PDA

View Full Version : Рекламите :S



joannalof
04-14-2009, 20:02
Любопитно ми е за тези реклами за продукти за косата :) Говоря за Schwarzkopf и Shauma ... Там косите изглеждат толкова обемни,бляскави и силни :shock: Е ако сте пробвали някои от тяхните продукти, кажете доближават ли се рекламите до реалността :D Знам, че ги обработват и с други машинки, но все пак :-D ... Има ли ефект? Струва ли си или са измами :?

kasidy
04-14-2009, 20:06
Е със сигурност вършат някаква работа продуктите за коса ( не визирам марки , по принцип говоря ) Всичко си зависи от техниката.

За пример: аз не мога да се науча да слагам лак и това е. Все ми става на клечки, твърда е или нещо подобно. Не става и не става. Една приятелка така я прави, че направо не можеш да разбереш че има нещо в косата :-o Толкова естествено й изглежда, пък като си помисля колко работи слага ....

Undying
04-14-2009, 20:10
Шварцкопф за мен са най-лъжливата фирма, купих си един лак за коса на тази марка и после дъъълго време мина докато ми се махне пърхута, който ми направи. :-x
А колкото до рекламите - недей да им имаш особено доверие, всичко се идеализира в тях, нормално, все пак трябва да накараш купувача да отиде в магазина и да си го купи продукта.

Seducti0n
04-14-2009, 20:17
:) Не се доверявам на реклами.
Те са чисто и просто казано бизнес-а не оригинален начин да бъде представен даден продукт.Всичко е еднотипно... и плюс това нереалистично.
Естествено, че косата ти не може да изглежда така както в самата реклама, освен, ако не упреш до услугите на професионалист, естествено. :wink:

BigFakeSmile
04-14-2009, 20:28
Е със сигурност вършат някаква работа продуктите за коса ( не визирам марки , по принцип говоря ) Всичко си зависи от техниката.

За пример: аз не мога да се науча да слагам лак и това е. Все ми става на клечки, твърда е или нещо подобно. Не става и не става. Една приятелка така я прави, че направо не можеш да разбереш че има нещо в косата :-o Толкова естествено й изглежда, пък като си помисля колко работи слага ....

лак се слага на 20 см и най-добре Тафт кашмир :)
а иначе...моята коса каквото и да използвам няма ефекта от рекламите..
само пресата ми й придава блясък :grin:

BigFakeSmile
04-14-2009, 20:30
Шварцкопф за мен са най-лъжливата фирма, купих си един лак за коса на тази марка и после дъъълго време мина докато ми се махне пърхута, който ми направи. :-x
А колкото до рекламите - недей да им имаш особено доверие, всичко се идеализира в тях, нормално, все пак трябва да накараш купувача да отиде в магазина и да си го купи продукта.

^^ не бе, това, което ти се появявя не е пърхут..и аз го имам..става като пръскаш отблизо иили някав друг гаф..
но пърхут не е

Undying
04-14-2009, 20:31
Шварцкопф за мен са най-лъжливата фирма, купих си един лак за коса на тази марка и после дъъълго време мина докато ми се махне пърхута, който ми направи. :-x
А колкото до рекламите - недей да им имаш особено доверие, всичко се идеализира в тях, нормално, все пак трябва да накараш купувача да отиде в магазина и да си го купи продукта.

^^ не бе, това, което ти се появявя не е пърхут..и аз го имам..става като пръскаш отблизо иили някав друг гаф..
но пърхут не е
Е каквото и да е от лака на Нивеа не ми се появява. :?

teenems
04-15-2009, 10:00
:) Не се доверявам на реклами.
Те са чисто и просто казано бизнес-а не оригинален начин да бъде представен даден продукт.Всичко е еднотипно... и плюс това нереалистично.
Естествено, че косата ти не може да изглежда така както в самата реклама, освен, ако не упреш до услугите на професионалист, естествено. :wink:


+1

galu6a
04-15-2009, 11:04
Шварцкопф за мен са най-лъжливата фирма, купих си един лак за коса на тази марка и после дъъълго време мина докато ми се махне пърхута, който ми направи. :-x
А колкото до рекламите - недей да им имаш особено доверие, всичко се идеализира в тях, нормално, все пак трябва да накараш купувача да отиде в магазина и да си го купи продукта.

^^ не бе, това, което ти се появявя не е пърхут..и аз го имам..става като пръскаш отблизо иили някав друг гаф..
но пърхут не е
Е каквото и да е от лака на Нивеа не ми се появява. :?

на мен пък ми се появява

fluffka1
04-15-2009, 11:49
аз изобщо не им вярвам на тези реклами!!! пълна измама!!! Shaumaта съм си я взимала, ефтин шампоан, ама толква ужасна ми става коста... а за рекламите ги мажат с разни гелове и кристали, да блестят! :D тва е цялата работа.... :?

shell
04-15-2009, 12:40
не вярвай много на рекламите,защото те целят да си купиш продукта и биха ни показали всичко ,за да си продадат артикула :x кой знае с какви програми ги оправят....

clever
04-15-2009, 13:22
Любопитно ми е за тези реклами за продукти за косата :) Говоря за Schwarzkopf и Shauma ... Там косите изглеждат толкова обемни,бляскави и силни :shock: Е ако сте пробвали някои от тяхните продукти, кажете доближават ли се рекламите до реалността :D Знам, че ги обработват и с други машинки, но все пак :-D ... Има ли ефект? Струва ли си или са измами :?
рекламите заблуждават хората...това са измами ... не се връзвай :?

LittlePrincess
04-15-2009, 13:39
Не знам, на мен и двете ми действат добре. От Shauma с кокос обаче ме сърби много гадно главата. Имам едно мъничко шампоан и балсам в едно, не помня точно кое от двете беше, обаче ми прави косата мека и обемна.

yozii
04-15-2009, 14:23
не вярвай много на рекламите,защото те целят да си купиш продукта и биха ни показали всичко ,за да си продадат артикула :x кой знае с какви програми ги оправят....

mimsssssss
04-15-2009, 14:36
според мен марки които биват рекламирани търсят просто потребители.марки заради който си заслужава не се рекламират всеки ден.а е и най добре консултация със спрециалист(дерматолог,коз метик,фризйор)за да ти помогне в избиране на правилната козметика/шампоани за точно твоя вид коса/кожа.безразборни покупки (видяни от реклама)според мен са безмислени.ама и от опит глава боли(щото лафа от опит глава не боли не е верен-по горе момичето каза че имала пърхут от даден вид лак за коса)