PDA

View Full Version : Много гаден проблем :X



cmexotepanuq
04-14-2009, 16:32
Здравейте,моят проблем е такьв.Не сьм хубав , но не сьм и грозен.Но имам проблем при говоренето с моми4етата така както навьн така и в скайп,сайт за запознанства.Зна4и намира ме / намирам някое моми4е и по4ваме да си пишем здр как си питам я за брат сестра кой клас е каде у4и в кой квартал е зодия сякакви глупости и по 1 време и 2мата спираме да си пишем след 5-10 мин тя ми пише нещо и дефакто аз и отговарям след това аз и пиша нещо и тя и се губи 4ата а имам познати които си пишат с моми4ета по 1-2-3 4аса без да спират...Може ли някой да ми помогне да ми каже какво да правя как да бьда интересен пред моми4е даже ако може само моми4ета да пишат коментари от вьзраст 14-17 години ето и мои снимки http://karamel4e.com/hako3eh , http://sofianci.com/cowardd_

SoAfraid
04-14-2009, 16:35
Ем не си нацелил момичето. Когато намериш някоя с твойте интереси ще тръгнат и писаниците в скайп и срещи и т.н. Просто не си нацелил подходящата. И не си мисли че някой твои приятел като си пише по 4-5 часа с някоя е голяма работа.

cmexotepanuq
04-14-2009, 16:38
Еми то при всички е така зна4и никоя не е подходящата :booooomb:

teenems
04-14-2009, 16:40
SoAfraid +1 ;) пък и приятелите ти като ти казали че си писали по 1-2-3 ч. от де знаеш ,че не лъжат 8-)

myNameIsImmortal
04-14-2009, 16:46
А бе пич, земи да се нахъсаш.. нищо ти няма, симпатичен си не се тревожи.. самочувствието ти е сравнено със земята..
Затова се стегни и го дигни малко на ниво.. заговаряш момичето което ти харесва, ако не стане нещо, отиваш при другата и това е..
Опита ще си каже думата! ;)

Няма да се тревожиш!
Смело и напред!

cmexotepanuq
04-14-2009, 16:49
Така и така никой/я не ми каза как да завьржа 1 тема за разговор като хората ей сега пак ме намери някво моми4е и пак сьщата история приятно ми е еди кой си квартал ала бала и след малко ... мьл4анието на агнетата :D

myNameIsImmortal
04-14-2009, 17:05
Така и така никой/я не ми каза как да завьржа 1 тема за разговор като хората ей сега пак ме намери някво моми4е и пак сьщата история приятно ми е еди кой си квартал ала бала и след малко ... мьл4анието на агнетата :D
oф.. адски тъпо ми е.. и няма какво да правя и щом искаш да ти дам вариации - имаш ги:

1. Училище
- как върви училище
- кои са любимите й предмети в училище
- как са отношенията в класа й
- има ли учител който я дразни много
- какво обича да прави в междучасията
- какво е това, което отвлича вниманието й по време на скучна лекция относно развитието на планетите и звездите в косноса..
- кой е любимия й предмет
- какво изучава в училище
- каква специалност е
- училището и организира ли някакви лагери през лятото
- училището има ли спортни отбори - футбол, волейбол, тенис на маса, баскетбол..

2. Начин на живот (всичко останало извън училище)
- къде обича да ходи през свободното си време
- от какви хора е компанията й
- повече момчета или повече момичета са в компанията й
- каква са отношенията помежду им..
- да разкаже някакви интересни случки от миналото, който никога няма да забрави и ще си спомня когато духва 85те свещички на тортата, държаща в дясната си ръка дървен бастун..
- в какви отношения е с родителте си
- какви телевизионни предевания и филми обича да гледа най-често
- дали спортува някакъв вид спорт

3. Любов (всеки обича да си спомня приятните спомени с бившите и настоящи половинки)
- обича ли романтиката
- кое е най-милото нещо което са правили за нея
- кой го е правил
- как го е направил
- кой е бил най-милия жест от страна на момче
- обича ли да танцува
- какъв е мечтания от нея подарък от мечтания партньор
- обича ли да празнува свети Валентин, или всеки ден е празник с човека който е до нея
- обича ли да й подаряват плюшки
- кои са любимите и плюшени играчки
- обича ли шоколад
- каква е нейната любовна фантазия

Това свърши ли работа?
...

