PDA

View Full Version : 1000 стипендии 2009/2010



caseoftheex
04-16-2009, 06:56
Мисля, че новата процедура започна. Кой мисли да участва и до кога е срока? : )

Eddie
04-16-2009, 21:02
Срока е до 20 април 2009 година

Лично за мене тази дата е ужасна
по-тъпо не можаха да я сложат

аз ще кандидатствам с физика и....
на 25-ти април ще ми дават грамотата че печеля състезанието по web design "физиката в моите очи" във Варна
на 26-ти април ще се провежда състазанието по физика на пловдивския университет
на 9-ти май ще е националната олимпиада по физика за която се класирам

и съм бесен защото с тези 3 изяви няма да мога да ги запиша защото са решили да сложат тъпата дата за краен срок 20-ти април.

сега ще трябва да наблегна на изявите миналите години

преди десет минути свърших есето
голям зор беше
не съм писал 2 страници и половина какъвто и да е текст от 7-ми клас на сам (11 клас съм)
със зор го докарах 558 думи (550 е минимума)

Дано ги взема тия парички че нещо ми писна да уча само за слава и престиж.
Онзи ден разбрах че един също 11-то класник дето тренира волейбол го взели в някакъв отбор и седял цял мач на резервната скамейка и му дали накрая 200 лв.


Но аз взех да се примирявам вече, все пак живеем в България.
Да пееш, да показваш задник и да тичаш по ливадата май е по престижно от това да си акълен.

амин

аз ще живея и уча в чужбина по нататък, Мангалия остава зад гърба ми.

cherrypezz
04-16-2009, 21:10
И аз реших да се пробвам- с биология. Ще видим какво ще стане...стискайте палци и успех на всички!

Iria
04-17-2009, 04:44
Аз кандидатствам с география, днес последно ще уточняваме нещата с г-жата и изпращам документите. :) Писах по темата "Любознателността е едно от постоянните и задължителни качества на силния ум"-Самюел Джонсън

caseoftheex
04-17-2009, 07:38
хм..доста кофти дата наистина..аз мислих, че ще е по-нататъка, значи и тоя път съм пропуснала срока :(

Sparkle_diamond
04-18-2009, 10:32
И аз кандидаствам с география, но си избрах друга тема.Тя малко клони и към физиката, но аз повече се кефя на физическата география и затова. Изпратихте ли документите си вече? 8-) 8-)

Iria
04-18-2009, 14:08
И аз кандидаствам с география, но си избрах друга тема.Тя малко клони и към физиката, но аз повече се кефя на физическата география и затова. Изпратихте ли документите си вече? 8-) 8-)Да, аз вече ги изпратих. По коя тема писа ти?

gossipgirl
04-19-2009, 17:51
аз си пратих петък документите , писах на тема "Трудно е да се каже кое е невъзможно, защото мечтите на вчерашния ден са надежди на днешния и реалност на утрешния"

Sparkle_diamond
04-20-2009, 19:23
И аз кандидаствам с география, но си избрах друга тема.Тя малко клони и към физиката, но аз повече се кефя на физическата география и затова. Изпратихте ли документите си вече? 8-) 8-)Да, аз вече ги изпратих. По коя тема писа ти?
"Няма голямо откритие, което да не е предшествано от смела догадка"
И твоята тема е много хубава :-)

TikvenaElhichka
04-21-2009, 17:37
Аз па писах Езикознание, темата ми е "Границата на моя език означава граница на моя свят."
Всъщност адски харесвам темата, но претупах есето и ся ми е криво, щото съм тъпа патка и няма на кого да се сърдя освен на себе си.

OnyxTheBest
04-26-2009, 06:32
Аз писах по темата "Във всяка област на човешкото познание се крие бездна от поезия" , обоче не ми хареса много есето ... някак прекалено поетично съм писала. :( :( :? :?

TikvenaElhichka
04-26-2009, 17:32
@OnyxTheBest: Защо така? :) Хубаво е, че си писала поетично, иначе се получават скучни и суховати високо-научно-изразени-твърдения и става кофти положението. ;)

elito2
06-22-2009, 12:31
Az su6to u4astvah samo deto s literatura. Dano da uspeq... mai ne se polu4i mn dobre eseto... :(

YouCantStopMe
06-22-2009, 12:38
Аз пък.. тъпата не можах да участвам.,защото разбрах в последната седмица.Написах си есето,автобиографията.. но пак не успях.Сега с всичките му документи за участие,грамоти.. седят в една папка.
Много се изнервих.
Дано догодина отново да има такова нещо,защото имам желание.