PDA

View Full Version : Welcome!



wonder
04-15-2009, 17:26
Хей ти!Да,ти!Знаеш ли за днес?Има ново време.Сменихме се.Обичахме се.
Добре дошъл стари друже.Това си ти,но променен.Отдясно както можеш да видиш бе дома ти.О,да той бе прекрасен.С тази голяма градина.И розите.И,оооо,и слънчогледите.Да беше пълно с тях.Или,какво?Нямаше ли?Обърках.Май бяха нарциси.Големи,жълти и прекрасни.Мммм,като теб.Но без голямото и жълтото.
Хах,на мен пък не ми е смешно.Знаеш ли защо?Защото ги няма.Дааа,преди месец ваште я продадоха.Мхммм,взеха добри пари за нея.И апартамент в блока който ще се издигне на нейно място.Чух,че ще го направят жълт.Дам,компенсират.Тъжна ли си?Но защо?Та ти не си била там от пет годишна.Аааа,ти сега си на шест...Разбирам.Аааа и си била там миналата седмица.Оххх,гадно.
Да,да,а сега продължаваме с обиколката!Виждаш ли тази безформна купчина?Сладка викаш...Може би,може би.Знаеш ли какво беше това преди?Да ти кажа?!Наистина.Ами там беше онази хубава сладкарница.Как се казваше помниш ли?Не?И аз.Ужаст.А беше такава една уютна.Защо гледаш учудено.О,да не би да имаш предвит френския ми акцент.Бива си го.Да знам.О разбира се.И аз,и аз.Всички сме щастливи да сме тук.Вкъщи.Тези прекрасни купчини дървесина.Да може да ги снимаш.За спомен.Помниш ли?Да,да.
Аааа виж сега.Не,не това.Не,не,не.Онова срутеното.Ти обичаш срутени неща?Не,така ли?Аааа ти ги „oбожаваш”?Все пак си на шест.Но,мила не те разбирам.Тук някога бе училището.О,радваш се?Хмм,защо?Не си обичала училищeто.Е то,да,да поттискащо,признавам.Не,мо е да не ти изглеждам,захарче,но съм едва на двадесет.Хееей,да знам.Но и ти не изглеждаш много млада.
Таааа,за училището ли говорехме.Е сградата бе красива.Признай го.Хайде,хайде.И ти я харесваше.Как е станало ли?Пфуу,озодачаваш ме?Знам ли...бомба.Ние сме си виновни,дете.Ние.
Оооо,не едва ли.Може би двама трима.Двеста,триста.И още,да и още.А колко са се спаsили.Нали ти каах.Двама трима.Кои ли?Ами аз ти и....А,дa!Виждаш ли го оня.Тоя ли?Не,не тоя.Тоя вече не сред нас..Там..не,по-наляво.Ето виждаш ли го?Той е жив.Жив е,бе?Ееее,поне беше.Вече сме двама.Не се ли радваш?Не?Да?Радваш се?Защо?Защото и без това не го харесваше?Разбирам,разбира м?На колко каза,че си.Да да,естествено,много груbо и невъзпитано от моя страна да питам за възрастта ти.Да,на шест.Помня,помня.
Сега завиваме след училището и попадаме нааа....Уф!Това какво трябва да бъде.Супер маркет?Той е жив.И ти,нали?Я не гвори глупости,малката.Влакът продължава.Скрии апарата и се качвай.

Enough
04-15-2009, 19:49
не ...

ef4etyYy
04-15-2009, 19:58
не ...

jghgh
04-15-2009, 20:17
Твое ли беше произведението за "Усмивката"?
Щото беше много яко, ама на тва не мога да му издържа до средата.
Лигаааааааааааааво, сладко ><
Твърде ми е... Не знам, допускам на 50% че аз съм крива, щото не съм слънчевопозитивнасладника ва, играеща си с думички и с препинателни знаци, но тва не ми 'аресва.

Blab
04-15-2009, 20:31
^не, на Габи е.