При всеки е различно:
При едни върви като по вода и мен, а при други не може да потегли..
И това зависи само от теб..
Ся да не ме искаш гсм номера и да ми се обаждаш когато някое момиче ти пише по скайп..
Недей да се излагаш..
Дигни си самочувствието и всичко останало ще се оправи!

DevilWish
04-14-2009, 17:09
Виж к'во хубав си ако се чувстваш хубав ;) Пък и от красотата думите не идват.Трябва ти самоувереност.Еми днеска като не приказвате 3 часа, остави, пиши и утре, питай как й е минал деня, кажи твоя как е минал.Малко по-малко почнете ли да си споделяте и да се опознавате ще имате теми за разговор.Просто е ;)

cmexotepanuq
04-14-2009, 17:10
Мерси много , това мисля че ще ми свьрши великолепна работа благодаря ти още ведньж

myNameIsImmortal
04-14-2009, 17:16
Мерси много , това мисля че ще ми свьрши великолепна работа благодаря ти още ведньж
като свършат тея където съм изброил, понеже не ми се занимава да изброявам още, почваш сам да развиваш теми и въпроси..
само ти трябва самоувереност.. тръгваш с това което съм ти дал и след това ти продължаваш сам..
;)


П.П. И само 1 съвет, с тоя скайп където си: капитам анфета, ако бях момиче от мен пълномощно нямаше да получиш 8-)
Бъзик ;)
Айде успех :)

BaiToq
04-14-2009, 17:17
А бе пич, земи да се нахъсаш.. нищо ти няма, симпатичен си не се тревожи.. самочувствието ти е сравнено със земята..
Затова се стегни и го дигни малко на ниво.. заговаряш момичето което ти харесва, ако не стане нещо, отиваш при другата и това е..
Опита ще си каже думата! ;)

Няма да се тревожиш!
Смело и напред!
йййййесссс

cmexotepanuq
04-14-2009, 17:22
Какво йесс-каш бе :lol:

cmexotepanuq
04-14-2009, 17:30
DevilWish , аз нямам такова само4увствие за да сьм : ХУБАВ АКО СЕ 4УВСТВАМ ХУБАВ.Пове4е ме интересува хорското мнение защото аз не го искам след моето погребение.Аз мога да си мисля 4е сьм най-хубавия на света но вьншния ми вид да льже както е сега ? Затова оставам другите да решат какьв сам

ViciouSs
04-14-2009, 17:35
За да завържеш разговор с момиче не ти трябва списък с неща, които трябва да я питаш. Просто се отпусни максимално (все едно разговаряш с братче, сестриче и или нещо такова), бъди себе си и квото ти идва в главата това пиши. Само не трябва да се спарваш, защото можеш да почнеш да говориш всякакви простотии :D

cmexotepanuq
04-14-2009, 17:37
Аз май винаги говоря простотии 1 пьт нещо се бех разлигавил и писах на 1 много добра моя приятелка абе ти си най-тьпия дилар даваш ебаси гадната поста земи смени постата некви такива и я блокирах и от тогава даже здрасти не ми казва :D

TheNewReligion
04-14-2009, 17:43
Съгласна съм с ДевилУиш, обаче май не я разбра. Да си мислиш, че си хубав, не значи да казваш през 5 минути: "Аз съм най-красивия, вие сте грозни. " Това означава (според мен), първо да се приемеш такъв какъвто си. След това да започнеш да се поддържаш повече (не съм ти гледала снимките, не го приемай като обида). Вдигни си малко самочувствието.
А относно разговорите по скайп: мноооого зависи от това с какво момиче си пишеш. Ако човекът отсреща има желание, може да си пишете за всичко, включително и абсолютни глупости. :) И най-важното: не се старай да се покажеш като нещо, което не си. Не й пиши половин час за новите си обувки, ръкавици, очила, гащи и тн.

