичетата бяха пълна скръб... Ъмм всъщност свестните хора бяха точнооо около 4-5 човека от 30 от които една ми е близка фр а другите просто свестни хора само за тях ми беше жал.. сега като си гледам новия клас съм си отдъхнала леко от ония ретарди.. общо взето новия ми клас по ме кефи но ще видим :)

Extremescream
01-20-2010, 18:33
Ми чао,няма да ми липсвате всички

BeezyJey
01-20-2010, 18:34
амии...чао .. много ви здраве :D .. но тфа е само за някои хора .. :D

Witch94
01-20-2010, 19:52
Засега съм в седми клас и раздялата с класа ми е достатъчно гадна.
Със всички от класа се познаваме от седем години.
Макар че често се оплаквам от тях, всички са наистина страхотни. Раздялата за мен наистина ще бъде тежка, и за всички ни е така, макар че някои го отричат. Като се замисля, че с повечето от тях повече няма да се видим повече...Изключително много ще ми липсват:
* Всички от класа без НИКАКВИ изключения
* часовете по физическо, в които целият клас играем волейбол
* часовете по трудово, където всички се тъпчем със сладкиши, които сме приготвили
Мнее, всички от класа са пълни идиоти, но въпреки това се познаваме от цяла вечност, не мога да ги мразя. Та, това бих им казала. :)

MichellePhan
01-20-2010, 19:53
pff...от 3 год съм в тоя клас и нямам търпение да се преместя..Нищо няма да им кажа

deni15
01-20-2010, 19:57
нищо няма какво да им казвам ...
нямам търпение да дойде този момент :)

DesireToFire
01-21-2010, 14:35
Чаооо! :D С хората, които искам да продължа да общувам така или иначе няма да е за последно довиждане, а за дръгите едно чао им стига.

Unendlich
01-21-2010, 14:50
"Търпях Ви цели 7 години , вие сте боклуци и такива ще останете , най - вероятно повече няма да се видим ,защото вашият бал никога няма да стигне за гимназията ,която аз съм си избрала ,за това на добър път ,надявам се да не затънете съвсем , няма да ми липсвате."

:)


ахаахаххаха, т'ва ме разби направо :razz:



Какво ще кажа на моите ли ?! - Само едно - Купонът продължава в Студентски град, много Ви обичам ! Още доста дълго години ще се търпим :lol:

petiam
01-22-2010, 17:04
Сега ще свършвам 7 клас .. за класа си мога да каже, че има най-висок успех в училището :) , но хората въобще не са единни .. Не, няма да ми липсват - някои от тях са просто ужасно отвратителни :o .. Други гледат само себе си и ако им потрябваш за нещо те повикват колкото да им свършиш работата :booooomb: Да не говорим, че още 5 години ще им виждам лицата (на половината), защото най-вероятно ще сме в едно училище, ако успеят да влязат .. От този клас ще ми останат хубави спомени, но се надявам, че до година ще съм в много по-добър клас .. :)