PDA

View Full Version : Удължения



InnchetO
04-15-2009, 12:15
Искам да попитам ако някой може да ми отговори на няколко въпроса за удълженията на косата :)

:arrow: Какво е вашето мнение за удължената коса?
:arrow: Треса или кичури?
:arrow: Цени?
:arrow: По какво се познава дали е качествена косата?
:arrow: Как точно се слага?
:arrow: Поддръжка?
:arrow: Някаква друга информация?

Аз искам някъде 50-60-70см. ии мисля, че биха ми трябвали 3 до 5 двойни реда :-o

Мерси предварително :-)

toy
04-15-2009, 16:34
като гледам колко и каква искаш, приготви си 1000 лева + поне 200 (поне!) лева на всеки 3 месеца за поддръжка.

t1n4e7o
04-16-2009, 06:57
За мен това са пълни глупости за комплексари.. (усълженията)

sweet_bubka
04-16-2009, 09:32
Аз не съм много запозната,но наистина трябва супер добре да я поддържаш.Една моя приятелка за трети път си купува нова коса за 8 месеца и става като метла нацъфтяла и изгоряла от преса и маша....уж я поддържа, :? И аз по едно време се бях запалила,но разбрах че няма никакъв смисъл,ако питаш мене по добре за тези пари си купи качествени и добри продукти за ръстеж и заздравяване ка косъма,но това си е мое мнение ти решаваш.

InnchetO
04-16-2009, 11:40
Аз не съм много запозната,но наистина трябва супер добре да я поддържаш.Една моя приятелка за трети път си купува нова коса за 8 месеца и става като метла нацъфтяла и изгоряла от преса и маша....уж я поддържа, :? И аз по едно време се бях запалила,но разбрах че няма никакъв смисъл,ако питаш мене по добре за тези пари си купи качествени и добри продукти за ръстеж и заздравяване ка косъма,но това си е мое мнение ти решаваш.

Aз искам повече за гъстота от колкото за дължина.. :С

smiLe49
04-16-2009, 20:54
Аз не съм много запозната,но наистина трябва супер добре да я поддържаш.Една моя приятелка за трети път си купува нова коса за 8 месеца и става като метла нацъфтяла и изгоряла от преса и маша....уж я поддържа, :? И аз по едно време се бях запалила,но разбрах че няма никакъв смисъл,ако питаш мене по добре за тези пари си купи качествени и добри продукти за ръстеж и заздравяване ка косъма,но това си е мое мнение ти решаваш.

Aз искам повече за гъстота от колкото за дължина.. :С

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=91202

RAWRRR
04-17-2009, 04:12
За мен това са пълни глупости за комплексари.. (усълженията)

По-добре с комплекси,отколкото грозен :)



Треса или кичури? Треса , 4 реда (Вече са 2 )
Цени? 250 първоначално + 100 за допълнителна коса + 30-50 лв подръжка на всеки 2 месеца (при мен пада по-бързо)
По какво се познава дали е качествена косата? Поръчваш я от салона,а не я купуваш от магазин,там са фалшиви.
Как точно се слага? Слага ти я фризьор,с клечи и едни малки пластмасички.
Поддръжка? Кристали за коса,повече маски,защото тази коса няма как да се подхранва,гребен с широки зъби и четка от естествен косъм.

t1n4e7o
04-17-2009, 05:51
За мен това са пълни глупости за комплексари.. (усълженията)

По-добре с комплекси,отколкото грозен :)



Треса или кичури? Треса , 4 реда (Вече са 2 )
Цени? 250 първоначално + 100 за допълнителна коса + 30-50 лв подръжка на всеки 2 месеца (при мен пада по-бързо)
По какво се познава дали е качествена косата? Поръчваш я от салона,а не я купуваш от магазин,там са фалшиви.
Как точно се слага? Слага ти я фризьор,с клечи и едни малки пластмасички.
Поддръжка? Кристали за коса,повече маски,защото тази коса няма как да се подхранва,гребен с широки зъби и четка от естествен косъм.


Хах.. По- добре естествен отколкото омазан и фалшив! :)

RAWRRR
04-17-2009, 07:42
Това може да го кажеш,ако ходиш без никакъв грим,с необръснати крака,нескубани вежди и тн..

sladkish_14
04-17-2009, 07:52
Офф и тука почнахте , момичето каза , че я иска за гъстота може да и е тънка косата или рядка какво толкова ,, Навсякъде се бъркате бе мамка му ,, :-x ако искате си слагайте коси някой да не ви е карал , който както си иска ще се прави и квото си иска това ще си слага ,, Има момичета от моето училище с удължени коси и са много готинки и не че си личи , ами просто се подразбира ,че няма как да имат толкова дълги и хубави коси освен ако не са удължени .. Кви копмлекси ?? Въпрос на вкус и мен не ми харесват металите и емотата , ама не им казвам не си слагайте черен молив , баси .. :-x ,,

П.С - По темичката ти :-) , както казах в друга тема иди в няколко фризьорски студия и питай за по - гъста коса там ще ти предложат ,, Един съвет от мене не им казвай колко пари си готова да платиш , че могат всичко да ти вземат ,, :-)

t1n4e7o
04-17-2009, 08:36
Това може да го кажеш,ако ходиш без никакъв грим,с необръснати крака,нескубани вежди и тн..


