PDA

View Full Version : Страх



mila123
04-15-2009, 20:40
Правих секс на 9 този месец. Цикъла ми свърши на 24 мар...имам съмниния отностно това дали не съм хванала....възможно ли е приятела ми да е свършил малко в мен и слред това на вън...

mimka_1987
04-15-2009, 20:44
вазможно е вземи си тест за бременост или отиди на гинеколог ......

Rofl4e
04-15-2009, 20:48
теста ще покаже ние тука не сме гадатели за да занем дали ти си хванала или не

mila123
04-15-2009, 20:52
вазможно е вземи си тест за бременост или отиди на гинеколог ...... толкова ме е страх да не съм найстина....по принцшп винаги си пазим..но тогава го искохме много идвамата и прекарахме 1 чудесна нощ надявам се последствята да не са лоши...не че едно бебенце може да е грешка но идвамата не сме подготвени просто е неподходящ момента

mimka_1987
04-15-2009, 20:58
вазможно е вземи си тест за бременост или отиди на гинеколог ...... толкова ме е страх да не съм найстина....по принцшп винаги си пазим..но тогава го искохме много идвамата и прекарахме 1 чудесна нощ надявам се последствята да не са лоши...не че едно бебенце може да е грешка но идвамата не сме подготвени просто е неподходящ момента
никога едно бебе няма да е грешка ..... ясно разбирам ви вземи си тест за бременост или пийй ескапеле колко дни са е минало от половиа акт???

mila123
04-15-2009, 21:02
вазможно е вземи си тест за бременост или отиди на гинеколог ...... толкова ме е страх да не съм найстина....по принцшп винаги си пазим..но тогава го искохме много идвамата и прекарахме 1 чудесна нощ надявам се последствята да не са лоши...не че едно бебенце може да е грешка но идвамата не сме подготвени просто е неподходящ момента
никога едно бебе няма да е грешка ..... ясно разбирам ви вземи си тест за бременост или пийй ескапеле колко дни са е минало от половиа акт??? днес е вече 16 правих ме го на 9...късничко е..но да те попитъм дали знаеш нещо за...Аборт до 1вия месец или нищо тъкова ми се върти в главата мисля че съм чувала

mimka_1987
04-15-2009, 21:06
вазможно е вземи си тест за бременост или отиди на гинеколог ...... толкова ме е страх да не съм найстина....по принцшп винаги си пазим..но тогава го искохме много идвамата и прекарахме 1 чудесна нощ надявам се последствята да не са лоши...не че едно бебенце може да е грешка но идвамата не сме подготвени просто е неподходящ момента
никога едно бебе няма да е грешка ..... ясно разбирам ви вземи си тест за бременост или пийй ескапеле колко дни са е минало от половиа акт??? днес е вече 16 правих ме го на 9...късничко е..но да те попитъм дали знаеш нещо за...Аборт до 1вия месец или нищо тъкова ми се върти в главата мисля че съм чувала
ти парво си вземи тест за бременост виж какво щте ти покаже тогава гледай абортите, аборта се прави до 3-тия месец и наи много е около 150-200 лева