PDA

View Full Version : Аз съм на 18, а приятелката ми на 23



Love_Boy
04-14-2009, 18:29
Приблема ми е следният: аз съм момче на 18 години от София, в момента нямам приятелка, с бившата се разделиь преди 3 седмици защото се оказа, че е била с мене само заради парите които уж съм имал.
Преди една седмица се запознах с едно момиче на 23 години, тя не е от София, студентка е тук, от провинцията е. Изключително привлекателна, висока, руса с прекрасно тяло и божествени гърди. Излезнахме 3 пъти на кафе, още на първата среща се целунахме, а вчера тя бе толкова настъпателна, че по всичко личи, че следващият път ще правил секс.

А същинският проблем се състои в това, че ако тръгнел се притеснявам какво ще кажат приятели и познати. Възрастовата разлика все пак е 5 години.

sladkotozaiche
04-14-2009, 18:37
Аз мисля че разликате не е голяма а и важното е не какво ще помислят приятелите ви а какво ще означава тази стапка за вас самите

Rofl4e
04-14-2009, 18:56
Възраста няма значение.. ако се обичате не трябва да ви пука какво ще кажат приятели и познати!..

ninjadorf
04-14-2009, 18:58
оха.. какикча якооо 8-)

Love_Boy
04-14-2009, 19:12
Възраста няма значение.. ако се обичате не трябва да ви пука какво ще кажат приятели и познати!..

Е чак пък да се обичаме... Просто ме привлича и както изглежда аз привличам нея. Целува се добре, страшно е красива.. с две думи е едно сериозно момиче, в смисъм че е истинска жена, а не като курвичките на по 15-16 години които нямат и капка женственност (според мен).
Абе ще се опитам да направя нещо с нея пък каквото сабя покаже!

unlimited
04-14-2009, 19:17
Абе май се хвалиш, а :D .Не виждам какъв е проблема, щом се обичате.

Love_Boy
04-14-2009, 19:19
Абе май се хвалиш, а :D .Не виждам какъв е проблема, щом се обичате.

Хваля се. Хваля се защото се чувствам късметлия за дето имам този късмет да излезна с 23 годишна която да е навита да направи нещо с мене.
П.С: стига с това "обичате се". Аз не вярвам в любовта....

sweetchef
04-14-2009, 19:20
Разликата не е голяма и няма значение какво ще кажат другите важното е ти какво искаш :)

LiPs_of_an_AnGeL
04-14-2009, 19:33
Първо-хайде да не слагаш всички момичета на по 15-16-17 под общ знаменател а?Не съм съгласна че не са женствени.Аз ако ти кажа, че на 18 не си ми мъжествен какво?Да,ама не.То годините затова ги има и затова човешкия индивид се развива през тези години.15-16 годишните като станат колкото какичката ти и те ще са женствени и тогава друго ще мислиш...но сега по темата: за мен лично такава връзка не ми е много сериозна и нормална.Винаги подобна комбинация момче+по-голяма ми се е струвала странна.Сега си й интересен,а ти си хлътнал...и все пак ти какво продължение очакваш и защо ни питаш като и без това НЕ ВЯРВАШ В ЛЮБОВТА ? За секс-връзка ли говориш или...?

Love_Boy
04-14-2009, 19:36
Първо-хайде да не слагаш всички момичета на по 15-16-17 под общ знаменател а?Не съм съгласна че не са женствени.Аз ако ти кажа, че на 18 не си ми мъжествен какво?Да,ама не.То годините затова ги има и затова човешкия индивид се развива през тези години.15-16 годишните като станат колкото какичката ти и те ще са женствени и тогава друго ще мислиш...но сега по темата: за мен лично такава връзка не ми е много сериозна и нормална.Винаги подобна комбинация момче+по-голяма ми се е струвала странна.Сега си й интересен,а ти си хлътнал...и все пак ти какво продължение очакваш и защо ни питаш като и без това НЕ ВЯРВАШ В ЛЮБОВТА ? За секс-връзка ли говориш или...?

Ами предимно секс връзка и просто да си прекарваме добре. Без сантименталности и мелодрами.

LiPs_of_an_AnGeL
04-14-2009, 19:42
Е тогава щом друго не те интересува нищо не те и спира да задоволиш мераците си с мацето!Пък за приятели и познати...може и да не знаят,а ако случайно разберат казваш "просто приятели сме" :D Ей ти на връзка без мелодрами както казваш :)

jambo_bs
04-14-2009, 19:44
Възраста няма значение.. ако се обичате не трябва да ви пука какво ще кажат приятели и познати!..

Е чак пък да се обичаме... Просто ме привлича и както изглежда аз привличам нея. Целува се добре, страшно е красива.. с две думи е едно сериозно момиче, в смисъм че е истинска жена, а не като курвичките на по 15-16 години които нямат и капка женственност (според мен).
Абе ще се опитам да направя нещо с нея пък каквото сабя покаже!

Не виждам кое им е лошо на 15 16 годишните :?

sladkotozaiche
04-14-2009, 19:47
Абе просто си се изчукайте и толкова пак ако нещата потрагнат добре дошло а и помеждодругото и аз не вярвам в любовта

Love_Boy
04-14-2009, 19:48
Възраста няма значение.. ако се обичате не трябва да ви пука какво ще кажат приятели и познати!..

Е чак пък да се обичаме... Просто ме привлича и както изглежда аз привличам нея. Целува се добре, страшно е красива.. с две думи е едно сериозно момиче, в смисъм че е истинска жена, а не като курвичките на по 15-16 години които нямат и капка женственност (според мен).
Абе ще се опитам да направя нещо с нея пък каквото сабя покаже!

Не виждам кое им е лошо на 15 16 годишните :?

На мене лично не ми харесват особено защото не знаят що искат, търсят без да знаят на къде са се запътили. Аз предпочитам по зрелите жени, по големите от мене с една две години. Едниственната по-малка от мене с която съм бил през последните 2 години е бившата ми приятелка която се оказа голема лигла.

mysterious93
04-14-2009, 20:02
Възраста няма значение.. ако се обичате не трябва да ви пука какво ще кажат приятели и познати!..

Е чак пък да се обичаме... Просто ме привлича и както изглежда аз привличам нея. Целува се добре, страшно е красива.. с две думи е едно сериозно момиче, в смисъм че е истинска жена, а не като курвичките на по 15-16 години които нямат и капка женственност (според мен).
Абе ще се опитам да направя нещо с нея пък каквото сабя покаже!

Не виждам кое им е лошо на 15 16 годишните :?

На мене лично не ми харесват особено защото не знаят що искат, търсят без да знаят на къде са се запътили. Аз предпочитам по зрелите жени, по големите от мене с една две години. Едниственната по-малка от мене с която съм бил през последните 2 години е бившата ми приятелка която се оказа голема лигла.

абе с две думи 15-16 годишните не му пускат на момчето щото не знаят кво искат пък в същото време са курвички :D кат не мислиш за сериозна връзка кво си се затревожил?? на мен честно казано не ми харесва като видя някоя на 25 да ходи с някой на 19 (примерно) земат ни хубавите батковци :D(то пък някои не с аголяма загуба..) но пък предполагам че за момчетата е яко..

gLoRiToO
04-14-2009, 20:31
Офф пак тия истории с възрастовата разлика,щом не е повече от 10г. няма никакъв проблем според мен.Все пак живеем в демократична страна и сме 21в. къв е проблема невиждам...?!

K_O_L_E_V
04-14-2009, 21:00
Автора би ли бил така добър да пише грамотно ? :-x

ra4ence
04-14-2009, 21:02
След няколко години тя ще иска вече дете и семейство, нали :)
Не се впрягай много много в тая връзка

miss_kiss181
04-14-2009, 21:10
emi nz ama 6tom e e grija pove4e zatova kakvo si mislqt poznatite vi a ne za tova kak se 4ustva6 ti za kvo govorime izob6to...ako slu6a6 vsi4ki okolo tebe i se suobrazqva6 s tqh kvo 6te si s neq 1 sed. nqkoi 6te ti kaje abe tq e mn golqma ili ne6to drugo i vednaga 6te mu se vurje6 i ste do tam.Mi tupo e ako ti se 4ustva6 dobre s neq evalata budi s neq bez zna4enie kakvo 6te kajat okolonite se pak ti 6te spi6 s neq i 6te si prekarva6 vremeto s neq kvo ti puka za mnenieto na okolonite :(

Rofl4e
04-14-2009, 22:08
Възраста няма значение.. ако се обичате не трябва да ви пука какво ще кажат приятели и познати!..

Е чак пък да се обичаме... Просто ме привлича и както изглежда аз привличам нея. Целува се добре, страшно е красива.. с две думи е едно сериозно момиче, в смисъм че е истинска жена, а не като курвичките на по 15-16 години които нямат и капка женственност (според мен).
Абе ще се опитам да направя нещо с нея пък каквото сабя покаже!
не всички на 15-16 са курвички..!!!!
Ако си попадал на такива твои проблем..

scanadal
04-15-2009, 17:44
Добра възрастова комбинация,но не вярвам да се получи нещо повече от страстен и вълнуващ секс.На различни години сте,мислите за различни неща,а и както на всички им е ясно момчетата съзряват на по-късен етап от момичетата.Чукайте се и не се вкарвай в любовни филми,силно се съмнявам да се получи.

thorpe
04-15-2009, 18:33
ае момче като е руса,висока и строийнна,и като е кака кво чакаш еби я 8-) :grin:

ubuntureload
04-15-2009, 20:56
Жестоко жестоко жестоко ... нямам думи ... някой май се хвали че е забил кака....

InDo
04-15-2009, 21:00
Стига да се обичате няма поблеми,възръстта не е чак от толкова голямо значение...

Rookie
04-15-2009, 21:00
Жестоко жестоко жестоко ... нямам думи ... някой май се хвали че е забил кака....

Ми лошо няма, к'во?

djuki
04-15-2009, 21:02
Хахахах това става много смешно . Тя не е много за теб защото скоро интересите ще ви се разминат и после какво . И все пак хубаво де правете секс да ти мине мерака ама какво те греят другите кой какво ще каже ?! Щом тя те харесва и ти нея кво те притеснява ?!

Lapin
04-15-2009, 21:36
Те не се обичат, просто ще имааа... :grin: яко :D Каката ще те отрака

Youth_boy
04-15-2009, 22:40
Няма какво да те смущава според мен , даже тъкмо обратното особено щом казваш че момичето те кефи , аз съм малко по-голям от теб но предпочитам подобни връзки с момичета които знаят какво искат и как да го получат , за любов и чувства не знам как ще се развие филма но за секс ще има приключение тъй че къде се вика enjoy :)

BePoHuKa
04-16-2009, 00:24
А същинският проблем се състои в това, че ако тръгнел се притеснявам какво ще кажат приятели и познати. :shock: :shock: :shock: :shock: Ама ти сериозно ли ?!?! Това ли е същинския проблем ?!? :shock: :shock: :shock: :shock: Какво ще кажат приятели и познати ? Леле... Аз пък си мислех ,че проблема ще е ,че тя след 2-3 може да пожелае брак,деца и така нататък. От друга страна, ти след 2-3 няма да си въобще готов за подобно нещо ..

kpacu94
04-16-2009, 07:25
pi4 ti nared li si ?! taq kakto q opisva6 e nqkva super qka , i e navita da ti pusne. K1v ti e problema ? Se pak ti 6te q 4uka6 a ne priqtelite ti ...

xXxPinkSouLxXx
04-16-2009, 07:53
:?

KypBap
04-16-2009, 08:09
Първо-хайде да не слагаш всички момичета на по 15-16-17 под общ знаменател а?Не съм съгласна че не са женствени.Аз ако ти кажа, че на 18 не си ми мъжествен какво?Да,ама не.То годините затова ги има и затова човешкия индивид се развива през тези години.15-16 годишните като станат колкото какичката ти и те ще са женствени и тогава друго ще мислиш...но сега по темата: за мен лично такава връзка не ми е много сериозна и нормална.Винаги подобна комбинация момче+по-голяма ми се е струвала странна.Сега си й интересен,а ти си хлътнал...и все пак ти какво продължение очакваш и защо ни питаш като и без това НЕ ВЯРВАШ В ЛЮБОВТА ? За секс-връзка ли говориш или...?

Неискам да те засегна но много права/прав си бил/а в този период човек се развива, но никъде не е писано че като си на толкова трябва да се е?еш като животно по този начин едва ли ще се развиеш към някои по добра страна ... много правилно младежа е останал с такова впечатление и не само той все пак не всичко е е?ане пари и коли към което се стремят повечето момичета на тези години и за оправдание да казват че са влюбени защо всички се влюбват в богати момчета с мерцедеси БМВ аудита дето имат много пари ... Много просто защото са материалиски друго му казано К?Р?И ;)

П.С. Пич моя съвет в такъв прави си кефа никъде не пише че ще се жениш за това момиче(кака) само внимаваи да не се изтървеш че това ще доиде истинския проблем ... а също се замисли и за старата си приятелка ти казваш че не си с нея и е била с теб заради парите които нямаш в време и е да потарси материалното другаде :D

snoopypyx
06-08-2009, 14:56
аз не виждам къв ти е проблема :?

galenata
06-08-2009, 15:29
Кви са тея простотии за 15-16-17 годишните?И кво като е руса,висока,с големи гърди...аз изглеждам по същия начин ама съм на 15..После сме били недоразвити.