nebrejnata
04-14-2009, 17:47
ако имаш саночувствие всичко ще е на 6

cmexotepanuq
04-14-2009, 17:52
Аз никога не се хваля 4е сьм си купил нови рькавици,гащи дьнки сиут4ер или нещо такова ... Даже като си купа нещо ново не хода при компанията ми и да викам хубави ли са ебаси яките са некви супер 4ук са и такива ако ги забележат 4естити кецове (например ) И аз сьответно - Мерси . А не искам да си дигам само4увствието много смисьл пред приятелите ми ( само мом4етата не моми4етата) имам само4увствие там да но пред моми4етата не мога да имам само4увствие защото 4е кажат "Я па тоя грозния каде е трагнал ? " :o

nezavisim
04-14-2009, 17:58
cmexotepanuq


за всеки човек си има половинка рано или късно ... :)

nebrejnata
04-14-2009, 18:03
Аз никога не се хваля 4е сьм си купил нови рькавици,гащи дьнки сиут4ер или нещо такова ... Даже като си купа нещо ново не хода при компанията ми и да викам хубави ли са ебаси яките са некви супер 4ук са и такива ако ги забележат 4естити кецове (например ) И аз сьответно - Мерси . А не искам да си дигам само4увствието много смисьл пред приятелите ми ( само мом4етата не моми4етата) имам само4увствие там да но пред моми4етата не мога да имам само4увствие защото 4е кажат "Я па тоя грозния каде е трагнал ? " :o
ами ако не се чувстваш грозен няма да е така

nebrejnata
04-14-2009, 18:03
Аз никога не се хваля 4е сьм си купил нови рькавици,гащи дьнки сиут4ер или нещо такова ... Даже като си купа нещо ново не хода при компанията ми и да викам хубави ли са ебаси яките са некви супер 4ук са и такива ако ги забележат 4естити кецове (например ) И аз сьответно - Мерси . А не искам да си дигам само4увствието много смисьл пред приятелите ми ( само мом4етата не моми4етата) имам само4увствие там да но пред моми4етата не мога да имам само4увствие защото 4е кажат "Я па тоя грозния каде е трагнал ? " :o
ами ако не се чувстваш грозен няма да е така всеки си има своите черти било то от характер или външност които ще забележат

cmexotepanuq
04-14-2009, 18:06
Си4ки мои приятелки казват 4е имам много хумор , 4е мога да говора по сериозни вьпроси,4е трудно се паля лесно изгасвам , 4е мога да бьда супер лигав и супер сериозен , 4е сам бил много забавен , сладур но аз не им вярвам

TheNewReligion
04-14-2009, 18:08
Аз никога не се хваля 4е сьм си купил нови рькавици,гащи дьнки сиут4ер или нещо такова ... Даже като си купа нещо ново не хода при компанията ми и да викам хубави ли са ебаси яките са некви супер 4ук са и такива ако ги забележат 4естити кецове (например ) И аз сьответно - Мерси . А не искам да си дигам само4увствието много смисьл пред приятелите ми ( само мом4етата не моми4етата) имам само4увствие там да но пред моми4етата не мога да имам само4увствие защото 4е кажат "Я па тоя грозния каде е трагнал ? " :o
Ох, сладуран. :-D Първо трябва да направиш така, че никое момиче да не смее да ти каже "Я па тоя грозния каде е трагнал?". :) Не значи да биеш наред. Старай се да се държиш така, че външния ти вид въобще да не интересува момичето. :)

nebrejnata
04-14-2009, 18:21
утре излез с високо вдигната глава и голямо самочувствие но не само да го показжаш пред приятелите си а нажсякаде :-D

cmexotepanuq
04-14-2009, 18:48
Не мисля 4е ще мога , nebrejnata.Не сьм от тези хора които имат само4увствие до небето и обратно.Дори да излезна с голямо само4увствие то е без капка покритие и ще изглеждам като глупак :?

ninjadorf
04-14-2009, 19:05
тегло е 8-)

cmexotepanuq
04-14-2009, 19:08
Брато,когато пишеш коментар се обоснови а не да трупаш само .

moneycomeme
04-14-2009, 19:15
.. :) гледай на момичетата по-скоро KATO на хора,от колкото на момичеta и може и да се получи ;]] !А иначе зарязвай тъпия skype ако искаш нещо по-сериозно-skype да ти е по-скоро между другото от колкото основното ;] УСПЕХ! :grin: ...

cmexotepanuq
04-14-2009, 19:39
Аз и гледам като на хора,вьпреки 4е Господ е казал 4е ги е сьздал като подобие на 4овека :D Но сьм малко по притеснителен при самото сваляне меко казано сьм срамежлив :-o

emily_1234
04-14-2009, 20:18
Така и така никой/я не ми каза как да завьржа 1 тема за разговор като хората ей сега пак ме намери някво моми4е и пак сьщата история приятно ми е еди кой си квартал ала бала и след малко ... мьл4анието на агнетата :D
oф.. адски тъпо ми е.. и няма какво да правя и щом искаш да ти дам вариации - имаш ги:

