PDA

View Full Version : помощ... сълзи



victoriqq
04-14-2009, 18:50
.. моите приятели са моя живот ! .. в опити да помогна на най-добрата ми приятелка.. стигам до подигравки.. тя обича едно момче.. тя направи грешка.. после искаше всичко да се оправи.. той е страхотно момче .. ходих да говоря с него.. натрапвах му се по какви ли не начини.. след известно време.. те оправиха отношенията си .. но за мен какво нищо.. преди с него си говорехме повече, но вече нищо.. сега друго момче, което я е харесвал и е писал.. и не знам тя е написала нещо, което аз бях казала.. и той е помислил, че е за него .. не знам тя несъзнателно ли го прави не знам.. но моля ви дайте ми съвет какво да и кажа.. нещо да и покажа, че и аз съм личност.. казвала съм и го.. и, че ми е писнало да съм нейната ''най-добра приятелка'' .. искам да и го кажа по такъв начин да и покажа, че тя не е ''най-харесваната, най-умната и т..н'' ... :-#
за заглавието : дадох и помощ.. и стигнах до сълзи.. ;[[

kasidy
04-14-2009, 18:59
Приятелката ти не е виновна според мен :) Просто ти даваш прекалено много, не живееш собствения си живот. Сигурна съм, че и тя би направила същото за теб, стига да се стигне до такава ситуация ... Така че вземи вдигни си малко самочувствието , излез и живей :) То от само себе си ще си проличи дали е най- или не ... като и се появи конкуренция :D

diksi
04-14-2009, 19:00
Ами кажи й го...развикай си го изкарай си гнева...До кого ще търпиш това?!

kasidy
04-14-2009, 19:23
И като се развика какво си мислиш, че ще стане? Най-много да се скарат и да прекъснат всякакви взаимоотношения ... пък момичето само си е написало : приятелите са моя живот! :?

alwaysnforever
04-15-2009, 14:22
Остави я да се оправя сама, щом като мислиш, че се унижаваш !
Да не е малка, че да не може да се уреди с момчета и ти трябва да си и сватовница. :shock:
Покажи и, че и ти имаш характер. :)