VerryBerry
06-08-2009, 15:35
според мен това не е проблем-щом момичетата могат да излизат с по-големи от тях,защо ти да не можеш?А и както я описа-сигурно наистина е много секси и приятелите ти могат само да ти завиждат ;) Желая ти успех

Vichko0o
06-08-2009, 15:47
Кви са тея простотии за 15-16-17 годишните?И кво като е руса,висока,с големи гърди...аз изглеждам по същия начин ама съм на 15..После сме били недоразвити.
Брех, че съм удебен, че е така бе ! Самоче едно ви липсва на вас младичките, ама как му викаха бе .....
ЖИТЕЙСКИ ОПИТ БЕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ето това нямате !!!! Щото се е*ете наляво на дясно с тоя и с оня после "не ни слагай под общ знаменател", как да стане това ? Само като ти гледам ника "галената" ми става ясно, че подръжаваш на чалга певиците, като ти гледам рокличката и почти излезлия бюст веднага мога да ти кажа, че си даваш лесно дупето на разни дришльовци. И ще ми разправя, че била развита... Тва, че са ти пораснали малко цици и дупето ти има няква форма не те прави РАЗВИТА по никой начин !!! Руса си => кифла си !!!! Русо гладно нема, ама и русо умно нема !!! Псувайте ме заяждайте се не ме интересува тази кретенска малоумна тема пусната от някакъв дришльо, който иска да покаже колко е "як" и как забил каката и как имал пари и заради тва ходели с него направо ми идва да повърна от смях ! А и още нещо - забелязахте ли, че той не спомена НИЩИЧКО за акъла и ? Дали има дали няма него май тва хич не го вълува ? Софийски тъпанар ! Ае заминавай да се хвалиш на някой друг тука не си интересен. Ега тая мацка се окаже бразилски травестит да ти удари една паца по дупарата ....

DeViLgIlrL16
06-08-2009, 15:48
на къде отива тоя свят сичко живо само секс търси... няма ли любов вече... :(

plmn
06-08-2009, 15:51
Кви са тея простотии за 15-16-17 годишните?И кво като е руса,висока,с големи гърди...аз изглеждам по същия начин ама съм на 15..После сме били недоразвити.
Брех, че съм удебен, че е така бе ! Самоче едно ви липсва на вас младичките, ама как му викаха бе .....
ЖИТЕЙСКИ ОПИТ БЕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ето това нямате !!!! Щото се е*ете наляво на дясно с тоя и с оня после "не ни слагай под общ знаменател", как да стане това ? Само като ти гледам ника "галената" ми става ясно, че подръжаваш на чалга певиците, като ти гледам рокличката и почти излезлия бюст веднага мога да ти кажа, че си даваш лесно дупето на разни дришльовци. И ще ми разправя, че била развита... Тва, че са ти пораснали малко цици и дупето ти има няква форма не те прави РАЗВИТА по никой начин !!! Руса си => кифла си !!!! Русо гладно нема, ама и русо умно нема !!! Псувайте ме заяждайте се не ме интересува тази кретенска малоумна тема пусната от някакъв дришльо, който иска да покаже колко е "як" и как забил каката и как имал пари и заради тва ходели с него направо ми идва да повърна от смях ! А и още нещо - забелязахте ли, че той не спомена НИЩИЧКО за акъла и ? Дали има дали няма него май тва хич не го вълува ? Софийски тъпанар ! Ае заминавай да се хвалиш на някой друг тука не си интересен. Ега тая мацка се окаже бразилски травестит да ти удари една паца по дупарата ....

ownd

Vichko0o
06-08-2009, 15:53
на къде утива тоя свят сичко живо само секс търси... няма ли любов вече... :(
И грамотни хора !!!!

DeViLgIlrL16
06-08-2009, 15:58
Кви са тея простотии за 15-16-17 годишните?И кво като е руса,висока,с големи гърди...аз изглеждам по същия начин ама съм на 15..После сме били недоразвити.
Брех, че съм удебен, че е така бе ! Самоче едно ви липсва на вас младичките, ама как му викаха бе .....
ЖИТЕЙСКИ ОПИТ БЕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ето това нямате !!!! Щото се е*ете наляво на дясно с тоя и с оня после "не ни слагай под общ знаменател", как да стане това ? Само като ти гледам ника "галената" ми става ясно, че подръжаваш на чалга певиците, като ти гледам рокличката и почти излезлия бюст веднага мога да ти кажа, че си даваш лесно дупето на разни дришльовци. И ще ми разправя, че била развита... Тва, че са ти пораснали малко цици и дупето ти има няква форма не те прави РАЗВИТА по никой начин !!! Руса си => кифла си !!!! Русо гладно нема, ама и русо умно нема !!! Псувайте ме заяждайте се не ме интересува тази кретенска малоумна тема пусната от някакъв дришльо, който иска да покаже колко е "як" и как забил каката и как имал пари и заради тва ходели с него направо ми идва да повърна от смях ! А и още нещо - забелязахте ли, че той не спомена НИЩИЧКО за акъла и ? Дали има дали няма него май тва хич не го вълува ? Софийски тъпанар ! Ае заминавай да се хвалиш на някой друг тука не си интересен. Ега тая мацка се окаже бразилски травестит да ти удари една паца по дупарата ....


хах бразилски травестит.... :D :D :D :D :D :D :razz: :razz: :razz: :razz:

не всички се ебат наляво и на дясно извиниме но нямаш право да убиждаш всички... :-x
и още нещо за кво пак да не са развити и кфо като е руса... :? може да се е боядисала това тъпа ли я прави... :shock: кво като е с рокля с голямо деколте има си гърди показва ги кво да се изгърби и да си ги крие ли... :?
ами вия момчетата пак ако бяхте жени по големи курви от вас на дали щеше да има... :?
и не всички жени търсят да измъкнат от някого нещо... тъпо е да се слагат всички под общ знаменател...
а колкото до темата е адски тъпа ако ще и с баба си да хой се ебе кво ми пука тръгнал да се хвали... и кво щели да кажат приятелите му.. пффф... тапанар... :?

DeViLgIlrL16
06-08-2009, 16:01
на къде утива тоя свят сичко живо само секс търси... няма ли любов вече... :(
И грамотни хора !!!!


аре ако обичаш не се заяждай... тва аз как пиша кво те интересува... :-x

Punisherrr
06-08-2009, 16:08
Целува се добре, страшно е красива.. с две думи е едно сериозно момиче, !

брех начи... много сериозна работа вашата.. тези думи изключително добре описват сериозността на едно момиче/жена :lol: :lol:

Като гледам една дума за акъл не се каза.. :D разбирам..

Еми приятна ебня ;) И така с тва убеждение (''не вярвам в любовта'') ..само с тва и ше си останеш,но щом те устройва. Не виждам проблем в темата.. съмнявам се да ти дреме чак толкоз кой кво ше каже,при положение,че искаш да си с нея (по къвто там начин си знаеш)

съжалявам,но тва не можах да го пропусна :

още на първата среща се целунахме / по всичко личи, че следващият път ще правим секс.
е,наистина.. те това е сериозна жена 8-)

Vichko0o
06-08-2009, 16:09
Кви са тея простотии за 15-16-17 годишните?И кво като е руса,висока,с големи гърди...аз изглеждам по същия начин ама съм на 15..После сме били недоразвити.
Брех, че съм удебен, че е така бе ! Самоче едно ви липсва на вас младичките, ама как му викаха бе .....
ЖИТЕЙСКИ ОПИТ БЕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ето това нямате !!!! Щото се е*ете наляво на дясно с тоя и с оня после "не ни слагай под общ знаменател", как да стане това ? Само като ти гледам ника "галената" ми става ясно, че подръжаваш на чалга певиците, като ти гледам рокличката и почти излезлия бюст веднага мога да ти кажа, че си даваш лесно дупето на разни дришльовци. И ще ми разправя, че била развита... Тва, че са ти пораснали малко цици и дупето ти има няква форма не те прави РАЗВИТА по никой начин !!! Руса си => кифла си !!!! Русо гладно нема, ама и русо умно нема !!! Псувайте ме заяждайте се не ме интересува тази кретенска малоумна тема пусната от някакъв дришльо, който иска да покаже колко е "як" и как забил каката и как имал пари и заради тва ходели с него направо ми идва да повърна от смях ! А и още нещо - забелязахте ли, че той не спомена НИЩИЧКО за акъла и ? Дали има дали няма него май тва хич не го вълува ? Софийски тъпанар ! Ае заминавай да се хвалиш на някой друг тука не си интересен. Ега тая мацка се окаже бразилски травестит да ти удари една паца по дупарата ....


хах бразилски травестит.... :D :D :D :D :D :D :razz: :razz: :razz: :razz:

не всички се ебат наляво и на дясно извиниме но нямаш право да убиждаш всички... :-x
и още нещо за кво пак да не са развити и кфо като е руса... :? може да се е боядисала това тъпа ли я прави... :shock: кво като е с рокля с голямо деколте има си гърди показва ги кво да се изгърби и да си ги крие ли... :?
ами вия момчетата пак ако бяхте жени по големи к**ви от вас на дали щеше да има... :?
и не всички жени търсят да измъкнат от някого нещо... тъпо е да се слагат всички под общ знаменател...
а колкото до темата е адски тъпа ако ще и с баба си да хой се е** кво ми пука тръгнал да се хвали... и кво щели да кажат приятелите му.. пффф... тапанар... :?
За начало като искаш да те забележат СЕ НАУЧИ ДА ПИШЕШ ГРАМОТНО !!! Кво ми слага некви малоумни снимки (много вероятно снимката да има и фотошоп в нея няма да се учудя) разгологъзени и т.н и ще ми разправя да се търси акъл ! Аз мога да ти кажа защо слагам всички под общ знаменател. Щото ако трябва да избирате между 2 момчета - едното хубаво но се държи с вас като парцал и едно дебело но изключително умно момче вие ще вземете хубавеца за да не се говори зад гърба ви колко е "зле" гаджето ви, а да може да ви завиждат. Щото всички тука както говорите, че "искате любовта, искате да обичате, да сте обичани, че не гледате визията и парите" така всички сте пикливи материалистки. Дори вече не се гледа собствения интерес, ами както вика баща ми "абе на мене нема значение как ми е важното е на Вуте да му е зле" ..... Виж, че ти не можеш да напишеш 3 думи без правописна грешка бе, а си на 16 години като ти гледам ника ... Как да не ви слагам под общ знаменател. Всеки/всяка се мислите за различни и за уникални, ОБАЧЕ ВСИЧКИ СМЕ ЕДИН ДОЛ ДРЕНКИ !!!! Всяка пиклива лапетия като го удари хормона и вече си мисли, че има силата да промени света, да господства над всички, че знае всичко, че е най-много от всички, и трябва да стъпква останалите и да се показва колко е "могъщ/а" .... Е заради това ви слагам под общ знаменател. Щото в тая проклета София между 12 и 18 годишни лапенца има 1 на 10000 което става човек от него, другите са БОКЛУЦИ! Ще ви слагам под общ знаменател просто защото си го заслужавате да сте под един знаменател. В тоя форум от всичките потребители има сигурно 10 човека, които казват винаги истината всички останалите сте с 2837523 маски, и вче сами се заблуждавате, кои сте всъщност ! Самите вие не се познавате, камоли някой да ви опознае и да каже, че сте различни. Всяко следващо поколение става все по-зле и по-зле, така че не ми обеснявай как няма да ги слагам под общ знаменател. Като се научиш да пишеш грамотно ела пак да ми кажеш нещо !!!!

Punisherrr
06-08-2009, 16:15
може да се е боядисала това тъпа ли я прави...

Не че се мешам в спора...но само да отбележа,че те боядисаните блондита са тъпите по принцип 8-)
:neutral:

radoslav4o
06-08-2009, 16:18
Преди една седмица се запознах с едно момиче на 23 години, тя не е от София, студентка е тук, от провинцията е. Изключително привлекателна, висока, руса с прекрасно тяло и божествени гърди. Излезнахме 3 пъти на кафе, още на първата среща се целунахме, а вчера тя бе толкова настъпателна, че по всичко личи, че следващият път ще правил секс.


А случайно да се е снимала в Playboy :-P :razz:

plmn
06-08-2009, 16:19
Преди една седмица се запознах с едно момиче на 23 години, тя не е от София, студентка е тук, от провинцията е. Изключително привлекателна, висока, руса с прекрасно тяло и божествени гърди. Излезнахме 3 пъти на кафе, още на първата среща се целунахме, а вчера тя бе толкова настъпателна, че по всичко личи, че следващият път ще правил секс.


А случайно да се е снимала в Playboy :-P :razz:

едва ли,


с две думи е едно сериозно момиче!

radoslav4o
06-08-2009, 16:25
Аз толкова се захласнах по описанието :D , че пропуснах пасажа че е сериозно момиче :oops:

MaRtYty
06-08-2009, 16:34
Кви са тея простотии за 15-16-17 годишните?И кво като е руса,висока,с големи гърди...аз изглеждам по същия начин ама съм на 15..После сме били недоразвити.
Брех, че съм удебен, че е така бе ! Самоче едно ви липсва на вас младичките, ама как му викаха бе .....
ЖИТЕЙСКИ ОПИТ БЕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ето това нямате !!!! Щото се е*ете наляво на дясно с тоя и с оня после "не ни слагай под общ знаменател", как да стане това ? Само като ти гледам ника "галената" ми става ясно, че подръжаваш на чалга певиците, като ти гледам рокличката и почти излезлия бюст веднага мога да ти кажа, че си даваш лесно дупето на разни дришльовци. И ще ми разправя, че била развита... Тва, че са ти пораснали малко цици и дупето ти има няква форма не те прави РАЗВИТА по никой начин !!! Руса си => кифла си !!!! Русо гладно нема, ама и русо умно нема !!! Псувайте ме заяждайте се не ме интересува тази кретенска малоумна тема пусната от някакъв дришльо, който иска да покаже колко е "як" и как забил каката и как имал пари и заради тва ходели с него направо ми идва да повърна от смях ! А и още нещо - забелязахте ли, че той не спомена НИЩИЧКО за акъла и ? Дали има дали няма него май тва хич не го вълува ? Софийски тъпанар ! Ае заминавай да се хвалиш на някой друг тука не си интересен. Ега тая мацка се окаже бразилски травестит да ти удари една паца по дупарата ....


