PDA

View Full Version : "Край"



lerry1
04-15-2009, 16:37
Такамс... напраих грешка кат исках да се събера с бившия си...не,защото не го харесвам..напротив..но аз скъсах с него няколко пъти (кофтии) и много го нараних.Ммм сега аз почнах да се държа много студено с него и се държим все едно не се познаваме и е казал на една приятелка, че сме скъсали :-o но.....и едно край не сме си казала или нещо такова...така какво да направя? В смосъл... аз не искам да се събираме отново...ама така наистина не знам скъсали ли сме или не... моля ви помогнете мии :)

taNcheto93
04-15-2009, 16:40
Ами говори с него

TheBeliever
04-15-2009, 16:50
Честно, не разбирам какъв ти е проблема? Ти не искаш да си с него, той е казал, че сте скъсали. Кое не разбираш в случая? Дали сте още заедно - не сте. Дали трябва задължително някой от двамата да каже "Късам с теб" за да се разделите - няма нужда. Как може да се чудиш дали сте още заедно, щом се правите на непознати?

Hilary_
04-15-2009, 17:55
"и е казал на една приятелка, че сме скъсали" ... Това ти стига как е приел нещата през неговите очи... ако искаш говори с него за последно пояснение ако не... то тогава официално си свободна (след като е казал такова нещо) ... дано приятелката ти да не те лъже де... :wink:

SiNiStEr
04-15-2009, 18:22
Единственото нещо което трябва да направите,е да говорите и да си разясните нещата.

beiho
04-15-2009, 18:40
Това връзка ли е?Първо ми отговори!

zimin
04-15-2009, 19:31
много са ми смешни момичета които късат с приятелите си и после пак се събират...и то по няколко пъти :shock:
просто остави нещата така ако не искаш да говориш с него,щом той е казал на приятелката ти че сте скъсали значи е наясно с това и ти си наясно,не виждам какъв е проблема в случая :)

myNameIsImmortal
04-15-2009, 19:33
само като виждам, че край е в кавички: "Край" ми става ясно че след този край, ще има начало пак с него..
Ще се въздържа от коментар по темата.
Нека колегите ти дадът съвет..

Tomorrowww
04-15-2009, 19:34
не очевидно ами направо очеВАДНО сте скъсали .. щом вече не се и поздравявате .. не е казано че трябва задължително да си кажете като късате .. в твоя случай е ясно колко ходите още 8-)

selens
04-17-2009, 07:17
Ами говори с него

mynichka
04-17-2009, 15:12
Ясно е, че сте скъсали..то остава да сте заедно и да се видите и да не се поздравявате дори :lol:

kobrichka
04-17-2009, 15:31
само като виждам, че край е в кавички: "Край" ми става ясно че след този край, ще има начало пак с него..


Да и аз така го разбарх, но явно сме в грешка и двамата :)
Еми просто поговори с него, един разговор би могъл да отговори на въпросите ти. И то няма да са предположения, каквито ние ще дадем, а ще е отговор от достоверен източник т.е той.

Rofl4e
04-17-2009, 15:34
мии ти се се държала студено с него ,зарязвала си го.. сиг и не си го търсила...

остава и още да ходите.. :lol:

Boleyn
04-17-2009, 15:47
Наранила си го достатъчно според мен - няма нужда да правиш,каквото и да е.