PDA

View Full Version : при какви обстоятелства ...



love_you_boy
04-14-2009, 21:10
При какви обстоятелства бихте потърсили бившия след като ви е зарязал ?

emily_1234
04-14-2009, 21:20
Ако сме се разделили по моя вина или заради безсмислен спор. Бих потърсила бившия си също и ако съм била лудо влюбена, осъзнавайки че страшно много ми липсва НО само при ДВЕ условия :
1.няма нова приятелка (т.е свободен е)
2.ако по някакъв начин съм получила индикации за взаимни топли чувства
:)

Gary
04-15-2009, 06:36
При никакви! Да ровиш в загаснали огнища е глупаво и болезнено - винаги има незагаснал въглен, който те изгаря...

Madn3s5
04-15-2009, 06:50
При никакви! Да ровиш в загаснали огнища е глупаво и болезнено - винаги има незагаснал въглен, който те изгаря...

DevilWish
04-15-2009, 06:51
Ако сме се разделили по моя вина или заради безсмислен спор. Бих потърсила бившия си също и ако съм била лудо влюбена, осъзнавайки че страшно много ми липсва НО само при ДВЕ условия :
1.няма нова приятелка (т.е свободен е)
2.ако по някакъв начин съм получила индикации за взаимни топли чувства
:)

Taka e.
Но попринцип майка ми дето го вика той лаф много е точен- където съм плюла, не лижа ;)

Lysit0
04-15-2009, 07:12
Ако го обичам още и месеци след като съм скъсала с него ще се върна и ще му кажа,че го обичам и искам да сме пак заедно.

cinderella_gugutka
04-15-2009, 08:06
бих го потърсила ако :
-оби4ам го страшно много
-знам 4е за него си заслужава вси4ко защото заедно сме били страшно щастливи
-не се е отнесъл по отвратителен на4ин с мен-все пак е показал 4е ме уважава и със сигурност знам 4е преди да се разделим е изпитвал някакви 4увства към мен
-няма си нова приятелка
-не ме мрази( т.е. по-скоро би се зарадвал да ме види отколкото обратното)

dimitar_ak
04-15-2009, 08:09
При какви обстоятелства бихте потърсили бившия след като ви е зарязал ?

При никакви. Спира да ме интересува този човек

Take_That
04-15-2009, 08:14
Ако сме се разделили по моя вина или заради безсмислен спор. Бих потърсила бившия си също и ако съм била лудо влюбена, осъзнавайки че страшно много ми липсва НО само при ДВЕ условия :
1.няма нова приятелка (т.е свободен е)
2.ако по някакъв начин съм получила индикации за взаимни топли чувства
:)

Taka e.
Но попринцип майка ми дето го вика той лаф много е точен- където съм плюла, не лижа ;)

Абсолютна съм съгласна :)
П.П - майка ти има страшен лаф! 8)

soul1199
04-15-2009, 08:16
Ако го обичам още и месеци след като съм скъсала с него ще се върна и ще му кажа,че го обичам и искам да сме пак заедно.и аз така бих направила :smt045

kobrichka
04-15-2009, 14:24
При никакви.
Миналото си е минало, било какво било. Няма смисъл да повтарям една и съща грешка надявайки се на нов резултат...просто е глупаво. Живота е прекалено кратък, за да се връщам назад.

moneycomeme
04-15-2009, 14:59
.......никакви!

jghgh
04-15-2009, 16:22
Ммм, горделивка по идеи съм, а в действителността гордостта ми я прежалвам толкова лесно... Казвам го във връзка, че в първия момент като прочетох темата ми дойде да напиша "При никакви!", защото винаги като скъсам с някой му трия скайпа, номера и прочие. Ама в действителността фактите сочат нещо съвсем различно от "При никакви!", защото като съм влюбена хич не съм горделива, каквато всъщност съм, ама май само на думи.
И това че веднага скъсвам всякакви контакти ПАК не ми попречва да съм голяма досадница след раздялата... :oops: :?
Ако трябва да съм честна само си търсех поводи да търся бившия - за НГ му писах имейл например, на който той доста сухо отвърна... (казвам "търсех", защото след 2 неуспешни опити за 'заговаряне' реших да не се излагам повече)
Та начи, като скъсахме (октомври месец) веднага го махнах от скайп, ама не се стърпях и след два дена гo потърсих да се "изясним" , въпреки че не беше ясно за какво ще се изясняваме, след като той ме беше отрязал и всичко беше ясно.. 8-) Писах му някви истерични мсгта че животът ми е съсипан, да се върне, да помисли, а той тактично нищо не ми отговори, дори не ме блокира. Абе много зле работата. И тогава издържах да не му пиша месеци, до декември... Писах му мейлче за Коледа и НГ и се бях навила да не се разстройвам дори да не ми отговори, ама не стана както се навивах. Приех емоционално тъпото "Мерси, и на тебе", разревах се и му написах в отговор дъъъъъъълго любовно писмо "Върни се, върни се, не знам си кво", на което той и до днес не е отговорил. Ама на подобна излагация кво да отговаря...
ЖАЛКА РАБОТА с две думи. ^^
Тогава много съжалих защо изобщо му писах мейл за НГ, след като бях издържала толкова дълго време без да му пиша...