хах бразилски травестит.... :D :D :D :D :D :D :razz: :razz: :razz: :razz:

не всички се ебат наляво и на дясно извиниме но нямаш право да убиждаш всички... :-x
и още нещо за кво пак да не са развити и кфо като е руса... :? може да се е боядисала това тъпа ли я прави... :shock: кво като е с рокля с голямо деколте има си гърди показва ги кво да се изгърби и да си ги крие ли... :?
ами вия момчетата пак ако бяхте жени по големи к**ви от вас на дали щеше да има... :?
и не всички жени търсят да измъкнат от някого нещо... тъпо е да се слагат всички под общ знаменател...
а колкото до темата е адски тъпа ако ще и с баба си да хой се е** кво ми пука тръгнал да се хвали... и кво щели да кажат приятелите му.. пффф... тапанар... :?
За начало като искаш да те забележат СЕ НАУЧИ ДА ПИШЕШ ГРАМОТНО !!! Кво ми слага некви малоумни снимки (много вероятно снимката да има и фотошоп в нея няма да се учудя) разгологъзени и т.н и ще ми разправя да се търси акъл ! Аз мога да ти кажа защо слагам всички под общ знаменател. Щото ако трябва да избирате между 2 момчета - едното хубаво но се държи с вас като парцал и едно дебело но изключително умно момче вие ще вземете хубавеца за да не се говори зад гърба ви колко е "зле" гаджето ви, а да може да ви завиждат. Щото всички тука както говорите, че "искате любовта, искате да обичате, да сте обичани, че не гледате визията и парите" така всички сте пикливи материалистки. Дори вече не се гледа собствения интерес, ами както вика баща ми "абе на мене нема значение как ми е важното е на Вуте да му е зле" ..... Виж, че ти не можеш да напишеш 3 думи без правописна грешка бе, а си на 16 години като ти гледам ника ... Как да не ви слагам под общ знаменател. Всеки/всяка се мислите за различни и за уникални, ОБАЧЕ ВСИЧКИ СМЕ ЕДИН ДОЛ ДРЕНКИ !!!! Всяка пиклива лапетия като го удари хормона и вече си мисли, че има силата да промени света, да господства над всички, че знае всичко, че е най-много от всички, и трябва да стъпква останалите и да се показва колко е "могъщ/а" .... Е заради това ви слагам под общ знаменател. Щото в тая проклета София между 12 и 18 годишни лапенца има 1 на 10000 което става човек от него, другите са БОКЛУЦИ! Ще ви слагам под общ знаменател просто защото си го заслужавате да сте под един знаменател. В тоя форум от всичките потребители има сигурно 10 човека, които казват винаги истината всички останалите сте с 2837523 маски, и вче сами се заблуждавате, кои сте всъщност ! Самите вие не се познавате, камоли някой да ви опознае и да каже, че сте различни. Всяко следващо поколение става все по-зле и по-зле, така че не ми обеснявай как няма да ги слагам под общ знаменател. Като се научиш да пишеш грамотно ела пак да ми кажеш нещо !!!!

Много от това, което каза е истина, но все пак .. Едва ли на теб би ти било приятно да те слагат под общ знаменател със Сульо и Пульо .. Аз, примерно, бих могла да кажа, че и ти си от ония дето търсят хубави каки за по 1 вечер .. Ще кажа едно "Всички са такива!" и няма да ми пука дали е така. Но ти може изобщо да не си такъв (и предполагам не си). Всеки е индивидуален и има черти от всеки тип. На мен също ми става обидно като чуя, че всички момичета гледали само портмонето и колата, защото аз също съм момиче, но не като тези, за които става дума. :) Надявам се, разбра какво исках да кажа... :)



По темата : Just No Coment!!! :?

DeViLgIlrL16
06-08-2009, 16:38
Кви са тея простотии за 15-16-17 годишните?И кво като е руса,висока,с големи гърди...аз изглеждам по същия начин ама съм на 15..После сме били недоразвити.
Брех, че съм удебен, че е така бе ! Самоче едно ви липсва на вас младичките, ама как му викаха бе .....
ЖИТЕЙСКИ ОПИТ БЕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ето това нямате !!!! Щото се е*ете наляво на дясно с тоя и с оня после "не ни слагай под общ знаменател", как да стане това ? Само като ти гледам ника "галената" ми става ясно, че подръжаваш на чалга певиците, като ти гледам рокличката и почти излезлия бюст веднага мога да ти кажа, че си даваш лесно дупето на разни дришльовци. И ще ми разправя, че била развита... Тва, че са ти пораснали малко цици и дупето ти има няква форма не те прави РАЗВИТА по никой начин !!! Руса си => кифла си !!!! Русо гладно нема, ама и русо умно нема !!! Псувайте ме заяждайте се не ме интересува тази кретенска малоумна тема пусната от някакъв дришльо, който иска да покаже колко е "як" и как забил каката и как имал пари и заради тва ходели с него направо ми идва да повърна от смях ! А и още нещо - забелязахте ли, че той не спомена НИЩИЧКО за акъла и ? Дали има дали няма него май тва хич не го вълува ? Софийски тъпанар ! Ае заминавай да се хвалиш на някой друг тука не си интересен. Ега тая мацка се окаже бразилски травестит да ти удари една паца по дупарата ....


хах бразилски травестит.... :D :D :D :D :D :D :razz: :razz: :razz: :razz:

не всички се ебат наляво и на дясно извиниме но нямаш право да убиждаш всички... :-x
и още нещо за кво пак да не са развити и кфо като е руса... :? може да се е боядисала това тъпа ли я прави... :shock: кво като е с рокля с голямо деколте има си гърди показва ги кво да се изгърби и да си ги крие ли... :?
ами вия момчетата пак ако бяхте жени по големи к**ви от вас на дали щеше да има... :?
и не всички жени търсят да измъкнат от някого нещо... тъпо е да се слагат всички под общ знаменател...
а колкото до темата е адски тъпа ако ще и с баба си да хой се е** кво ми пука тръгнал да се хвали... и кво щели да кажат приятелите му.. пффф... тапанар... :?
За начало като искаш да те забележат СЕ НАУЧИ ДА ПИШЕШ ГРАМОТНО !!! Кво ми слага некви малоумни снимки (много вероятно снимката да има и фотошоп в нея няма да се учудя) разгологъзени и т.н и ще ми разправя да се търси акъл ! Аз мога да ти кажа защо слагам всички под общ знаменател. Щото ако трябва да избирате между 2 момчета - едното хубаво но се държи с вас като парцал и едно дебело но изключително умно момче вие ще вземете хубавеца за да не се говори зад гърба ви колко е "зле" гаджето ви, а да може да ви завиждат. Щото всички тука както говорите, че "искате любовта, искате да обичате, да сте обичани, че не гледате визията и парите" така всички сте пикливи материалистки. Дори вече не се гледа собствения интерес, ами както вика баща ми "абе на мене нема значение как ми е важното е на Вуте да му е зле" ..... Виж, че ти не можеш да напишеш 3 думи без правописна грешка бе, а си на 16 години като ти гледам ника ... Как да не ви слагам под общ знаменател. Всеки/всяка се мислите за различни и за уникални, ОБАЧЕ ВСИЧКИ СМЕ ЕДИН ДОЛ ДРЕНКИ !!!! Всяка пиклива лапетия като го удари хормона и вече си мисли, че има силата да промени света, да господства над всички, че знае всичко, че е най-много от всички, и трябва да стъпква останалите и да се показва колко е "могъщ/а" .... Е заради това ви слагам под общ знаменател. Щото в тая проклета София между 12 и 18 годишни лапенца има 1 на 10000 което става човек от него, другите са БОКЛУЦИ! Ще ви слагам под общ знаменател просто защото си го заслужавате да сте под един знаменател. В тоя форум от всичките потребители има сигурно 10 човека, които казват винаги истината всички останалите сте с 2837523 маски, и вче сами се заблуждавате, кои сте всъщност ! Самите вие не се познавате, камоли някой да ви опознае и да каже, че сте различни. Всяко следващо поколение става все по-зле и по-зле, така че не ми обеснявай как няма да ги слагам под общ знаменател. Като се научиш да пишеш грамотно ела пак да ми кажеш нещо !!!!


първо- не ме учи как да пиша... както си поискам така ще пиша, това не е твоя работа...
второ- за какъв се мислиш да ми говориш така... търпение търпение ма то писва... и от къде си толкова убеден, че ще избера другия.. мразя някой да се държи просташко с мен... и ти няма да тръгнеш с някоя жена дето мяза на травестит... не ми пука мнението на другите и съм го доказала на всичките ми познати... не се влияя от мнението на хората... ти не си ли обичан за какво са ти пари, се едно ще оправят дереджето и ще ти стане по- лек живота... няма смисъл да говоря, че ако някоя мацка си покаже циците сте пуснали езици до пода... не съм на 16, пък и не те интересува на колко съм.. въпроса не опира до години... всеки гледа години ма друго не... не се мисля за различна и уникална, напротив никога не съм казала, че съм повече от някой с нещо... за мен хората са еднакви... никога не съм мачкала никой, винаги аз съм си обирала всичко...
трето не живея в София живея в Пловдив, сега ще намериш кусур и на нашия град..
никога няма да тръгна да се права на такава, на каквато не съм... адски тъпо е ... и не е от поколението просто има едни хора, има и други хора, които са съвсем различни... това, че в София са повечето такива не значи, че на всякъде са такива... хайде да си имаме уважението... като не ме познаваш, не се прави на интересен.. курви има колкото щеш- вярно е... но това не значи че всички са еднакви... седни и малко помисли и тогава говори кой какъв е...


п.п. и те не пишеш особено грамотно ма никой не ти прави забележка...

Made_of_Pain
06-08-2009, 16:59
ПУКА МИ!

Vichko0o
06-08-2009, 18:09
Кви са тея простотии за 15-16-17 годишните?И кво като е руса,висока,с големи гърди...аз изглеждам по същия начин ама съм на 15..После сме били недоразвити.
Брех, че съм удебен, че е така бе ! Самоче едно ви липсва на вас младичките, ама как му викаха бе .....
ЖИТЕЙСКИ ОПИТ БЕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ето това нямате !!!! Щото се е*ете наляво на дясно с тоя и с оня после "не ни слагай под общ знаменател", как да стане това ? Само като ти гледам ника "галената" ми става ясно, че подръжаваш на чалга певиците, като ти гледам рокличката и почти излезлия бюст веднага мога да ти кажа, че си даваш лесно дупето на разни дришльовци. И ще ми разправя, че била развита... Тва, че са ти пораснали малко цици и дупето ти има няква форма не те прави РАЗВИТА по никой начин !!! Руса си => кифла си !!!! Русо гладно нема, ама и русо умно нема !!! Псувайте ме заяждайте се не ме интересува тази кретенска малоумна тема пусната от някакъв дришльо, който иска да покаже колко е "як" и как забил каката и как имал пари и заради тва ходели с него направо ми идва да повърна от смях ! А и още нещо - забелязахте ли, че той не спомена НИЩИЧКО за акъла и ? Дали има дали няма него май тва хич не го вълува ? Софийски тъпанар ! Ае заминавай да се хвалиш на някой друг тука не си интересен. Ега тая мацка се окаже бразилски травестит да ти удари една паца по дупарата ....


хах бразилски травестит.... :D :D :D :D :D :D :razz: :razz: :razz: :razz:

не всички се ебат наляво и на дясно извиниме но нямаш право да убиждаш всички... :-x
и още нещо за кво пак да не са развити и кфо като е руса... :? може да се е боядисала това тъпа ли я прави... :shock: кво като е с рокля с голямо деколте има си гърди показва ги кво да се изгърби и да си ги крие ли... :?
ами вия момчетата пак ако бяхте жени по големи к**ви от вас на дали щеше да има... :?
и не всички жени търсят да измъкнат от някого нещо... тъпо е да се слагат всички под общ знаменател...
а колкото до темата е адски тъпа ако ще и с баба си да хой се е** кво ми пука тръгнал да се хвали... и кво щели да кажат приятелите му.. пффф... тапанар... :?
За начало като искаш да те забележат СЕ НАУЧИ ДА ПИШЕШ ГРАМОТНО !!! Кво ми слага некви малоумни снимки (много вероятно снимката да има и фотошоп в нея няма да се учудя) разгологъзени и т.н и ще ми разправя да се търси акъл ! Аз мога да ти кажа защо слагам всички под общ знаменател. Щото ако трябва да избирате между 2 момчета - едното хубаво но се държи с вас като парцал и едно дебело но изключително умно момче вие ще вземете хубавеца за да не се говори зад гърба ви колко е "зле" гаджето ви, а да може да ви завиждат. Щото всички тука както говорите, че "искате любовта, искате да обичате, да сте обичани, че не гледате визията и парите" така всички сте пикливи материалистки. Дори вече не се гледа собствения интерес, ами както вика баща ми "абе на мене нема значение как ми е важното е на Вуте да му е зле" ..... Виж, че ти не можеш да напишеш 3 думи без правописна грешка бе, а си на 16 години като ти гледам ника ... Как да не ви слагам под общ знаменател. Всеки/всяка се мислите за различни и за уникални, ОБАЧЕ ВСИЧКИ СМЕ ЕДИН ДОЛ ДРЕНКИ !!!! Всяка пиклива лапетия като го удари хормона и вече си мисли, че има силата да промени света, да господства над всички, че знае всичко, че е най-много от всички, и трябва да стъпква останалите и да се показва колко е "могъщ/а" .... Е заради това ви слагам под общ знаменател. Щото в тая проклета София между 12 и 18 годишни лапенца има 1 на 10000 което става човек от него, другите са БОКЛУЦИ! Ще ви слагам под общ знаменател просто защото си го заслужавате да сте под един знаменател. В тоя форум от всичките потребители има сигурно 10 човека, които казват винаги истината всички останалите сте с 2837523 маски, и вче сами се заблуждавате, кои сте всъщност ! Самите вие не се познавате, камоли някой да ви опознае и да каже, че сте различни. Всяко следващо поколение става все по-зле и по-зле, така че не ми обеснявай как няма да ги слагам под общ знаменател. Като се научиш да пишеш грамотно ела пак да ми кажеш нещо !!!!


