PDA

View Full Version : На кръстопът съм...



Neverafter
04-15-2009, 09:53
Сигурно много пъти са ви питали за съвет при подобна ситуция,но все пак нямам време да прегледам всичко и стрелям направо. Дано някой ми помогне.



Та... Уж всичко започна отскоро,откакто имам гадже,но сега излиза,че е от доста одавна....
Около септември миналата година с най-добрата ми приятелка се преместихме в София на квартира. Подробности около това не са ви нужни.... Та... един ден тя ме запозна с едно момче, с което си бяха писали в скайп от доста време. Ъм... излизахме тримата около 4-5 пъти, на няколко пъти съм си чатила с него и в скайп и доста ми допадна. За Коледа си дойдох на Монтана и бях обсъждала с приятелката ми, че може и да си се върна в Монтана, тъй като на София ми е трудно. Тя тогава каза на това момче и с него си писахме лични съобщения в един форум, той на няколко пъти ме попита дали ще се връщам на Сф,даже ме накара да обещая. Адски си падах по него (и все още е така). Все пак се върнах на София, но по стечение на обстоятелствата все пак ми се наложи да напусна столицата и да се върна вкъщи. Примирих се,че нищо няма да се случи с въпросния младеж.

Тук....излизам в една компания с още едно момиче и няколко момчета. Едно от тях ме хареса, даже доста. Сега ходя с него. Много е мил, грижовен и добър с мен. Не се оплаквам. Но някак си не се чувствам щастлива,макар че винаги съм искала някой като него до себе си... :/// Постоянно докато сме заедно съм весела, радвам се, той е мн готин човек... Но когато не сме заедно единственото нещо, за което мисля е колко ми е гадно,че не отговарям на 100% на чувствата му и мисля,че го използвам, а не искам!

Другото което е, наскоро момчето от София ме намери в скайп и си пишем... Естествено, пак въздишам по него, да не говорим,че той ми призна,че има чувства към мен и даже иска да дойде да се видим, тъй като аз чак другата година ще ходя на София,за да уча,сега работя в Монтана... :///


Та.... чувствам се гадно,че използвам единия, и че крия връзката си от другия :////// Много ми е гадно, ужасно съм объркана и имам нужда от съвет. Ако искате ме съдете, ако искате ми помогнете, но наистина имам нужда от чуждо мнение по въпроса ://
Вчера вечерта разговарях с майка си и тя ми каза да послушам сърцето си, но искам да видя още няколко гледни точки.

fluffka1
04-15-2009, 11:10
винаги съм смятала че трябва да се казва истината, въпреки че понякога боли...., та значи, мойте мнение е, че трябва да кажеш на гаджето си това, кое то си написала, просто му признай, "Но когато не сме заедно единственото нещо, за което мисля е колко ми е гадно,че не отговарям на 100% на чувствата му и мисля,че го използвам, а не искам! "
мисля че ще те разбере...все пак, неможе да имаш и двамата, а с майка ти напълно съм съгласна, в такова положение наистина трябва да слушаш сърцето си! А до колкото разбрах, ти искаш да си с момчето от София....явно чувствата към него са дълбоки, знам какво е....... Това за мен е решението, а другия вариант е да продължиш с лъжи.... Не казваш на "любовта ти" за гаджето ти.. и т.н.... знаеш как става.... Но нали знаеш, всичко в крайна сметка излиза на яве, аз лично не бих постъпила така.... :?

Neverafter
04-15-2009, 11:45
Ами,аз мислех да приключа връзката си с гаджето си и да призная на другия,че съм имала връзка с риска той да ми се обиди.... Дори и да се разсърди, не искам никого да лъжа.

Gary
04-15-2009, 11:54
Ами,аз мислех да приключа връзката си с гаджето си и да призная на другия,че съм имала връзка с риска той да ми се обиди.... Дори и да се разсърди, не искам никого да лъжа.
Истината боли, да знаеш, но цената си струва. Изясни за себе си какво искаш и действай. Желая ти успех:)

fluffka1
04-15-2009, 11:59
Ами,аз мислех да приключа връзката си с гаджето си и да призная на другия,че съм имала връзка с риска той да ми се обиди.... Дори и да се разсърди, не искам никого да лъжа.
защо трябва да му признаваш??? приключваш връзката си и всичко оства в миналото, каквото било-било! по-добре не му казвай, не си длъжна да му казваш къде си ходила и кво си правила, тва си е твоя живот!
Успех!!!

BondageLady
04-15-2009, 12:28
Моят съвет е да си вървиш в Монтана и да не ни задръстваш града

xSaShEtOx
04-15-2009, 12:33
За Коледа си дойдох на Монтана

Моят съвет е да не пишете На Монтана защото е тъпо и селско...

jambo_bs
04-15-2009, 13:36
Моят съвет е да си вървиш в Монтана и да не ни задръстваш града

Не си ли малко отворена ........ А?

По темата: Има смисъл да отидеш в София при това момче все пак живота ти е един и ако не опиташ от всичко ...... ??????

MiMcHeToOo
04-15-2009, 13:56
Не мисля, че е хубаво, когато нямаш особено много чувства към някой, да ходиш него. Не е честно спрямо теб, нито спрямо него. Себе си мъчиш, него лъжеш. На твое място бих останала сама. А ако ви е писано да сте заедно с момчето от София ще бъдете, но догодина.

DevilWish
04-15-2009, 14:05
Виж какво рано или късно ще се разбере всичко.Не мисли само за себе си, помисли за момчетата.Това момче, с което си по думите ти е много добро.Не заслужава да го лъжеш един вид.Или не си пиши с другия или спри с този.Не може така в Монтана с единия, в София с другият.Забрави го това просто.А ако знаеш, че ще живееш в София за постоянно, тогава остави този и чакай момента, в който може да си с другия.Не те знам, кой повече обичаш, то не си личи по думите ти, даже обичаш ли някой.Според мен си просто силно привлечена.Но обмисли всичко.Всеки случай, не лъжи момчетата по този начин.

Take_That
04-16-2009, 19:46
"Но когато не сме заедно единственото нещо, за което мисля е колко ми е гадно,че не отговарям на 100% на чувствата му и мисля,че го използвам, а не искам!"
Щом не искаш не го прави, няма смисълда го лъжеш, рано или късно може би всичко ще се разбере. По думите ти приятелят ти не заслужава подобно отношение, държи се с теб добре, мил, грижовен - щом не можеш да откликнеш на чувствата му, му дължиш поне истина :) Явно си влюбена в момчето от София, бори се за него (майка ти те е посъветввала правилно :"Послушай сърцето си :))

slun4ice_90
04-16-2009, 20:03
Направи всичко възможно,за да се видите пак с онова момче от София.И извинявай,но не разбирам хора като теб...Започвате връзка с някой,който не значи нищо за вас.Не го правете,бе хора! :? Следвайте сърцето си,каквото и да става.Успехче!

Darkkiss
04-17-2009, 03:04
а аз съм на 5-те кюшета

valdesbg
04-17-2009, 05:49
Абе..Софиянеца е твоя човек, дали ще го оползотвориш като възможност или не, си зависи от теб.

AFT
04-17-2009, 06:08
И аз съм за софиянеца, обаче преди всичко - отиваш В София, връщаш се В Монтана, учиш В София, работиш В Монтана. "На"-то пред тях е изключително тъпо.