PDA

View Full Version : гадни мисли:((



unwanted
04-15-2009, 16:20
оф .... не знам пролетни депресии или хормони е...ама като се замислих колко кратък е живота...как след малко време ставам пълнолетна...и съм си втълпила мисълта колко бързо ще ми мине живота и ейся ще съм стара и набръчкана...ужас! не знам дали ви се е случвало...ама е ужасно :D

CuteBaby
04-15-2009, 17:08
И на мен ми се е случвало,и е наистина гадно.Понякога се сещам за много хубави моменти от миналото и ми става много тъжно,че всичко вече е минало и никога няма да се повтори..и че живота минава много бързо и е много кратък :(

fluffka1
04-15-2009, 17:41
хора, живейте си, без да броите времето!!! е, хубаво е да се връщаш в спомените си, аз например обичам да си припомням разни хубави работи, дето са ми се случвали..... мога цял ден да седя и да си мисля.... Но не е хубаво да си втълпяваш такива работи, само си скапваш деня....

rauwkost
04-15-2009, 18:00
Предвид положението ми в момента дори не знам дали ще доживея старините си. Няма смисъл да мислиш за това още от сега, всичко е СЪДБА. По ме е страх от това, че един ден хората които обичам няма да са живи. Родители, семейство.. всички.

FlashMX
04-15-2009, 18:00
Случвало ми се е. Обаче не толкова че ще остарея и умра а повече че ще изгуба близките ми.. Като майка ми и баща ми...

justbebsi
04-15-2009, 18:03
И на мен ми се е случвало , гадно е наистина .За да нямаш такива мисли , най-добре излез с приятели или гледай някой смешен филм , за да ти се оправи настроението :)

eXpl0d3
04-15-2009, 18:04
Много сте оптимистични тука :razz:

unwanted
04-15-2009, 18:40
ми то в тая държава остана и да сме оптимистични :D благодаря ви за мненията :-) определено ми мина..дори само с няколко ваши думи :)

sladkish_14
04-15-2009, 18:48
Ооо и аз съм имала такива психични отклонения 8-) .. Въпрос на настроение е ще отмине ,, Всъщност хубаво е понякога да си даваме сметка , че времето лети :)

Slave4You
04-15-2009, 19:02
Аз взех да мисля за тези работи, когато умряха баба и дядо :cry: Започнах да мисля и за родителите ми, за котката ми даже.. И тогава се натъжавам адски много, но тогава разбрах, че именно защото е кратък животът, трябва да ценим хубавите мигове и да се радваме на близките си и да гледаме да си изкарваме яко;)

Lysit0
04-16-2009, 04:42
Ей мацка да не си в сатурнова дупка преди рд-то си?
Случва се споко....и мен са ми минавали такива мисли през главата,ама живей ден за ден така е най-забавно.Да си постоянно в движение и да не се спираш пред нищо :)

clever
04-16-2009, 15:55
оф .... не знам пролетни депресии или хормони е...ама като се замислих колко кратък е живота...как след малко време ставам пълнолетна...и съм си втълпила мисълта колко бързо ще ми мине живота и ейся ще съм стара и набръчкана...ужас! не знам дали ви се е случвало...ама е ужасно :D
ве ми се е случвало
мисли сега колко си красива и че момчетата те харесват :P мисли колко хубав ще е животът;а не колко кратък.---
моята мечта е да измисля как животът да е по-дълъг;демек запазване на младостта ии следователно по-продължителен живот
радвай се на живота и ми стискай палци да мога да развия науката :P

1994_gabi_94
04-16-2009, 16:54
И на мен ми се е случвало,и е наистина гадно.Понякога се сещам за много хубави моменти от миналото и ми става много тъжно,че всичко вече е минало и никога няма да се повтори..и че живота минава много бързо и е много кратък :( да така си е

unwanted
04-16-2009, 19:11
ще ти стискам палци,нека аз съм опитното ти зайче :D