първо- не ме учи как да пиша... както си поискам така ще пиша, това не е твоя работа...
второ- за какъв се мислиш да ми говориш така... търпение търпение ма то писва... и от къде си толкова убеден, че ще избера другия.. мразя някой да се държи просташко с мен... и ти няма да тръгнеш с някоя жена дето мяза на травестит... не ми пука мнението на другите и съм го доказала на всичките ми познати... не се влияя от мнението на хората... ти не си ли обичан за какво са ти пари, се едно ще оправят дереджето и ще ти стане по- лек живота... няма смисъл да говоря, че ако някоя мацка си покаже циците сте пуснали езици до пода... не съм на 16, пък и не те интересува на колко съм.. въпроса не опира до години... всеки гледа години ма друго не... не се мисля за различна и уникална, напротив никога не съм казала, че съм повече от някой с нещо... за мен хората са еднакви... никога не съм мачкала никой, винаги аз съм си обирала всичко...
трето не живея в София живея в Пловдив, сега ще намериш кусур и на нашия град..
никога няма да тръгна да се права на такава, на каквато не съм... адски тъпо е ... и не е от поколението просто има едни хора, има и други хора, които са съвсем различни... това, че в София са повечето такива не значи, че на всякъде са такива... хайде да си имаме уважението... като не ме познаваш, не се прави на интересен.. к**ви има колкото щеш- вярно е... но това не значи че всички са еднакви... седни и малко помисли и тогава говори кой какъв е...


п.п. и те не пишеш особено грамотно ма никой не ти прави забележка...
Е добре обесни ми как да ти повярвам, че си различна ? Снимката на профила ти ? Начина ти на писано, без изобщо да ти пука колко неграмотно и нескопосано пишеш. Ти се хвана за 1 нещо за тва, че и аз не съм пише много грамотно, е да ама си в голяма грешка !Аз ти дадох 2385725 довода за това защо ви слагам под 1 знаменател, ти дори не направи опит да се защитиш..... Написа някви редове колкото да има и това беше .... Кажи нещо което да ми направи впечатление, да покаже, че си различна ? Виждат ти се циците на снимката една мааалка част от лицето и това е ? Е няма как да не те сложа и теб при всички.... Не искам да се карам с тебе, или с който и да било но просто се бях ядосал и пишех без да мисля .... Твърде много простотия видях в тоя живот и ми дойде до гуша от всичко .... Не съм искал да те засегна лично теб, но така се стекоха нещата ....

DeViLgIlrL16
06-08-2009, 18:44
Е добре обесни ми как да ти повярвам, че си различна ? Снимката на профила ти ? Начина ти на писано, без изобщо да ти пука колко неграмотно и нескопосано пишеш. Ти се хвана за 1 нещо за тва, че и аз не съм пише много грамотно, е да ама си в голяма грешка !Аз ти дадох 2385725 довода за това защо ви слагам под 1 знаменател, ти дори не направи опит да се защитиш..... Написа някви редове колкото да има и това беше .... Кажи нещо което да ми направи впечатление, да покаже, че си различна ? Виждат ти се циците на снимката една мааалка част от лицето и това е ? Е няма как да не те сложа и теб при всички.... Не искам да се карам с тебе, или с който и да било но просто се бях ядосал и пишех без да мисля .... Твърде много простотия видях в тоя живот и ми дойде до гуша от всичко .... Не съм искал да те засегна лично теб, но така се стекоха нещата ....


може би това че не ме познаваш те кара за мислиш така ?!... за какво трябва да го доказвам във форум така или иначе никой няма да го оцени... много ад, проблеми и болка съм изживяла, но дали за някой има някакво значение?... ти ми каза, защо слагаш всички под общ знаменател и аз ти казах моята гледна точка... и не ми се виждаха циците на снимката просто ти си гледал там... какво от това как пиша сега ще изляза поредната кифла дето се сваля на всеки заради, това че не ми се пише грамотно ли?... един ден не съм на училище и пак някой хваща тази тема... не съм написала просто няколко реда а това което мисля... кажи как да ти докажа че съм различна ако не искаш да го повярваш?... пред доста приятели, близки и познати съм доказала, че съм различна... цял живот не съм си живяла в разкош и да съм куклата на тате, напротив постоянно сме се местели само простотии ми са се случвали, и един вид си пропуснах най важната част от живота- детството... сега имам малък брат на който няма да позволя да се случи каквото и да е било... няма да позволя да изживее същото като мен... и то благодарение на хора които съм обичала много преди - бабите ми... съсипаха ми детството нервите и ето пак съм с проблем имам пери-кардит... най интересното си беше че едва толкова късно се сетиха да ми помогнат... както и да е няма значение... не съм от тези кифли дето се хвалят, че са имали 1000 гаджета напротив като кажа на някой като ме пита- нямала съм и ме гледа се едно падам от Марс... какво му е странното не разбрах ?... първата целувка я получих преди по малко от месец... ето това е от мен няма как да ти докажа че не съм поредната разглезена кифла на тате... ако сам не се опиташ да го повярваш...


а колкото до обиждането както на мен са ми казвали мисли преди да кажеш нещо и не се заяждай без причинно...
:)

Vichko0o
06-08-2009, 18:54
Е добре обесни ми как да ти повярвам, че си различна ? Снимката на профила ти ? Начина ти на писано, без изобщо да ти пука колко неграмотно и нескопосано пишеш. Ти се хвана за 1 нещо за тва, че и аз не съм пише много грамотно, е да ама си в голяма грешка !Аз ти дадох 2385725 довода за това защо ви слагам под 1 знаменател, ти дори не направи опит да се защитиш..... Написа някви редове колкото да има и това беше .... Кажи нещо което да ми направи впечатление, да покаже, че си различна ? Виждат ти се циците на снимката една мааалка част от лицето и това е ? Е няма как да не те сложа и теб при всички.... Не искам да се карам с тебе, или с който и да било но просто се бях ядосал и пишех без да мисля .... Твърде много простотия видях в тоя живот и ми дойде до гуша от всичко .... Не съм искал да те засегна лично теб, но така се стекоха нещата ....


може би това че не ме познаваш те кара за мислиш така ?!... за какво трябва да го доказвам във форум така или иначе никой няма да го оцени... много ад, проблеми и болка съм изживяла, но дали за някой има някакво значение?... ти ми каза, защо слагаш всички под общ знаменател и аз ти казах моята гледна точка... и не ми се виждаха циците на снимката просто ти си гледал там... какво от това как пиша сега ще изляза поредната кифла дето се сваля на всеки заради, това че не ми се пише грамотно ли?... един ден не съм на училище и пак някой хваща тази тема... не съм написала просто няколко реда а това което мисля... кажи как да ти докажа че съм различна ако не искаш да го повярваш?... пред доста приятели, близки и познати съм доказала, че съм различна... цял живот не съм си живяла в разкош и да съм куклата на тате, напротив постоянно сме се местели само простотии ми са се случвали, и един вид си пропуснах най важната част от живота- детството... сега имам малък брат на който няма да позволя да се случи каквото и да е било... няма да позволя да изживее същото като мен... и то благодарение на хора които съм обичала много преди - бабите ми... съсипаха ми детството нервите и ето пак съм с проблем имам пери-кардит... най интересното си беше че едва толкова късно се сетиха да ми помогнат... както и да е няма значение... не съм от тези кифли дето се хвалят, че са имали 1000 гаджета напротив като кажа на някой като ме пита- нямала съм и ме гледа се едно падам от Марс... какво му е странното не разбрах ?... първата целувка я получих преди по малко от месец... ето това е от мен няма как да ти докажа че не съм поредната разглезена кифла на тате... ако сам не се опиташ да го повярваш...


а колкото до обиждането както на мен са ми казвали мисли преди да кажеш нещо и не се заяждай без причинно...
:)
Факта, че си смени снимката ми направи най-голямото впечатление !!!! Наистина ти пука и наистина явно съм подхванал грешния човек!! Надявам се да ме извиниш за неудобството и ако съм те засегнал!!!!!!

DeViLgIlrL16
06-08-2009, 19:01
Факта, че си смени снимката ми направи най-голямото впечатление !!!! Наистина ти пука и наистина явно съм подхванал грешния човек!! Надявам се да ме извиниш за неудобството и ако съм те засегнал!!!!!!


каза, че не ми се вижда лицето и затова я смених... :oops:
еми пука ми да и понякога се ядосвам най-много за това, защото ми пука за всичко около мен... няма проблем не се обиждам лесно пък и прощавам бързо... което също ми е лоша черта...

п.п. на колко си аз съм на 14... :)

ogun2
06-08-2009, 19:34
Та въпросната пловдивчанка, на която и са се виждали циците и не се ядосва лесно :D :D

Имам така леки контакти с теб и ако ти не се ядосваш лесно незнам какво означава това. Това го казвам от опит :o

DeViLgIlrL16
06-08-2009, 19:39
Та въпросната пловдивчанка, на която и са се виждали циците и не се ядосва лесно :D :D

Имам така леки контакти с теб и ако ти не се ядосваш лесно незнам какво означава това. Това го казвам от опит :o


ти господине можеж да накараш и мъртъв да стане и да те разстреля публично... затова не се бъркай където не ти е работата... :x :?

ogun2
06-08-2009, 19:42
Та въпросната пловдивчанка, на която и са се виждали циците и не се ядосва лесно :D :D

Имам така леки контакти с теб и ако ти не се ядосваш лесно незнам какво означава това. Това го казвам от опит :o


ти господине можеж да накараш и мъртъв да стане и да те разстреля публично... затова не се бъркай където не ти е работата... :x :?

Пий чай от мента и се успокой :oops:

galenata
06-08-2009, 20:55
Кви са тея простотии за 15-16-17 годишните?И кво като е руса,висока,с големи гърди...аз изглеждам по същия начин ама съм на 15..После сме били недоразвити.
Брех, че съм удебен, че е така бе ! Самоче едно ви липсва на вас младичките, ама как му викаха бе .....
ЖИТЕЙСКИ ОПИТ БЕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ето това нямате !!!! Щото се е*ете наляво на дясно с тоя и с оня после "не ни слагай под общ знаменател", как да стане това ? Само като ти гледам ника "галената" ми става ясно, че подръжаваш на чалга певиците, като ти гледам рокличката и почти излезлия бюст веднага мога да ти кажа, че си даваш лесно дупето на разни дришльовци. И ще ми разправя, че била развита... Тва, че са ти пораснали малко цици и дупето ти има няква форма не те прави РАЗВИТА по никой начин !!! Руса си => кифла си !!!! Русо гладно нема, ама и русо умно нема !!! Псувайте ме заяждайте се не ме интересува тази кретенска малоумна тема пусната от някакъв дришльо, който иска да покаже колко е "як" и как забил каката и как имал пари и заради тва ходели с него направо ми идва да повърна от смях ! А и още нещо - забелязахте ли, че той не спомена НИЩИЧКО за акъла и ? Дали има дали няма него май тва хич не го вълува ? Софийски тъпанар ! Ае заминавай да се хвалиш на някой друг тука не си интересен. Ега тая мацка се окаже бразилски травестит да ти удари една паца по дупарата ....
На 15 години човек няма как да има житейски опит,понеже той се придобива с времето.Относно това с кой се е*а и с кой не-не можеш да знаеш.А и не е твоя работа.Говорех за физическото развитие,тъй като той спомена,че по малките сме били недоразвити.Мога да ти кажа само,че проблема е в теб-защото оценяваш стойностите на човека по външния му вид.А така си правиш доста грешни изводи.Това,че изглеждам така не ми пречи да уча в добро училище,да изкарвам добри оценки и т.н.Ако под кифла разбираш момиче,което се поддържа-ок,кифла съм.Относно ника ми-аз може така да се казвам бе,ти откъде знаеш или само си търсиш поводи да се заяждаш?!Русата коса какво общо има?!Това,че така ми отива повече и се харесвам повече кво значение има...

IronLady
06-08-2009, 21:02
пич само ще ти кажа просто се кефи. намерил си яка мацка която ти се кефи . бъди с нея ако наистина я харесваш . кво лощо ?

magneziq
06-08-2009, 21:05
Възраста няма начение- понавам едно момче, което в продължение на 2 години ходеше със жена с 11 години по-голяма от него (не беше нищо усобенно нито грозна нито красива, но просто си паснаха като характери) и в последствие се ожениха.
Тъжно ми е само, че ти я описа само на външен вид: височина,коса,гърди, а не каза поне едно от вътрешните и качества: чувство за хумор, общи интереси...май и тази връка няма бъдеще.

