PDA

View Full Version : Каква е процедурата при заклещване ?



Spamer
04-16-2009, 07:57
така, ако по време на оргазъм вагината се свие и заклещи половият орган на мъжа, какво се прави за да се извади въпросният орган ?
Май не се изразих много правилно, но здраве да е :)

Ravage
04-16-2009, 07:58
:smt027 :D :D :D :D

hottie
04-16-2009, 08:52
пръст в ануса на жената

EroSennin
04-16-2009, 09:43
Добре че не трябва да е в на мъжа че тогава ставаше много лошо :С

bulgarche
04-16-2009, 09:53
Nerealna situaciq

jenichka
04-16-2009, 10:04
аз съм чувала че трябва да се намеси медицински лице! :-D

wilks
04-16-2009, 11:42
пръст в ануса на жената
точно!
и то трябва пръста да се вкара силно и рязко, за да се стегне сфинктралния мускул (аналната халка) на момичето
по този начин се отпуска вагиналния мускул и се "отклещвате" :-D

при по-тежки случаи се вика Спешна помощ, и се бие някаква инжекция с вакуум някъде в областта на коремната кухина на момичето, получава се контракция (свиване) и след това механично отпускане на вагината.

Имам приятел лекар и той ми ги обясни тези неща в случай че ми се случи с някоя, да не се шашкам и изпадам в неловки ситуации :)

ViciouSs
04-16-2009, 11:46
Чакайте бе ние да не сме кучета! Такива заклещтвания само по филмите ги има :)

jambo_bs
04-16-2009, 12:03
Чакайте бе ние да не сме кучета! Такива заклещтвания само по филмите ги има :)

Ти така си мислиш :?

ukrotitelkataaa
04-16-2009, 12:06
Чакаш да спадне :D :D :razz:

wilks
04-16-2009, 12:06
Чакайте бе ние да не сме кучета! Такива заклещтвания само по филмите ги има :)
грешиш много сериозно

говорил съм с лекар в Спешна помощ, който ми е казвал, че понякога през лятото са имали по над 5-6 случая на вечер със заклещени двойки по пейките в парковете, или по разни вили край града.
Предполагам, че той няма причини да ми разказва измислици колкото да се бъзика.

Получава се най-често ако жената се стресне или нещо се/я уплаши по време на половия акт, и мускула на вагината й се стяга конвулсивно много силно. Има и други причини, примерно неудобна поза, свръхголям пенис, физическа умора на организма и т.н.

wilks
04-16-2009, 12:14
Чакаш да спедне :D :D :razz:

има да си чааакаш часове
като ти е възбуден пищова нали се пълни с кръв
при заклещване тая кръв не може да се оттегли от пещеристия ствол, и няма как да сападне и да искаш
получава се т.нар. механична ерекция както примерно сутрин преди да станеш, или като се возиш на задната седалка на автобус и често от вибрациите и друсането кръвта се оттича надолу и ти става и без да си възбуден от някоя мисъл или жена ;)

hottie
04-16-2009, 12:35
Леля ми, която е лекар ми каза, че има доста случаи за заклещване

Rofl4e
04-16-2009, 12:38
на мен никога не ми се с случвало.. да пази господ от такоо нещо

pisentseto
04-16-2009, 14:32
Незнам според мен трябва да повикаш медицинско лице.
На мен никога не ми се е случвало ,но и дано да не се случва на никои,че няма да е много приятна гледката :D

rubi
04-16-2009, 15:14
аз съм виждала така заклещени кучета,но незнаех че и при хората може да се получи...звучи ми много странно

wilks
04-16-2009, 15:40
Незнам според мен трябва да повикаш медицинско лице.
На мен никога не ми се е случвало ,но и дано да не се случва на никои,че няма да е много приятна гледката :D

гледката е приятна може да се каже 8-)
но предполагам, че усещането определено не е ;)

fire_magic
04-16-2009, 15:57
Леля ми, която е лекар, ми каза, че има доста случаи за заклещване

ubuntureload
04-16-2009, 17:41
Случва се да и при това съм чел че е доста опасно щото пишката посинява понеже няма кръвообращение и в някои много редки случаи се е стигало до ампутация на kyра :shock:

sexita
04-16-2009, 18:49
Причината е спазъм на влагалището, който води до заклещване на пениса. Специалистите наричат това вагинизъм. Той се предизвиква от спазъм, породен от нервна реакция на жената, ако тя по някаква причина почувства опасност, вълнение, страх или прекомерно се превъзбуди. Единственото, което можеш да направиш в този момент, е да започнеш активни (но внимателни) действия по отпускането и измъкването Му. Ако нищо не се получи, без свян потърси квалифицирана помощ. Естествено, преди това ще се опиташ сам да се справиш. (Майсторите на тези нежно-страховити фалове препоръчват внезапно да пъхнеш палеца в ануса на партньорката си.) Но не упорствай. Главната ти задача е максимално да се успокоите. Спомни си например, че при много животни, които се занимават с това, заклещването е задължителен елемент от половия акт - да речем, при кучетата. Разкажи това в шеговита форма на партньорката си. Тя може да се развесели и така да се успокои. Ако нищо не става, просто се целувайте. Кажи й, че никога преди в живота си не си се чувствал толкова добре (в действителност ти наистина няма да изпитваш нищо неприятно, за разлика от жената, при която спазмите могат да й причинят доста болезнени усещания). Ако си достатъчно убедителен, спазмите могат да си да си "отидат" много бързо. Ако близо до вас има бутилка с вода, дай й да пие и на нея. Ако имаш възможност, макар и на "валс", опитайте да се доберете до топлата вана. И ако след това минат часове, а спазмите не са отшумели, няма как - трябва да звъниш на "Бърза помощ".