За естествена красота имах предвид, е естествено си се поддържаш, но не се гримираш и с по 2 пръста ФДТ, токчета, на които не можеш да ходиш даже, и някви голеееееми големи топирани коси и очите ти не се виждат от грим.. Това исках да кажа, защото напоследък все повече момичета се загрозяват така...

InnchetO
04-17-2009, 08:37
Това може да го кажеш,ако ходиш без никакъв грим,с необръснати крака,нескубани вежди и тн..


За естествена красота имах предвид, е естествено си се поддържаш, но не се гримираш и с по 2 пръста ФДТ, токчета, на които не можеш да ходиш даже, и някви голеееееми големи тУпирани коси и очите ти не се виждат от грим.. Това исках да кажа, защото напоследък все повече момичета се загрозяват така...

А защо мислиш, че аз съм така? :?

t1n4e7o
04-17-2009, 09:04
Не говорех конкретно за теб.

jenichka
04-17-2009, 09:13
аз имам коса и съм доволна обаче моята е с фиби.когато си лягам си я махам и после пак си я слагам.поддръжката не е кой знае какво.едно балсамче и малко кристали а и не се мие толкова често колкото твоята.вече 3 пъти съм си вземала и съм доволна обаче аз си я вземам за 160лв.имам една позната която продава и съм много доволна от тази коса.и тъй както казах че косата ми е с фиби аз не ходя на поддръжка защото си я слагам и си я махам когато си поискам и не е нужно да ходя да ми я повдигат.

Goddess
04-17-2009, 09:54
Това може да го кажеш,ако ходиш без никакъв грим,с необръснати крака,нескубани вежди и тн..


За естествена красота имах предвид, е естествено си се поддържаш, но не се гримираш и с по 2 пръста ФДТ, токчета, на които не можеш да ходиш даже, и някви голеееееми големи тУпирани коси и очите ти не се виждат от грим.. Това исках да кажа, защото напоследък все повече момичета се загрозяват така...

А защо мислиш, че аз съм така? :?

Топирани си се пише с "о". :)

Иначе наистина си е въпрос на избор. Във всяка тема ли трябва да се изходите по въпроса колко наклепани и комплексирани момичета има.
И аз абсолютно не съм против удължените коси, напротив.
Има хора с редки коси, с къси, които трудно им растат или просто има скорошен повод, за който иска дълга коса...примерно.

RAWRRR
04-17-2009, 10:41
Това може да го кажеш,ако ходиш без никакъв грим,с необръснати крака,нескубани вежди и тн..


За естествена красота имах предвид, е естествено си се поддържаш, но не се гримираш и с по 2 пръста ФДТ, токчета, на които не можеш да ходиш даже, и някви голеееееми големи топирани коси и очите ти не се виждат от грим.. Това исках да кажа, защото напоследък все повече момичета се загрозяват така...

Аз съм естествено хубава,но не разбрах как това изключва и възможността ми да нося удължена коса или да слагам токчета?

Висока съм 176,но ги нося,не за да стана по-висока и стройна,а защото примерно ми харесват..

Удължената коса може да стои много хубаво и дори да не я забележиш.Аз към това се стремя :) . Подчертаване на хубостта .. също както с гримовете в умерени количества..

menta_loverka
04-18-2009, 12:08
Искам да попитам ако някой може да ми отговори на няколко въпроса за удълженията на косата :)

:arrow: Какво е вашето мнение за удължената коса?
:arrow: Треса или кичури?
:arrow: Цени?
:arrow: По какво се познава дали е качествена косата?
:arrow: Как точно се слага?
:arrow: Поддръжка?
:arrow: Някаква друга информация?


Ми аз имам на треса купих я на много добра цена 130 лв. готова за носене....познава се когатоя видиш още ...моята е с едни щипки и топирам моята коса пръскам лак и закрепвам за да не ми пада....подръжка аз не я слагам мн мн че наще не ми дават но с кристали за коса но не всички стават и специална четка.....ми мисля че е това само гледай да не ти пробутат ако си взимаш азиатска и да не е такава която те са боядисали защото ще си промени цвета ....успех надявам се да съм била полезна

UnaBletoLoVeU
04-18-2009, 13:19
Мислех, че RAWRRR е естествено момиче, дори и не толкова хубаво, а то какво се оказа :shock:
Аз преди 2 години се бях подстригала до раменете и ужасно много исках дълга коса, но така и не си я удължих. Сега си се радвам на естествената ми, която е далеч по-хубава и най-важното си е моя.

Според мен тези удължения са голяма глупост.
Някой беше казал, че естественото е най-хубаво. Да си естествен не означава да не ходиш на кола маска, да не си оформяш веждите, да не се гримираш. Означава да си имаш своя си коса, свои си гърди, свои мигли, устни и така нататък. И да, естественото е по-красиво от всякакви операции и такива изгъзици с косата.