JorkoBaBy
06-08-2009, 21:34
abe wij sq az ne sum choweka koito moje da ti daca suweti ti iskash
ama wse pak sum na 14 w tozi jiwot ne trqbwa da ti puka napred i twa e kakto q opiswash momicheto e prekrasno i ako ne gleda parite zimai q nqma smisul

Trumi
06-08-2009, 23:39
Az mislq 4e ako nqkoi trqbva da se pritesnqva tova e tq ne ti! 8-)

Vichko0o
06-09-2009, 00:49
Кви са тея простотии за 15-16-17 годишните?И кво като е руса,висока,с големи гърди...аз изглеждам по същия начин ама съм на 15..После сме били недоразвити.
Брех, че съм удебен, че е така бе ! Самоче едно ви липсва на вас младичките, ама как му викаха бе .....
ЖИТЕЙСКИ ОПИТ БЕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ето това нямате !!!! Щото се е*ете наляво на дясно с тоя и с оня после "не ни слагай под общ знаменател", как да стане това ? Само като ти гледам ника "галената" ми става ясно, че подръжаваш на чалга певиците, като ти гледам рокличката и почти излезлия бюст веднага мога да ти кажа, че си даваш лесно дупето на разни дришльовци. И ще ми разправя, че била развита... Тва, че са ти пораснали малко цици и дупето ти има няква форма не те прави РАЗВИТА по никой начин !!! Руса си => кифла си !!!! Русо гладно нема, ама и русо умно нема !!! Псувайте ме заяждайте се не ме интересува тази кретенска малоумна тема пусната от някакъв дришльо, който иска да покаже колко е "як" и как забил каката и как имал пари и заради тва ходели с него направо ми идва да повърна от смях ! А и още нещо - забелязахте ли, че той не спомена НИЩИЧКО за акъла и ? Дали има дали няма него май тва хич не го вълува ? Софийски тъпанар ! Ае заминавай да се хвалиш на някой друг тука не си интересен. Ега тая мацка се окаже бразилски травестит да ти удари една паца по дупарата ....
На 15 години човек няма как да има житейски опит,понеже той се придобива с времето.Относно това с кой се е*а и с кой не-не можеш да знаеш.А и не е твоя работа.Говорех за физическото развитие,тъй като той спомена,че по малките сме били недоразвити.Мога да ти кажа само,че проблема е в теб-защото оценяваш стойностите на човека по външния му вид.А така си правиш доста грешни изводи.Това,че изглеждам така не ми пречи да уча в добро училище,да изкарвам добри оценки и т.н.Ако под кифла разбираш момиче,което се поддържа-ок,кифла съм.Относно ника ми-аз може така да се казвам бе,ти откъде знаеш или само си търсиш поводи да се заяждаш?!Русата коса какво общо има?!Това,че така ми отива повече и се харесвам повече кво значение има...
Никога не съм оценявал човек по вида му !!! Просто мога да правя преценка по това как се облича и какъв е ! Мога да си заложа лявото мъдо, че ти не си от момичетата търсещи "истинската любов" ..... Ако си и от някой по голям град, ако още не си то до няколко години ще почнеш да се е*еш насам на там.... galenata МнениеФорум: Секс Пуснато на: Нед Юни 07, 2009 10:43 pm Заглавие: момичета хареса ли ви първия път :D
Не ми хареса особено... Не,че имаше болка или притеснение,просто към това момче с което ми беше 1вия път абсолютно нищо не изпитвах...И аз не знам защо го направих,отдадох се на момента Smile. Ето го и доказателството!!!!! Наистина това не е моя работа, с кой то правиш, но просто като видя някоя изрусена такава като тебе и ми иде да повърна върху компа .... А това за оценките ох пиле ... Това, че имаш добри оценки не те прави умна .... В наше време не е нужно да си умен за да изкараш добра оценка .... Такаче не ми го зтъквай това !!!!
А кифла = поддържано момиче АХХАХААХАХААХАХАХА !!!!! Няма да го коментирам това просто защото не мога да си събера мислите от смях ! Отностно това, че на 15 се мислиш вече за МНОГО развита, еми не си мацева !!! Тепърва тялото ти има да преминава през куп биологични процедурки - една от тях е изграждането на гънки по мозъка ти (че за сега и моха да стъпи ще се разчекне) ..... Това, че на теб са ти израстнали по рано циците (както ивече масово на 15 имат по големи бюстове от порно актриса ама както и да е....) не значи, че развитието ти е свършило... Но ти сама доказа, че умствено си роднина с нещо между кокошка и пуйка ;) Успех от мене "развито" човече !!!!

Trumi
06-09-2009, 01:02
mnogo dobre go kaza tva oba4e:DDDD

galenata
06-09-2009, 06:16
[quote=Vichko0o]
На 15 години човек няма как да има житейски опит,понеже той се придобива с времето.Относно това с кой се е*а и с кой не-не можеш да знаеш.А и не е твоя работа.Говорех за физическото развитие,тъй като той спомена,че по малките сме били недоразвити.Мога да ти кажа само,че проблема е в теб-защото оценяваш стойностите на човека по външния му вид.А така си правиш доста грешни изводи.Това,че изглеждам така не ми пречи да уча в добро училище,да изкарвам добри оценки и т.н.Ако под кифла разбираш момиче,което се поддържа-ок,кифла съм.Относно ника ми-аз може така да се казвам бе,ти откъде знаеш или само си търсиш поводи да се заяждаш?!Русата коса какво общо има?!Това,че така ми отива повече и се харесвам повече кво значение има...
Никога не съм оценявал човек по вида му !!! Просто мога да правя преценка по това как се облича и какъв е ! Мога да си заложа лявото мъдо, че ти не си от момичетата търсещи "истинската любов" ..... Ако си и от някой по голям град, ако още не си то до няколко години ще почнеш да се е*еш насам на там.... galenata МнениеФорум: Секс Пуснато на: Нед Юни 07, 2009 10:43 pm Заглавие: момичета хареса ли ви първия път :D
Не ми хареса особено... Не,че имаше болка или притеснение,просто към това момче с което ми беше 1вия път абсолютно нищо не изпитвах...И аз не знам защо го направих,отдадох се на момента Smile. Ето го и доказателството!!!!! Наистина това не е моя работа, с кой то правиш, но просто като видя някоя изрусена такава като тебе и ми иде да повърна върху компа .... А това за оценките ох пиле ... Това, че имаш добри оценки не те прави умна .... В наше време не е нужно да си умен за да изкараш добра оценка .... Такаче не ми го зтъквай това !!!!
А кифла = поддържано момиче АХХАХААХАХААХАХАХА !!!!! Няма да го коментирам това просто защото не мога да си събера мислите от смях ! Отностно това, че на 15 се мислиш вече за МНОГО развита, еми не си мацева !!! Тепърва тялото ти има да преминава през куп биологични процедурки - една от тях е изграждането на гънки по мозъка ти (че за сега и моха да стъпи ще се разчекне) ..... Това, че на теб са ти израстнали по рано циците (както ивече масово на 15 имат по големи бюстове от порно актриса ама както и да е....) не значи, че развитието ти е свършило... Но ти сама доказа, че умствено си роднина с нещо между кокошка и пуйка ;) Успех от мене "развито" човече !!!!
Eми какво общо има това как се обличам с това каква съм ?!И вземи прочети пак-10 пъти написах,че съм говорела за физическото развитие!!А не за гънките на мозъка.Ще се еба с който си пожелая,ти не си никой за да ми казва.Да,това беше първия ми път,какво да се прехласвам и да лъжа ли?До скоро бях девствена.Ама понеже съм руса и всички ще говорят,че се еба на ляво на дясно...Правила съм го точно с две момчета,едното от който е сегешният ми приятел и с него ходим повече от половин година.Това от кой град съм (от София съм) може и да има значение,но то не е кой знае колко важно.Аз ли си избирам къде да се родя?Ако бях от някое село пак можех да съм го миналат цялото нали?Не откривам смисъл в това...Не ме изкарвай курва ако обичаш,говори си за външния ми вид колкото пожелаеш,но не за качествата ми,защото си нямаш никаква идея какви са.Това,че изкарвам добри оценкии (не ставаше въпрос само за оценките) може да не ме прави умна,а показва някакво старание,и стремеж да продължа да уча по-нататък.Ама сега сигурно ще изкараш,че се предлагам на учителите за 6ци.Няма да те убеждавам в каквото и да било.Явно някоя "кифла" доста яко те е преебала,че говориш така.Просто не си заслужаваш. :)

F31M6D
06-09-2009, 07:03
Освем да ти кажа - евала... похвално е за теб ... а пък е и по добре ... аз лично съм имал връзка с 32 годишна жена (разведена) и да ти кажа честно заслужаваше си ;)

rakiQ
06-09-2009, 08:02
е и ???? кво като ?
с моя приятел разликата ни е 11 год и кво ?

NeZaPoznat
06-09-2009, 08:15
Приблема ми е следният: аз съм момче на 18 години от София, в момента нямам приятелка, с бившата се разделиь преди 3 седмици защото се оказа, че е била с мене само заради парите които уж съм имал.
Преди една седмица се запознах с едно момиче на 23 години, тя не е от София, студентка е тук, от провинцията е. Изключително привлекателна, висока, руса с прекрасно тяло и божествени гърди. Излезнахме 3 пъти на кафе, още на първата среща се целунахме, а вчера тя бе толкова настъпателна, че по всичко личи, че следващият път ще правил секс.

А същинският проблем се състои в това, че ако тръгнел се притеснявам какво ще кажат приятели и познати. Възрастовата разлика все пак е 5 години.
Охо !! 23 г, руса, студентка, привлекателна, напориста ... малееееее :shock: Що не я поканиш у вас да ти е под ръка :-P Ще се съгласи при тия наеми в Сф.. айде !! Успех !!
Ама ще трябва и да почерпиш :-P

Vichko0o
06-09-2009, 08:49
[quote=Vichko0o]
На 15 години човек няма как да има житейски опит,понеже той се придобива с времето.Относно това с кой се е*а и с кой не-не можеш да знаеш.А и не е твоя работа.Говорех за физическото развитие,тъй като той спомена,че по малките сме били недоразвити.Мога да ти кажа само,че проблема е в теб-защото оценяваш стойностите на човека по външния му вид.А така си правиш доста грешни изводи.Това,че изглеждам така не ми пречи да уча в добро училище,да изкарвам добри оценки и т.н.Ако под кифла разбираш момиче,което се поддържа-ок,кифла съм.Относно ника ми-аз може така да се казвам бе,ти откъде знаеш или само си търсиш поводи да се заяждаш?!Русата коса какво общо има?!Това,че така ми отива повече и се харесвам повече кво значение има...
Никога не съм оценявал човек по вида му !!! Просто мога да правя преценка по това как се облича и какъв е ! Мога да си заложа лявото мъдо, че ти не си от момичетата търсещи "истинската любов" ..... Ако си и от някой по голям град, ако още не си то до няколко години ще почнеш да се е*еш насам на там.... galenata МнениеФорум: Секс Пуснато на: Нед Юни 07, 2009 10:43 pm Заглавие: момичета хареса ли ви първия път :D
Не ми хареса особено... Не,че имаше болка или притеснение,просто към това момче с което ми беше 1вия път абсолютно нищо не изпитвах...И аз не знам защо го направих,отдадох се на момента Smile. Ето го и доказателството!!!!! Наистина това не е моя работа, с кой то правиш, но просто като видя някоя изрусена такава като тебе и ми иде да повърна върху компа .... А това за оценките ох пиле ... Това, че имаш добри оценки не те прави умна .... В наше време не е нужно да си умен за да изкараш добра оценка .... Такаче не ми го зтъквай това !!!!
А кифла = поддържано момиче АХХАХААХАХААХАХАХА !!!!! Няма да го коментирам това просто защото не мога да си събера мислите от смях ! Отностно това, че на 15 се мислиш вече за МНОГО развита, еми не си мацева !!! Тепърва тялото ти има да преминава през куп биологични процедурки - една от тях е изграждането на гънки по мозъка ти (че за сега и моха да стъпи ще се разчекне) ..... Това, че на теб са ти израстнали по рано циците (както ивече масово на 15 имат по големи бюстове от порно актриса ама както и да е....) не значи, че развитието ти е свършило... Но ти сама доказа, че умствено си роднина с нещо между кокошка и пуйка ;) Успех от мене "развито" човече !!!!
Eми какво общо има това как се обличам с това каква съм ?!И вземи прочети пак-10 пъти написах,че съм говорела за физическото развитие!!А не за гънките на мозъка.Ще се е** с който си пожелая,ти не си никой за да ми казва.Да,това беше първия ми път,какво да се прехласвам и да лъжа ли?До скоро бях девствена.Ама понеже съм руса и всички ще говорят,че се е** на ляво на дясно...Правила съм го точно с две момчета,едното от който е сегешният ми приятел и с него ходим повече от половин година.Това от кой град съм (от София съм) може и да има значение,но то не е кой знае колко важно.Аз ли си избирам къде да се родя?Ако бях от някое село пак можех да съм го миналат цялото нали?Не откривам смисъл в това...Не ме изкарвай к***а ако обичаш,говори си за външния ми вид колкото пожелаеш,но не за качествата ми,защото си нямаш никаква идея какви са.Това,че изкарвам добри оценкии (не ставаше въпрос само за оценките) може да не ме прави умна,а показва някакво старание,и стремеж да продължа да уча по-нататък.Ама сега сигурно ще изкараш,че се предлагам на учителите за 6ци.Няма да те убеждавам в каквото и да било.Явно някоя "кифла" доста яко те е преебала,че говориш така.Просто не си заслужаваш. :)
Добре де ще те попитам едно нещо пък да видим какво ще ми отговориш..... Защо го направи първия път без чувства ? Само защото прителките ти вече го правят ? Защото ти е интересно какво е чувството (жестоко ме съмнява)?? Защото просто е на мода вече да се е*ете наред и ти реши "ми аз съм следващата" и хоп набързичко .... Не бе обесни ми щото аз не разбирам логиката - хем искаш да повярвам, че не си "поредната" фльорца, хем сама доказваш как си пуснала на момче без чувства без нищо ??? Ъъъъъъъ аз ли не намирам логиката или нея просто я няма ?? За тва коя кифла ми е причинила нещо - ми не всъщност, просто ненавиждам разни момиченца дето си мислят, че с вагинката си владеят света ..... В смисъл слабо ме вълнува с кой се е*еш и кога и колко често и т.н... Но дай ми логичен отговор на въпроса, който ти зададох за да повярвам, че си различна? Само на 15-си, и вече си спала с човек без чувства ... Желязна логика имаш моме !!!! Ще ми е интересно да ти чуя отговора :)

