PDA

View Full Version : изгорено



zvezdi4kataaa93
04-14-2009, 15:04
Здравейте!
Искам да ви помоля за съвет, значи имам един белег точно до веждата (от шарка) взех си Контрактубекс да го мажа и ако може поне малко да се заличи, до тук добре, но проблема е , че прекалих с мазането и ми стана някакво петно седи като изгорено, вчера беше много червено-намазах го с крем Здраве и ве4е по4ти се скри но се притеснявам да не остане белег-моjе ли някои да ми предлоjи не6то с което да го маjа за да се маxне плсс

Sissy90
04-14-2009, 15:17
по-добре стига си мазала, че да не стане по-голямо мазало. Прочети листовката - би трябвало да има информация какво може да се получи при предозиране. Можеш да питаш и в аптека. И от сега нататък се мажи толкова често, колкото се препоръчва в листовката.

Infinity
04-14-2009, 15:19
по-добре стига си мазала, че да не стане по-голямо мазало. Прочети листовката - би трябвало да има информация какво може да се получи при предозиране. Можеш да питаш и в аптека. И от сега нататък се мажи толкова често, колкото се препоръчва в листовката.
:) :)

zvezdi4kataaa93
04-14-2009, 15:22
Пи6е така
ПРИ ПРЕДОЗИРАНЕ:НЯМА ОПИСАНИ СЛУ4АЙ НА ПРЕДОЗИРАНЕ
аз спрях вече да се мажа с него ама се чуда кфо да праа че да не остане белег а ако го мажа с крем здраве може ли да стане нещо

Pepincetyy
04-14-2009, 17:11
Мажи го с крем Здраве-ще помогне 100% и друг път не слагай толкова често.

girl4eety
04-15-2009, 09:24
крем здраве

mynichka
04-15-2009, 11:15
може би с крем здраве ще се оправи ..но внимавай повече друг път

InnchetO
04-15-2009, 12:21
А иначе Контратубекса помага ли за белези от шарка? о,О

бтв. така и така има тема, нека си попитам.. Понеже като малка бях голямо диване, сега имам много белези по краката, а не е хубаво жена да има белези особено по краката.. Та.. белезите са като петна /по-тъмни и по-светли от тена ми/ и искам да попитам с какво мога да ги махна? :-o
Ако някой знае, моля, да сподели :P
Мерси предварително :-)

clever
04-15-2009, 13:26
Здравейте!
Искам да ви помоля за съвет, значи имам един белег точно до веждата (от шарка) взех си Контрактубекс да го мажа и ако може поне малко да се заличи, до тук добре, но проблема е , че прекалих с мазането и ми стана някакво петно седи като изгорено, вчера беше много червено-намазах го с крем Здраве и ве4е по4ти се скри но се притеснявам да не остане белег-моjе ли някои да ми предлоjи не6то с което да го маjа за да се маxне плсс
спри мазилата
може да имаш алергия или да прекаляваш дозата демек да не си прочела листовката внимателно
чакай и не мисли за това :) след време ще се махне

Pepincetyy
04-15-2009, 13:57
Здравейте!
Искам да ви помоля за съвет, значи имам един белег точно до веждата (от шарка) взех си Контрактубекс да го мажа и ако може поне малко да се заличи, до тук добре, но проблема е , че прекалих с мазането и ми стана някакво петно седи като изгорено, вчера беше много червено-намазах го с крем Здраве и ве4е по4ти се скри но се притеснявам да не остане белег-моjе ли някои да ми предлоjи не6то с което да го маjа за да се маxне плсс
спри мазилата
може да имаш алергия или да прекаляваш дозата демек да не си прочела листовката внимателно
чакай и не мисли за това :) след време ще се махне
Не е нужно да спира мазилата, а само Контрактубекса, нищо не пречи да се маже с крем Здраве от него даже по-бързо ще заздравее.

toy
04-15-2009, 16:41
А иначе Контратубекса помага ли за белези от шарка? о,О

бтв. така и така има тема, нека си попитам.. Понеже като малка бях голямо диване, сега имам много белези по краката, а не е хубаво жена да има белези особено по краката.. Та.. белезите са като петна /по-тъмни и по-светли от тена ми/ и искам да попитам с какво мога да ги махна? :-o
Ако някой знае, моля, да сподели :P
Мерси предварително :-)

стари белези само с операция се заличават