1. Училище
- как върви училище
- кои са любимите й предмети в училище
- как са отношенията в класа й
- има ли учител който я дразни много
- какво обича да прави в междучасията
- какво е това, което отвлича вниманието й по време на скучна лекция относно развитието на планетите и звездите в косноса..
- кой е любимия й предмет
- какво изучава в училище
- каква специалност е
- училището и организира ли някакви лагери през лятото
- училището има ли спортни отбори - футбол, волейбол, тенис на маса, баскетбол..

2. Начин на живот (всичко останало извън училище)
- къде обича да ходи през свободното си време
- от какви хора е компанията й
- повече момчета или повече момичета са в компанията й
- каква са отношенията помежду им..
- да разкаже някакви интересни случки от миналото, който никога няма да забрави и ще си спомня когато духва 85те свещички на тортата, държаща в дясната си ръка дървен бастун..
- в какви отношения е с родителте си
- какви телевизионни предевания и филми обича да гледа най-често
- дали спортува някакъв вид спорт

3. Любов (всеки обича да си спомня приятните спомени с бившите и настоящи половинки)
- обича ли романтиката
- кое е най-милото нещо което са правили за нея
- кой го е правил
- как го е направил
- кой е бил най-милия жест от страна на момче
- обича ли да танцува
- какъв е мечтания от нея подарък от мечтания партньор
- обича ли да празнува свети Валентин, или всеки ден е празник с човека който е до нея
- обича ли да й подаряват плюшки
- кои са любимите и плюшени играчки
- обича ли шоколад
- каква е нейната любовна фантазия

Това свърши ли работа?
...

При всеки е различно:
При едни върви като по вода и мен, а при други не може да потегли..
И това зависи само от теб..
Ся да не ме искаш гсм номера и да ми се обаждаш когато някое момиче ти пише по скайп..
Недей да се излагаш..
Дигни си самочувствието и всичко останало ще се оправи!





Малеееее, ти верно си пълен с идеи...ВИНАГИ :lol:

По темата: ами то мозъче се иска за тая работа ... трябва поне малко обща култура да имаш за да завържеш елементарен ежедневен разговор. :?

cmexotepanuq
04-15-2009, 09:48
Мисля 4е имам обща култура но сам малко по притеснителен и незнам дали ще го разберете като си 4ата или говора на живо с някое красиво за мен моми4е се 1 се затварям в някакьв мой свят и забравям за вси4ко :grin:

jghgh
04-15-2009, 10:43
Пич, защо си посредствен?

Питаш как да заговориш момиче в чата? Питаш как чатовете ви да са 15 часа? ОМГ.

Я ИЗЛЕЗ НАВЪН
ЗАГОВАРЯЙ ТАМ!

В скайп/ирк наистина е скучна работа...
Аз като бивша чатърка знам как изглеждаш отстрани - има сума ти такива безцветни никнеймчета (като казвам безцветни имам предвид посредствени, скучни, еждневни), с които си пишем супер скучни ОБЩИ неща от рода на "брат имаш ли?", "нз си кво имаш ли" ... :?

Яко скука е бе, човек. Да не говорим че личи от километри че човекът е отчаян и те пита само за да не скучае. Признай си, не те интересува чак толкова дали "f-4iTyY" има куче или брат... оО Просто като не се залафите за нищо интересно ти става тъпо че си такъв смотан и си измисляш някви въпроси, колкото да върви... Но това не значи че момичето ще прояви интерес към теб, колкото и въпроси да й задаваш. А интереса е най-важното. Да се заинтересува от теб, да я заинтригуваш. Трябва да ти кажа че това се получава много трудно по чата, а ти и без тва не го умееш, защото явно нямаш много умения за общуване. (споко, учи се.)


Просто не бъди такова дърво... Научи се да общуваш, това се учи, вярвай ми - и аз не съм била много успешна преди, но с тренинг НА ЖИВО човек се научава да контактува успешно ;) Да развива усет, да не е нетактичен, да се харесва и т.н.

За теб е важно да си успешно момче сред обществото или да си удължаваш времето за чат? Ако е второто, мога да ти дам още 37438 въпроси, които да задаваш на момичето, но това няма да е гаранция че ще се "зарибите", освен това, чувал си фразата - get a lifeeeeeeeee, get a fuckin life!

Въпреки че MyNameIsImmortal даде страхотни съвети, пак ще си останеш тъпо дърво и никоя мацка няма да се интересува от теб ако само седиш в тоя чат... защото на повечето момичета НЕ ИМ ПУКА за чата, а още повече че щом казваш че си им скучен, значи няма и да им пука, и ти ще си обречен да си измисляш още и още въпроси, а резултатът ще си е все 0... (защото, както казах, тва че от 2 часа й задаваш въпроси, на които тя отговаря и само от учтивост пише "ми ти?", не означава че момичето е заинтригувано от теб като личност.. и как да е заинтригувана, след като не й показваш нищо.. показваш че си скучен никнейм..)

Истинският живот е навън, в компанията! Далеч от измислените въпроси, които си личат от километри... (всъщност чатовете винаги са били доста измислени.. и в преносен смисъл)

Не ти се заяждам, искам да ти помогна, но просто не бъди посредствен бе, пич! Не бъди дърво!
Търси СЪЩЕСТВЕНОТО, не някакви глупости колкото да поддържате разговора. Защото тва дали ще я засипваш а тя ще ти отговаря на въпросите не означава че резулатът от тва чатене е качествен.

То и да се чати се учи... ;) Някои "никнеймове" са ми грабвали вниманието с подход на писане, начин на изразяване... но като цяло са единици и съм сигурна че си имат личен живот и не са онлайн често... => общувай и зарибявай навън, след 2-3 провала ще се научиш как стават нещата... И чати по-рядко!
И БЪДИ САМОУВЕРЕН, не бъди някъв плъх. Виждам че нямаш самочувствие, а женките умират за пичове, които да ги слагат на място, повярвай. Трябва да си внушителен, затва намери начин да имаш прилично самочувствие - не си повтаряй колко си зле, просто се учи от грешките си и никога не си мисли че си грозен, тъп и т.н., така се самонавиваш и ти рефлектира на поведението. Но на уроци по самочувствие и сам можеш да се научиш, има много материали в психоложките книги, в интернет и т.н., а аз си разтеглих твърде много поста..

Изводът от писанията ми е да си изключиш пцто, да излезнеш с приятелчетата ти и да понамалите употребата на някви гадни чат програмки...

Hilary_
04-15-2009, 11:32
myNameIsImmortal си знае.... 8) Иначе квото ти хрумне я питай... :wink: Не е трудно... 8)

simeongrancharov95
04-15-2009, 12:04
SoAfraid +1 ;) пък и приятелите ти като ти казали че си писали по 1-2-3 ч. от де знаеш ,че не лъжат 8-)
Ако искаш насила да стане нема как.Ако нема за кво да си пишете не си пишете :(

moneycomeme
04-15-2009, 12:17
..ееми ако си просто притеснителен много чаровно бих казала,тогава значи не ти е било писано ти да сваляш момичетата ;]]] :)

galu6a
04-15-2009, 13:39
един човек за да си говорите трябва да имате нещо общо е явно до сега не попаднал на подходящатата :)

cmexotepanuq
04-15-2009, 13:45
Ами зна4и аз от 1-2 седмици си 4ата с едно моми4енце имаме общи интереси (баскет,хек,бира,разходки и много други) но мисля 4е няма привли4ане между нас поне от моя страна някак си от време на време ми става много анти-пати4на но през другото е супер то4но заради тия анти-пати4ни признаци от време на време не искам и да си помислям за нея :D

mIsSsVanity
04-15-2009, 15:04
и по4ваме да си пишем здр как си питам я за брат сестра кой клас е каде у4и в кой квартал е зодия сякакви глупости

Мн интересни теми на разговор :grin:
Защо изобщо си решил да си търсиш момиче по чатове и сайтове, където почти всеки се представя за такъв какъвто не е и тн и тн. Вдигни си самочувствиео и заговори момиче, което харесваш в парка/дискотеката/училище...

lifelesscorpse
04-15-2009, 16:34
Пич, защо си посредствен?

Питаш как да заговориш момиче в чата? Питаш как чатовете ви да са 15 часа? ОМГ.

Я ИЗЛЕЗ НАВЪН
ЗАГОВАРЯЙ ТАМ!

В скайп/ирк наистина е скучна работа...
Аз като бивша чатърка знам как изглеждаш отстрани - има сума ти такива безцветни никнеймчета (като казвам безцветни имам предвид посредствени, скучни, еждневни), с които си пишем супер скучни ОБЩИ неща от рода на "брат имаш ли?", "нз си кво имаш ли" ... :?

Яко скука е бе, човек. Да не говорим че личи от километри че човекът е отчаян и те пита само за да не скучае. Признай си, не те интересува чак толкова дали "f-4iTyY" има куче или брат... оО Просто като не се залафите за нищо интересно ти става тъпо че си такъв смотан и си измисляш някви въпроси, колкото да върви... Но това не значи че момичето ще прояви интерес към теб, колкото и въпроси да й задаваш. А интереса е най-важното. Да се заинтересува от теб, да я заинтригуваш. Трябва да ти кажа че това се получава много трудно по чата, а ти и без тва не го умееш, защото явно нямаш много умения за общуване. (споко, учи се.)


Просто не бъди такова дърво... Научи се да общуваш, това се учи, вярвай ми - и аз не съм била много успешна преди, но с тренинг НА ЖИВО човек се научава да контактува успешно ;) Да развива усет, да не е нетактичен, да се харесва и т.н.

За теб е важно да си успешно момче сред обществото или да си удължаваш времето за чат? Ако е второто, мога да ти дам още 37438 въпроси, които да задаваш на момичето, но това няма да е гаранция че ще се "зарибите", освен това, чувал си фразата - get a lifeeeeeeeee, get a fuckin life!

Въпреки че MyNameIsImmortal даде страхотни съвети, пак ще си останеш тъпо дърво и никоя мацка няма да се интересува от теб ако само седиш в тоя чат... защото на повечето момичета НЕ ИМ ПУКА за чата, а още повече че щом казваш че си им скучен, значи няма и да им пука, и ти ще си обречен да си измисляш още и още въпроси, а резултатът ще си е все 0... (защото, както казах, тва че от 2 часа й задаваш въпроси, на които тя отговаря и само от учтивост пише "ми ти?", не означава че момичето е заинтригувано от теб като личност.. и как да е заинтригувана, след като не й показваш нищо.. показваш че си скучен никнейм..)

Истинският живот е навън, в компанията! Далеч от измислените въпроси, които си личат от километри... (всъщност чатовете винаги са били доста измислени.. и в преносен смисъл)

Не ти се заяждам, искам да ти помогна, но просто не бъди посредствен бе, пич! Не бъди дърво!
Търси СЪЩЕСТВЕНОТО, не някакви глупости колкото да поддържате разговора. Защото тва дали ще я засипваш а тя ще ти отговаря на въпросите не означава че резулатът от тва чатене е качествен.

То и да се чати се учи... ;) Някои "никнеймове" са ми грабвали вниманието с подход на писане, начин на изразяване... но като цяло са единици и съм сигурна че си имат личен живот и не са онлайн често... => общувай и зарибявай навън, след 2-3 провала ще се научиш как стават нещата... И чати по-рядко!
И БЪДИ САМОУВЕРЕН, не бъди някъв плъх. Виждам че нямаш самочувствие, а женките умират за пичове, които да ги слагат на място, повярвай. Трябва да си внушителен, затва намери начин да имаш прилично самочувствие - не си повтаряй колко си зле, просто се учи от грешките си и никога не си мисли че си грозен, тъп и т.н., така се самонавиваш и ти рефлектира на поведението. Но на уроци по самочувствие и сам можеш да се научиш, има много материали в психоложките книги, в интернет и т.н., а аз си разтеглих твърде много поста..

Изводът от писанията ми е да си изключиш пцто, да излезнеш с приятелчетата ти и да понамалите употребата на някви гадни чат програмки...


nikoi nqma da moje da ti dade po-smislen otgovor/suvet.TOVA e istinata.prosto spri da stoish pred klaviaturata i da se zanimavash s gluposti.jghgh ti go e kazala. :) :)

Tomorrowww
04-15-2009, 19:44
Пич, защо си посредствен?

Питаш как да заговориш момиче в чата? Питаш как чатовете ви да са 15 часа? ОМГ.