Vilencety
06-09-2009, 09:11
Възраста според мен е без значение :-P

kofti_nick
06-09-2009, 09:12
Поне ща отрака :grin:

Love_Boy
06-09-2009, 09:44
Milsqche razvoq na razgovora otide v syvsem druga posoka ot temata koqto postavih.
Ne se karaite!

galenata
06-09-2009, 09:53
[quote="Vichko0o"][quote=galenata][quote=Vichko0o]
Eми какво общо има това как се обличам с това каква съм ?!И вземи прочети пак-10 пъти написах,че съм говорела за физическото развитие!!А не за гънките на мозъка.Ще се е** с който си пожелая,ти не си никой за да ми казва.Да,това беше първия ми път,какво да се прехласвам и да лъжа ли?До скоро бях девствена.Ама понеже съм руса и всички ще говорят,че се е** на ляво на дясно...Правила съм го точно с две момчета,едното от който е сегешният ми приятел и с него ходим повече от половин година.Това от кой град съм (от София съм) може и да има значение,но то не е кой знае колко важно.Аз ли си избирам къде да се родя?Ако бях от някое село пак можех да съм го миналат цялото нали?Не откривам смисъл в това...Не ме изкарвай к***а ако обичаш,говори си за външния ми вид колкото пожелаеш,но не за качествата ми,защото си нямаш никаква идея какви са.Това,че изкарвам добри оценкии (не ставаше въпрос само за оценките) може да не ме прави умна,а показва някакво старание,и стремеж да продължа да уча по-нататък.Ама сега сигурно ще изкараш,че се предлагам на учителите за 6ци.Няма да те убеждавам в каквото и да било.Явно някоя "кифла" доста яко те е преебала,че говориш така.Просто не си заслужаваш. :)
Добре де ще те попитам едно нещо пък да видим какво ще ми отговориш..... Защо го направи първия път без чувства ? Само защото прителките ти вече го правят ? Защото ти е интересно какво е чувството (жестоко ме съмнява)?? Защото просто е на мода вече да се е*ете наред и ти реши "ми аз съм следващата" и хоп набързичко .... Не бе обесни ми щото аз не разбирам логиката - хем искаш да повярвам, че не си "поредната" фльорца, хем сама доказваш как си пуснала на момче без чувства без нищо ??? Ъъъъъъъ аз ли не намирам логиката или нея просто я няма ?? За тва коя кифла ми е причинила нещо - ми не всъщност, просто ненавиждам разни момиченца дето си мислят, че с вагинката си владеят света ..... В смисъл слабо ме вълнува с кой се е*еш и кога и колко често и т.н... Но дай ми логичен отговор на въпроса, който ти зададох за да повярвам, че си различна? Само на 15-си, и вече си спала с човек без чувства ... Желязна логика имаш моме !!!! Ще ми е интересно да ти чуя отговора :)
Повечето ми приятелки мога да ти кажа,че са девствени.Направих го,защото бях готова да го направя,бях изчела много и знаех достатъчно,за да предприема тази крачка и се пазя,за разлика от повечето,които пускат теми "Бременна ли съм?"Може да не съм изпитвала чувства,но изпитах възбуда.Това ми беше достатъчно.Педи това съм имала хиляда възможности да го анправя,но не се бях почувствала готова.Тогава се почувствах и действах,толкова ли е лошо?И не мога да разбера какво толкова имаш предвид под названието "кифла"??Тва,че се кефиш на жени,който излизат така както са станали от леглото си е твой избор.

HichNeMiPuka
06-09-2009, 10:10
И не мога да разбера какво толкова имаш предвид под названието "кифла"??Тва,че се кефиш на жени,който излизат така както са станали от леглото си е твой избор.[/b]

значи кифла е всяка жена, което се грижи за външния си вид?
е ще прощаваш, но не съм съгласна
кифли са всички пикли и дрисли, които показват гърдите из форумите
и смятат, че така ще привлекат вниманието
оп
грешка
ще си спечелят комплименти
кифли са малките момиченца из улиците, без какъвто и да било умствен багаж, които още не знаят какво е мензис, но са сложили токчетата, изкуствените коси и петте килограма грим и не могат да видят по-далеч от носа си
няма лошо да си естествен и дискретен


по темата:
голяма работа, че е по-голяма

Vichko0o
06-09-2009, 10:16
[quote=Vichko0o][quote=galenata][quote=Vichko0o]
Eми какво общо има това как се обличам с това каква съм ?!И вземи прочети пак-10 пъти написах,че съм говорела за физическото развитие!!А не за гънките на мозъка.Ще се е** с който си пожелая,ти не си никой за да ми казва.Да,това беше първия ми път,какво да се прехласвам и да лъжа ли?До скоро бях девствена.Ама понеже съм руса и всички ще говорят,че се е** на ляво на дясно...Правила съм го точно с две момчета,едното от който е сегешният ми приятел и с него ходим повече от половин година.Това от кой град съм (от София съм) може и да има значение,но то не е кой знае колко важно.Аз ли си избирам къде да се родя?Ако бях от някое село пак можех да съм го миналат цялото нали?Не откривам смисъл в това...Не ме изкарвай к***а ако обичаш,говори си за външния ми вид колкото пожелаеш,но не за качествата ми,защото си нямаш никаква идея какви са.Това,че изкарвам добри оценкии (не ставаше въпрос само за оценките) може да не ме прави умна,а показва някакво старание,и стремеж да продължа да уча по-нататък.Ама сега сигурно ще изкараш,че се предлагам на учителите за 6ци.Няма да те убеждавам в каквото и да било.Явно някоя "кифла" доста яко те е преебала,че говориш така.Просто не си заслужаваш. :)
Добре де ще те попитам едно нещо пък да видим какво ще ми отговориш..... Защо го направи първия път без чувства ? Само защото прителките ти вече го правят ? Защото ти е интересно какво е чувството (жестоко ме съмнява)?? Защото просто е на мода вече да се е*ете наред и ти реши "ми аз съм следващата" и хоп набързичко .... Не бе обесни ми щото аз не разбирам логиката - хем искаш да повярвам, че не си "поредната" фльорца, хем сама доказваш как си пуснала на момче без чувства без нищо ??? Ъъъъъъъ аз ли не намирам логиката или нея просто я няма ?? За тва коя кифла ми е причинила нещо - ми не всъщност, просто ненавиждам разни момиченца дето си мислят, че с вагинката си владеят света ..... В смисъл слабо ме вълнува с кой се е*еш и кога и колко често и т.н... Но дай ми логичен отговор на въпроса, който ти зададох за да повярвам, че си различна? Само на 15-си, и вече си спала с човек без чувства ... Желязна логика имаш моме !!!! Ще ми е интересно да ти чуя отговора :)
Повечето ми приятелки мога да ти кажа,че са девствени.Направих го,защото бях готова да го направя,бях изчела много и знаех достатъчно,за да предприема тази крачка и се пазя,за разлика от повечето,които пускат теми "Бременна ли съм?"Може да не съм изпитвала чувства,но изпитах възбуда.Това ми беше достатъчно.Педи това съм имала хиляда възможности да го анправя,но не се бях почувствала готова.Тогава се почувствах и действах,толкова ли е лошо?И не мога да разбера какво толкова имаш предвид под названието "кифла"??Тва,че се кефиш на жени,който излизат така както са станали от леглото си е твой избор.
Прочети си сама постовете и виж, колко плосък начин на мислене имаш ... 1-во кифла беше поддържащо се момиче, сега стана неподдържащо се ... 2-ро аз ти казах вече, че НЕНАВИЖДАМ кифлите, но ти си пишеш свойто и пропускаш мои коментари, ок няма проблем :)
Тъй като виждам, че си простичка, ще ти дам едно обяснение за кифла....
Кифла = разглезена най-общо казано от там нататък си прави ТИ сметката. Не аз не се кефя на кифли/курви/проститутки/фльорци/фешъни/метеросексуални и още куп други глупости ! Аз се кефя на хора изградили характера си на база СЕБЕ СИ, а не няква хорска мода дето ги превръща в свине ...... Адски много се дразня на хора дето пишат 5 поста от които 4 са еднакви, а 5-тия е цитат (ти пишеш си нещо въпреки, че аз ти обеснявам, че харесвам съвсем друго).... Ето ти си от голямото село (и аз съм от голямото село) още си малка вярно, но съм убеден, че вече си получавала предложения от разни батковци каращи коли за по 50 000+ хиляди лева/евро, но за сега си си мислела, че не трябва така. Заложих си преди малко лявото мъдо и бях прав. Сега ще си заложа дясното за това - вече почваш да се чудиш "защо пък да не си хвана богато гадже" ... В момента все още подтискаш тази мисъл, но скоро ще и се отдадеш !!! Възможно и да съм в огроооомна грешка, но много си мисля, че ако те срещна отново след 3 години вече ще си някоя мутреса караща някоя Q7-ца или Х6-ца или знам ли и ще се правиш на "Господ".
Виж не е нищо лично това към тебе разбери, се ми е тая ква ще станеш. Въпроса е, че много момичета дето си мислеха "абе аз съм различна аз имам акъл в главата, знам какво правя, защо го правя, никога няма да стана такава или онакава, аз иам добър успех и куп други глупости" в момента ходят с някой дебел, противен, мазен, чичка дето е с 30 години по голям от тях, но само като му видят колата и им се подмокря сливката ...
Била прочела достатъчно за секса и айде хоп в леглото с 2-рия айде не с първия :D :D :D .... Не знам защо си въобразяваш, че като лъжеш нас от форума лъжеш и себе си... Ти си знаеш най-добре какво, що и как... Вярно е секса е може би най-голямото удоволствие на тоя свят и да наистина нямам право да съдя НИКОГО за това, че обича да се "задоволява" било то чрез един/една, било то чрез много .... Но просто да ми разправяш колко си развита, само щото имаш малко повече цици от останалите и да ми се натягаш, че си различна БЕЗ НИТО ЕДНО ДОКАЗАТЕЛСТВО, ще ми разправяш врели-накипели и ще очакваш да ти кажа "омг да ти си свястна, о не извинявай аз такова, може ли да целуна краката ти ? или поне пътя по който ходиш?" .... Имаш доста високо самочувствие - похвално обичам хората, които имат самочувствие и се стараят да ходят с високо вдигната глава, но мамка му поне имай малко покритие бе .... Ти нямаш никакво, ти си толкова прозрачна и си толкова безхаберно проста, че ми е беден речника да се изразя (да изчетох 90% от коментарите ти във форума просто не ми издържаха нервите за останалите) .... Бии си камшика и ти и автора си е*авайте "най-милото" и стига сте се хвалили по некви форуми "колко можете, колко имате, колко сте велики, колкото сте най,най,най,най,най ...." Щото ти си поредната, а автора е некво некадърно, разглезено момченце, дето си мисли, че като си хванал "руса кака" и вече всички трябва да му се покланяме като го видим ... Толкова силно ви блъска хормона в черепната КУХИНА, че ще се спука скоро време ! Ако нещо искаш да ми кажеш "галенке" пиши ми на лично щото я усрахме тая тема тотално и не ми се занимава да спамя повече !!!!