http://oktarin.hit.bg/boy/br02/p1.html

HichNeMiPuka
04-16-2009, 22:59
Nerealna situaciq

ситуацията въобще не е нереална. четох някъде някога, че е хубаво жената да се отпусне с анална стимулация :-o и може да влезете във вана с гореща вода, някви такива ги бяха писали. но в повечето случаи се налагало намесата на медицинско лице :shock:

nebrejnata
04-17-2009, 01:06
кат кучетата кат са подуе чурата на мъжкия :D

wilks
04-17-2009, 09:34
кат кучетата кат са подуе чурата на мъжкия :D
само че при кучетата е обратното - при тях причината е във формата на члена на мъжкия, където в основата му се получава едно разширение при ерекция и се законтря като влезе
и другата разлика е, че когато кучето се изпразни, се отклещват автоматично без нуждата от други процедури
докато при това заклещване тука за което говорим при хората - идва от стягането на жената, и си остава без значение дали мъжа ще полее еклера със сметана или не

иначе резултата е еднакъв де ;)

CMEX
04-17-2009, 14:11
днеска щях да се заклещя с пичката, докато свършваше, даже се стреснах колко силно ме стисна :shock:

stratega
04-26-2009, 21:37
баси... не съм имал тоя проблем. АМА ако стане... ще я изкормя...

suffering891
04-26-2009, 22:50
пък то... дърпаш рязко... и ще видим в кои остава късмета :D

HichNeMiPuka
04-26-2009, 22:52
пък то... дърпаш рязко... и ще видим в кои остава късмета :D

да
ахахах
то така става
:lol:

EDI16
04-26-2009, 23:30
Лелелелеле :lol: ебаси ве хора, след месец мислех да загубя девственоста си, ама не искам да загубя нещо друго... леле вие ме разколебахте мнооого яко... баси :-o

Consequence
04-27-2009, 01:00
Вероятността, да изпаднеш в такава ситуация е минимална.Да не говорим, че на дълго и на широко е обяснено какво се прави, ако се случи :)
Интересно ми е как си сметнал да е точно след месец :D

Bombshell
04-27-2009, 03:08
Чакаш да спадне :D :D :razz:
Ееей брао бе...
И как ше спадне като тя го е поела бе... :?
Абе да ви* неориентираните

suffering891
04-27-2009, 07:47
Чакаш да спадне :D :D :razz:
Ееей брао бе...
И как ше спадне като тя го е поела бе... :?
Абе да ви* неориентиранитез

1во... можеби ти е гот щото е вътре...
2ро... абе гот негот тя го е стиснала здравата и неще да го пуска... апък има кръв в оная ни работа се пак... и кво се получава като го е стиснала здраваа...

suffering891
04-27-2009, 08:45
пък то... дърпаш рязко... и ще видим в кои остава късмета :D

В нея ще остане късмета :razz: само че ти ще останеш без пишок :D

а затва тренираите си пишките !!! дърпаите ги малко да закоравеят да ги кормиме !!! :lol:

piklichka
05-04-2009, 19:58
пък то... дърпаш рязко... и ще видим в кои остава късмета :D :grin: :grin: :grin: :lol:

pandelka
05-05-2009, 06:21
амии .. на една приятелка и се беше случило подобноо нещоо , но нещата се оправиха .. смисъл не си наливаха притеснение и такива неща бяха спокойнии ии след няколко минути вс е било наред без нужда от помощ ;)

NeZaPoznat
05-05-2009, 06:55
Има и още един вариант :D

Звъниш в гражданското и на роднините и се жените докато онази не е разбрала що за говедо си а ти що за беля си си взел на главата :D

Много време ще се говори за тази сватба да знаеш :grin:

Sebastianek
05-05-2009, 07:03
приспи я ... с лопата, "лека нощ дечица", газ, хапчета, чук, стол няма значение важното е, че ти оцеляваш !

wersa4e
05-05-2009, 12:08
пръст в ануса на женататва е ама с мъгел :grin: :grin:

pLqmi92
05-05-2009, 17:28
пръст в ануса на жената

Много точно казано... :-D Може малко да я заболи,щото трябва да е рязко,нооо по-добре да си седиш заклещен или да станеш за сеир 8-)

shadowa
05-05-2009, 20:03
абе никога не е късно да стане резила... :shock: бъркаш с пръста в аноса и фоаля... :razz: :-o

BeeRy
05-05-2009, 20:30
абе никога не е късно да стане резила... :shock: бъркаш с пръста в аноса и фоаля... :razz: :-o

:razz: :razz: :razz: :razz: