PDA

View Full Version : Превод на немски



stranger34
04-16-2009, 07:40
И тъй... иам някво съчинение да напраа... искам само някой да ми го преведе :Д

Моята пролетна ваканция! Моята пролетна ваканция беше интересна. Със семейството ми няколко пъти ходихме на планина, там се запознахме с много хора. Беше много забавно там. Останалата част от ваканцията беше като обикновените дни, само че без училище. Играх с приятели навън, стоях пред компютъра, телевизия, книги, комикси, общо взето нещата, които обичам да правя в свободното си време. Бях изненадан от факта, че тази страхотна ваканция ми се стори доста кратка... Като цяло беше страхотно и нямам търпeние до следващата !


П.П и плс без такиа интернет преводачи, шото се губи и смисъла на текста и излиза, че половината е грешен... плс за днес

Irrtum
04-16-2009, 13:24
дано да ти помогна

Irrtum
04-16-2009, 15:03
MeineSpring Ferien ! Mein Spring Ferien war interessant. Mit meiner Familie gingen mehrere Male an den Berg, dort trafen wir sich mit vielen Menschen. Es war sehr lustig ist. Der Rest der Urlaub war wie normale Tage, aber es gab keine Schule. Ich spielte mit Freunden au

Water_lili
04-16-2009, 17:06
[quote=Irrtum]MeineSpring Ferien ! Mein Spring Ferien war interessant. Mit meiner Familie gingen mehrere Male an den Berg, dort trafen wir sich mit vielen Menschen. Es war sehr lustig ist. Der Rest der Urlaub war wie normale Tage, aber es gab keine Schule. Ich spielte mit Freunden au