И с по-предния бивш се получи тъй, само че аз го отрязах, но после пак си го търсих, писах му по скайп, махах го, добавях го...

Тва си ми е за урок да не съм толкоз слабохарактерна.

Вече смятам при никакви обстоятелства да не търся бившите - нито празници, нито нищо друго - директно махам от скайп, сайтове, трия телефона и т.н. и общо взето си самозакривам контактите....

Мда, трябваше да споделя някъде. 8-)

Extremescream
04-15-2009, 17:43
Правилно да не го търсиш,ама ние както сме в една компания..Еба ми се майката на онова лято... 8-)

Hilary_
04-15-2009, 17:44
Ще го потърся ако искам да си го изкарам на някой... и ако съм намислила да му го върна тъпкано!!! Иначе по никакви!!! :D

scanadal
04-15-2009, 17:49
Не бих го потърсила.Нали сме скъсали,защо да се унижавам и да се влачА да го търся.Кажеш ли "Сбогом",няма смисал да се обръщаш назад :)

justbebsi
04-15-2009, 17:52
При никакви :? , прекалено съм горда

sku
04-15-2009, 19:00
бих го потърсила ако :
-оби4ам го страшно много
-знам 4е за него си заслужава вси4ко защото заедно сме били страшно щастливи
-не се е отнесъл по отвратителен на4ин с мен-все пак е показал 4е ме уважава и със сигурност знам 4е преди да се разделим е изпитвал някакви 4увства към мен
-няма си нова приятелка
-не ме мрази( т.е. по-скоро би се зарадвал да ме види отколкото обратното)
ок всички факти са на лице,но той е объркан задник,разиграва те 2 месеца и накрая ти казва "Миии много ще се нараним,по-добре да не се събираме!"

След този случай не мисля че пак бих се захванала да се занимавам с бивши!

FiRe_LaDy
04-15-2009, 19:04
Ако го обичам наистина много ... както е с едно момче и съм го търсила доста пъти след като скъсахме.Но винаги прецаквах нещо. :o

Tomorrowww
04-15-2009, 20:04
не бих .. не ми трябва да се човъркам в миналото , като с който и бивш да се събера е ясно че няма да е същото .. предпочитам да си гледам напред :)

evelinka1122
04-15-2009, 20:07
трябва да съм мн хлътнала по него.. отново

kris4en
04-16-2009, 15:13
Ако го обичам наистина много ... както е с едно момче и съм го търсила доста пъти след като скъсахме.Но винаги прецаквах нещо. :o
при мен може да се каже че е почти подобен случая :cry:

Bellatrix
04-16-2009, 18:03
Ммм, горделивка по идеи съм, а в действителността гордостта ми я прежалвам толкова лесно... Казвам го във връзка, че в първия момент като прочетох темата ми дойде да напиша "При никакви!", защото винаги като скъсам с някой му трия скайпа, номера и прочие. Ама в действителността фактите сочат нещо съвсем различно от "При никакви!", защото като съм влюбена хич не съм горделива, каквато всъщност съм, ама май само на думи.
И това че веднага скъсвам всякакви контакти ПАК не ми попречва да съм голяма досадница след раздялата... :oops: :?
Ако трябва да съм честна само си търсех поводи да търся бившия - за НГ му писах имейл например, на който той доста сухо отвърна... (казвам "търсех", защото след 2 неуспешни опити за 'заговаряне' реших да не се излагам повече)
Та начи, като скъсахме (октомври месец) веднага го махнах от скайп, ама не се стърпях и след два дена гo потърсих да се "изясним" , въпреки че не беше ясно за какво ще се изясняваме, след като той ме беше отрязал и всичко беше ясно.. 8-) Писах му някви истерични мсгта че животът ми е съсипан, да се върне, да помисли, а той тактично нищо не ми отговори, дори не ме блокира. Абе много зле работата. И тогава издържах да не му пиша месеци, до декември... Писах му мейлче за Коледа и НГ и се бях навила да не се разстройвам дори да не ми отговори, ама не стана както се навивах. Приех емоционално тъпото "Мерси, и на тебе", разревах се и му написах в отговор дъъъъъъълго любовно писмо "Върни се, върни се, не знам си кво", на което той и до днес не е отговорил. Ама на подобна излагация кво да отговаря...
ЖАЛКА РАБОТА с две думи. ^^
Тогава много съжалих защо изобщо му писах мейл за НГ, след като бях издържала толкова дълго време без да му пиша...

И с по-предния бивш се получи тъй, само че аз го отрязах, но после пак си го търсих, писах му по скайп, махах го, добавях го...

Тва си ми е за урок да не съм толкоз слабохарактерна.

Вече смятам при никакви обстоятелства да не търся бившите - нито празници, нито нищо друго - директно махам от скайп, сайтове, трия телефона и т.н. и общо взето си самозакривам контактите....

Мда, трябваше да споделя някъде. 8-)
Абе преди да ми дойде мозъка в главата и аз бях така. Много тъпо съм се унижавала. :oops: Какво да направя: чувствителна съм, трудно се сърдя дълго, бързо прощавам и гледам после всичко да се оправи.

Darkkiss
04-17-2009, 03:09
е няма бивш
има бивша
ма ти не пита за нея...