Я ИЗЛЕЗ НАВЪН
ЗАГОВАРЯЙ ТАМ!

В скайп/ирк наистина е скучна работа...
Аз като бивша чатърка знам как изглеждаш отстрани - има сума ти такива безцветни никнеймчета (като казвам безцветни имам предвид посредствени, скучни, еждневни), с които си пишем супер скучни ОБЩИ неща от рода на "брат имаш ли?", "нз си кво имаш ли" ... :?

Яко скука е бе, човек. Да не говорим че личи от километри че човекът е отчаян и те пита само за да не скучае. Признай си, не те интересува чак толкова дали "f-4iTyY" има куче или брат... оО Просто като не се залафите за нищо интересно ти става тъпо че си такъв смотан и си измисляш някви въпроси, колкото да върви... Но това не значи че момичето ще прояви интерес към теб, колкото и въпроси да й задаваш. А интереса е най-важното. Да се заинтересува от теб, да я заинтригуваш. Трябва да ти кажа че това се получава много трудно по чата, а ти и без тва не го умееш, защото явно нямаш много умения за общуване. (споко, учи се.)


Просто не бъди такова дърво... Научи се да общуваш, това се учи, вярвай ми - и аз не съм била много успешна преди, но с тренинг НА ЖИВО човек се научава да контактува успешно ;) Да развива усет, да не е нетактичен, да се харесва и т.н.

За теб е важно да си успешно момче сред обществото или да си удължаваш времето за чат? Ако е второто, мога да ти дам още 37438 въпроси, които да задаваш на момичето, но това няма да е гаранция че ще се "зарибите", освен това, чувал си фразата - get a lifeeeeeeeee, get a fuckin life!

Въпреки че MyNameIsImmortal даде страхотни съвети, пак ще си останеш тъпо дърво и никоя мацка няма да се интересува от теб ако само седиш в тоя чат... защото на повечето момичета НЕ ИМ ПУКА за чата, а още повече че щом казваш че си им скучен, значи няма и да им пука, и ти ще си обречен да си измисляш още и още въпроси, а резултатът ще си е все 0... (защото, както казах, тва че от 2 часа й задаваш въпроси, на които тя отговаря и само от учтивост пише "ми ти?", не означава че момичето е заинтригувано от теб като личност.. и как да е заинтригувана, след като не й показваш нищо.. показваш че си скучен никнейм..)

Истинският живот е навън, в компанията! Далеч от измислените въпроси, които си личат от километри... (всъщност чатовете винаги са били доста измислени.. и в преносен смисъл)

Не ти се заяждам, искам да ти помогна, но просто не бъди посредствен бе, пич! Не бъди дърво!
Търси СЪЩЕСТВЕНОТО, не някакви глупости колкото да поддържате разговора. Защото тва дали ще я засипваш а тя ще ти отговаря на въпросите не означава че резулатът от тва чатене е качествен.

То и да се чати се учи... ;) Някои "никнеймове" са ми грабвали вниманието с подход на писане, начин на изразяване... но като цяло са единици и съм сигурна че си имат личен живот и не са онлайн често... => общувай и зарибявай навън, след 2-3 провала ще се научиш как стават нещата... И чати по-рядко!
И БЪДИ САМОУВЕРЕН, не бъди някъв плъх. Виждам че нямаш самочувствие, а женките умират за пичове, които да ги слагат на място, повярвай. Трябва да си внушителен, затва намери начин да имаш прилично самочувствие - не си повтаряй колко си зле, просто се учи от грешките си и никога не си мисли че си грозен, тъп и т.н., така се самонавиваш и ти рефлектира на поведението. Но на уроци по самочувствие и сам можеш да се научиш, има много материали в психоложките книги, в интернет и т.н., а аз си разтеглих твърде много поста..

Изводът от писанията ми е да си изключиш пцто, да излезнеш с приятелчетата ти и да понамалите употребата на някви гадни чат програмки...

