PDA

View Full Version : косата



Stela90
04-14-2009, 16:01
какво мислите за прическа на косата на пластове..аз не съм и сега фризиорката ми ме убеждава да си я направя така,обаче мойта е много тънка и когато съм била преди няколко години не се харесвах,защото стои още по-тънка.ми не искам да се подстрижа,ама така неможело да се правят готини прически

Black_Fyed_Peas
04-14-2009, 16:04
щом фризьорката ти казва, че така ще е по-добре значи е така на нея то ва й е работата. А относно какво мисля-аз съм постригана така от доста време и наистина могат да се правят доста интересни прически :) :)

Maimunche_f
04-14-2009, 16:17
Моята е на пластове. Не че е лошо, ама за някои прически не е много подходящо, тъй като по късите кичури падат. Аз сега уж ще я изравнявам.....ама не се знае колко време ще съм на това мнение. Миналата година пак почнах да я извавнявам, но след 1-2 подстригвания реших, че стои по-добре като е на пластове. Общо взето и аз не знам какво искам :-D
Но все пак щом фризьорката те е посъветвала да те подстиже така...довери й се. Тя сигурно си разбира от работата и няма да те подведе. А и ако не се лъжа накълцаните коси са актуални (може и да се бъркам... :oops: )

galu6a
04-14-2009, 16:34
ами хубаво ,но за някои прически не става да жем неможе да си носиш косата си на притка ,защотто стърче ,но ноаистина щом фризьора така те е посъветвал начи ще ти ходи :)

shell
04-14-2009, 16:47
може би трябва да я послушаш,защото тя с това се занимава и би трябвало да ти дава най-подходящите съвети :)

Liar
04-15-2009, 08:45
Хич не я слушай тая фризьорка,личи си колко си разбира от работата.Предлагам ти да я смениш.И не се подстригвай на пластове,ако не искаш още по-тънка коса.

Maimunche_f
04-15-2009, 11:35
На мен пък ми се струва, че ако косата е тънка и рядка стои по-добре ако е на пластове, защото се създава обем..... :-o Поне като съм виждала прически на пластове на тънка коса стои доста по-хубаво, отколкото ако косата е изравнена :neutral: