PDA

View Full Version : не съм ги взела АЗ



sm_95
04-15-2009, 18:19
Здравейте хора, имам следния проблем:
Днес бях в една "приятелка" да и изправям косата. На секцията аз видях (по точно тя ми показа) ЕДНА кутия цигари. След като се прибрах ми звъни нейната най-добра приятелка и ме пита дали съм взела "някви цигари". И нали аз обеснявам че не съм. После по скайпа тая дето ми се водеше приятелка ми казва че в тях било имало две кутий цигари а аз съм взела едната и аз се обяснявах че не съм и т.н. Сега бащата и е казал че не иска да я вижда с мен (не че е голяма загуба) но той казал че щял да каже на майка ми, на родителската и ужас !!! Моля ви дайте ми съвет как да постъпя? :-# :-# :-# :-# :-# 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

witchblade
04-15-2009, 18:38
кой клас си бе?
как може да ти пука за такава простотия :lol:

Незаисимо кой клас е може пак да й пука, дори и на 30 да е.Не всеки е казал на тяхните, че пуши.Напълно я разбирам

А по темата:Кажи на ваще за тая кутия.Обясни, че тя иска да те наклевети и че вс е една гояма лъжа.По-добре да го чуят това от тебе отколкото от бащата на тази т.нар. приятелка.

sm_95
04-15-2009, 18:43
кой клас си бе?
как може да ти пука за такава простотия :lol:

Незаисимо кой клас е може пак да й пука, дори и на 30 да е.Не всеки е казал на тяхните, че пуши.Напълно я разбирам

А по темата:Кажи на ваще за тая кутия.Обясни, че тя иска да те наклевети и че вс е една гояма лъжа.По-добре да го чуят това от тебе отколкото от бащата на тази т.нар. приятелка.

1 7 клас съм
2 НЕ ПУША

fluffka1
04-15-2009, 18:46
ааа мн гадно те е натопила бей!!!! незнам какво да ти кажа, обясни на вашите, и вече стой на далече от такива, аз лично мн ги мразя такива шматки!!! :-x

Jumbie483
04-15-2009, 19:42
Най-доброто решение е да обясниш на вашите..
Аз например май в шести клас бях с едно момиче зад даскалото докато пушеше и понеже телефона и звънна, аз и държах цигарата и точно тогава ни хванаха.. Ай после как да обясня на нашите, че не пуша ?! :D

martinelka_kuklata
04-16-2009, 06:43
Обясни на вашите какво е станало и ако те ти имат доверие, че не пушиш няма от какво да се тревожиш, но не чакай тя или родителите им да кажат, защото излиза все едно, че си я взела и си скрила, че пушиш. А тая я разкарай, защото може и тя да ги е скрила или хвърлила, за да те натопи. Веднъж едно момиче така излъга майка ми, че тя щеше да ме удари, а до сега не го е правила, а оная простачка отстрани се смее.. :shock: :shock:

ThePowerOfLove
04-16-2009, 11:12
Кажи на ваще ;) По-добре да го чуят първо от теб, а после от бащата на оная. Ще са подготвени и има по-голям шанс да ти повярват :)

diksi
04-16-2009, 11:22
Кажи на ваще ;) По-добре да го чуят първо от теб, а после от бащата на оная. Ще са подготвени и има по-голям шанс да ти повярват :) Еми аз така бих направила :)

Lysit0
04-16-2009, 11:24
Каже първо ти на ваще.Кажи,че не си я взимала дай да ти проверят и чантата.Тая твоя ''приятелка'' ти е свила много гаден номер.Аз на твое място няма да общувам с нея повече.

sweetkiss74
04-16-2009, 11:48
Моя съвет е да кажеш на родителите си каква е истината.А това момиче според мен не ти е приятелка,защото една истинска приятелка не би се съмнявала в теб.

cherreshkata
04-16-2009, 13:48
Както повечето вече казаха сподели с родителите си.
Обесни им какво е станало, как е станало и тн.
а на тази твойта " приятелка " и искай обеснение защо е постъпила така и защо е помислила , че си ти. Според мен може и някоя от тях да е взела кутията , а се оправдават с теб.
Е това е от мен и Успех ! :-)

sweet_nothings
04-16-2009, 15:04
Абе, тя каква приятелка ти е след като не ти вярва???!!
Сиг. ти е скроила капан и за тв'а се отнася така... Но да не ти пука :)

eXpl0d3
04-16-2009, 15:12
Просто кажи "еби си майката" - на тая "приятелка" :D

FancyGirl
04-16-2009, 15:26
Просто кажи "е** си майката" - на тая "приятелка" :D

и и бий един шамар да се научи да не лъже..

Ar7aN
04-16-2009, 15:41
Седни и поговори с вашите. Предполагам , че ще те разберът. Опитай , няма да сгрешиш.

1994_gabi_94
04-16-2009, 15:41
защо например не се разбереш с тази твоя приятелка дето казва че си и зела цигарите да се видите само двете.Ще и кажеш всичко ще и обесниш че не си била ти и да се надйваме да те разбере....