просто прочети написаното .. много точно е написано :wink:

Bimmer
04-16-2009, 09:59
ИЗВЪН ТЕМАТА:
скайп-а ти много ме кефи :D

valdesbg
04-16-2009, 10:34
и трябваше ли да цитирате поста на jghgh само за да отговорите с две думи....

cmexotepanuq
04-16-2009, 19:32
valdesbg а ти защо си трупаш коментар4ета брат :lol:

Darkkiss
04-17-2009, 03:10
Здравейте,моят проблем е такьв.Не сьм хубав , но не сьм и грозен.Но имам проблем при говоренето с моми4етата така както навьн така и в скайп,сайт за запознанства.Зна4и намира ме / намирам някое моми4е и по4ваме да си пишем здр как си питам я за брат сестра кой клас е каде у4и в кой квартал е зодия сякакви глупости и по 1 време и 2мата спираме да си пишем след 5-10 мин тя ми пише нещо и дефакто аз и отговарям след това аз и пиша нещо и тя и се губи 4ата а имам познати които си пишат с моми4ета по 1-2-3 4аса без да спират...Може ли някой да ми помогне да ми каже какво да правя как да бьда интересен пред моми4е даже ако може само моми4ета да пишат коментари от вьзраст 14-17 години ето и мои снимки http://karamel4e.com/hako3eh , http://sofianci.com/cowardd_

абе мноо си дебел

Bimmer
04-17-2009, 08:02
A ти си най-готиния, сега се успокой

cmexotepanuq
04-17-2009, 10:44
Darkkiss,ако искаш да се видим да видиш тогава вие слабите колко бьрзо ти4ате ше те е*а в пубера

valdesbg
04-17-2009, 12:14
Капитан Планета - недей мами, лъжат те.. :)

Ама с тая коч компания а аПсурт да привлечеш някое женско...

(има фен клуб на майка - вземи си номерче)

cmexotepanuq
04-17-2009, 16:25
Ква ко4 група бе брат :razz:

h4x0r
04-17-2009, 16:34
Еми то при всички е така зна4и никоя не е подходящата :booooomb:
еми 'земи се гръмни

Bimmer
04-17-2009, 17:52
Най им се кефя на форумните биячи :D ПП: Авторе, борба тренираш ли?
Не знам защо се сетих, просто да питам

cmexotepanuq
04-17-2009, 17:53
Не,брато преди година тренирах кам 7-8 месеца кик-бокс а сега тренирах бойно самбо пак в левски ама савсем за малко защото не ми хареса особенно

ToniStoraro
04-17-2009, 18:03
Щом искаш да се харесаш на момиче, първо, самочувствието ти трябва да се вдигне! Никое момиче не харесва разни сдухани пичове, ако ще да са красиви като мистър свят. Като си говориш по скайп търси интересни и забавни теми, като под забавни не разбирай да се правиш на клоун, това няма да се хареса в никой случай. Също недей да обясняваш за разни простотии. Можеш да подхванеш темата с нещо като, например, как мина днеска, какво прави, а, така ли, ми аз знаеш ли - и казваш нещо забавно и/или интересно. Сега точно не мога да ти кажа, но със сигурност - самочувствието трябва да дигнеш и да си измислиш поне 2 - 3 теми за разговор. Дръж се мило и проявявай искрено разбиране ако почне да ти говори за нейни проблеми.

cmexotepanuq
04-17-2009, 18:11
Виж сега преди с друга регистрация сам писал 4е моми4етата са много довер4иви кам мене винаги мога да говоря с тях по каквито и да е проблеми по всяко време те имат вяра мога да и помагам но спрях да го права защото аз не си тьрса бест фриендс имам си достать4но така4е най-малкия проблем ми е за искренното разбиране а най-големия както виждам вси4ки ми казвате е само4увствието но аз не мога да го дигна не е в мой стил винаги сьм бил отворен пред мом4етата и сам бил скромен пред моми4етата

bubblebabe
04-17-2009, 18:32
О боже. Да бъдеш по - интересен wtf? хах
Бъди себе си.

cmexotepanuq
04-17-2009, 20:23
Знаете ли какво обмислих добре вьпросите си..не е важно кое моми4е ще свалиш най-важно е приятелите ти!Без тях ти си крьгла нула :) Но няма смисьл да ви го казвам вие си го знаете :oops:

valdesbg
04-18-2009, 04:49
Знаете ли какво обмислих добре вьпросите си..не е важно кое моми4е ще свалиш най-важно е приятелите ти!Без тях ти си крьгла нула :) Но няма смисьл да ви го казвам вие си го знаете :oops:

По принцип е вярно. Само дето в твоя случай е извинение :)

Със здраве.