PDA

View Full Version : Маска За Коса ?



pitan4icata
04-15-2009, 19:31
Препоръчайте ми маска за коса, че моята е доста изтощена и няма никакъв блясък.Аз ползвам на нивея за права коса шампоана и балсам за вистановяване ,че и доста ми е нацъфтяла, а не ми се ще да я режа.Не се боядисвам, естествено коетенява ми е косата,а ползвам и кристали на Сери. Кажете как и с какво да си съживя коста и да я придобие блясък, и мекота. Искам да ми казвате изпитани неща, щото аз знам кво има в магазините ама искам да знам 4е си струва ;)

mArMaLaDkA
04-15-2009, 20:17
Аз не съм ползвала много неща,да не кажа,почти никакви.Но ето:
-Бадемова маска на "Evterpa".Косата ми става мекичка,по-бляскава е,подрежда се.
-Нещо като маска,но не точно с орехова шума.Значи,откъсваш едно клонче от орех и го потапяш в тенджера с вода,като водата е почти завряла.За няколко минути го оставяш така,можеш да сложиш и липов цвят.После вадиш клончето и липовия цвят,изкъпваш си косата с шампоан,и само се изплакваш с тая вода.Косата ти може малко да промени цвета си,но става много приятен цвят,не е нещо фрапиращо.Помага и за пърхот.
-Ползвам и шампоана на "Елсев" с пчелно млечице. 8-) Също помага на косата да е мека и бляскава.Пробвай и някой от шампоаните на "Нивеа",почти всичките съм ги ползвала-наистина са много хубави.Косата става мекичка и бляскава.Поне при мен.Общо-взето,щом при мен има ефект,след като тровя косата си със сешоар след всяко къпане и с преса всеки ден/през ден,значи...при всяка коса обаче различно действа.
А щом ти е нацъфтяла,няма друг начин,освен ножицата.Върви и я подстрижи,защото е ужасно грозно хубаво момиче с цъфтящи краища. ;) Косата ти ще стане по-жизнена след махането на изтощената коса.

kasidy
04-15-2009, 20:24
Моята е на Гарниер - Фруктис. По едно време през зимата ми беше свършила и аз от мързел, докато си купя друга ... с този сешоар ... косата ми стана адски суха. Като започнах пак да си я слагам, си ми стана мекичка ии хубавичка.(имам кестенява коса и като теб ползвам кристали )

П.С и аз съм на мнение, че трябва малко да я пострижеш - плюс че ако не искаш, може и да не ти взимат от дължината - само ще ти я филират. :)

CuteBaby
04-15-2009, 21:02
Моята е Gliss на Schwarzkopf,доволна съм от нея

mimka_1987
04-15-2009, 21:12
има доста такива теми за косите разгелдаи се и виж

smiLe49
04-15-2009, 21:59
Аз наскоро си взех от тия новите маски на Schwarzkopf дето ги рекламират за изправяне на косата...Еййй рекламите найстина са велико нещо.Изобщо не изправя косата...а моята дори не е много къдрава,само леко чуплива. :o Но пък после косата ми е мекичка и мирише хубаво :D Мое мнение специално за тая маска е,че е пълна глупост.Иначе знам ли на други може и да действа... :-o

FancyGirl
04-16-2009, 15:21
Аз използвам на Глис Кюр ... миришат много хубаво и съм доволна също така и на Сънсилк и пантен и още много ....