PDA

View Full Version : аз, тя и той



Black_Fyed_Peas
04-14-2009, 19:08
Здравейте, айде и аз с мойте проблеми 8-)

Значи през ваканцията моя приятелка ме запозна с едни момчета и както в повечето истории имаше един много сладък.
С него постоянно и си разменяхме закачливи погледи и се шегувахме, разменихме си телефоните и скайповете и започнахме да си пишем sms-и, да си говорим по скайпа и по телефоните. Когато един слънчев ден той ми се обади и ми каза толкова мили неща и накрая завърши с "Влюбен съм в теб". Същия ден моята приятелка ми каза, че го харесва от доста време и смята да говори с него, аз нищо не й казах, но сега ми е супер криво защото хем искам да съм с него, хем не искам да я загубя като приятелка. Моля ви, дайте някви съвети :( :(

myNameIsImmortal
04-14-2009, 19:12
казвал съм го преди, ще го кажа и сега..
Има само 2 вариянта:

1ви: Казваш му, че не можете да бъдете заедно, понеже не искаш да загубиш приятелката си, или лужеш, че не го харесваш и не може да има връзка помежду ви.. така спасяваш приятелството ви, но рискуваш да го сънуваш много вечери, постоянно въздишайки за него.. желаейки го, но вече пропиляла своя шанс.

2ри: Решаваш да си с него, казваш му ДА, тръгвате.. но в това време губиш приятелката си.. което можеби ще те натъжи, но на фона на щастието с момчето можеби няма да тъжиш толкова.. сещайки се само вечерно време за приятелката..

Това е лошото..
Избираш или твоето щастие, или приятелството ви..
Избора е само и единсвено в твои ръце..

успех. :)

FlashMX
04-14-2009, 19:13
Не е задължително приятелката ти да се разсърди...... Поговори с нея..

cherinka
04-14-2009, 19:30
По оя въпрос ще получиш много противоречиви мнения.
Ето и моето: Съветвам те да не си с него. Нито да си правиш труда да говориш с приятелката си за него. Нито на нея да позволиш да е с него. Просто застане ли човек между вас, риска, да се развалят до няква степен отношенията ви, е доста голям.
От всички страни на тази ситуация съм била и винаги резултата е бил трагичен, може би и за това имам такова отношение и нагласа към подобни ситуации.

Дори да си с него, и дори пиятелката ти да се прави пред теб, че се радва за вас - ярвай, това е единтвено лицемерие. И обратното - тя да е с него, не си мисли, че и ти няма да проявиш лицемерие.
Тия неща са за здрави хора със здрав разум! На днешно време трудно се намират половинки и почти никой не би поволил да му отмъкнат желания човек изпод носа, още по-малко това да бъде приятелка ти.


..

Take_That
04-14-2009, 19:54
Не е задължително приятелката ти да се разсърди...... Поговори с нея..

На същото мнение съм :) Даже мисля,че е добре да и кажеш истината, за да не се унижи като говори с него относно чувства си (според мен ще и по-зле ако разбере от него, отколкото от теб) Не мисля, че ще разсъждава по детски и ще ти се обиди, но ти я познаваш най-добре :)

smiLe49
04-14-2009, 20:18
Аз така загубих най-добрата си приятелка преди година. :(
Но според мен дори с това момче да имате хубава връзка и да си щастлива пак ти трябва приятелка.Не си заслужава да я загубиш.За това поговори с нея и решете двете какво да правите.Едната ще се жертва,но пак ще кажа запазете приятелството си!Няма по-важно от това.Спор от най-добри приятелки за момче е най-глупавото нещо ! :o

GossipGirl89
04-14-2009, 20:27
Ами знаеш ли какво... Седни, помисли и прецени какво искаш повече - да си с него или да си запазиш приятелката ? Защото за съжаление cherinka е права - от която и страна да застанеш краят винаги ще е трагичен. Трябва да направиш избор - или момчето, или приятелката. Аз лично бих те посъветвала ако с момичето сте наистина добри приятелки и знаеш, че винаги можеш да разчиташ на нея - избери я, защото момчета бол... Днес си с тоя, утре го зарязваш и тръгваш с друг - нали знаеш, че след мъж не се тича, защото следващия идва след 5 минути, а истинските приятели се намират много трудно... Така че ако смяташ, че тя ти е истинска приятелка я избери нея. Каквото и да решиш й го сподели - така ще си искрена спрямо нея и тя ще разбере, че наистина държиш на приятелството ви.

nezavisim
04-14-2009, 20:29
казвал съм го преди, ще го кажа и сега..
Има само 2 вариянта:

1ви: Казваш му, че не можете да бъдете заедно, понеже не искаш да загубиш приятелката си, или лужеш, че не го харесваш и не може да има връзка помежду ви.. така спасяваш приятелството ви, но рискуваш да го сънуваш много вечери, постоянно въздишайки за него.. желаейки го, но вече пропиляла своя шанс.

2ри: Решаваш да си с него, казваш му ДА, тръгвате.. но в това време губиш приятелката си.. което можеби ще те натъжи, но на фона на щастието с момчето можеби няма да тъжиш толкова.. сещайки се само вечерно време за приятелката..

Това е лошото..
Избираш или твоето щастие, или приятелството ви..
Избора е само и единсвено в твои ръце..

успех. :)


как може тя да е щастлива когато е с него пък гледа нацупена приятелката си ...

myNameIsImmortal
04-14-2009, 20:30
как може тя да е щастлива когато е с него пък гледа нацупена приятелката си ...
има ги всякакви..
повечето хора в тоя живот гледат себеси, а не другите, как те да са щастливи.. :?
Не трябва да е така, но е факт..

Lapin
04-14-2009, 21:25
Абе вие нормални ли сте .. Приятелите над вси4ко !!! Няма смисъл заради някакво си мом4е/моми4е да заебаваш приятелите си ! :x 8)

Lysit0
04-15-2009, 05:58
Бъди с него,ако искаш.Все пак ти първа си си го харесала......

DevilWish
04-15-2009, 06:56
НЕ го прави!Така се скарах с едно момиче.Сега я мразя и то доста.В деня, в който и казах харесвам го, иди да поговориш с него ЗА МЕН, тя отиде и като се върна се държаха за ръчичка :shock:

soul1199
04-15-2009, 08:21
говори с приятелката си,кажи й вс.,може би ще разбере и ще се отегли

marin4itu
04-15-2009, 10:01
Тя го харесва, ти го харесваш, по-добре поговори с нея и двете се отдръпнете от него. Така ще си бъдете приятелки и и двете ще сте направили жертвата и няма да има ощетени. Момчета на тоя свят колкото искаш.

Neverafter
04-15-2009, 10:05
Не прочетох всички отговори, но според мен трябва да поговориш с приятелката си и да й кажеш какво чувстваш ти и че чувствата ти са споделени, защото дори и да се отдръпнеш, да излъжеш момчето,че не го харесваш и двамата ще страдате и все пак никой няма да излезе щастлив от ситуацията.

А е по-добре 2 от 3, отколкото нищо,нали? :-D

cherinka
04-15-2009, 15:37
Не прочетох всички отговори, но според мен трябва да поговориш с приятелката си и да й кажеш какво чувстваш ти и че чувствата ти са споделени, защото дори и да се отдръпнеш, да излъжеш момчето,че не го харесваш и двамата ще страдате и все пак никой няма да излезе щастлив от ситуацията.

А е по-добре 2 от 3, отколкото нищо,нали? :-D
По-скоро по-добре нищо, отколкото 2ма от 3ма.
Като ще се страда, ще страдат всички!

Slave4You
04-15-2009, 17:57
Значи според мен трябва да се замислиш дали тази твоя фр би направила този огромен компромис, който ти мислиш да направиш. Ако и тя е готова на такива компромиси за теб, ако ти е помагала и т.н., може би трябва и ти го направиш. И наистина мн зависи колко ти е фр ;р

Hilary_
04-15-2009, 18:02
Или тръгваш с него и прецакваш приятелката ти... или си оставате двамцата потайни и си трайкате... и в двата случая ще е тъпо... замисли се дали тази твоя приятелка би направила такова нещо за теб?! 8) Трети вариант остави го момъка да реши... :wink: