PDA

View Full Version : Момичета признавате ли любовта си към момчето, което...



zero
04-15-2009, 17:46
Ако харесате някое момче и искате да ходите с него
казвате ли му го направо или чакате
той да направи 1-вата крачка ?

Вкарвате ли някакви "женски номера" или
се държите естествено?

Ако обичате - моля, "с ръка на сърцето" ми отговорете, че
напоследък нещо съм си объркал впечатленията и
дори аз самият съм объркан :(

Въпросът е много деликатен и моля
за наистина искрени отговори .
Благодаря на дамите отзовали се, и не само на тях :Р

Hilary_
04-15-2009, 17:52
Зависи от момчето душко... :? Ако е с освободен характер...не много притеснителен и открито ми прави намеци бих опитала и аз да му намекна... ако го познавам от много време и безкрайно много ми харесва направо му го казвам каквото ще да става...а ако е някой в който не виждам надежда се опитвам да го забравя докато не стане още по лошо (и повечето пъти не се получава :lol: ) ... :)

zero
04-15-2009, 18:15
Говоря за ситуация като примерно не познаваш момчето, но
би искала да излезеш с него на кафе ?
За да го опознаеш по-добре ...
това по-скоро биха го направили повече жени, но
след 2-3 кафета би ли му разкрила чувствата си ?

Не давам пример със себе си а говоря по принцип ...

И да питам колко пъти сте си казвали, че си падате по някой ?

cherinka
04-15-2009, 18:15
В различни ситуации, в различни периоди, всеки би постъпил по различен начин.
Веднъж ще си кротка, другия път направо ще изтреляш с думи и епитети чвствата си право в лицето му, друг път ще се държиш по необясним начин пред него, от който нищо няма да ти се разбира лигавиш ли се, приятелски ли се държиш или се опитваш да му намекнеш, че искаш да имаш нещо общо с него.
С ръка на сърцето ти казвам, че харесам ли си някой, правя от най-тъпото до най-интелигентното, да му го покажа. .. и правя честитка на отзовалите се. :D

SiNiStEr
04-15-2009, 18:17
Много зависи от момичето.
Наскоро признах за мойте чувства към едно момче,но тогава знаех,че и той има чувства към мен,иначе не бих го направила.
Някой момичета се държат на дистанция,недостъпни и тн. но това е временно,казвам го от личен опит.

sku
04-15-2009, 18:56
Ми да ти кажа честно и аз вече не знам вие мъжете кво искате. Аз попринцип не обичам да се правя на интересна,когато някой ме спечели му го показвам по някакъв начин,обаче наскоро си говорих с бившия ми(наскоро се разделихме) и той ми каза-странно ми е-аз съм свикнал да ме мачкат и изведнъж ти се държиш човешки с мен.
Е добре де като играя игрички съм кучка,като се държа добре с него му е странно и безинтересно?!
Така че и аз си задавам въпроса кво да правя?!
Има едно негласно правило-колкото повече бягаш на едно момче и не му показваш чувствата си,толкова повече той тича след теб,докато не му писне ест!

FiRe_LaDy
04-15-2009, 19:01
Говоря за ситуация като примерно не познаваш момчето, но
би искала да излезеш с него на кафе ?
За да го опознаеш по-добре ...
това по-скоро биха го направили повече жени, но
след 2-3 кафета би ли му разкрила чувствата си ?

Не давам пример със себе си а говоря по принцип ...

И да питам колко пъти сте си казвали, че си падате по някой ?

Последното момче,с което ходех,аз поех нещата в мои ръце.Излизахме 2 - 3 пъти.Никой не беше казвал нищо на другия за чувствата си и се правехме,че не се харесваме.Накрая не издържах и му признах какво чувствам.След няколко дена той направи своята първа крачка и тръгнахме :) ...

pis3ncety
04-15-2009, 19:10
винаги отивам аз да се запознавам..голяма грешка :(