Love_Boy
06-09-2009, 10:52
[quote=Vichko0o][quote=galenata][quote=Vichko0o]
Eми какво общо има това как се обличам с това каква съм ?!И вземи прочети пак-10 пъти написах,че съм говорела за физическото развитие!!А не за гънките на мозъка.Ще се е** с който си пожелая,ти не си никой за да ми казва.Да,това беше първия ми път,какво да се прехласвам и да лъжа ли?До скоро бях девствена.Ама понеже съм руса и всички ще говорят,че се е** на ляво на дясно...Правила съм го точно с две момчета,едното от който е сегешният ми приятел и с него ходим повече от половин година.Това от кой град съм (от София съм) може и да има значение,но то не е кой знае колко важно.Аз ли си избирам къде да се родя?Ако бях от някое село пак можех да съм го миналат цялото нали?Не откривам смисъл в това...Не ме изкарвай к***а ако обичаш,говори си за външния ми вид колкото пожелаеш,но не за качествата ми,защото си нямаш никаква идея какви са.Това,че изкарвам добри оценкии (не ставаше въпрос само за оценките) може да не ме прави умна,а показва някакво старание,и стремеж да продължа да уча по-нататък.Ама сега сигурно ще изкараш,че се предлагам на учителите за 6ци.Няма да те убеждавам в каквото и да било.Явно някоя "кифла" доста яко те е преебала,че говориш така.Просто не си заслужаваш. :)
Добре де ще те попитам едно нещо пък да видим какво ще ми отговориш..... Защо го направи първия път без чувства ? Само защото прителките ти вече го правят ? Защото ти е интересно какво е чувството (жестоко ме съмнява)?? Защото просто е на мода вече да се е*ете наред и ти реши "ми аз съм следващата" и хоп набързичко .... Не бе обесни ми щото аз не разбирам логиката - хем искаш да повярвам, че не си "поредната" фльорца, хем сама доказваш как си пуснала на момче без чувства без нищо ??? Ъъъъъъъ аз ли не намирам логиката или нея просто я няма ?? За тва коя кифла ми е причинила нещо - ми не всъщност, просто ненавиждам разни момиченца дето си мислят, че с вагинката си владеят света ..... В смисъл слабо ме вълнува с кой се е*еш и кога и колко често и т.н... Но дай ми логичен отговор на въпроса, който ти зададох за да повярвам, че си различна? Само на 15-си, и вече си спала с човек без чувства ... Желязна логика имаш моме !!!! Ще ми е интересно да ти чуя отговора :)
Повечето ми приятелки мога да ти кажа,че са девствени.Направих го,защото бях готова да го направя,бях изчела много и знаех достатъчно,за да предприема тази крачка и се пазя,за разлика от повечето,които пускат теми "Бременна ли съм?"Може да не съм изпитвала чувства,но изпитах възбуда.Това ми беше достатъчно.Педи това съм имала хиляда възможности да го анправя,но не се бях почувствала готова.Тогава се почувствах и действах,толкова ли е лошо?И не мога да разбера какво толкова имаш предвид под названието "кифла"??Тва,че се кефиш на жени,който излизат така както са станали от леглото си е твой избор.
Прочети си сама постовете и виж, колко плосък начин на мислене имаш ... 1-во кифла беше поддържащо се момиче, сега стана неподдържащо се ... 2-ро аз ти казах вече, че НЕНАВИЖДАМ кифлите, но ти си пишеш свойто и пропускаш мои коментари, ок няма проблем :)
Тъй като виждам, че си простичка, ще ти дам едно обяснение за кифла....
Кифла = разглезена най-общо казано от там нататък си прави ТИ сметката. Не аз не се кефя на кифли/к**ви/проститутки/фльорци/фешъни/метеросексуални и още куп други глупости ! Аз се кефя на хора изградили характера си на база СЕБЕ СИ, а не няква хорска мода дето ги превръща в свине ...... Адски много се дразня на хора дето пишат 5 поста от които 4 са еднакви, а 5-тия е цитат (ти пишеш си нещо въпреки, че аз ти обеснявам, че харесвам съвсем друго).... Ето ти си от голямото село (и аз съм от голямото село) още си малка вярно, но съм убеден, че вече си получавала предложения от разни батковци каращи коли за по 50 000+ хиляди лева/евро, но за сега си си мислела, че не трябва така. Заложих си преди малко лявото мъдо и бях прав. Сега ще си заложа дясното за това - вече почваш да се чудиш "защо пък да не си хвана богато гадже" ... В момента все още подтискаш тази мисъл, но скоро ще и се отдадеш !!! Възможно и да съм в огроооомна грешка, но много си мисля, че ако те срещна отново след 3 години вече ще си някоя мутреса караща някоя Q7-ца или Х6-ца или знам ли и ще се правиш на "Господ".
Виж не е нищо лично това към тебе разбери, се ми е тая ква ще станеш. Въпроса е, че много момичета дето си мислеха "абе аз съм различна аз имам акъл в главата, знам какво правя, защо го правя, никога няма да стана такава или онакава, аз иам добър успех и куп други глупости" в момента ходят с някой дебел, противен, мазен, чичка дето е с 30 години по голям от тях, но само като му видят колата и им се подмокря сливката ...
Била прочела достатъчно за секса и айде хоп в леглото с 2-рия айде не с първия :D :D :D .... Не знам защо си въобразяваш, че като лъжеш нас от форума лъжеш и себе си... Ти си знаеш най-добре какво, що и как... Вярно е секса е може би най-голямото удоволствие на тоя свят и да наистина нямам право да съдя НИКОГО за това, че обича да се "задоволява" било то чрез един/една, било то чрез много .... Но просто да ми разправяш колко си развита, само щото имаш малко повече цици от останалите и да ми се натягаш, че си различна БЕЗ НИТО ЕДНО ДОКАЗАТЕЛСТВО, ще ми разправяш врели-накипели и ще очакваш да ти кажа "омг да ти си свястна, о не извинявай аз такова, може ли да целуна краката ти ? или поне пътя по който ходиш?" .... Имаш доста високо самочувствие - похвално обичам хората, които имат самочувствие и се стараят да ходят с високо вдигната глава, но мамка му поне имай малко покритие бе .... Ти нямаш никакво, ти си толкова прозрачна и си толкова безхаберно проста, че ми е беден речника да се изразя (да изчетох 90% от коментарите ти във форума просто не ми издържаха нервите за останалите) .... Бии си камшика и ти и автора си е*авайте "най-милото" и стига сте се хвалили по некви форуми "колко можете, колко имате, колко сте велики, колкото сте най,най,най,най,най ...." Щото ти си поредната, а автора е некво некадърно, разглезено момченце, дето си мисли, че като си хванал "руса кака" и вече всички трябва да му се покланяме като го видим ... Толкова силно ви блъска хормона в черепната КУХИНА, че ще се спука скоро време ! Ако нещо искаш да ми кажеш "галенке" пиши ми на лично щото я усрахме тая тема тотално и не ми се занимава да спамя повече !!!!

Ti kazvash mnogo istini, dori i da me zasegna v nekolko posta, ne moga da ne ti go priznaq. Povecheto ot ideite koito izpovqdvash sa 100% pravilni i sum sklonen da te podkrepq.

sexyto9612
06-09-2009, 14:28
ЗА ЛЮБОВТА ГРАНИЦИ НЯМА!

Trumi
06-09-2009, 14:38
Олееее тука се заформи много креативен спор,и двамата отговаряте умно и на мен ми е много много интересно(малко сиерджия се изкарах :D )!
Като цяло до сега,мисля,че подкрепям тезата на момчето! :oops:

MaRtYty
06-09-2009, 14:54
Олееее тука се заформи много креативен спор,и двамата отговаряте умно и на мен ми е много много интересно(малко сиерджия се изкарах :D )!
Като цяло до сега,мисля,че подкрепям тезата на момчето! :oops:

айде наще :D
тва момче каза такива истини, че "галената" сигурно се крие някъде :lol:
Full Respect!! :grin:

ThisIsMe
06-09-2009, 14:55
Студентски живот,ах сладък живот :grin: :D
само заради кефа ли сте заедно :? ..пфф че безумие...

newii
06-09-2009, 15:06
Господи.. за какво е цялата тема ... направи като един "истински мъж" еби и заебаваи :)

svetlincety
06-09-2009, 15:11
em az sam na 14 a hodeh s mom4e na 23..smisal adski sme6no zvy4ii no ni be6e priqtno zaedno..taka4e va6ta razlika izob6to spored men ne e golqma.. :( :o

galenata
06-09-2009, 17:15
Поддържащи се и неподдържащи се момичета именно-това казах,че кифлите са поддържащи се момичета,а ти не харесваш такива,следователно харесваш неподдържащи се(такива който са станали от леглото визирах по-горе).Не се опитвай да ме изкарваш глупава,проста и т.н.В 4-те ми поста съм изказала доста различни неща,които просто не искаш да приемаш.А и не те карам.Не съм пропуснала нито един коментар,ти сам казваш "Ненавиждам кифли".Ти самият си предубеден и каквото и да ти говоря няма да го приемеш.много хора са материалисти-факт.Може да изглеждам такава,а може и наистина да стана мутреса,това само времето ще го покаже.Да,получавала съм много предложения,но нито едно не съм приела.Не смятам и да ги приемам за в бъдеще.И понеже сегашният ми приятел има хубава кола айдее ... аз съм толкова пропаднала,такава материалистка,само парите гледам...Ще кажеш и че спя с него заради парите.Не давай много прогнози,не се знае след време и ти къде и с кой ще си.Не съм тръгнала да лъжа,просто съм тръгнала да убеждавам предубедени хора,в неща които действително са така.И да различна съм-всеки човек е различен сам по себе си.Отвори си очите малко,можеш и да го разбреш. :) Не съм се изкарала нито първата,нито последната,нито най-великата.Нито пък се смятам за такава.Ти дори не ме познаваш-нямаш никакво право да ме оценяваш,камо ли да се заяждаш.Ако бях толкова проста нямаше да ти отговарям на вулгаризмите културно,а щях да почна да те обиждам.Ако искаш спами,има си модератори,които ще преценят дали темата е за ключ.Не смятам да разговарям на лични съобщения с човек като теб.

nikemilov
06-09-2009, 17:29
galenata - момиче мечта! Точно такъв тип момичета харесвам - интелигентни, красиви и същевременно земни. Приятелят ти е късметлия! 8)

Vichko0o
06-09-2009, 17:41
Поддържащи се и неподдържащи се момичета именно-това казах,че кифлите са поддържащи се момичета,а ти не харесваш такива,следователно харесваш неподдържащи се(такива който са станали от леглото визирах по-горе).Не се опитвай да ме изкарваш глупава,проста и т.н.В 4-те ми поста съм изказала доста различни неща,които просто не искаш да приемаш.А и не те карам.Не съм пропуснала нито един коментар,ти сам казваш "Ненавиждам кифли".Ти самият си предубеден и каквото и да ти говоря няма да го приемеш.много хора са материалисти-факт.Може да изглеждам такава,а може и наистина да стана мутреса,това само времето ще го покаже.Да,получавала съм много предложения,но нито едно не съм приела.Не смятам и да ги приемам за в бъдеще.И понеже сегашният ми приятел има хубава кола айдее ... аз съм толкова пропаднала,такава материалистка,само парите гледам...Ще кажеш и че спя с него заради парите.Не давай много прогнози,не се знае след време и ти къде и с кой ще си.Не съм тръгнала да лъжа,просто съм тръгнала да убеждавам предубедени хора,в неща които действително са така.И да различна съм-всеки човек е различен сам по себе си.Отвори си очите малко,можеш и да го разбреш. :) Не съм се изкарала нито първата,нито последната,нито най-великата.Нито пък се смятам за такава.Ти дори не ме познаваш-нямаш никакво право да ме оценяваш,камо ли да се заяждаш.Ако бях толкова проста нямаше да ти отговарям на вулгаризмите културно,а щях да почна да те обиждам.Ако искаш спами,има си модератори,които ще преценят дали темата е за ключ.Не смятам да разговарям на лични съобщения с човек като теб.

Ох толкова банално написано .... Защо ли го има в още няколко поста... Дам пак в твои постове .... Добре защо смяташ, че ти си различна ? А не си поредната ку*вентия ? Защо като смяташ, че си различна не си сложиш няква нормална снимка на авата, а задължително трябва да си периш циците ? Защо като не ти се занимава с хора като "мен" продължаваш да ми отговаряш? И кое е вулгарното в моите постове ? Истината ли ? Извинявай, че истината е нещо вулгарно за теб ! Хваща те яд, че някъв дришльо те направи на 2 стотинки пред форума ? Че доказа без да те познава ква си и що си и ти не можеш да се защитиш ? С такива като тебе "уникални" съм израстнал..... Само факта, че си го направила пърия път без чувства и то на няква детска възраст ми дава абсолютното право да ти кажа, че еволюцията те е подминала ЗДРАВАТА !!! И като имаш хубави оценки в училище, защо не даваш компетентни отговори във форума ? Като чета твое мнение, или припадам от смях, или ми иде да те псувам до 9-то коляно... Обясни ми де с кое си въобразяваш, че си различна и си нещо "развито".... Така и не ми обясни много от въпросите, които ти зададох .... Ето "Хичнемипука" ти обесни какво значи КИФЛА, но ти продължаваш да ми говориш за "поддържани и неподдържани" момичета - което няма нищо общо с кифлите, и аз ти го казах с ЕДНА дума какво значи с надеждата да разбереш, но то в тая херметически затворена кутия, която ти наричаш глава нищо не може да влезе ... Ти си типичната "Кели Бънди" в реалния живот обаче !!! Ще седне да ми обеснява каква е и що е без ЕДНО доказателство за това нещо .... И пак ти отговарям НЕ ме кефят КИФЛИТЕ, поддъжащите се и неподдържащите се момичета са друга работа запиши си го на едната ръка да правиш разликата !!! Как да не се опитам да те изкарам глупава ? Прочети ми постовете и прочети своите постове и направи съотношението на разговора, той звучи като "Как си?"
"Ми нищо" ....
А и аз от къде ще знам приятеля ти каква кола кара ? Но въпреки това отгатнах ... На вас малоумните кифлички ви е ВРОДЕНО подсъзнателно(тъй като съзнанието ви липсва) да избирате "любовта" по дрехите и колата ... Аз съм си намерил мястото в света и знам къде съм и колко мога и как го мога, ти си тази която все още не знае защо е на тоя свят...Когато ми отговаряш на "вулгаризмите" културно поне гледай отговора да е компетентен, а не просто да надраскаш 2 реда (след като изрично те помолих да не спамиме темата и да не ни четат всички простотиите) ти все пак реши, че трябва да пишеш тука за да се покажеш колко си умна, как ще направиш на "гъз" някакъв си от форума .... Точно за това не искаш да ми пишеш на лично, а не щото "не ти се пишело с такива хора". Аман от простащина и високомерност... Ти си жалка и ограничена и щом искаш така ок !! С твойте камъни по твойта глава ! Ще спамим в темата докато не я локнат!!! Щом ти изнася целия форум да ни гледа сеира няма проблем ! Мен ми е се тая, които от форума ме познава, знае, че не си поплювам и не съм поредния дечко дето не може да направи 1 цяло изречение .... Ае ше ти се не знае и селската .... До вчера даваше на трамвая сено да не те ухапе, от днеска вече си въобразяваш, че света се върти около тебе .... Щом не ти изнася да се заяждам потъни в малоумния си измислен свят и не се занимавай с мене бе ! Но щом смяташ, че си "умна" давай изтъкни го да видим колко си умна !!!!!

