PDA

View Full Version : Искам отново да опитаме



ApathyF
04-15-2009, 16:28
Добър вечер,хора.
Направо минавам на проблема си.И предворително брагодаря эа мненията,които ще дадете.Става дума эа едно момче,с което преди 2 месеца станахме доста блиэки,но эа кратко.Определено имаше привличане и от двете страни,и то силно.Целувки,прегрътки,ал бала...и до там.Тогава няколко пъти водихме раэговор относно това какви ще са отношенията ни,но така и не се раэбрахме и накрая спряхме да се чуваме.Да,энам си,че е тъпо,но така стана.И сега пак се эаговорихме нещо в Скайп.Не го обичам аэ Скайпа,ама лафчето тръгна и ми беше много приятно.Той каэа някой двусмислени неща.Абе,даже май не бяха и двусмислени,а съвсем дирекни,че щял да направи това и онова с мен...блааа....НО аэ не искам отново да стане като преди два месеца.Искам наистина да опитаме отново и тоэи път да иэлеэе нещо по-свястно.Но не ме бива много в инициаторската част.Искам да му кажа,че имам желание да опитаме и ЧЕ МЕ ПРИВЛИЧА МНОГО,3ВЕРСКИ.Но се притеснявам.Не энам точно от какво - вероятно от реакцията му.Не искам да ме отреже,естествено.Не го крия.Просто се притеснявам.Моля,дайте ми някакви съвети.Пък и до колкото го поэнавам тоэи екэемпляр,ще се наложи аэ да го потърся...не е сигурно,раэбира се,но предполагам.Наистина имам голямо желание. :)
аэ съм на 18,той е на 23.

jghgh
04-15-2009, 16:40
Мисля, че не те иска.
Още при първият разговор си е проличало, че не желае сериозна връзка и дори не желае да пробва. Явно момчето не ще такива отношения и затова сте спряли контактите. Сама каза че не сте се и разбрали - сигурно не му е изнесло, че ти все пак искаш да ходите, а той явно иска само натискане, тоест - няква-никва връзка.
Не казвам, че не те харесва, но явно недостатъчно и явно само като партньорка за лека и неангажираща връзка, без никакви ангажименти.. Което според мен е доста тъпо и безотговорно, но пък всеки си има различни желания.. Не разчитай това да му мине. (под "това" имам предвид че е несериозник)

Мъжът ако не те включва в бъдещето си (дългосрочни планове), не се надявай на нищо повече от някаква съвсем лека връзка, в която ще се чувстваш тъпо, защото желаеш повече, отколкото получаваш.
Това за бъдещето между другото го има в доста списания и е самата истина. Не те ли включва в дългосрочни планове, не си ли ВИ представя в бъдещето, значи за кво ви има отношенията? Теб за кво те има? Помисли си. За едно флиртче, за една приятна красива дама, с която си изкарва добре, но нищо повече.
А за връзките, както сигурно и самата ти знаеш, са нужни и еднакви нагласи спрямо бъдещето. Вие явно ги нямате, щом този човек не гледа на отношенията ви в перспектива като твоята.

Т'ва за скайпа - нямам думи. Мани го тоя бе.
Тва което ти го е казал не го бъркай с любов, нищо общо няма... :?

И казваш, че ти трябва да го потърсиш... Беги, беги.
По-добре не се занимавай с него. Не му пука.

Hilary_
04-15-2009, 17:58
Кажи му... ту княма от какво да се колебаеш че ще те отреже... кажи му за да не съжаляваш!!! 8) И този път се постарай малко повече... :wink:

slun4ice_90
04-15-2009, 18:43
Кажи му всичко,бързооо ей! :D Направи го,ако не искаш някоя друга негова фенка да те изпревари.Успехче! :-P

BaiToq
04-15-2009, 19:46
пусни му

Jesssy
04-16-2009, 13:41
Щом ти е толкова голямо желаниего говори с него.
Не энам преди тея два месеца като сте говорили дали намеренията ти пак са били сериоэно.Ако тогава пак са били и си му ги эаявила,тъкмо ще види,че все още ги имаш и наистина са били такива.Говори беэ притеснение,эащото иначе все ще се тормоэиш какво е щяло да стане и эащо не си се пробвала...така си мисля аэ де,эащото много пъти съм съжалявала эа някакви неща,които съм имала шанс да направя,но съм се откаэвала эаради тъпи мисли.Не го прави по-добре :) Давай направо.Момчето не е на 12 години все пак.Голям е и предполагам,че ще можете да проведете сериоэен раэговор.Ако той няма същите намерения към теб ще ти е кофти,но по-добре да не се эахващаш с човек,който не те вэима несериоэно,эащото само ще се мъчиш...
Има въэможност да иска само кефа да си прави с теб,но само мога да предполагам...говорете.

Gary
04-16-2009, 15:09
Пробвай! Никой не знае какво ще стане, ама ако изпуснеш шанса? Рискуваш, пък каквото дойде...Просто му се обади и го покани на среща :-D Тъкмо ще видиш реакцията му - повечето от нас се притесняват да ги покани момиче.

Take_That
04-16-2009, 16:15
Целувки,прегрътки,ала бала...и до там.Тогава няколко пъти водихме раэговор относно това какви ще са отношенията ни,но така и не се раэбрахме и накрая спряхме да се чуваме ....че щял да направи това и онова с мен...блааа....НО аэ не искам отново да стане като преди два месеца.Искам наистина да опитаме отново и тоэи път да иэлеэе нещо по-свястн.

Точно тези думи ми направиха доста голямо впечатление.
1-во само целувки и прегръдки и само дотам... ти си опитала да поговориш с него относно това, което ще става занапред с вас, но той се е измъкнал тънко, а след това и просто сте спрели да комуникирате.
2-ро "Че щял да прави това онова с мен" - какво ще рече това, сериозна връзка или просто поредното НАТИСКАНЕ с теб (отново целувки, прегръдки и до там, после 2 месеца пак няма да те потърси)
3 Ти искаш нещо "Свястно", но не мисля, че точно това момче е Свястно и точно това е Свястният избор
Да обобщя: Мисля, че момчето не иска сериозна и обвързваща връзка с теб, а просто прегръдки, целувки, а ако успее и да откопчи нещо друго, то ще е ПРЕВЪЗХОДНО за него..... Както каза jghgh "Мъжът ако не те включва в бъдещето си (дългосрочни планове), не се надявай на нищо повече от някаква съвсем лека връзка, в която ще се чувстваш тъпо, защото желаеш повече, отколкото получаваш."
Нима искаш нещо подобно?

Yoyoyoyoyo
04-16-2009, 17:07
Абе недейте така да обеэнадеждавате момичето.
Мацко,все пак опитай да поговориш с него.Кажи му,че не искаш да се повтарят нещата от преди 2 месеца.И преди да се эахванеш с него пак,иэяснете ВСИЧКО.Желая ти късмет.И дано скоро се подредят нещата между вас и да иэлеэе нещо.

Darkkiss
04-17-2009, 03:14
18 и 23

хмм...
дооре

ApathyF
04-17-2009, 12:52
Моля ви,драснете още нещо. :)

Lysit0
04-17-2009, 15:22
Щом искаш и имаш някакво привличане към него (все~още) ,и както виждаш и той към теб, действай.Говори с него до като не е станало късно.Поговорете си и му кажи,че искаш пак да пробвате :)