PDA

View Full Version : Отмъщение...



Boyman
04-14-2009, 19:04
Здравейте! Имам малък проблем, който искам да реша час по-скоро. Надявам се да ми дадете съвети. Значи преди седмица 1 двуличник от класа ми направи гаден номер като ме унижи пред целия клас. Аз по принцип не съм отмъстителен тип и не правя мръсно на хората ей така за кеф, но в този случай не мога да остана безразличен... От тогава даже не го и поглеждам. Толкова ми е жалък... Мога да го набия, но с това няма да постигна удовлетворение. Искам да го накарам да потъне вдън земя от срам, моля, някакви идеи?

diksi
04-14-2009, 19:13
Какво е направил? Кажи за да ти кажеме и ние ;)

victoriqq
04-14-2009, 19:15
ако има някакъв случай... примерно той да се опитва да праи гаври и с друг.. ти го защити, започни е така да му крещиш в лицето.. да го плюеш със сякфи сили ! .. и мен ме унижиха.. чаках такъв момент да има и друга жертва и защитих жервата.. развиках се.. сравних го със земята .. пред цялото училище .. САМА ! и сега никой, нищо не смее да ми каже :)

afterforever
04-14-2009, 19:56
Аз пъ щ`и кажа, чакай, стой мълчи си, моментът ще дойде и тогава ти ще нанесеш удара, който си заслужава оня мерзавец!!! Помни ми думите, тоя момент ще дойде (just wait!)!

Boyman
04-14-2009, 19:58
Аз скоро си прокарах интернет и си открих скайп, но след около седмица едно момиче ми пише по скайпа. Пише, че ме познавало, че сме се виждали често, аз разбира се си нямам и идея кое може да е момичето, и почнахме да си пишем редовно. След няколко дена си уговорихме среща с нея и решихме да се чакаме в едно кафе. Но тя пожела да доведе още една нейна приятелка, съответно поиска от мен да съм с още някого... Та обадих се на тоя моя "приятел" и в уговорения ден отидох с него на кафенето. През целия престой там той се държеше необичайно - смееше се. Естествено аз не разбрах, че ми прави номер... Момичето не дойде и след още няколко дена обяснение "приятеля" ми ми съобщава най-тържествено в клас, че това момиче всъщност е той. Всички от класа почнаха да ми се присмиват, аз много се ядосах на този номер. Вече от седмица ситуацията е доста кофти. Предполагам, че и на вас са ви правили тоя номер, но чак така едва ли са си играли с вас...

Boyman
04-14-2009, 20:16
Само да допълня, че се сетих да му сложа доста английска сол (ако не се лъжа беше магнезиев сулфат) в спрайта и след това яко да оцапа гащите пред сички. Нещо такова, но ще изчакам за още оригинални идеи. Искам да му го върна тъпкано и да му дам добър урок :x

53downfall
04-14-2009, 21:01
Само да допълня, че се сетих да му сложа доста английска сол (ако не се лъжа беше магнезиев сулфат) в спрайта и след това яко да оцапа гащите пред сички. Нещо такова, но ще изчакам за още оригинални идеи. Искам да му го върна тъпкано и да му дам добър урок :x

Изтъркано :?
Имам няколко идеи:
1 Накарай майка му да дойде в даскало и да вдигне скандал за нещо пред класа ви и тоя да се исприщи от срам.
2 Направи яка мизерия и остави улики които водят към него.
3 Пусни му дрога в чантата и кажи на тяхните че се дрогира.
4 Сложи му дъвка на косата (ама голяма).
5 Омажи го с лайна пред всички на двора.

Бъди изобретателен :smt011 \:D/ \:D/ и най-вече използвай негови слабости.

victoriqq
04-14-2009, 21:20
Само да допълня, че се сетих да му сложа доста английска сол (ако не се лъжа беше магнезиев сулфат) в спрайта и след това яко да оцапа гащите пред сички. Нещо такова, но ще изчакам за още оригинални идеи. Искам да му го върна тъпкано и да му дам добър урок :x

Изтъркано :?
Имам няколко идеи:
1 Накарай майка му да дойде в даскало и да вдигне скандал за нещо пред класа ви и тоя да се исприщи от срам.
2 Направи яка мизерия и остави улики които водят към него.
3 Пусни му дрога в чантата и кажи на тяхните че се дрогира.
4 Сложи му дъвка на косата (ама голяма).
5 Омажи го с лайна пред всички на двора.

Бъди изобретателен :smt011 \:D/ \:D/ и най-вече използвай негови слабости.

всяко едно ще свърши работа.. мн са яки идеите, но лошото е, че после и ти ще си имаш проблеми ;s .. бтв : на колко си.. да си направя сметка за нещо ? :?:

afterforever
04-14-2009, 21:50
Не е нужно, както казах, да реагираш сега. Пиша пак, след акто прочетох ситуацията. Няма симсъл, защото ти ще му направиш гадно, след това той пак ще напави нещо, след това ти, а това няа да прави впечатление никому накрая, докато някой не се метне на другия на бой и единият не бъде набит, с което пък най-малко ще се постигне резултат. Просто си трай и тихо-тихо ще видиш как ще ти се удаде случай да му го върнеш. Осведомявай се откъдето можеш за нещата, които стават около него и ще видиш ; ) Аз в случая съм за отмъщението, но по описания по-горе начин. Успиех!

FlashMX
04-15-2009, 08:27
5 Омажи го с лайна пред всички на двора
хахахахахахаха :razz:

YouKnowImBetterThanYou
04-15-2009, 09:41
Чак пък да те е унижил толкова долно пък? Майтап си е направил бе! Разправяш, че уж не си бил отмъстителен, благ и хрисим, а гледай какви пъклени планове кроиш за отмъщение. Търси как да корегираш себе си и комплексите си. Просто всъщност се замисли кой ще е подъл в ситуацията. Ти или приятелят ти, все пак между приятели можеш да си правиш ташак дори понякога неща от подобно естество.

Mihailova
04-15-2009, 10:34
Щом задаваш въпроси и мислиш за такива глупави отмъщения , значи не си дорасъл. Порастни и тогава отмъщавай.

Joro951
04-15-2009, 11:11
Английска сол.

BladeDancer
04-15-2009, 11:20
Недей му отмъщава ! Никой не може да направи нищо по мръсно на един човек от самия той !
Така че всичко се връща не ти трябва отмъщение стига му че е загубеняк :)

alwaysnforever
04-15-2009, 14:15
Недей му отмъщава ! Никой не може да направи нищо по мръсно на един човек от самия той !
Така че всичко се връща не ти трябва отмъщение стига му че е загубеняк :)
+2184834..

ПП: Такива случки се забравят много бързо от класа..най-много 1/2 седмици и спират да се подиграват..
Да не ти пука ! Когато дойде времето ще му отмъстиш подобаващо, защото унижението не се забравя бързо! :)

afterforever
04-15-2009, 16:01
Щом задаваш въпроси и мислиш за такива глупави отмъщения , значи не си дорасъл. Порастни и тогава отмъщавай.

Я дай пример за едно отмъщение на зрял човек?

colymoly
04-15-2009, 16:14
направи същия номер и с него, направи си някакъв друг скайп, сложи снимка на някоя мацка(прави се, че съществува) глупака си е глупак и няма да се сети, че това е отмъщение :D и като те пита за снимка му прати на някво момиче из нета има много снимки, ако не можеш да намериш пиши лично ще намерим няколко еднакви :D и след време(изчакай повечко, за да има доверие в теб) и той все някога ще те помоли да се срещнете, като му кажеш, че си от неговия град 8-) :lol: уговорете си среща в някой парк или нещо такова, като няма да отидеш сам а ще отидеш с някой приятел или повече приятели за предпочитане е да са от класа и като дойде умника там ще го срещнете и ще му разкриеш всичко, така ще почувства същото което и ти, представям си, ще умре от срам, с неговите камъни по неговата глава :razz: :razz:

Lucho
04-15-2009, 16:33
Почакай малко да отмине шумът, след месец-два смени ролята, ти ще си момичето, ще си пишете, ще с чакате някъде, ти ще го снимаш тайно, и хоп - смехът е пълен :)