Vichko0o
06-09-2009, 17:43
galenata - момиче мечта! Точно такъв тип момичета харесвам - интелигентни, красиви и същевременно земни. Приятелят ти е късметлия! 8)
Ти па си толкова повърхностен !!! Видя и циците, видя и сладкото личице омазано с грим, прочете 2 реда от нейните постове нищо от мойте и вече разправяш, че си харесвал такива момичета .... Колко жалко и типично за дечорлига ;)

galenata
06-09-2009, 17:57
galenata - момиче мечта! Точно такъв тип момичета харесвам - интелигентни, красиви и същевременно земни. Приятелят ти е късметлия! 8)
Ти па си толкова повърхностен !!! Видя и циците, видя и сладкото личице омазано с грим, прочете 2 реда от нейните постове нищо от мойте и вече разправяш, че си харесвал такива момичета .... Колко жалко и типично за дечорлига ;)
Повърхностен е почти колкото теб.Ако считаш спирала и гланц за много грим,значи можеш да говориш,че имам доста.Фон дио тен ползвам веднъж на доста време.И не,не се мажа по 2-3 часа преди да изляза ако това си мислиш.За мен това е напълно нормална снимка,нито е извън границите,нито е вулгарна,нито е прекалено разголена.А вулгарни за мен са думите ти-тъпа си,проста си.Обяснила съм ти каквото съм сметнала за редно,не съм длъжна да разкривам подробности от личния си живот.Отстоявай си позицията,твое право си е.Отговарям ти не заради самият теб,а заради това,че имам какво да кажа.Това,че ти смяташ мненията ми за некомпетентни не значи,че всички останали разсъждават така.И не зависимо кое е банално и кое не,важното е че е вярно.Курвентия не съм,защото правя секс само и единствено с приятеля ми,не съм тръгнала да го правя за пари,нито спя с него заради колата му.Какви доказателства очакваш да ти дам?!Сега пък съм и високомерна.Момко,усещаш ли как си избиваш комплексите (да,това може и наистина да е банално,но няма друга причина да го правиш) и за жалост не аз се повтарям,а ти.И точно ти започна и продължаваш да правиш този сеир.Много си заинтересован нещо,щом ми прочете всичките коментари.Не желая да се занимавам повече,все пак мога да се уча как да стна мутреса,вместо да си пиша с някакви недореализирали се човечета. :)

Vajayjay
06-09-2009, 18:11
мир да има, хорааа

Vichko0o
06-09-2009, 18:14
galenata - момиче мечта! Точно такъв тип момичета харесвам - интелигентни, красиви и същевременно земни. Приятелят ти е късметлия! 8)
Ти па си толкова повърхностен !!! Видя и циците, видя и сладкото личице омазано с грим, прочете 2 реда от нейните постове нищо от мойте и вече разправяш, че си харесвал такива момичета .... Колко жалко и типично за дечорлига ;)
Повърхностен е почти колкото теб.Ако считаш спирала и гланц за много грим,значи можеш да говориш,че имам доста.Фон дио тен ползвам веднъж на доста време.И не,не се мажа по 2-3 часа преди да изляза ако това си мислиш.За мен това е напълно нормална снимка,нито е извън границите,нито е вулгарна,нито е прекалено разголена.А вулгарни за мен са думите ти-тъпа си,проста си.Обяснила съм ти каквото съм сметнала за редно,не съм длъжна да разкривам подробности от личния си живот.Отстоявай си позицията,твое право си е.Отговарям ти не заради самият теб,а заради това,че имам какво да кажа.Това,че ти смяташ мненията ми за некомпетентни не значи,че всички останали разсъждават така.И не зависимо кое е банално и кое не,важното е че е вярно.Курвентия не съм,защото правя секс само и единствено с приятеля ми,не съм тръгнала да го правя за пари,нито спя с него заради колата му.Какви доказателства очакваш да ти дам?!Сега пък съм и високомерна.Момко,усещаш ли как си избиваш комплексите (да,това може и наистина да е банално,но няма друга причина да го правиш) и за жалост не аз се повтарям,а ти.И точно ти започна и продължаваш да правиш този сеир.Много си заинтересован нещо,щом ми прочете всичките коментари.Не желая да се занимавам повече,все пак мога да се уча как да стна мутреса,вместо да си пиша с някакви недореализирали се човечета. :)
И ти смяташ, че с това мнение се изкарваш невинната жертвичка на комплексирания Вичко от форумчето ? Ох миличкото то сигурно в момента се чувстваш много горда с това което си написала ? Как си нахранила един КОМПЛЕКСАР, как си го затапила и колко силни думи си казала ! Виж не става въпрос за теб за мен или за този там дето го защитаваш. Говорех и малко по глобално но ти това не можа да го разбереш ....... Какво разбираш под норми за снимка ? Факта, че още 3 сантиметра настрани презрамкте на рокличката и хоп зрънцата са навън ? Както и да е слабо ме вълнува снимката ти и начина ти на живот, просто ми е смешно как вместо да си замълчиш и да се замислиш за някои неща, които казах и да се запиташ някой и друг въпрос, ти реши да ме изкараш вългарен, че съм те нарекъл "тъпа", това е далече от истински вулгаризъм ... Все тая, но защо не се замислиш защо се заядох с тебе ? Защо не разгледаш снимките в разните сайтове за запознанства, и ще видиш защо те нападнах ! Бас ловя, че имаш профил поне в 1 сайт и снимки разголени има 101% !!! Защо ви въобразяваш, че само теб нападам ? Нападам в общи линии всяка кифладжиика в тоя форум ! Щото те нямат брой и за това. Виж, че ти дори не можеш да се защитиш като хората, ами си хванала да защитаваш някой си, който ти каза, че си мацка мечта, без дори да се опита да ме опрекне ... Не случайно въртя 10 неща в 5 мнения с надеждата да се замислиш върху едно от тях и да си кажеш "брех ма той може да е прав бе..." но не ти реши, че съм комплексиран вулгарен "недореализирал се" (което не схванах точно с кое не съм се реализирал но както и да е ) дебил, който си търси само да се храни с някой... Ти приемаш всичко твърде буквално и за това ти се струват банални вулгарщини, които се чудиш как да разбереш, ако се опиташ да прочетеш между редовете може и да схванеш какво ти НАМЕКВАМ !!! Поне ако имаше 1/1000 от акъла, за който говориш поне щеше да си направиш труда да си сложиш някакъв тотално различен аватар за да не го намесваме, да видя, че имаш нещо в главата и че си струва цялото това писане... Но не, ти си бъркаш в ушите, четеш с едно око и то от където ти скимне и пишеш колкото да не замре темата .... Няма да се занимавам повече с тебе не се притеснявай ! С този пост ти доказвам, че ти си просто ПОРЕДНАТА !!!! Успех за напред дано греша за теб, дано нищо да не се сбъдне от това което каза, ще съм много щастлив !

galenata
06-09-2009, 18:26
Да си сменя аватара,заради тва,че на тебе не ти харесва?!Ти полудя ли?Ако искаш го намесвай,на мен изобщо не ми пречи,говори си.Изказвай си голямото възмущение.Понеже ти си различен от всички,за това ги говориш тези неща.Каква полза имам аз от това дали ще замре темата или не?Разбирам,че говориш глобално-това ми е пределно ясно.Но аз не мога да защитя всички глобално и в частност "кифлите".Аз говоря за себе си.Лови си басовете,мога да ти кажа,че може да имма разголени снимки,но нямам регистрация в нито един сайт.Единствено във Facebook,но него не го броя за сайт за запознанства.

nikemilov
06-09-2009, 19:08
galenata - момиче мечта! Точно такъв тип момичета харесвам - интелигентни, красиви и същевременно земни. Приятелят ти е късметлия! 8)
Ти па си толкова повърхностен !!! Видя и циците, видя и сладкото личице омазано с грим, прочете 2 реда от нейните постове нищо от мойте и вече разправяш, че си харесвал такива момичета .... Колко жалко и типично за дечорлига ;)

Абе човек, става въпрос, че тази потребителка за мен е хармония между отличен външен вид, както и притежанието на маниери, висока култура и интелигентност - неща, които липсват не повечето от момичетата на тази възраст. А за вашия спор - нямам намерение да обсъждам.

Trumi
06-09-2009, 20:19
Mdaaaa spora e ojesto4en.Az vse o6te sam na mnenieto na mom4eto,kato iskam da kaja 4e nqmam ni6to protiv momi4eto,az gledam ne6tata ne mejduli4nostno,a kak toi misli za edin tip momi4eta koito sa s dosta trup4iv vkus.
Ina4e za momi4eto,nqmam mnenie,no kato cqlo 4eta s interes kakvo si pi6ete i moga da kaja 4e v nqkoi slu4ai ne e prava,a mom4eto puk e dosta kraino,no vse pak mislq 4e spora e kreativen. :oops:

HichNeMiPuka
06-09-2009, 20:24
а ти си като някой футболен коментатор
"и иначе този тоооолковааа симпатичен младеж..."

;)

Trumi
06-09-2009, 20:39
а ти си като някой футболен коментатор
"и иначе този тоооолковааа симпатичен младеж..."

;)

haha 'i eto sega toi goni topkata,i ti4a li ti4a li ti4aaaaa' :-D

Prosto sa mi mnogo zabavni dvamata i dvamata govorqt umno i gledam seir malko :oops: ..aide se edno ti ne go sledi6 toq ma4 i ti :-P

HichNeMiPuka
06-09-2009, 20:42
haha 'i eto sega toi goni topkata,i ti4a li ti4a li ti4aaaaa' :-D

Prosto sa mi mnogo zabavni dvamata i dvamata govorqt umno i gledam seir malko :oops: ..aide se edno ti ne go sledi6 toq ma4 i ti :-P

аз съм пристрастна
пък и дамата ми е леко антипатична
и възгледите ѝ не ми допадат

Trumi
06-09-2009, 21:29
haha 'i eto sega toi goni topkata,i ti4a li ti4a li ti4aaaaa' :-D

Prosto sa mi mnogo zabavni dvamata i dvamata govorqt umno i gledam seir malko :oops: ..aide se edno ti ne go sledi6 toq ma4 i ti :-P

аз съм пристрастна
пък и дамата ми е леко антипатична
и възгледите ѝ не ми допадат
neee i v neinite dumi ima logika.6to ti e antipati4na malkata!? :P

NeZaPoznat
06-10-2009, 08:27
:razz: :razz: :razz:
Ако продължавате така от сайта може да излезе още една книга :D :D "Диагноза кифла" :razz:

Kostadin_682
06-10-2009, 09:57
Приблема ми е следният: аз съм момче на 18 години от София, в момента нямам приятелка, с бившата се разделиь преди 3 седмици защото се оказа, че е била с мене само заради парите които уж съм имал.
Преди една седмица се запознах с едно момиче на 23 години, тя не е от София, студентка е тук, от провинцията е. Изключително привлекателна, висока, руса с прекрасно тяло и божествени гърди. Излезнахме 3 пъти на кафе, още на първата среща се целунахме, а вчера тя бе толкова настъпателна, че по всичко личи, че следващият път ще правил секс.

А същинският проблем се състои в това, че ако тръгнел се притеснявам какво ще кажат приятели и познати. Възрастовата разлика все пак е 5 години.
хххххххххаааааа ... а бе брато какво ти пука като е по-голяма от тебе... хората са го казали....даже трябва да се радваш, че си забил толкова голяма мацка 8-) ... дори и да ебават не трее ти пука... важното на тебе да ти е кеф и да ти харесва...

Trumi
06-10-2009, 14:18
Приблема ми е следният: аз съм момче на 18 години от София, в момента нямам приятелка, с бившата се разделиь преди 3 седмици защото се оказа, че е била с мене само заради парите които уж съм имал.
Преди една седмица се запознах с едно момиче на 23 години, тя не е от София, студентка е тук, от провинцията е. Изключително привлекателна, висока, руса с прекрасно тяло и божествени гърди. Излезнахме 3 пъти на кафе, още на първата среща се целунахме, а вчера тя бе толкова настъпателна, че по всичко личи, че следващият път ще правил секс.

А същинският проблем се състои в това, че ако тръгнел се притеснявам какво ще кажат приятели и познати. Възрастовата разлика все пак е 5 години.
хххххххххаааааа ... а бе брато какво ти пука като е по-голяма от тебе... хората са го казали....даже трябва да се радваш, че си забил толкова голяма мацка 8-) ... дори и да ебават не трее ти пука... важното на тебе да ти е кеф и да ти харесва...

IMENNO!!!! 8) 8)

Neftochimic
06-10-2009, 18:46
Приблема ми е следният: аз съм момче на 18 години от София, в момента нямам приятелка, с бившата се разделиь преди 3 седмици защото се оказа, че е била с мене само заради парите които уж съм имал.
Преди една седмица се запознах с едно момиче на 23 години, тя не е от София, студентка е тук, от провинцията е. Изключително привлекателна, висока, руса с прекрасно тяло и божествени гърди. Излезнахме 3 пъти на кафе, още на първата среща се целунахме, а вчера тя бе толкова настъпателна, че по всичко личи, че следващият път ще правил секс.

А същинският проблем се състои в това, че ако тръгнел се притеснявам какво ще кажат приятели и познати. Възрастовата разлика все пак е 5 години.

в твоя случей тази разлика от 5 години, не трябва да те тревожи изобщо, да же трябва да си доволен... ;)

yahhooo
06-10-2009, 19:08
Земи си кака да те отрака. Рулираш пич