PDA

View Full Version : Въпрос относно отслабването



dream_girl_13
04-15-2009, 16:04
Така... Наскоро реших да спазвам диета и да спортувам. На 15 години съм и съм 65 кг и ако сваля ...да речем...7-8 кг ще се отрази ли на кожата ми или на бюста? Ще увиснат ли от свалените килограми, или...? :( Чух, че е възможно и имам известни притеснения. Кажете вие.

InnchetO
04-15-2009, 16:52
Еми.. аз като по-малка съм имала едно голямо отслабване и и до ден днешен свалям остатъците.. Но при теб за 10тина килограма.. може и да не е чак така, но няма как да не се забелязва.

shell
04-15-2009, 17:06
внимавай да не допуснеш появата на стрии-ползвай много продукти с тази насоченост,защото когато се свалят кг стриите просто никнат като гъби :( също така прави много упражнения за стрягане на мускулите и така кожата ти няма да увисне грозно :) а за бюсто ще ти намалее.

LovelyGirl
04-15-2009, 19:22
Всключи задължително спорт и се консултирай с някой специалист, за да ти обясни по-подробно всичко :)

kuklichka_bg
04-16-2009, 15:24
колко се висока

HeartOfRaven
04-16-2009, 15:28
Само недей да гладуваш. Както си решила със спорта е добре. Трябва да ядеш по-често и по малко и да спортуваш. Спорта му е майката.
Ако отслабваш постепенно едва ли ще ти стане нещо + че сега става лято и повечето хора си отслабват от движение и т.н.
И все пак може да отидеш на фитнес и да ти направят диета и програма, а не сама да си казваш какво да ядеш и какво не.

dream_girl_13
04-16-2009, 15:48
Висока съм 166. Не ми личат много килограмите, но съм решила да понамаля бедрата. Това ми е достатъчно.
Ами всъщност аз ходя на фитнес и там треньорката ми каза, че най-добре да ям месо и зеленчуци, да ограничавам хляба, без сладко и всякакви други боклуци като бейкролс и вафли и прочее.
Надявам се да не ми стане нещо...

mimsssssss
04-16-2009, 16:33
много често взех да чета че кивито и ананаса имат добро действие при отслабването.за да не пускам нова тема използвам тази (извинявам се на авторката ако има проблем :) ) бихте ли казали нещо за двата плода до колко са полезни и какъв ефект имат за метаболизма и общо взето каквото знаете за тях :)

sexa_na_kompleksa
04-16-2009, 16:44
Висока съм 166. Не ми личат много килограмите, но съм решила да понамаля бедрата. Това ми е достатъчно.
Ами всъщност аз ходя на фитнес и там треньорката ми каза, че най-добре да ям месо и зеленчуци, да ограничавам хляба, без сладко и всякакви други боклуци като бейкролс и вафли и прочее.
Надявам се да не ми стане нещо...

Ако отслабваш бавно, но сигурно (xD), няма да има проблеми. Гръдната ти обиколка също ще се намали, все пак гърдите са изградени предимно от мазнини. Но по-добре по-малки гърди, но стегнати, както и цялото тяло.